Do końca PRZEDsprzedażowej PROMOCJI zostało TYLKO:

Ten kurs już NIGDY nie będzie tak TANI jak teraz z okazji Black Friday!

Jak Wyjść Z Friendzonea i sprawić, aby twoja (jeszcze) koleżanka się w tobie zakochała i przejść z nią do długotrwałej relacji związkowej lub relacji łóżkowej opartej tylko na seksie

Nie ważne czy chcesz poderwać swoją koleżankę z pracy, szkoły, zajęć dodatkowych czy przyjaciółkę, z którą przyjaźnisz się już kilka, a nawet kilkanaście lat. Dzięki mojej autorskiej metodzie zrobisz to w każdym z tych wypadków! - ALBO 100% ZWROTU PIENIĘDZY


Obejrzyj poniższe video i dowiedz się jak wyjść z Friendzona na zawsze i nigdy już tam nie wejść!

(Promocja z okazji Black Friday trwa TYLKO do WTORKU (30.11) do 23.59)

Zacznijmy od początku… 

Kobiety już na samym początku znajomości z danym facetem szufladkują go jako przyjaciela/kolegę albo potencjalnego partnera, kochanka. Dlatego już na samym początku trzeba w odpowiedni sposób taką dziewczynę uwodzić. (nauczę cię tego!) 

Jeśli już wpadłeś do rubryki kumpel/przyjaciel lub zależy ci na poderwaniu koleżanki z pracy, szkoły lub innego miejsca (a prawdopodobnie tak jest, skoro to czytasz) to musisz wiedzieć, że wyjście z tej szufladki będzie nieco trudniejsze i dłuższe, ale jest to w pełni do zrobienia, dzięki pewnym patentom, techniką i za pomocą odpowiedniego programowania umysłu twojego i jej! 

Zainteresowany? Czytaj dalej… 

Jeśli twoja przyjaciółka, koleżanka z pracy lub innego miejsca jest dla ciebie miła, uśmiecha się do ciebie i ty masz wrażenie, że jest między wami chemia oraz sprawia wrażenie zainteresowanej tobą, ale ty nie możesz jej wyczuć i nie wiesz jak popchnąć tę znajomość dalej to bardzo dobrze trafiłeś! 

Bo dziś właśnie ci powiem jak wyjść z tego FRIENDZONEA! 

Być może nawet próbowałeś się do niej zbliżyć i zaprosiłeś ją na spotkanie sam na sam, do kina, parku lub innego miejsca. A ona zszokowana miała dać ci później odpowiedź. 

Czekałeś cierpliwie, ale ona powiedziała ci, że akurat nie może, bo przyjeżdża do niej rodzina, albo że musi zostać z psem lub inne tego typu wymówki. 

Albo nawet się zgodziła na to spotkanie, ale kiedy powiedziałeś jej, że ci się bardzo podoba ona zareagowała tak jakby zobaczyła ducha, po czym nagle musiała wracać do domu. Później przestała się z dnia na dzień do ciebie odzywać, po czym powiedziała ci, że ją to zraziło. Ewentualnie uśmiała się i powiedziała ci ,że “hej przecież my jesteśmy tylko przyjaciółmi!”

Znane…?

Miałem DOKŁADNIE TAK SAMO! Co wtedy zrobiłem!?

Moja sytuacja wyglądała tak, że byłem w bardzo dobrej relacji przyjacielskiej z moja koleżanką z pracy. Naprawdę świetnie nam się ze sobą rozmawiało, dobrze się też dogadywaliśmy w pracy i poza nią. Według mnie podobałem się jej, ale nie umiałam odróżnić przyjacielsko koleżeńskiej szczerości i relacji od zauroczenia się. Co prawda widziałem takie znaki jak patrzenie mi się głęboko w oczy, dotykanie mnie za ramię czy klepanie po udzie kiedy powiedziałem jakiś żart. Zależało mi na tej pracy i nie chciałem złych sytuacji w niej dlatego postanowiłem być bardzo ostrożny (pracowałem wtedy w pewnej korpo, ale nazwy firmy nie będę wymieniał). 

Mój problem polegał na tym, że zakochałem się w niej tak naprawdę od pierwszego wejrzenia. Potem pojawił się kolejny problem, ponieważ przenieśli ją na inne piętro i mieliśmy bardzo mało czasu na rozmowę. Widziałem się z nią 1-2 razy w tygodniu po 3-5 minut. Dodatkowo wokół było dużo ludzi i nie dało się normalnie porozmawiać. 

Dlatego postanowiłem zaryzykować i zaprosić ją na randkę. Kiedy jej to zaproponowałem powiedziała, że da znać. Czekałem jeden dzień, drugi, trzeci (nie chciałem być nachalny, więc nie nalegałem na odpowiedź zbyt szybko) i w końcu odpowiedziała!!! 

Że nie da rady bo jedzie do rodziny… Kilka dni później zaproponowałem jej, że podwiezie ją do domu, wtedy też postanowiłem że powiem jej co do niej czuję. Nie była zbyt chętna na podwózkę, aczkolwiek się zgodziła. W drodze powiedziałem jej co do niej czuję i że chciałbym czegoś więcej. 

A ona na to … “Tomek przecież my jesteśmy tylko przyjaciółmi, nie będziemy razem”  i zapadłem się pod ziemię… 

Był to dla mnie naprawdę cios w plecy, ponieważ czułem, że to ja jedyna, nie mogłem przestać o niej myśleć, nawet o niej śniłem, widziałem ją wszędzie. A gdy ją tylko widziałem czułem jakby serce miało mi zaraz wyskoczyć. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie czułem, ponieważ mogłem wpatrywać się w nią całymi dniami. Nie chciałem innej, ponieważ ona była dla mnie najpiękniejsza i na niej mi zależało… 

I zacząłem się zastanawiać “Czy da się to uratować?”

Odpowiedź brzmiała: “Da się!”

