Pomogę Ci W Relacjach Z Kobietami, Nauczę Cię Jak Je Zrozumieć Oraz Jak Je Uwodzić, A Przede Wszystkim Zdobywać. A Jeśli Będzie Taka Potrzeba To Naprawię Twój Związek

Nie przejmuj się jeśli dotychczas nie radziłeś sobie kompletnie z kobietami. 
Jeśli będziesz chciał, abym ci pomógł to jestem w stanie nauczyć cię wszystkiego. 

Od podejścia i zagadania, przez rozmowę, randkowanie, eskalację dotyku, podbudowanie pewności siebie do zakończenia na niesamowitym seksie.

Doradzę Ci w każdej sytuacji i pomogę rozwiązać każdy problem, a na indywidualnych konsultacjach poznasz wiedzę, która nigdy wcześniej nie była i nie będzie opublikowana.

Dlaczego Miałbyś Mi Zaufać?

Trener relacji damsko-męskich od ponad 2 lat (2018 r.) 
Od ponad 7 lat (2013 r.) studiuję psychikę kobiet oraz szeroko pojętą psychologię podrywu
Od ponad 2 lat uczę mężczyzn jak i kobiety jak uwodzić, podrywać, zdobywać oraz utrzymywać związek
Byłem na 27 szkoleniach z zakresu relacji damsko-męskich od szkoleń z pewności siebie przez podryw, uwodzenie, flirt, budowania oraz naprawy związku po radzenie sobie z rozstaniem (26 z nich odbyło się poza Polską, głównie w UK i USA)
Prowadziłem szkolenia dla mężczyzn jak i dla kobiet regularnie od 2019 - 03.2020. Teraz robię to online
Pomagam mężczyznom jak i kobietą odzyskiwać swoje drugie połówki
Pomagam w odzyskiwaniu oraz budowaniu swojej pewności siebie
Byłem na szkoleniach u najlepszych trenerów rozwoju osobistego i nie tylko na świcie np. Tonny Robbins, Doc Love, Brian Tracy, Gary Vaynerchuk.
Napisałem 17 ebooków oraz stworzyłem 8 kursów odnośnie uwodzenia, randkowania, podrywu, pewności siebie, seksu, odzyskiwania oraz zapominania o ex i wiele więcej

Jako Twój Osobisty Doradca Zajmę Się Dogłębną Analizą Twojej Sytuacji

Na prywatnych konsultacjach nie tracimy czasu na teorię tego wszystkiego (choć ona też jest bardzo ważna). Kiedy ze mną rozmawiasz, nie tracimy ani sekundy, tylko od razu przechodzimy do konkretów.

Jeśli nie chcesz i nie masz czasu na czytanie poradników czy przerabianie kursów, tylko zależy ci na, osiągnięciu konkretnego rezultaty np. zdobywaniu numeru telefonu. To bardzo dobrze trafiłeś!

Dowiesz się wszystkiego od A do Z jeśli chodzi o kobiety. Będziesz wiedział:

*Jak rozmawiać z dziewczyną, aby ją nakręcić na siebie
*Jak zabrać numer telefonu od dziewczyn, która ci się podoba
*Jak rozśmieszać dziewczynę
*Jak wywołać w niej emocję
*Jak pójść z nią do łóżka
*W jaki sposób odzyskać byłą kobietę

I wiele, wiele więcej...

Ogólnie mówiąc dowiesz się wszystkiego, na jakikolwiek temat mnie zapytasz, związany z kobietami. 
A jeśli NIE BĘDĘ, znał odpowiedzi, zobowiąże się do następnej bezpłatnej konsultacji, na której odpowiem ci na zaległe pytanie.

Brzmi fajnie?

CO MOGĘ ZROBIĆ DLA CIEBIE?

