Do końca PROMOCJI zostało TYLKO:

OSTATNIA PROMOCJA NA TEN KURS!

Jak Zyskać Magnetyczną Pewność Siebie Przy Kobietach (i nie tylko), Dzięki Której Będziesz Przyciągał Kobiety Jak Magnes i Czuł Się Swobodnie W Towarzystwie Najpiękniejszych Dziewczyn!?

Będziesz W Stanie
Całkowicie Zlikwidować Strach i Nieśmiałość Przed Kobietami w 25 dni i Zastąpić Go Magnetyczną Pewnością Siebie i Zacząć Zdobywać Piękne Kobiety, Nie Używając Do Tego Nawet Słów.

Seks czy pocałunek już na pierwszej randce? Z Magnetyczną Pewnością Siebie to żaden problem! - Albo 100% Zwrotu Pieniędzy!

(Sam miałem kiedyś ogromne problemy z Pewnością Siebie, więc wiem jak Ci pomóc!)


Obejrzyj poniższe video i poznaj NAJBARDZIEJ porządną cechę przez kobiety wśród facetów

(OSTATNIA Promocja trwa TYLKO do Piątku (1.07) do 23:59)

Pewność Siebie Jest To Najbardziej Pożądana Cecha Przez Kobiety Wśród Facetów. 

Według ankiety, która została przeprowadzona w Stanach Zjednoczonych, w której zapytano 1000 przypadkowych kobiet o najbardziej pożądaną cechę mężczyzny, aż 93% (czyli 930 kobiet!) wskazała, że jest to Pewność Siebie. U pozostałych 7% kobiet Pewność Siebie znajdowała się na 2 lub 3 miejscu, wśród najbardziej pożądanych cech mężczyzny. 

Jeśli chcesz wiedzieć, jak możesz osiągnąć poziom Pewności Siebie, o jakim nawet nie widziałeś, że istnieje, jak czuć pełen luz i swobodę przy najpiękniejszych kobietach, dzięki pewności siebie, jak mieć Magnetyczną Pewność Siebie, która będzie przyciągać i ekscytować kobiety i jak czuć się pewnym siebie facetem w każdej sytuacji życiowej, to czytaj dalej...!

Dlaczego Pewność Siebie Jest Tak Pożądana Przez Kobiety i Dlaczego Jest Ona Tak Ważna W Życiu Codziennym!?

Na pewno nie raz miałeś tak, że chciałeś podjeść i zagadać do jakieś dziewczyny znajomej lub nieznajomej, na ulicy, w szkole, pracy itp. Wiedziałeś nawet, co masz powiedzieć i jak się zachować, jak wziąć od niej numer telefonu, czy jak ją od razu zaprosić na przysłowiową “kawę”, ale NIE ZROBIŁEŚ tego, bo zabrakło(!!!) ci pewności siebie i albo szansa minęła już bezpowrotnie, bo już jej więcej nie zobaczysz, albo tyle się zbierałeś, że znalazła już sobie chłopaka, lub po prostu widząc twoje zachowanie, gdzie czaisz się jak tygrys na polowaniu, żeby podejść i zagadać straciła tobą ekscytację i pomyślała, ze coś jest z Tobą nie tak. 

Albo chciałeś pocałować dziewczynę lub doprowadzić do sytuacji łóżkowej i wiedziałeś, że powinieneś to zrobić, bo jest to odpowiedni moment i w ten sposób tylko nakręcisz ją na siebie (w końcu spotkała się z tobą 2/3 raz, albo przyszła do ciebie do mieszkania więc na min. pocałunek była gotowa i tego chciała, bo jej się podobałeś, inaczej by się z tobą nie spotkała), ale ZNOWU NIE ZROBIŁEŚ tego, bo zabrakło ci pewności siebie i ona nagle przestała ci odpisywać, odbierać telefon, wykazywać inicjatywę do spotkań, czy chęć spotykania się z tobą i ogólnie straciła zainteresowanie twoją osobą. 

Miałeś tak kiedyś? Bo ja setki razy! 

W obu tych sytuacjach twój problem wynikł z Braku PEWNOŚCI SIEBIE

Bo zobacz, jeśli miałbyś Magnetyczną Pewność Siebie to zrobiłbyś to co chciałeś i to, co powinieneś i dziewczyna zobaczyłaby w tobie faceta z jajami, który wie czego chcę i idzie po to jak tygrys po swoją ofiarę. To by ją podekscytowało i nakręciła na ciebie jeszcze bardziej, co przedłożyłoby się na wzrost zainteresowania Twoją osobą. 

Bo Pewność Siebie To Nowe SEXY w Tych Czasach!

Kobiety Kochają Zdecydowanych Facetów, Ale Żeby Być Zdecydowany Musisz Najpierw Stać Się Magnetycznie Pewnym Siebie Facetem!