Cała ta sytuacja miała miejsce akurat podczas rozpoczęcia mojej nauki uwodzenia, podrywu oraz całej psychologii podrywu. Dlatego też postanowiłem mocno zgłębić proces wychodzenia z friendzonea. Po przerobieniu ok. 30 kursów i książek anglojęzycznych od zagranicznych trenerów uwodzenia, o tematyce stricte wychodzenie z friendzonea i zdobycia koleżanki z pracy, czy szkoły na seks lub na dłuższą relację odkryłem pewne patenty, techniki oraz niewerbalne zachowania które w sposób nieświadomy sprawią, że zaczniemy się coraz bardziej, z dnia na dzień jej podobać. 

Zaczniemy być powoli traktowani jak potencjalni partnerzy na przyszłą relację związkową, ewentualnie jeśli będziesz chciał, jako kochanek. Czyli relacja oparta na seksie. 

Trzeba tylko dowiedzieć się o pewnych sposobach, które tak zaprogramują jej oraz nasz umysł, a przede wszystkim JEJ, że zacznie nas postrzegać jako potencjalnego partnera lub kochana (to już zależy od ciebie!). 

A ja ci zdradzę te sposoby! Oczywiście wszystko to przetestowałem na tej właśnie koleżance z pracy, która wcześniej mnie olała mówiąc: “Tomek przecież my jesteśmy tylko przyjaciółmi, nie będziemy razem”. 

Efekt? 

Po 3 miesiącach zostaliśmy parą! 

Czasem aż tyle potrzeba (3 miesiące), aczkolwiek jest to kwestia indywidualna bo czasem to trwa dłużej, a czasem krócej i zależy od wielu czynników takich jak np. “głębokość” waszego friendzonea, czy od twoich wcześniejszych zachowań, a przede wszystkim od twoich PRZYSZŁYCH zachowań w stosunku do niej! (których cię nauczę!) 

Ale nie ważne czy potrwa to miesiąc, trzy, czy sześć, ważne że po wprowadzeniu w życie tych patentów, technik, sposobów programowania umysły oraz zachowań niewerbalnych jak i werbalnych masz 100% szans, że uda cię się wyjść z tego FRIENDZONEA i przekuć waszą relację w związek lub na seks spotkania!

Jakie Błędy Popełniają Najczęściej Mężczyźni Podczas Wychodzenia Z Friendzonea Lub Kiedy Chcą Uwieść Koleżankę z Pracy

Za szybko wyznają uczucia
Nie przełamują bliskości między nim a dziewczyną
Nie eskalują dotyku lub go za mało eskalują, albo źle go eskalują
Nie pobudzają seksualnie przyjaciółki lub koleżanki z pracy
Są za mili
Chcą za wiele dobrego dla niej
Robią wszystko o co ona ich poprosi
Są niezdecydowani
Nie są bezpośredni
Za delikatnie do tego podchodzą
Zgadzają się na zbyt wiele rzeczy/próśb
Są na każde jej zawołanie

Oraz wiele innych o których mówię w kursie 

Pewnie już nie raz próbowałeś wyjść z friendoznea lub poderwać koleżankę z pracy lub szkoły z którą chciałeś stworzyć związek, albo uprawiać z nią seks, ale twoje efekty nie były takie, jakich byś oczekiwał… sam kiedyś przez to przechodziłem zresztą wiesz bo właśnie przeczytałeś moją historię. 

Jeśli teraz masz taką sytuację, że chcesz uwieść swoją przyjaciółkę lub koleżankę z pracy czy szkoły, a być może nawet próbowałeś to już zrobić, ale ci nie wyszło i skończyło się to tekstem typy “przecież my jesteśmy tylko przyjaciółmi”, lub przestała się do ciebie odzywać, a zaczęła cię unikać jak ognia bo ją to zniechęciło…

To Jakie Korzyści Przyniesie Ci INWESTYCJA W Ten Kurs

Nauczę cię jak szczegółowo rozkochać w sobie koleżankę z pracy lub przyjaciółkę
Zaczniesz doprowadzać do relacji łóżkowych ze swoimi koleżankami/przyjaciółkami
Dowiesz się o bardzo mocnych psychologicznych bodźcach które spowodują, że twoją koleżankę/przyjaciółkę zacznie do ciebie ciągnąć
Będziesz potrafił wytworzyć bardzo silny pociąg emocjonalny do ciebie wśród swoich koleżanek
Dowiesz się jak na nowo uwieść swoja teraźniejszą koleżankę/przyjaciółkę, nawet jeśli wcześniej całkowicie to spieprzyłeś
Staniesz się tajemniczy dla swojej koleżanki przez co ona będzie ciebie bardziej pragnąć
Staniesz się dla niej WYZWANIEM i NAGRODĄ dzięki czemu zaczniesz ją pociągać x10 razy bardziej, nawet jeśli teraz wydaje ci się to niemożliwie
Nauczysz się sypiać ze wszystkimi swoimi koleżankami oraz dowiesz się dlaczego wcześniej tego nie potrafiłeś
Zbudujesz komfort oraz seksualne zainteresowanie sobą w rozmowie z przyjaciółką
Zaczniesz podrywać i uwodzić swoje koleżanki
Pokażę ci jak uzależnić emocjonalnie od siebie krok po kroku twoją koleżankę, aby nie mogła oprzeć się spotkania z tobą oraz seksu
Nauczę cię odpowiednio dotykać twoją teraźniejszą koleżankę, aby szybciej przełamywać barierę friendzonea

Oraz wiele, wiele więcej...

Linia Progresji
Proces przez jaki razem przejdziemy

Jeden z moich kursantów Mateusz nie wierzył, że to mu pomoże, uważał że w jego przypadku nie da się już nic zrobić i zadawał sobie pytanie "a co jak mi to nie pomoże?"

Natomiast jego obawy szybko minęły i zobacz co mi napisał! 

Czy wiesz, że statystycznie aż 77% mężczyzn, którzy chcieliby wyjść z friendzonea lub zacząć umawiać się ze swoją koleżanką z pracy, czy szkoły w nadziei na dłuższy związek lub seks NIGDY do tego nie dochodzą! Powód? 

Nie wiedzą jak tego dokonać i robią to źle, przez co jeszcze bardziej się pogrążają!

