Nie zamykaj tej strony i nie cofaj się do poprzedniej, żeby uniknąć podwójnego obciążenia karty na skutek błędu. Po prostu przejdź dalej na tej stronie.

Krok 3/3

Tę ofertę zobaczysz TYLKO RAZ!

Chcesz raz na zawsze skończyć ze stresem, lękiem oraz paraliżującym cię strachem czy wszelkimi innymi blokadami, które nie pozwalają zrobić ci kroku w kierunku nieznajomej lub nawet znajomej dziewczyny... Nie mówiąc już o zagadaniu, czy wzięciu numeru telefonu

A w zamian za to stać się nową wersją samego siebie, która przestanie bać się kobiet, podchodzenia i zagadywania do nich?

Staniesz się facetem, który podchodzi do kobiet, rozmawia z nimi, bierze od nich numery telefonu, a następnie spotyka się z nimi na pełnym luzie. Bez jakiegokolwiek stresu, lęku czy tych wewnętrznych blokad, które teraz nie pozwalają ci tego zrobić.

A to wszystko w 21 dni!


Odkryj 3 największe powody, naszych wewnętrznych blokad do pięknych kobiet

Normalna cena: 497

Tylko Teraz

199 zł

Ilość dostępnych sztuk

Chcę Koniec Lęku w 21 Dni!

Co Jeszcze Zyskasz Po Tym Kursie?

Raz na zawsze zdejmę z ciebie blokady, które TERAZ nie pozwalają ci podejść i zagadać do nieznajomej dziewczyny
Wykorzenię z ciebie ten stres i lęk, który zatrzymuje cię przed jakimkolwiek krokiem w kierunku kobiety, która ci się podoba
Zmienię twoje przekonania, przez które masz teraz obawy przed podejściem do kobiety
Nie będzie dla ciebie żadnym problemem podejść i zagadać do koleżanki z pracy, szkoły, a nawet kelnerki, pani recepcjonistki czy opiekunki twojego dziecka  oraz do każdej innej kobiety
Nauczysz się podchodzić, zagadywać i rozmawiać w sposób wyluzowany z obcymi i znanymi ci kobietami
Będziesz prowadzić interesujące, a przede wszystkim kompletnie BEZSTRESOWE rozmowy z dziewczynami
Zyskasz ogromną pewność siebie, dzięki której będziesz podchodził, zagadywał, rozmawiał i bez problemu brał numery telefonu od poznanych kobiet
Nauczę cię jak ogarnąć swoje emocje i myślenie, które TERAZ paraliżuje cię kiedy masz okazję zapoznać atrakcyjną kobietę
Pokonasz strach przed okazaniem swojego zainteresowania kobiecie
Pokonasz strach przed odrzuceniem
Przestaniesz mieć pustkę w głowie, która powoduję brak tematu do rozmów

I wiele, wiele więcej...

Co Dokładnie Znajdziesz W Środku

A to wszystko przełoży się również na to jak wypadniesz na twoich przyszłych randkach (których PO tym kursie z pewnością będziesz miał dużo!), oraz na twoje życie codzienne np. w pracy, szkole i tak dalej.

Bo zyskując taką pewność siebie, która będzie ci pozwalać podchodzić do każdej kobiety na ulicy, zagadywać ją, brać od niej numer telefonu, a przy tym być w pełni wyluzowanym i nie czuć absolutnie żadnego stresu, to jakim problem będzie dla ciebie dobrze wypaść na rozmowie o pracę, egzaminie szkolnym, prezentacji twojego projektu przed publicznością lub na innym ważnym dla ciebie wydarzeniu?

Ja Ci odpowiem...

NIE BĘDZIE TO DLA CIEBIE ŻADEN PROBLEM!

Wiedza z tego kursu odnośnie kobiet, przełoży się nie tylko na sukcesy w relacjach z kobietami, ale i na każdy aspekt twoje życia!

Czy to wszystko jest to warte jednorazowej płatności 199 ?

Cena na stronie (dla osób które nie są moimi subskrybentami)

Normalna cena: 497

Tylko Teraz

199 zł

Ilość dostępnych sztuk

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy!

Dodatkowo chcę ci dać podwójną gwarancję! 

Będziesz mógł przerobić cały kurs od A do Z, ale jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z efektów, jakie osiągniesz z moimi technikami, wystarczy, że zgodnie z regulaminem napiszesz do mnie na kontakt@tomgac.pl w ciągu 30 dni od daty zakupu, a zwrócę Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty. Bez pytań, bez podawania jakiegokolwiek powodu. Wystarczy, że napiszesz, a ja zwrócę Ci pieniądze w ciągu 24h. 

Chcę Ci również dać gwarancję twoich wyników. 

Przejrzysz cały kurs i zaczniesz robić, to co jest w nim napisane. Jeśli w ciągu 45 dni nie odczujesz żadnych efektów, możesz również ubiegać się o zwrot twoich pieniędzy, które zwrócę Ci w ciągu 24h. 

Możemy się tak umówić?

Na Jaki Adres E-mail Mam Przesłać Kurs "Koniec Lęku w 21 Dni"?

Close

A co powiesz na test tego produktu?

Udostępnię ci 3-dniowy test programu Koniec Lęku w 21 dni i w tym czasie będziesz mógł go sobie przetestować, a później zdecydujesz czy chcesz go zatrzymać czy nie.

Close