Pomogę ci zbudować niesamowitą pewność siebie w towarzystwie nieznajomych kobiet. Usuniemy blokadę twojej nieśmiałości
Nauczę cię pozbywania się kompleksów, barier, blokad i ograniczeń, które blokują cię przed zdobycie wymarzonej kobiety. Ponieważ one są tylko w twojej głowie.
Nauczę cię kontrolować emocję, dzięki czemu usuniemy z ciebie złe i niszczące cię od środka emocję, stres, a nawet niską samoocenę
Dowiesz się jak być seksualnie pewnym siebie facetem, który przestanie się stresować czy denerwować przy atrakcyjnych kobietach na randce, a nawet w łóżku
Powiem ci jak poznawać kobiety w internecie, a dodatkowo poprawię twój profil, żeby zaczął przyciągać i ciekawić kobiety
Zrozumiesz stare błędy, przez które kobiety cię ignorowały. Poprawisz je i zaczniesz zdobywać kobiety
Nauczę cię jak poznawać kobiety na ulicy, dyskotecę, siłowni, pracy, w sklepie i jakimkolwiek innym miejscu
Dowiesz sie jak seksulanie rozmawiać z kobietą, aby mówić do niej językiem emocji, który rozpali ją seksualnie
Powiem ci jak wyjść z "friendzone" (przyjaciele) i stać się dla niej potencjalnym kandydatem na faceta
Nauczę cię jak rozmawiać z kobietami aby je zdobyć
Jeśli twoje randki nie mają ciągu dalszego i kończą się na jednej lub dwóch randkach to nauczę cię jak przeprowadzić takie spotkanie, aby kobieta miała "mokro"
Jeśli twoja dziewczyna/ex mówi ci że jej uczucie do ciebie wygasło, to powiem ci jak rozpalić w niej to uczucie ponownie
Powiem ci jak odzyskać twoją byłą kobietę, narzeczoną lub żonę
Jeśli masz problem w związku przeanalzuję go i powiem ci jak masz/możesz go uzdrowić i rozpalić w nim płomień na nowo

DZIĘKI MNIE NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ TRACIĆ SWOJEGO CZASU, ENERGII, A PRZEDE WSZYSTKIM NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ SIĘ STRESOWAĆ:

"JAK ROZMAWIAĆ Z KOBIETAMI, ABY SIĘ IM SPODOBAĆ?"

Pokaże ci i nauczę cię jak rozmawiać z kobietami nawet tymi najpiękniejszymi. Tak, aby je zdobyć i uwieść. Nauczysz się nie tylko rozmawiać, ale i emanować swoją seksualność słowami i gestami tak, aby każda dziewczyna stała się twoją.

"O CO JEJ MOŻE CHODZIĆ, CO ONA MA NA MYŚLI?"

Na pewno nie raz miałeś taką myśl "o co jej może teraz chodzić?" przez co zupełnie nie wiedziałeś co dalej robić, co będzie dobre, a co złe. Nauczę cię jak czytać kobiety i zawsze wiedzieć co masz/powinieneś teraz zrobić.

"NIE ROZUMIEM TEJ SYTUACJI Z MOJĄ DZIEWCZYNĄ?"

Dowiesz się jak myśli kobieta. Nauczę cię, Psychiki Kobiet, dzięki czemu będziesz wiedzieć, czego ona chcę, czego potrzebuję, czego nie chcę, dlaczego tak się zachowuję, co ona naprawdę przez swoje zachowanie chcę ci powiedzieć oraz co chce usłyszeć.

Jako EKSPERT Rozwiążę Twój Problem Natychmiast Podczas Indywidualnej Konsultacji!

Jeśli chcesz SKUTECZNIE i SZYBKO zmienić swoją sytuację z kobietami o 180 stopni to właśnie dla Ciebie są moje konsultacje.

Od ponad 2 lat uczę meżczyzn jak polepszyć swoje stosunki z kobietami, jak z nimi randkować, uwodzić, pisać, rozmawiać, dzwonić, przeprowadzać spotkania, rozpalać w nich seksualne napięcie, jak zdobywać swoje ex na nowo i wiele więcej. 