Nie chcę, żebyś wpadł w tą statystykę! 

A ja mogę dać ci sprawdzoną receptę na to, aby raz na zawsze skończyć nawet z wieloletnim friendzonem, lub aby zacząć spotykać się z koleżanką z pracy, czy szkoły (nie ma to znaczenia), która na ten moment nie jest chętna w ogóle do żadnych spotkań z tobą i stworzyć z nią długi, szczęśliwy związek lub przelotny, albo regularny seks! 

Więc mogę Ci z pełną świadomością i odpowiedzialnością powiedzieć, że jeśli teraz jesteś:

Jesteś mało pewnym siebie facetem
Jesteś mało doświadczony w łóżku z kobietami
Nie masz wykształcenia wyższego
Jesteś wstydliwy gościem
Jesteś Introwertykiem
Nie jesteś przystojny
Nie jesteś bogaty
Jesteś niski

To nic nie szkodzi, bo jeśli zastosujesz się do moich autorskich metod i będziesz wykonywał ćwiczenia, które podaje w kursie, to nawet w ciągu 14 dni będziesz w stanie wyjść z Friendozna i wejść w związek lub przespać się z koleżanką/przyjaciółką w której się podkochujesz od dawna i mogę Ci to OBIECAĆ!

Dlaczego Powinieneś Kupić Ten Kurs?

Ponieważ nie znam skuteczniejszej metody na wyjście z friendozna niż ta którą zawarłem w kursie Opuść Friendozne. 

Tą więdzę, metody, strategię oraz schematy, które są w tym kursie przetostowałem na wielu kobietach i choć każda z tych dziewczyn była inna, to efekt był zawsze taki sam... 98% kobiet reagowało na mnie zwiększynym zaineteresownaiem i zacząłem im się podobać, choć wcześniej byłem dla nich tylko aseksualnym kolegą. 

Koleżanki i przyjaciółki które wcześniej traktowały mnie tylko jako swojego Najlepszego KUMPLA (którym nie chciałem nigdy być!) zaczeły się we mnie zakochiwać lub traktować mnie jak kochanka i potem z każdą doprowadzałem conajmniej do sytuacji łóżkowej. 

A wszytsko dzięki mojej autorskiej metodzie Opuść Friendozne w 14 dni, która jest w kursie!

Przetestowałem ją wielokrotnie i zawsze działała, więc z pełną świadomością i pewnością mogę Ci powiedzieć, że jeśli tylko zaczniesz wprowadzać metody które są w kursie na swojej koleżance/przyjaciółce to w ciągu kilku tygodni wyjdziesz z freindzona i albo staniesz się jej chłopakiem którego będzie kochać nad życie, albo się z nią w końcu prześpisz (to już zależy od Ciebie).

Ten mechanizm również zadziała jeśli twoja obecna kobieta/ex chcę się tylko z Tobą przyjaźnić, ponieważ dzięki temu kursowi dowiesz się dlaczego powinieneś unikać takiego układu i jak sprawić aby twoja ex znów poczuła do ciebie silny pociąg emocji i pożądania i aby znów cię pokochała tak jak kiedyś!

“Brzmi Fajnie, Ale Czy To Na Pewno Zadziała?”
Posłuchaj co nagrali mi moi kursanci kiedy zdradziłem im tę wiedzę!

Jeśli przeglądasz tę ofertę na telefonie kliknij "Słuchaj w Przeglądarce" (ang. Listen in browser), żeby nie przeniosło cię na inną stronę.

Ile To Wszystko Kosztuje?

Złe pytanie. 

Zastanów się lepiej, ile Ci to oszczędzi i co dzięki temu osiągniesz! 

Wyobraź sobie, że dzięki temu wszystkiemu zaczniesz spotkać się ze swoją koleżanką z pracy, szkoły lub wieloletnią przyjaciółką już nie jako znajomi, ale jako para.

Dowiesz się jak jak z nią rozmawiać oraz jak się przy niej zachowywać, co robić, a czego nie robić, tak, aby to ona zobaczyła w tobie przyszłego faceta.

A dodatkowo nauczę cię jak doprowadzać do sytuacji łóżkowych nawet z przyjaciółką z którą znasz się już x lat, lub z koleżanką z pracy.

Czyż to nie wspaniałe!? 

Ile byłbyś skłonny zapłacić za to, aby PRZEŁAMAĆ BARIERĘ "FRIENDZONE" LUB "ZNAJOMI Z PRACY/SZKOŁY" I ZACZĄĆ SPOTYKAĆ SIĘ Z TĄ KOLEŻANKĄ W KTOREJ PODKOCHUJESZ SIĘ JUŻ OD DAWNA (również tylko na seks jeśli tylko na tym ci zależy)?  

Według mnie wartość tego kursu jest bezcenna, zważywszy na to, że po jego przerobiony UMIEJĘTNOŚCI wychodzenia z friendoznea, czy podrywania koleżanek z pracy lub szkoły zostaną z tobą na zawsze, a dodatkowo nigdy nie wpadniesz już do szufladki "przyjaciel"

Ten kurs na mojej stronie na co dzień kosztuje 597 zł.

Tymczasem nie chcę od Ciebie takich pieniędzy. Nie chcę od Ciebie za ten kurs 500 zł, ani 400 zł. 

Teraz (DZIŚ! jako że jesteś moim subskrybentem i z okazji BLACK FRIDAY) możesz go nabyć za 297 zł z 30-dniową Gwarancją Zwrotu Pieniędzy

Jest to cena promocyjna, dla moich subskrybentów, czyli do osób mi bliższych (że tak to nazwę), czyli Ciebie.

Dlatego polecam ci się decydować w miarę szybko, jeśli chcesz się załapać na mega promocję.

Za tyle pieniędzy, czyli 297 zł ile być może wydajesz podczas jednej imprezy, możesz zainwestować je w mój kurs i nauczyć się jak wyjść z friendzonea i sprawić, aby twoja koleżanka/przyjaciółka, w której się podkochujesz również do ciebie coś poczuła i aby sama zaczęła z tobą chcieć się spotykać. Jeśli masz koleżankę w pracy, w której się podkochujesz i nie wiesz jak sprawić, aby ona również zaczęła czuć to samo, to w tym kursie również opisuję jak rozkochać w sobie i spodobać się koleżance z pracy czy szkoły, nie ma to znaczenia.