Najgorsze jest to, że jeśli nie będziesz miał tej prawdziwej pewności siebie, to nic ci nie dadzą najlepsze teksty na podryw, czy sztuczki, techniki i schematy uwodzenia oraz podrywania kobiet, nawet od najlepszych trenerów podrywu na świecie. 

Ponieważ to wszystko nie będzie miało znaczenia jeśli nie będziesz potrafił zachowywać się na randce czy wypowiadać tych najlepszych tekstów na podryw w pewny siebie sposób. 

Kobieta bardzo szybko wyczuje, czy jesteś rzeczywiście pewnym siebie gościem, czy tylko udajesz, a jeśli nie wyczuje tego od razu, to będzie cię testować i jeśli ty nie masz tej prawdziwej Magnetycznej Pewności Siebie, to w końcu nie zdasz jej testu, a ona zobaczy, ze tylko udawałeś i straci tobą zainteresowanie. 

Nie mówiąc już o tym, że nie mając pewności siebie, prawdopodobnie nie wykonasz 95% rzeczy z dziewczynę, które powinieneś zrobić np. pocałować ją na max. na 3 spotkaniu czy doprowadzić do sytuacji łóżkowej max. do 5 spotkania, albo nawet jej nie powiesz, że sexy wygląda, czy nie zaczniesz eskalować dotyku już od pierwszej randki, czy nawet do niej nie zagadasz, bo nie będziesz na tyle pewny siebie, aby wykonywać te rzeczy, a tym samym ona straci Tobą zainteresowanie. 

Więc nie mając pewność siebie jesteś w dupie jeśli chodzi o każdy etap znajomości, bo jeśli nie doprowadzisz do seksu, to nie nakręcisz odpowiednio emocji i ona starci Tobą zainteresowanie i zobaczy, też, że nie jesteś seksualnie wartościowym facetem. 

Jeśli jej nie pocałujesz do 3 spotkania, czy nie zaczniesz, eskalować dotyku od pierwszej randki pokazując tym samym, że ci się podoba, albo nie powiesz jej teksty np.“sexy wyglądasz” to zobaczy, że jesteś facetem bez jaj, który boi się wykonać tego pierwszego kroku, a ona przecież za ciebie tego nie zrobi i tym samym też straci Tobą zainteresowanie. 

A głównym powodem twoich nie powiedzeń będzie właśnie twój BRAK Pewności Siebie! 

I właśnie od tego powinieneś zacząc jeśli chcesz wejść na wyższy poziom uwodzenia i podrywu kobiet, od zdobycia Magnetycznej Pewności Siebie!

Ten Sam Tekst, A Inny Odbiór (Pewności Siebie)

Zobacz poniższe wideo, ten sam tekst a zupełnie inny odbiór, właśnie przez różnicę w poziomie pewności siebie.

Widzisz? Dlatego musisz mieć (a da się jej nauczyć!) Magnetyczną Pewność Siebie, jeśli chcesz odmienić swoje relację z kobietami i nie tylko, ponieważ pewność siebie to jest fundament, o który trzeba zadbać, bo inaczej wszystko inne nie będzie miało sensu. 

Wyobraź sobie, że pewność siebie to są nogi od stołu, jeśli nie zadbasz o nie, i nie wykonasz ich dobrze z największą starannością to wszystko inne, czyli blat stołu i potrawy na nim położone (czyt. twoje umiejętność podrywu, teksty, strategie i techniki) nie będą miały znaczenia, bo nie zadbasz o fundament, czyli o to co jest NAJWAŻNIEJSZE, bo na tym buduje się całą resztę. 

A wiem co mówię, bo sam kiedyś byłem najbardziej introwertycznym gościem, jakiego znałem (serio, do tej pory nie poznałem tak introwertycznego gościa, jakim byłem ja kiedyś). Byłem zamknięty w sobie, mówiona na mnie samotnik, bo z nikim nie gadałem, wstydziłem się nawet zapytać o godzinę, czy jak dojdę do metra, nie mówiąc już o zagadaniu do nieznajomej dziewczyny, czy zaproszeniu jakieś laski na randkę… a teraz, jest zupełnie inaczej. Podchodzę i zagaduję każdą kobietę, która mi się tylko podoba oraz kiedy i gdzie tylko mam ochotę - OGRANICZENIA DLA MNIE NIE ISTNIEJĄ!