Nauczę Cię Wszystkiego O Kobietach!

Od początku mojej nauki zgłębiania całej psychologi podrywu byłem na setkach randek,wielu przelotnych związkach, i kilku dłuższych.

"Jestem ZDECYDOWANY! Jak mogę zapisać się na konsultację?"

Udzielam konsultacji przez SKYPE'a

TERAZ NA WSZYSTKIE PAKIETY JEST PROMOCJA!

30 min (299 PLN)
było 396 pln

Konsultacja na Skype'a 30-minutowa

1h (399 PLN)
było 596 pln

Konsultacja na Skype'a 1-godzinna 

+2h (249 PLN)
było 298 pln

Konsultacja na Skype'a przynajmniej 2-godzinna. W przypadku tego pakietu cena się zmniejsza do 249 zł za godzinną rozmowę. 

*Nie musimy rozmawiać 2h jednorazowo. Możemy sobie to rozłożyć np. na 2 tygodnie.

*Jeśli będziesz chciał, zakupić więcej niż 2h konsultacji wystarczy, że po kupnie tego pakietu napiszesz do mnie maila, że chciałbyś dokupić jeszcze kilka godzin. A ja wtedy powiem ci, co masz zrobić.

Wolisz zapłacić przelewem? Nie ma problemu!

Przelej daną kwotę za pakiet, który cię interesuje, w tytule podając swojego maila, z dopiskiem co zamówiłeś np.

Kwota: 
299 zł / 399 zł / 498 zł

Tytuł: Konsultacja 30 min / 1h / 2h - (twój mail) np. mariuszkowalski@gmail.com

Numer Rachunku:
71116022020000000302366374

(sprawdź, czy wysyłasz pieniądze na odpowiedni numer konta [ten wyżej] żeby potem nie było nieporozumień)

Po dokonaniu wpłaty, odezwij się do mnie na maila kontakt@tomgac.pl i ustalimy termin i godzinę, która będzie nam pasować i zdzwonimy się na skype'a. To czym zajmiemy się podczas rozmowy, zależy tylko od Ciebie i tego czego akurat potrzebujesz.


Jeśli pomyślisz: "Ale za co ja w ogóle płacę?"

Płacisz za:
1. Oszczędzony Czas 
2. Koniec Nerwów

Zaooszczędzisz sobie CZAS i NERWY z kobietami, ponieważ dam ci wiedzę i rozwiązanie twojego problemu bo właśnie za to mi płacisz. Znalazłem rozwiązanie na problemy, które kiedyś sam notorycznie powtarzałem i przez które mi nie wychodziło z kobietami. Dlatego mogę ci odpowiedzieć na twoje pytania i wątpliwości dotyczące kobiet oraz pokazać ci rozwiązanie twojego problemu.

A nie ma do tego szybszej i prsotszej drogi niż INDYWDUALNA KONSULTACJA ZE MNĄ!

Czego jeszcze się dowiesz?


Nauczę cię jak rozwiązywać problemy w związku

Dowiesz się jak wyjść z relacji "przyjaciel". Jest to bardzo ciężkie, aczkolwiek w pełni wykonalne. Poznasz również sprawdzone techniki jak na jej "humorki"

Dowiesz się, jak skutecznie wchodzić w intymną znajomość z kobietą

Twoje rozmowy z kobietą zaczną prowadzić do upragnionych rezultatów

Nauczę cię moich sprawdzonych sposobów flirtu z kobietami, przez co staniesz się atrakcjnym mężczyzną dla kobiet

Nauczę cię jak rozmawiać z kobietami, aby były tobą zainteresowane

Dzięki temu zrozumiesz co kobieta mówi do ciebie, a raczej co ma na myśli mówiąc konkretne zdanie czy słowo i jak na to reagować. Pozbędziesz się również swojej nieśmiałości i zaczniesz zagadywać do nieznajomych kobiet na ulicy.