Być może to właśnie ona jest miłością twojego życia!? 

Nie zmarnuj tego!

A więc gotów poznać kurs Opuść Friendzone i Nigdy Już Tam Nie Wchodź!?

Czy to wszystko jest warte jednorazowej płatności 297 zł
(Dostęp masz dożywotni wraz ze wszystkimi aktualizacjami)

(Promocja z okazji Black Friday trwa TYLKO do WTORKU (30.11) do 23.59)

Cena na moim sklepie za ten kurs TERAZ:

Do końca PRZEDsprzedażowej PROMOCJI zostało TYLKO:

Ten kurs już NIGDY nie będzie tak TANI jak teraz z okazji Black Friday!

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy!

Dodatkowo chcę Ci dać gwarancję! 

Będziesz mógł przerobić kurs i jeśli po 49% kursu, z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z efektów, jakie osiągniesz z moimi technikami, wystarczy, że zgodnie z regulaminem napiszesz do mnie na kontakt@tomgac.pl, a zwrócę Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty. Bez pytań, bez podawania jakiegokolwiek powodu. Wystarczy, że napiszesz, a ja zwrócę Ci pieniądze w ciągu 24h. 

Możemy się tak umówić?

Ale TYLKO do Tego WTORKU z  okazji BLACK FRIDAY (30.11) do 23.59 Opuść Friendzone za:

STANDARD

597 zł
297 zł

**Cena, jaka jest teraz na sklepie to 597 zł**

Promocja trwa TYLKO do Wtorku (30.11) do 23.59!

Ilość dostępnych sztuk:

VIP (Rekomendowany)

+ 7 Bonusy

#1.BONUS. Poznawanie dziewczyn przez internet. Jak do nich pisać? (facebooka, instagrama, symatpia.pl i tak dalej) (Wartość 49 zł) 

#2.BONUS. Seksualna Atrakcyjność
(Wartość 149 zł)

#3.BONUS. Jak Flirtować z Pięknymi Kobietami (Wartość 149 zł)

#4.BONUS. 32 Teksty Na Udany, Zabawny Podryw (Wartość 99 zł)

#5.BONUS. Jak być zabawnym gościem? (Wartość 49 zł)

#6.BONUS. Błędy, przez które OD RAZU rujnujesz szanse u kobiety! (Wartość 199 zł)

#7.BONUS. 30 min. Konsultacji (Wartość 198 zł)

1489 zł
397 zł

**Cena, jaka jest teraz na sklepie to 597 zł (Bez Bonusów)**

Promocja trwa TYLKO do Wtorku (30.11) do 23.59!

Ilość dostępnych sztuk:

Wolisz zapłacić przelewem? Nie ma problemu!

Przelej daną kwotę za pakiet, który cię interesuje, w tytule podając swojego maila, z dopiskiem co zamówiłeś np.

Kwota: 297 zł / 397 zł

Tytuł: OF - (twój mail) np. mariuszkowalski@gmail.com

Numer Rachunku:

92 1140 2004 0000 3302 8032 4583

(sprawdź, czy wysyłasz pieniądze na odpowiedni numer konta [ten wyżej] żeby potem nie było nieporozumień)

-------------------------------------------------

Dzięki, że dotrwałeś do końca

Tom Gac 

PS. Pamiętaj, że nie podejmujesz żadnego ryzyka, ponieważ chroni Cię 100% gwarancja zwrotu pieniędzy. 

PPS. Nie zwlekaj! Ta śmiesznie niska cena obowiązuje tylko do środy (tymczasowa promocja). Potem będzie wyższa.

albo

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety), również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak być lepszy w łóżku od 99% facetów 

- Sztuczki w łóżku, po których kobieta Cię NIGDY nie zapomni (Tego nie dowiesz się z Erotycznych Stron, ani nigdzie indziej!)

- Jak znacznie wydłużyć seks!

- Jak pozbyć się przedwczesnego wytrysku (Konkretne ćwiczenia jak kontrolować wytrysk i się od niego powstrzymać)

-  Łóżkowe pozycje, które znacznie wydłużają seks (moje autorskie pozycje)

- Jak uprawiać seks dłużej, nawet kilka godzin! (Trening, przez który Cię przeprowadzę)

- Jak pozbyć się Impotencji NA ZAWSZE!

- Jak mieć EREKCJE, jakich jeszcze nigdy nie miałeś

- Twoja Psychika - Jak niszczy lub jak ulepsza twój seks (rozkładam męską psychikę seksualną na czynniki pierwsze)

- Jak zwiększyć swoją sprawność seksualną  (moja autorska metoda, którą odkryłem po przespaniu się z 100-tką kobiet)

- Jak doprowadzić kobietę do kilkunastu orgazmów (Jak mieć maraton seksualny)

- Najmocniejsze metody na zwiększenie potencji!

- Jak kobiety myślą o seksie i jak możesz to wykorzystać, aby dać jej przyjemność, jakiej nie dał jej nikt inny

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia lepszym, a wręcz najlepszym facetem, w łóżku, jakiego kobieta, która ci się podoba do, tej pory miała. 90% mężczyzn nie potrafi dać kobiecie satysfakcjonującego seksu, powodem tego jest np. przedwczesny wytrysk, impotencja, nie umiejętność doprowadzenia kobiety do orgazmu, słaba wytrzymałość, brak energii na kolejny stosunek, czy brak doświadczenia i odpowiednich umiejętność, które zafascynują i zaszokują kobietę.  

Jeśli masz problem z którąś z wyżej wymienionych przypadłości to, koniecznie musisz coś z tym zrobić, ponieważ brak satysfakcjonującego seksu dla kobiety często prowadzi do rozpadu związku lub zdrady! 