Więc mogę Ci z pełną świadomością i odpowiedzialnością powiedzieć, że jeśli teraz jesteś:

Jesteś mało pewnym siebie facetem
Jesteś mało doświadczony w łóżku z kobietami
Nie masz wykształcenia wyższego
Jesteś wstydliwy gościem
Jesteś Introwertykiem
Nie jesteś przystojny
Nie jesteś bogaty
Jesteś niski
Jesteś pewny siebie kiedy masz zapytać o to jak dojść od punktu X, albo gdzie jest apteka, ale jeśli chodzi o zagadanie do dziewczyny to już na to nie ma szans
Albo jesteś nawet bardzo pewny siebie jeśli chodzi o zagadanie czy kontakty z kobietami, ale chcesz być jeszcze BARDZIEJ PEWNY SIEBIE 

To nic nie szkodzi, bo jeśli zastosujesz się do moich autorskich metod i będziesz wykonywał ćwiczenia, które podaje w kursie, to staniesz się Magnetycznie Pewnym Siebie Facetem, który będzie przyciągał i ekscytował kobiety i będzie niesamowicie pewnym siebie mężczyzną w każdej sytuacji życiowej i mogę Ci to OBIECAĆ!

A to nie wszystko, bo Pewność Siebie wpływa na każdy aspekt naszego życia i stając się Magnetycznie Pewnym Siebie Facetem

Ludzie dokoła będą Cię Szanować
Będziesz miał większe uznanie
Ludzie będą się bardziej liczyć z Tobą i twoim zdaniem
Będziesz miał respekt, nie tylko wśród kobiet, ale i wśród ludzi dokoła, znojnych, nieznajomych, współpracowników, szefa itp.
Zaczniesz mieć więcej przyjaciół i znajomych
Będziesz tworzył dużo bardziej jakościowcze relację z ludźmi (nie ilość, a jakość, prawda?)
Będziesz lepszym, bardziej zauważalnym pracownikiem, dzięki czemu twój szef cię doceni i być może zaoferuję podwyżkę!
Zdobędziesz większe poczucie własnej wartości i pewności siebie (jakiego jeszcze nigdy nie miałeś)
Będziesz miał w dupie co o tobie inni pomyślą

Dlaczego Powinieneś Kupić Ten Kurs?

Ponieważ nie mając pewności siebie, nic ci nie dadzą najlepsze teksty, czy techniki uwodzenia, bo najprawdopodobniej ich nawet nie wykorzystasz, bo zabraknie ci odwagi, która bierze się z pewności siebie, aby je wykonać, czyli np. doprowadzenie do sytuacji łóżkowej lub nawet najprostsze podejście i zagadania do dziewczyny, która ci się podoba. 

A nawet jeśli jakimś cudem zbierzesz się na wykonanie czynności, w której jest potrzebna odwaga i pewność siebie np. pocałunek na pierwszej randce to prawdopodobnie zrobisz to źle i dziewczyna wyczuje to, że zrobiłeś to z “przymusu” na siłę, a nie że to był twój naturalny instynkt w jej kierunku. I w takiej sytuacji albo od razu straci tobą zainteresowanie widząc nie pewność w twoich ruchasz, ALBO będzie cię non stop cię testować, aż w końcu ty nie zdasz jej testu, bo mając udawaną pewność siebie, jesteś skazany z góry na porażkę i wtedy też przestanie się Tobą interesować. 

Również jeśli będzie miała wątpliwość co do twojej pewności siebie, to może porównywać Cię do jej byłego i jeśli okaże się, że on był bardziej pewny niż Ty, to może stracić Tobą zainteresowanie i albo do niego wróci, albo będzie szukać dalej kandydata na faceta. 

Pewność Siebie to nowe SEXY w tych czasach i jeśli ty jesteś Magnetycznie Pewnym Siebie Facetem, to jesteś w stanie dosłownie przyciągać kobiety jak magnes nawet bez zbytniego używani słów!

Między innymi właśnie dzięki pewności siebie, wiedzy i doświadczeniu, które całe zawarłem, w Magnetycznej Pewności Siebie moja codzienność wygląda teraz tak:

i TY też możesz mieć taką codzienność, wystarczy, że skorzystasz z mojej WIEDZY i  Doświadczenia, które całe jest w Magnetycznej Pewności Siebie!

Jeżeli kiedykolwiek usłyszałeś od dziewczyny zdania typu:

“Muszę to przemyśleć”
“Nie jestem jeszcze gotowa na nic poważniejszego”
"Jesteś cudownym facetem, ale nie chcę cię oszukiwać... nie jest między nami tak jak powinno"
“Potrzebuje więcej czasu”
"Próbowałam się otworzyć na coś więcej, ale nie działa to w ten sposób na mnie"
"Uwierz bardzo mi przykro, spróbowaliśmy. Życzę ci wszystkiego co najlepsze"
“Jesteś świetny i każda dziewczyna marzy o takim facecie… ale nie ja”
“Zasługujesz na kogoś lepszego niż ja”
“Zostańmy przyjaciółmi”
"Bardzo dobrze bawiłam się na spotkaniach z tobą, ale jako KOLEDZY"
“Jesteś super, ale jako kolega” itp.

Albo w ogóle z dnia na dzień przestała się do Ciebie odzywać!

To Po Zdobyciu Wiedzy z Tego Kursu JUŻ NIGDY W ŻYCIU NIE USŁYSZYSZ TEGO TYPU ZDAŃ... NIGDY!!!