Nauczę cię zwracać uwagę na "mało widoczne" szczegóły w relacjach z kobietami. Tych rzeczy nie znajdziesz w książkach ani poradnikach, a to właśnie one bardzo często decydują o sukcesie w relacji z kobietą. Nie ważne czy chcesz odzyskać ex czy zdobyć kobietę te "szczegóły" sprawdzają się zawsze.

ZOBACZ CO NAPISALI DO MNIE MĘŻCZYŹNI, KTÓRZY ZDECYDOWALI SIĘ NA KONSULTACJĘ ZE MNĄ


Tom chciałbym ci bardzo podziękować za tą konsultację! Dzięki temu co mi powiedziałeś, chodzi mi konkretnie o "umiarkowany" brak zainteresowania ta Kasia zaczęła sama do mnie pisać i napierać na spotkania! Pierwsza technika, jaką mi zdradziłeś i już takie efekty, szok! Bardzo ci dziękuję, na pewno jeszcze wrócę po więcej do ciebie.

choose your image

KrzysztofNie uwierzysz Tomek wczoraj napisałem do tej dziewczyny o której rozmawialiśmy i oczywiście w taki sposób jaki mi powiedziałeś czyli, żeby pobudzić ją seksulanie, ale jednocześnie nie dać po sobie poznać, że mi jakoś specjalnie zależy. I jaki był efekt? Umówiliśmy się na przyszły wtorek! Dziękuje!!!

choose your image

MarekCześć mój imienniku! Piszę do ciebie, ponieważ chciałbym ci się pochwalić ogromnym sukcesem. Wczoraj przespałem się z tą dziewczyną, więc wydaje mi się że już mogę oficjalnie powiedzieć, że wyszedłem z tego pieprzonego "friendzona" a wszystko dzięki Tobie! Dziękuję ci Tom! Niedługo wykupię u ciebie kolejną konsultację a nawet cały pakiet bo wiem, że jeszcze przyda mi się twoja pomoc. Do usłyszenia!

choose your image

Tomasz


Masz więcej pytań lub nie jesteś zdecydowany?
W takim razie napisz do mnie na:

kontakt@tomgac.pl

A jeśli jesteś zdecydowany to:
TERAZ NA WSZYSTKIE PAKIETY JEST PROMOCJA!

30 min (299 PLN)
było 396 pln

Konsultacja na Skype'a 30-minutowa

1h (399 PLN)
było 596 pln

Konsultacja na Skype'a 1-godzinna 

+2h (249 PLN)
było 298 pln

Konsultacja na Skype'a przynajmniej 2-godzinna. W przypadku tego pakietu cena się zmniejsza do 249 zł za godzinną rozmowę. 

*Nie musimy rozmawiać 2h jednorazowo. Możemy sobie to rozłożyć np. na 2 tygodnie.

*Jeśli będziesz chciał, zakupić więcej niż 2h konsultacji wystarczy, że po kupnie tego pakietu napiszesz do mnie maila, że chciałbyś dokupić jeszcze kilka godzin. A ja wtedy powiem ci, co masz zrobić.

Wolisz zapłacić przelewem? Nie ma problemu!

Przelej daną kwotę za pakiet, który cię interesuje, w tytule podając swojego maila, z dopiskiem co zamówiłeś np.

Kwota: 
299 zł / 399 zł / 498 zł

Tytuł: Konsultacja 30 min / 1h / 2h - (twój mail) np. mariuszkowalski@gmail.com

Numer Rachunku:
71116022020000000302366374

(sprawdź, czy wysyłasz pieniądze na odpowiedni numer konta [ten wyżej] żeby potem nie było nieporozumień)

Po dokonaniu wpłaty, odezwij się do mnie na maila kontakt@tomgac.pl i ustalimy termin i godzinę, która będzie nam pasować i zdzwonimy się na skype'a. To czym zajmiemy się podczas rozmowy, zależy tylko od Ciebie i tego czego akurat potrzebujesz.