Na szczęście w kursie ...... masz gotowe rozwiązania  na wszystkie wyżej wymienione problemy, ponieważ sam kiedyś miałem problem z brakiem erekcji, a później przedwczesnym wytryskiem, ale wyszedłem z tego i teraz mogę ci powiedzieć, co dokładnie masz zrobić, aby również się tego pozbyć!

Dodatkowo dzięki lekcjom, w których opowiadam o moich łóżkowych sytuacjach, nabierzesz ogromnego doświadczenia, ponieważ powiem Ci, co i jak robić z dziewczyną w łóżku, abyś był jej NAJLEPSZYM!

Potem wystarczy, że tylko to zastosujesz!

STANIESZ SIĘ KOCHANIEM, Z KTÓRYM KOBIETY BĘDĄ CHCIAŁY SPAĆ NON-STOP - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez seks z tobą, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety) NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Najlepszym Kochaniem w Łóżku, Którego Kobieta Nigdy Nie Zapomni i Będzie Chciała Mieć z Tobą Seks Non-Stop, a Potem Się W Tobie Zakocha Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Emocjonalny Kod Kobiet, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się jak generować emocję w rozmowie z dziewczyną, aby zainteresowała się tobą oraz żeby reagowała entuzjastycznie na to co mówisz i na twoją osobę.

Nauczę cię również jak zawładnąć jej emocjami, aby tak się uzależniła od ciebie, żeby nie widziała świata poza tobą. Ogólnie dowiesz się wszystkiego na temat wywoływania emocji w kobietach, tak żeby nie mogła przestać o tobie myśleć oraz żeby sama zaczęła inwestować w waszą znajomość  i nie potrafiła ci odmówić np. związku.

Cena za Emocjonalny Kod Kobiet NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797 zł

Close

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Możesz nabyć Emocjonalny Kod Kobiet na dodatkowej mocnej promocji, jeśli zdecydujesz się na niego teraz. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797

Close

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Możesz nabyć Emocjonalny Kod Kobiet na dodatkowej mocnej promocji, jeśli zdecydujesz się na niego teraz. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797 zł

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie TOP Dziewczyna 10/10, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak się zachowywać w towarzystwie BARDZO atrakcyjnej kobiety, aby poczuła do Ciebie pożądanie i ekscytację

- Jak uwodzić modelki,  laski 10/10? (Tego nie dowiesz się z kanałów na YouTubie)

- Na podstawie czego kobieta 10/10 decyduje o wyborze mężczyzny na związek? (dzięki tej wiedzy będziesz w stanie być z prawdziwą modelką!)

- Jak komunikować się z dziewczynami 10/10, aby zacząć jej się podobać jak nikt inny przedtem (konkretne przykłady kopiuj wklej)

-  Dlaczego najpiękniejsze kobiety często są niedostępne i jak to obejść

- Największe błędy w uwodzeniu topowych lasek 10/10

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać dziewczynę 10 na 10 do szaleństwa

- Jak sypiać z najpiękniejszymi kobietami, modelkami, hostessami, laskami 10/10 (konkretna strategia, kopiuj wklej od wdrożenia przez Ciebie)

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat uwodzenia najpiękniejszych kobiet, lasek 10/10. Jeśli chcesz mieć u swego boku przepiękną dziewczynę, która będzie cię kochać, oraz której koledzy będą  ci zazdrościć, a wszyscy inni będą, się oglądać za wami zastanawiając się, jak ty to zrobiłeś, że wyrwałeś TAKĄ LASKĘ to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za TOP Dziewczyna 10/10 NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 1199 zł

Będzie: 1199 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętności i Wiedza Jak Uwodzić Najpiękniejsze TOPowe kobiety 10/10 i Ewentualny Związek z Taką Przepiękną Dziewczyną, Której Każdy Będzie Ci Zazdrościć Jest Wart 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie CHARYZMATYCZNY FACET, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak przyciągać spojrzenia kobiet w każdym momencie kiedy tylko będziesz tego chciał

- Co zrobić, aby kobiety chciały spotykać się z Tobą na poważniej (Tego nie dowiesz się na YouTubie!)

- Jak zwiększysz wybór kobiet, z którymi możesz się Spotykać i SYPIAĆ!

- Dostawać dużo atencję i zainteresowania od kobiet, które ci się podobają

-  Jak mieć większe powodzenie u płci przeciwnej, dzięki charyzmie stosując "Charyzmatyczną Pętlę" (moja autorska technika)

- Jak być bardziej szanowanym i respektowanym przez kobiety i nie tylko (przez szefa, ludzi, współpracowników, znajomych)

- Twoje randki przestaną kończyć się po pierwszym lub drugim spotkaniu

- Nauczysz się podniecać dziewczyny samym spojrzeniem

- Przestaniesz spędzać wieczory samotnie!

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać w sobie dowolną dziewczynę do szaleństwa, dzięki "Charyzmatycznemu Zapętlaniu" (moja autorska technika)

- Mieć więcej przyjaciół i budować lepsze relacje z ludźmi

- Wyróżnić się w pracy, sprawić, żeby twój szef cię bardziej polubił i nawet otrzymać podwyżkę!

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia i stania się CHARYZMATYCZNYM FACETEM, dzięki temu dziewczyna, którą będziesz chciał poderwać, zacznie się czuć jak NIGDY DOTĄD, przy nikim innym, nie będzie wiedziała, dlaczego podobasz jej się coraz bardziej i czemu chcę być coraz bliżej ciebie i dłużej z tobą, a kiedy cię nie ma to tylko myśl o tobie i o tym kiedy do niej zadzwonisz, napiszesz i w końcu się znowu zobaczycie, a co najlepsze sama nie będzie wiedziała, dlaczego tak się dzieje, bo przecież nic szczególnego nie robiliście. 