“Brzmi Fajnie, Ale Czy To Na Pewno Zadziała?”
Posłuchaj co nagrali mi moi kursanci kiedy zdradziłem im tę wiedzę!

Jeśli przeglądasz tę ofertę na telefonie kliknij "Słuchaj w Przeglądarce" (ang. Listen in browser), żeby nie przeniosło cię na inną stronę.

Czego Jeszcze Się Dowiesz Z Tego Kursu?

Moduł I

Jak w ciągu 25 dni stać się najbardziej pewną siebie osobą, jaką do tej pory byłeś
Jak osiągnąć Magnetyczną Pewność Siebie, dzięki której będziesz przyciągał kobiety jak magnes 
Jak zwiększyć swoją pewność siebie o kilkanaście procent w ciągu pierwszych 3 dni
Ćwiczenia Pewność Siebie
Jak przyciągać kobiety swoją mową ciała
Jak pokazywać swoją Magnetyczną Pewność Siebie, nawet jeśli jeszcze jej nie masz
Jakich tekstów używać, aby komunikować swoją pewność siebie
Jak patrzeć na kobietę, aby pokazać Pewność Siebie
Powiedz to kobiecie w pewny siebie sposób a będzie Twoja!
Co mówić kobietom jak już jesteś Magnetycznie Pewny Siebie

Moduł II

Słowa, które mówią kobiecie, że jesteś mega pewny siebie
Jak być odważnym (Ćwiczenia)
Jak powstrzymać swój brak odwagi (Ćwiczenia)
Jak powstrzymać swój strach (Ćwiczenia)
Jak zyskać odwagę przy kobietach jakiej jeszcze nigdy nie miałeś
Co powiedzieć dziewczynie na pierwszej randce, aby pokazać pewność siebie
Jak stać się jeszcze bardziej pewnym siebie facetem
Jak dotykać kobietę w pewny siebie sposób, aby ją podniecać 
Co zrobić na pierwszej randce, aby była Twoja
Co robić pomiędzy spotkaniami, aby nie mogła przestać o Tobie myśleć
Jak rozmawiać z nią przez telefon w odważny sposób, aby nie mogła się już doczekać kiedy się zobaczycie

Moduł III

Co powiedzieć dziewczynie po skończonej randce, aby zapamiętała cię jako mega pewnego siebie gościa
Jak komunikować swoją pewność siebie za pomocą mowy niewerbalnej
Jak werbalnie komunikować swoją pewność siebie
Jak twoja psychika cię niszczy?
Dlaczego sabotujesz swoją pewność siebie?
Jak być magnesem na kobiety
Jak poprowadzić relację w pewny siebie sposób od Poznania, aż do Związku
Jak podkręć kobietę na kolejne spotkania za pomocą swojej pewności siebie
Jaka jest braku pewności siebie i jak ją wyeliminować
Jak często się  z nią kontaktować, aby pokazywać pewność siebie

Moduł IV

Co i jak robić, aby być postrzegany jako bardziej pewna siebie osoba
Jak być bardziej szanowany i lubiany przez ludzi/znajomych
Jak pokazywać swoją pewność siebie w życiu codziennym (nie tylko przy kobietach)
Psychologiczne sztuczki na zwiększenie swojej pewności siebie
Coś, czego pragnie każda kobieta u faceta, co jest ściśle powiązane z pewnością siebie, a do czego ŻADNA się nie przyzna!
Jak mieć przewagę na innymi facetami dzięki swojej pewności siebie
Jaki mieć nadmiar kobiet
Gdzie dotykać kobietę, aby pokazywać jej, że jesteś pewny siebie i wiesz czego chcesz
Jak doprowadzić kobietę do podniecenia i ekscytacji samym swoim zachowaniem

Uogólniając, Gwarantuje Ci, że po tym kursie:

Będziesz miał (ostrzegam!) WIELE kobiety, które będą chciały spotykać się z tobą na poważnie/na stałe
Będziesz jarał, intrygował i podniecał dziewczyny samym swoim spojrzeniem i zachowaniem
Wybór dziewczyn, z którymi możesz się spotykać wzrośnie przynajmniej x3
Będziesz miał DUŻO więcej Seksu
Twoje randki przestaną się kończyć po jednym lub dwóch spotkaniach
Nie będziesz więcej spędzał wieczorów sam!
Twój związek/małżeństwo odżyje 
Twoja dziewczyna/narzeczona/żona znów będzie za Tobą szaleć jak kiedyś!
Ludzie/Współpracownicy a nawet Szef będą się liczyć z Twoim zdaniem i  będą Cię Szanować
Ludzie będą na Ciebie lepiej reagować, ponieważ będziesz od razu emanować swoją Magnetyczną Pewnością Siebie

Czy to wszystko jest warte jednorazowej płatności 297 zł
(Dostęp masz dożywotni wraz ze wszystkimi aktualizacjami)

(OSTATNIA Promocja trwa TYLKO do Piątku (1.07) do 23:59)

Cena na moim sklepie za ten kurs TERAZ:

A Ty możesz dostać MAGNETYCZNĄ PEWNOŚĆ SIEBIE na lepszych warunkach cenowych! 