TO JEST WŁAŚNIE "TA" CHARYZMA, JAKIEJ CIĘ NACZUĘ - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na polepszenie jakości Twojego życia w życiu codziennym. Twoje relację z ludźmi staną się lepsze, będziesz bardziej lubiany,  będziesz miał więcej znajomych, szczerych przyjaciół, a twój szef zacznie cię darzyć większą sympatią, dzięki czemu być może otrzymasz nawet niemałą podwyżkę!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za CHARYZMATYCZNEGO FACETA NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Charyzmatycznym Facetem, Dzięki Czemu Będziesz Miał Większe Powodzeniu u Kobiet i Będziesz Bardziej Lubiany Przez Ludzi, Znajomych i Szefa Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety), również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak być lepszy w łóżku od 99% facetów 

- Sztuczki w łóżku, po których kobieta Cię NIGDY nie zapomni (Tego nie dowiesz się z Erotycznych Stron, ani nigdzie indziej!)

- Jak znacznie wydłużyć seks!

- Jak pozbyć się przedwczesnego wytrysku (Konkretne ćwiczenia jak kontrolować wytrysk i się od niego powstrzymać)

-  Łóżkowe pozycje, które znacznie wydłużają seks (moje autorskie pozycje)

- Jak uprawiać seks dłużej, nawet kilka godzin! (Trening, przez który Cię przeprowadzę)

- Jak pozbyć się Impotencji NA ZAWSZE!

- Jak mieć EREKCJE, jakich jeszcze nigdy nie miałeś

- Twoja Psychika - Jak niszczy lub jak ulepsza twój seks (rozkładam męską psychikę seksualną na czynniki pierwsze)

- Jak zwiększyć swoją sprawność seksualną  (moja autorska metoda, którą odkryłem po przespaniu się z 100-tką kobiet)

- Jak doprowadzić kobietę do kilkunastu orgazmów (Jak mieć maraton seksualny)

- Najmocniejsze metody na zwiększenie potencji!

- Jak kobiety myślą o seksie i jak możesz to wykorzystać, aby dać jej przyjemność, jakiej nie dał jej nikt inny

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia lepszym, a wręcz najlepszym facetem, w łóżku, jakiego kobieta, która ci się podoba do, tej pory miała. 90% mężczyzn nie potrafi dać kobiecie satysfakcjonującego seksu, powodem tego jest np. przedwczesny wytrysk, impotencja, nie umiejętność doprowadzenia kobiety do orgazmu, słaba wytrzymałość, brak energii na kolejny stosunek, czy brak doświadczenia i odpowiednich umiejętność, które zafascynują i zaszokują kobietę.  

Jeśli masz problem z którąś z wyżej wymienionych przypadłości to, koniecznie musisz coś z tym zrobić, ponieważ brak satysfakcjonującego seksu dla kobiety często prowadzi do rozpadu związku lub zdrady! 

Na szczęście w kursie ...... masz gotowe rozwiązania  na wszystkie wyżej wymienione problemy, ponieważ sam kiedyś miałem problem z brakiem erekcji, a później przedwczesnym wytryskiem, ale wyszedłem z tego i teraz mogę ci powiedzieć, co dokładnie masz zrobić, aby również się tego pozbyć!

Dodatkowo dzięki lekcjom, w których opowiadam o moich łóżkowych sytuacjach, nabierzesz ogromnego doświadczenia, ponieważ powiem Ci, co i jak robić z dziewczyną w łóżku, abyś był jej NAJLEPSZYM!

Potem wystarczy, że tylko to zastosujesz!

STANIESZ SIĘ KOCHANIEM, Z KTÓRYM KOBIETY BĘDĄ CHCIAŁY SPAĆ NON-STOP - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez seks z tobą, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety) NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Najlepszym Kochaniem w Łóżku, Którego Kobieta Nigdy Nie Zapomni i Będzie Chciała Mieć z Tobą Seks Non-Stop, a Potem Się W Tobie Zakocha Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Władca Kobiecych EmocjiKontroluj i Władaj Emocjami Kobiet — Zmieniając Jej Uczucia Kiedy Tylko Chcesz, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak kontrolować emocje Kobiety 

- Co mówić i jak się zachowywać, aby kontrolować jej zachowanie (Tego nie dowiesz się z YouTube'a, ani nigdzie indziej!)

- Jak przeprowadzić Kobietę przez każdy stan emocji (skrajnie negatywnych do skrajnie pozytywnych) - Kontrolując wszystko na każdym kroku

- Jak nie przepalić znajomości przez zbyt dużo emocji

-  Jak rozładować emocje, aby jej zainteresowanie wystrzeliło w kosmos (moja autorska metoda)

- Jaki ma Charakter, Faceta, w którym kobiety się zakochują na zabój (Konkretny Opis)

- Moje autorskie absolutnie NAJLEPSZE emocjonalne teksty do kobiet - Po których ona oszaleje na twoim punkcie

- Jak Władać Emocjami kobiety

- Ile i jakich konkretnie emocji musisz wywołać, aby kobieta się w Tobie zakochała na zabój

- Psychologia Emocji Kobiet

- Teksty kopiuj-wklej na każdą okazję z kobietą

- Jak rozpoznać konkretny typ kobiety i jak się do niej dopasować emocjami

- Jak uratować związek poprzez kierowanie emocjami kobiety

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat Władania Kobiecymi Emocjami! 

Takiego materiału na temat emocji jeszcze nie stworzyłem!!!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez emocje, jakie im dajesz, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Władca Kobiecych Emocji — Kontroluj i Władaj Emocjami Kobiet — Zmieniając Jej Uczucia Kiedy Tylko Chcesz, NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł 

(Tak, moje kursy są coraz droższe, bo są coraz lepsze, dlatego takiej ceny, jaką proponuję teraz, już nie będzie NIGDY!)

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Władać Kobiecymi Emocja od A do Z (A wiadomo nie od dziś, że kontrolując kobiece emocje jesteśmy w stanie zrobić z nią wszystko!) Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Władca Kobiecych EmocjiKontroluj i Władaj Emocjami Kobiet — Zmieniając Jej Uczucia Kiedy Tylko Chcesz, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak kontrolować emocje Kobiety 

- Co mówić i jak się zachowywać, aby kontrolować jej zachowanie (Tego nie dowiesz się z YouTube'a, ani nigdzie indziej!)

- Jak przeprowadzić Kobietę przez każdy stan emocji (skrajnie negatywnych do skrajnie pozytywnych) - Kontrolując wszystko na każdym kroku

- Jak nie przepalić znajomości przez zbyt dużo emocji

-  Jak rozładować emocje, aby jej zainteresowanie wystrzeliło w kosmos (moja autorska metoda)

- Jaki ma Charakter, Faceta, w którym kobiety się zakochują na zabój (Konkretny Opis)

- Moje autorskie absolutnie NAJLEPSZE emocjonalne teksty do kobiet - Po których ona oszaleje na twoim punkcie

- Jak Władać Emocjami kobiety

- Ile i jakich konkretnie emocji musisz wywołać, aby kobieta się w Tobie zakochała na zabój

- Psychologia Emocji Kobiet

- Teksty kopiuj-wklej na każdą okazję z kobietą

- Jak rozpoznać konkretny typ kobiety i jak się do niej dopasować emocjami

- Jak uratować związek poprzez kierowanie emocjami kobiety

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat Władania Kobiecymi Emocjami! 

Takiego materiału na temat emocji jeszcze nie stworzyłem!!!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez emocje, jakie im dajesz, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Władca Kobiecych Emocji — Kontroluj i Władaj Emocjami Kobiet — Zmieniając Jej Uczucia Kiedy Tylko Chcesz, NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł 

(Tak, moje kursy są coraz droższe, bo są coraz lepsze, dlatego takiej ceny, jaką proponuję teraz, już nie będzie NIGDY!)

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Władać Kobiecymi Emocja od A do Z (A wiadomo nie od dziś, że kontrolując kobiece emocje jesteśmy w stanie zrobić z nią wszystko!) Jest Warta 199 zł)

Close

Kolejna NIESPODZIANKA z okazji BLACK FRIDAY!

Możesz nabyć dowolny kurs, z poniższych (ale TYLKO JEDEN) na dodatkowej promocji, jeśli zdecydujesz się, na niego teraz. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Do kursu Opuść Friendzone, możesz dodatkowa dobrać jeden (ale TYLKO jeden) kurs z poniższych do wyboru aż do 90% TANIEJ!

Sprawdź, Co Dla Ciebie Przygotowałem!

1. Emocjonalny Kod Kobiet na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się jak generować emocję w rozmowie z dziewczyną, aby zainteresowała się tobą oraz żeby reagowała entuzjastycznie na to co mówisz i na twoją osobę.

Nauczę cię również jak zawładnąć jej emocjami, aby tak się uzależniła od ciebie, żeby nie widziała świata poza tobą. Ogólnie dowiesz się wszystkiego na temat wywoływania emocji w kobietach, tak żeby nie mogła przestać o tobie myśleć oraz żeby sama zaczęła inwestować w waszą znajomość  i nie potrafiła ci odmówić np. związku.

2. Metoda Online 2.0

Ten kurs jest oparty na uwodzeniu i podrywie w internecie. Czasy się zmieniają i podryw, a właściwe jago początki, że tak to nazwę również. Coraz więcej czasu spędzamy w internecie na różnych portalach społecznościowych, facebook, instagram, tiktok itp. jak i również nie mogło zabraknąć w tym wszystkim aplikacji randkowych. Poznawanie kobiet się zmienia i choć nie jestem zwolennikiem poznawania dziewczyn w aplikacjach typu tinder, badoo itp. (bo wolę po prostu starą szkołę i podchodzenie do kobiet na ulicy). To nie ma co ukrywać że internet daje nam ogromne możliwości i aż żal byłoby tego nie wykorzystać. W Internecie mamy dostęp do znacznie większej ilości kobiet które są strikte nastawione na spotkanie z mężczyzną i na relację dłuższą lub też na "krótszą", więc dlaczego by tego nie wykorzystać? 

Z kursu Metoda Online 2.0 dowiesz się:

> Jak rozpocząć rozmowę z dziewczyną w internecie, aby prawdopodobieństwo że odpisze sięgało nawet 91%

> Dam ci swoje najlepsze otwieracze rozmów

> W jaki sposób stworzyć jak najlepszy profil randkowy 

> Jakie zdjęcia wstawić, aby przyciągnęły piękne kobiety 

> Jaki opis powinieneś mieć, aby zaciekawić kobiety

> Jak masz dopasować się do kobiety, aby ją sobą zaciekawić

> Jakie kobiety przyjdą do twojego mieszkania, a jakie spotkają się w miejscu publicznym

> Jak zniwelować jej obiekcję i niepokój

> W jaki sposób masz zaprosić ja do siebie do domu

> Jak być dla niej wyzwaniem 

> Jak rozpocząć rozmowę o seksie 

> Jak nauczyć się być dla niej nagrodą 

> Co pisać, aby ją zaciekawić 

> Co pisać gdy przestanie ci odpisywać 

> W jaki sposób pokazywać swoje wrażliwe cechy, aby poczuła większą bliskość do ciebie

I wiele, wiele więcej!

Normalna cena: 997 zł
Teraz: 199 zł
W Pakiecie TYLKO: 496 zł

3. Seks Bez Ograniczeń

W tym kursie nauczę cię jak szybko, prosto i skutecznie podniecać kobiety i zacząć sypiać z najpiękniejszymi dziewczynami, które ci się podobają zawsze kiedy oraz gdzie chcesz i mieć Seks Bez Ograniczeń w 20 dni! 

Materiał o seksualnym uwodzeniu kobiet jest tak niecenzuralny, oraz nieadekwatny politycznie, że nie mógłbym umieścić go na YouTubie, bo mój kanał zostałby zablokowany!