Do końca PROMOCJI zostało TYLKO:

OSTATNIA PROMOCJA NA TEN KURS!

90-Dniowa Gwarancja Zwrotu Pieniędzy!

Dołącz od kursu i poznaj Magnetyczną Pewność Siebie już dziś, obejrzyj każdą lekcję, zrób ćwiczenia, wprowadź w życie to, czego się dowiedziałeś, działając. A jeżeli po zastosowaniu się do moich rad i metod nie uzyskasz żadnych efektów, to zwrócę Ci 100% Twoich Pieniędzy!

Możemy się tak umówić? Czy to brzmi fair?

TYLKO do Tego PIĄTKU (1.07) do 23:59 Magnetyczna Pewność Siebie za:

STANDARD

1197 zł
297 zł

**Cena, jaka jest teraz na sklepie to 1197 zł**

Promocja trwa TYLKO do Piątku (1.07) do 23:59!

Taka Promocja Na Ten Kurs NIGDY Się Już Nie Powtórzy!

VIP (Rekomendowany)

+ 7 Bonusy

#1.BONUS. Poznawanie dziewczyn przez internet. Jak do nich pisać? (facebooka, instagrama, symatpia.pl i tak dalej) (Wartość 49 zł) 

#2.BONUS. Seksualna Atrakcyjność
(Wartość 149 zł)

#3.BONUS. Jak Flirtować z Pięknymi Kobietami (Wartość 149 zł)

#4.BONUS. 32 Teksty Na Udany, Zabawny Podryw (Wartość 99 zł)

#5.BONUS. Jak być zabawnym gościem? (Wartość 49 zł)

#6.BONUS. Błędy, przez które OD RAZU rujnujesz szanse u kobiety! (Wartość 199 zł)

#7.BONUS. 30 min. Konsultacji (Wartość 198 zł)

2089 zł
497 zł

**Cena, jaka jest teraz na sklepie to 1197 zł (Bez Bonusów)**

Promocja trwa TYLKO do Piątku (1.07) do 23:59!

Taka Promocja Na Ten Kurs NIGDY Się Już Nie Powtórzy!

Wolisz zapłacić przelewem? Nie ma problemu!

Przelej daną kwotę za pakiet, który cię interesuje, w tytule podając swojego maila, z dopiskiem co zamówiłeś np.

Kwota: 297 zł / 497 zł

Tytuł: MPS - (twój mail) np. mariuszkowalski@gmail.com

Numer Rachunku:

92 1140 2004 0000 3302 8032 4583

(sprawdź, czy wysyłasz pieniądze na odpowiedni numer konta [ten wyżej] żeby potem nie było nieporozumień)

-------------------------------------------------

Dzięki, że dotrwałeś do końca

Tom Gac 

PS. Pamiętaj, że nie podejmujesz żadnego ryzyka, ponieważ chroni Cię 100% gwarancja zwrotu pieniędzy. 

PPS. Nie zwlekaj! Ta śmiesznie niska cena obowiązuje tylko do środy (tymczasowa promocja). Potem będzie wyższa.

albo

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety), również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak być lepszy w łóżku od 99% facetów 

- Sztuczki w łóżku, po których kobieta Cię NIGDY nie zapomni (Tego nie dowiesz się z Erotycznych Stron, ani nigdzie indziej!)

- Jak znacznie wydłużyć seks!

- Jak pozbyć się przedwczesnego wytrysku (Konkretne ćwiczenia jak kontrolować wytrysk i się od niego powstrzymać)

-  Łóżkowe pozycje, które znacznie wydłużają seks (moje autorskie pozycje)

- Jak uprawiać seks dłużej, nawet kilka godzin! (Trening, przez który Cię przeprowadzę)

- Jak pozbyć się Impotencji NA ZAWSZE!

- Jak mieć EREKCJE, jakich jeszcze nigdy nie miałeś

- Twoja Psychika - Jak niszczy lub jak ulepsza twój seks (rozkładam męską psychikę seksualną na czynniki pierwsze)

- Jak zwiększyć swoją sprawność seksualną  (moja autorska metoda, którą odkryłem po przespaniu się z 100-tką kobiet)

- Jak doprowadzić kobietę do kilkunastu orgazmów (Jak mieć maraton seksualny)

- Najmocniejsze metody na zwiększenie potencji!

- Jak kobiety myślą o seksie i jak możesz to wykorzystać, aby dać jej przyjemność, jakiej nie dał jej nikt inny

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia lepszym, a wręcz najlepszym facetem, w łóżku, jakiego kobieta, która ci się podoba do, tej pory miała. 90% mężczyzn nie potrafi dać kobiecie satysfakcjonującego seksu, powodem tego jest np. przedwczesny wytrysk, impotencja, nie umiejętność doprowadzenia kobiety do orgazmu, słaba wytrzymałość, brak energii na kolejny stosunek, czy brak doświadczenia i odpowiednich umiejętność, które zafascynują i zaszokują kobietę.  

Jeśli masz problem z którąś z wyżej wymienionych przypadłości to, koniecznie musisz coś z tym zrobić, ponieważ brak satysfakcjonującego seksu dla kobiety często prowadzi do rozpadu związku lub zdrady! 

Na szczęście w kursie ...... masz gotowe rozwiązania  na wszystkie wyżej wymienione problemy, ponieważ sam kiedyś miałem problem z brakiem erekcji, a później przedwczesnym wytryskiem, ale wyszedłem z tego i teraz mogę ci powiedzieć, co dokładnie masz zrobić, aby również się tego pozbyć!

Dodatkowo dzięki lekcjom, w których opowiadam o moich łóżkowych sytuacjach, nabierzesz ogromnego doświadczenia, ponieważ powiem Ci, co i jak robić z dziewczyną w łóżku, abyś był jej NAJLEPSZYM!

Potem wystarczy, że tylko to zastosujesz!

STANIESZ SIĘ KOCHANIEM, Z KTÓRYM KOBIETY BĘDĄ CHCIAŁY SPAĆ NON-STOP - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez seks z tobą, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety) NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Najlepszym Kochaniem w Łóżku, Którego Kobieta Nigdy Nie Zapomni i Będzie Chciała Mieć z Tobą Seks Non-Stop, a Potem Się W Tobie Zakocha Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Emocjonalny Kod Kobiet, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się jak generować emocję w rozmowie z dziewczyną, aby zainteresowała się tobą oraz żeby reagowała entuzjastycznie na to co mówisz i na twoją osobę.

Nauczę cię również jak zawładnąć jej emocjami, aby tak się uzależniła od ciebie, żeby nie widziała świata poza tobą. Ogólnie dowiesz się wszystkiego na temat wywoływania emocji w kobietach, tak żeby nie mogła przestać o tobie myśleć oraz żeby sama zaczęła inwestować w waszą znajomość  i nie potrafiła ci odmówić np. związku.

Cena za Emocjonalny Kod Kobiet NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797 zł

Close

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Możesz nabyć Emocjonalny Kod Kobiet na dodatkowej mocnej promocji, jeśli zdecydujesz się na niego teraz. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797

Close

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Możesz nabyć Emocjonalny Kod Kobiet na dodatkowej mocnej promocji, jeśli zdecydujesz się na niego teraz. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797 zł

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie TOP Dziewczyna 10/10, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak się zachowywać w towarzystwie BARDZO atrakcyjnej kobiety, aby poczuła do Ciebie pożądanie i ekscytację

- Jak uwodzić modelki,  laski 10/10? (Tego nie dowiesz się z kanałów na YouTubie)

- Na podstawie czego kobieta 10/10 decyduje o wyborze mężczyzny na związek? (dzięki tej wiedzy będziesz w stanie być z prawdziwą modelką!)

- Jak komunikować się z dziewczynami 10/10, aby zacząć jej się podobać jak nikt inny przedtem (konkretne przykłady kopiuj wklej)

-  Dlaczego najpiękniejsze kobiety często są niedostępne i jak to obejść

- Największe błędy w uwodzeniu topowych lasek 10/10

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać dziewczynę 10 na 10 do szaleństwa

- Jak sypiać z najpiękniejszymi kobietami, modelkami, hostessami, laskami 10/10 (konkretna strategia, kopiuj wklej od wdrożenia przez Ciebie)

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat uwodzenia najpiękniejszych kobiet, lasek 10/10. Jeśli chcesz mieć u swego boku przepiękną dziewczynę, która będzie cię kochać, oraz której koledzy będą  ci zazdrościć, a wszyscy inni będą, się oglądać za wami zastanawiając się, jak ty to zrobiłeś, że wyrwałeś TAKĄ LASKĘ to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za TOP Dziewczyna 10/10 NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 1199 zł

Będzie: 1199 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętności i Wiedza Jak Uwodzić Najpiękniejsze TOPowe kobiety 10/10 i Ewentualny Związek z Taką Przepiękną Dziewczyną, Której Każdy Będzie Ci Zazdrościć Jest Wart 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie CHARYZMATYCZNY FACET, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak przyciągać spojrzenia kobiet w każdym momencie kiedy tylko będziesz tego chciał

- Co zrobić, aby kobiety chciały spotykać się z Tobą na poważniej (Tego nie dowiesz się na YouTubie!)

- Jak zwiększysz wybór kobiet, z którymi możesz się Spotykać i SYPIAĆ!

- Dostawać dużo atencję i zainteresowania od kobiet, które ci się podobają

-  Jak mieć większe powodzenie u płci przeciwnej, dzięki charyzmie stosując "Charyzmatyczną Pętlę" (moja autorska technika)

- Jak być bardziej szanowanym i respektowanym przez kobiety i nie tylko (przez szefa, ludzi, współpracowników, znajomych)

- Twoje randki przestaną kończyć się po pierwszym lub drugim spotkaniu

- Nauczysz się podniecać dziewczyny samym spojrzeniem

- Przestaniesz spędzać wieczory samotnie!

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać w sobie dowolną dziewczynę do szaleństwa, dzięki "Charyzmatycznemu Zapętlaniu" (moja autorska technika)

- Mieć więcej przyjaciół i budować lepsze relacje z ludźmi

- Wyróżnić się w pracy, sprawić, żeby twój szef cię bardziej polubił i nawet otrzymać podwyżkę!

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia i stania się CHARYZMATYCZNYM FACETEM, dzięki temu dziewczyna, którą będziesz chciał poderwać, zacznie się czuć jak NIGDY DOTĄD, przy nikim innym, nie będzie wiedziała, dlaczego podobasz jej się coraz bardziej i czemu chcę być coraz bliżej ciebie i dłużej z tobą, a kiedy cię nie ma to tylko myśl o tobie i o tym kiedy do niej zadzwonisz, napiszesz i w końcu się znowu zobaczycie, a co najlepsze sama nie będzie wiedziała, dlaczego tak się dzieje, bo przecież nic szczególnego nie robiliście. 

TO JEST WŁAŚNIE "TA" CHARYZMA, JAKIEJ CIĘ NACZUĘ - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na polepszenie jakości Twojego życia w życiu codziennym. Twoje relację z ludźmi staną się lepsze, będziesz bardziej lubiany,  będziesz miał więcej znajomych, szczerych przyjaciół, a twój szef zacznie cię darzyć większą sympatią, dzięki czemu być może otrzymasz nawet niemałą podwyżkę!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za CHARYZMATYCZNEGO FACETA NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Charyzmatycznym Facetem, Dzięki Czemu Będziesz Miał Większe Powodzeniu u Kobiet i Będziesz Bardziej Lubiany Przez Ludzi, Znajomych i Szefa Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety), również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak być lepszy w łóżku od 99% facetów 

- Sztuczki w łóżku, po których kobieta Cię NIGDY nie zapomni (Tego nie dowiesz się z Erotycznych Stron, ani nigdzie indziej!)

- Jak znacznie wydłużyć seks!

- Jak pozbyć się przedwczesnego wytrysku (Konkretne ćwiczenia jak kontrolować wytrysk i się od niego powstrzymać)

-  Łóżkowe pozycje, które znacznie wydłużają seks (moje autorskie pozycje)

- Jak uprawiać seks dłużej, nawet kilka godzin! (Trening, przez który Cię przeprowadzę)

- Jak pozbyć się Impotencji NA ZAWSZE!

- Jak mieć EREKCJE, jakich jeszcze nigdy nie miałeś

- Twoja Psychika - Jak niszczy lub jak ulepsza twój seks (rozkładam męską psychikę seksualną na czynniki pierwsze)

- Jak zwiększyć swoją sprawność seksualną  (moja autorska metoda, którą odkryłem po przespaniu się z 100-tką kobiet)

- Jak doprowadzić kobietę do kilkunastu orgazmów (Jak mieć maraton seksualny)

- Najmocniejsze metody na zwiększenie potencji!

- Jak kobiety myślą o seksie i jak możesz to wykorzystać, aby dać jej przyjemność, jakiej nie dał jej nikt inny

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia lepszym, a wręcz najlepszym facetem, w łóżku, jakiego kobieta, która ci się podoba do, tej pory miała. 90% mężczyzn nie potrafi dać kobiecie satysfakcjonującego seksu, powodem tego jest np. przedwczesny wytrysk, impotencja, nie umiejętność doprowadzenia kobiety do orgazmu, słaba wytrzymałość, brak energii na kolejny stosunek, czy brak doświadczenia i odpowiednich umiejętność, które zafascynują i zaszokują kobietę.  

Jeśli masz problem z którąś z wyżej wymienionych przypadłości to, koniecznie musisz coś z tym zrobić, ponieważ brak satysfakcjonującego seksu dla kobiety często prowadzi do rozpadu związku lub zdrady! 

Na szczęście w kursie ...... masz gotowe rozwiązania  na wszystkie wyżej wymienione problemy, ponieważ sam kiedyś miałem problem z brakiem erekcji, a później przedwczesnym wytryskiem, ale wyszedłem z tego i teraz mogę ci powiedzieć, co dokładnie masz zrobić, aby również się tego pozbyć!

Dodatkowo dzięki lekcjom, w których opowiadam o moich łóżkowych sytuacjach, nabierzesz ogromnego doświadczenia, ponieważ powiem Ci, co i jak robić z dziewczyną w łóżku, abyś był jej NAJLEPSZYM!

Potem wystarczy, że tylko to zastosujesz!

STANIESZ SIĘ KOCHANIEM, Z KTÓRYM KOBIETY BĘDĄ CHCIAŁY SPAĆ NON-STOP - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez seks z tobą, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety) NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Najlepszym Kochaniem w Łóżku, Którego Kobieta Nigdy Nie Zapomni i Będzie Chciała Mieć z Tobą Seks Non-Stop, a Potem Się W Tobie Zakocha Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Władca Kobiecych EmocjiKontroluj i Władaj Emocjami Kobiet — Zmieniając Jej Uczucia Kiedy Tylko Chcesz, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak kontrolować emocje Kobiety 

- Co mówić i jak się zachowywać, aby kontrolować jej zachowanie (Tego nie dowiesz się z YouTube'a, ani nigdzie indziej!)

- Jak przeprowadzić Kobietę przez każdy stan emocji (skrajnie negatywnych do skrajnie pozytywnych) - Kontrolując wszystko na każdym kroku

- Jak nie przepalić znajomości przez zbyt dużo emocji

-  Jak rozładować emocje, aby jej zainteresowanie wystrzeliło w kosmos (moja autorska metoda)

- Jaki ma Charakter, Faceta, w którym kobiety się zakochują na zabój (Konkretny Opis)

- Moje autorskie absolutnie NAJLEPSZE emocjonalne teksty do kobiet - Po których ona oszaleje na twoim punkcie

- Jak Władać Emocjami kobiety

- Ile i jakich konkretnie emocji musisz wywołać, aby kobieta się w Tobie zakochała na zabój

- Psychologia Emocji Kobiet

- Teksty kopiuj-wklej na każdą okazję z kobietą

- Jak rozpoznać konkretny typ kobiety i jak się do niej dopasować emocjami

- Jak uratować związek poprzez kierowanie emocjami kobiety

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat Władania Kobiecymi Emocjami! 

Takiego materiału na temat emocji jeszcze nie stworzyłem!!!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez emocje, jakie im dajesz, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Władca Kobiecych Emocji — Kontroluj i Władaj Emocjami Kobiet — Zmieniając Jej Uczucia Kiedy Tylko Chcesz, NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł 

(Tak, moje kursy są coraz droższe, bo są coraz lepsze, dlatego takiej ceny, jaką proponuję teraz, już nie będzie NIGDY!)

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Władać Kobiecymi Emocja od A do Z (A wiadomo nie od dziś, że kontrolując kobiece emocje jesteśmy w stanie zrobić z nią wszystko!) Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Władca Kobiecych EmocjiKontroluj i Władaj Emocjami Kobiet — Zmieniając Jej Uczucia Kiedy Tylko Chcesz, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak kontrolować emocje Kobiety 

- Co mówić i jak się zachowywać, aby kontrolować jej zachowanie (Tego nie dowiesz się z YouTube'a, ani nigdzie indziej!)

- Jak przeprowadzić Kobietę przez każdy stan emocji (skrajnie negatywnych do skrajnie pozytywnych) - Kontrolując wszystko na każdym kroku

- Jak nie przepalić znajomości przez zbyt dużo emocji

-  Jak rozładować emocje, aby jej zainteresowanie wystrzeliło w kosmos (moja autorska metoda)

- Jaki ma Charakter, Faceta, w którym kobiety się zakochują na zabój (Konkretny Opis)

- Moje autorskie absolutnie NAJLEPSZE emocjonalne teksty do kobiet - Po których ona oszaleje na twoim punkcie

- Jak Władać Emocjami kobiety

- Ile i jakich konkretnie emocji musisz wywołać, aby kobieta się w Tobie zakochała na zabój

- Psychologia Emocji Kobiet

- Teksty kopiuj-wklej na każdą okazję z kobietą

- Jak rozpoznać konkretny typ kobiety i jak się do niej dopasować emocjami

- Jak uratować związek poprzez kierowanie emocjami kobiety

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat Władania Kobiecymi Emocjami! 

Takiego materiału na temat emocji jeszcze nie stworzyłem!!!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez emocje, jakie im dajesz, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Władca Kobiecych Emocji — Kontroluj i Władaj Emocjami Kobiet — Zmieniając Jej Uczucia Kiedy Tylko Chcesz, NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł 

(Tak, moje kursy są coraz droższe, bo są coraz lepsze, dlatego takiej ceny, jaką proponuję teraz, już nie będzie NIGDY!)

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Władać Kobiecymi Emocja od A do Z (A wiadomo nie od dziś, że kontrolując kobiece emocje jesteśmy w stanie zrobić z nią wszystko!) Jest Warta 199 zł)

Close