Z kursu Seks Bez Ograniczeń dowiesz się:

COŚ” co  jest niezbędne, aby dziewczyna chciała znaleźć się w Twoim mieszkaniu 

> Czego NIE MOŻESZ robić jeśli chcesz, aby twoje spotkania częściej kończyły się seksem

> Jak skutecznie i naturalnie zaproponować pójście do ciebie, żeby przy tym nie wyjść na nachalnego typa

> Jak mieć trójkąt  (dwie dziewczyny naraz) 

> Jak bez oporów doprowadzić do seksu

> Jak podniecić ją w rozmowie (rozmowa przed seksem) 

> Po jakich słowach ona będzie myśleć o seksie z Tobą 

> Jak zaprogramować fantazję seksualne dziewczynie, o których ona marzy (wtedy łatwiej ona ci się odda)

> Łóżkowe historię 

> Pewna technika, która sprawi, że ona nie będzie ci potrafić i nie będzie chcieć ci odmówić

> Jak rozpocząć rozmowę, aby wylądować z kobietą w łóżku w ciągu godziny

> Jak przekonania musisz mieć jeśli chcesz mieć seks non-stop 

> Co napisać jej przed randką, aby zgodziła się na seks 

> Jak rozmawiać przez telefon, aby ona wiedziała, że chodzi ci o seks

I wiele, wiele więcej!

4. Jak Odzyskać Byłą i Rozpalić w Niej Na Nowo Pragnienie Do Ciebie Oraz Sprawić Abyście Się Już Nie Rozstali

Z tego kursu dowiesz się Jak Odzyskać Byłą Dziewczynę lub Żonę I Znów Stworzyć Z Nią Szczęśliwy Związek!

Dzięki Tej Metodzie Możesz To Zrobić, Nawet Jeśli Ma Już Nowego Chłopaka! 

Nie ma znacznie czy chcesz odzyskać byłą żonę, czy dziewczynę. Mój autorski sposób umożliwi to ci w każdej sytuacji z wymienionych. Nauczę cię wszystkiego krok po kroku.

Z kursu Jak Odzyskać Byłą poznasz:

Formułę “7 kroków” odzyskania swojej byłej dziewczyny 

> Jak sprawić, żeby to ona była o ciebie zazdrosna, przez co bardziej będzie cię pragnąć

Sygnały ostrzegawcze, które zagrażają waszemu związkowi (być może nawet nie byłeś ich świadomy, a mogą one zapobiec przyszły rozstaniom) Technikę dzięki, której ona zapomni o “starym ty” i będzie cię jeszcze bardziej pożądać

> Co zrobić, aby to ona żałowała, że odeszła od ciebie i zaczęła chcieć powrotu do ciebie

> Co mówić oraz jak się zachowywać kiedy podczas waszej rozmowy ona wraca do waszej słabej przeszłości

> Do jakich facetów dziewczyn naprawdę ciągnie i jak takim mężczyzną się stać Co zrobić gdy dziewczyna ma wątpliwości

A JEŚLI MA JUŻ NOWEGO CHŁOPAKA:

> Powiem ci co zrobić, aby przestała być zainteresowana facetem z którym obecnie się spotyka

> Następnie nauczę cię jak się zachowywać jeśli ona jest w pobliżu, tak żeby ona była tobą zafascynowana i aby budzić w niej te uczucia które miała kiedy ciebie poznawała

> Nauczę cię jak okazywać kontrolowany “brak zainteresowania” nią, aby wzbudzić w niej ogromną fascynację i zainteresowanie tobą.

> Powiem ci co robić w sytuacjach awaryjnych np. kiedy jesteście w tym samym miejscu, a ona jest akurat ze swoim nowym facetem tak, aby interesowała się bardziej tobą niż nim

> Powiem ci również kiedy masz się od niej całkowicie odciąć, na jaki czas oraz kiedy możesz się do niej na nowo odezwać i w jaki sposób masz się odezwać), aby ją odzyskać

I wiele, wiele więcej!

Normalna cena: 997 zł
Teraz: 199 zł
W Pakiecie TYLKO: 496 zł

5. TOP Dziewczyna 10/10

Z tego kursu dowiesz się:

- Jak się zachowywać w towarzystwie BARDZO atrakcyjnej kobiety, aby poczuła do Ciebie pożądanie i ekscytację

- Jak uwodzić modelki,  laski 10/10? (Tego nie dowiesz się z kanałów na YouTubie)

- Na podstawie czego kobieta 10/10 decyduje o wyborze mężczyzny na związek? (dzięki tej wiedzy będziesz w stanie być z prawdziwą modelką!)

- Jak komunikować się z dziewczynami 10/10, aby zacząć jej się podobać jak nikt inny przedtem (konkretne przykłady kopiuj wklej)

-  Dlaczego najpiękniejsze kobiety często są niedostępne i jak to obejść

- Największe błędy w uwodzeniu topowych lasek 10/10

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać dziewczynę 10 na 10 do szaleństwa

- Jak sypiać z najpiękniejszymi kobietami, modelkami, hostessami, laskami 10/10 (konkretna strategia, kopiuj wklej od wdrożenia przez Ciebie)

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat uwodzenia najpiękniejszych kobiet, lasek 10/10. Jeśli chcesz mieć u swego boku przepiękną dziewczynę, która będzie cię kochać, oraz której koledzy będą  ci zazdrościć, a wszyscy inni będą, się oglądać za wami zastanawiając się, jak ty to zrobiłeś, że wyrwałeś TAKĄ LASKĘ to koniecznie pobierz ten materiał!

Normalna cena: 1197 zł
Teraz: 199 zł
W Pakiecie TYLKO: 496 zł

6. Osobowość i Styl Charyzmatycznego Faceta

Z tego kursu dowiesz się:

- Jak przyciągać spojrzenia kobiet w każdym momencie kiedy tylko będziesz tego chciał

- Co zrobić, aby kobiety chciały spotykać się z Tobą na poważniej (Tego nie dowiesz się na YouTubie!)

- Jak zwiększysz wybór kobiet, z którymi możesz się Spotykać i SYPIAĆ!

- Dostawać dużo atencję i zainteresowania od kobiet, które ci się podobają

-  Jak mieć większe powodzenie u płci przeciwnej, dzięki charyzmie stosując "Charyzmatyczną Pętlę" (moja autorska technika)

- Jak być bardziej szanowanym i respektowanym przez kobiety i nie tylko (przez szefa, ludzi, współpracowników, znajomych)

- Twoje randki przestaną kończyć się po pierwszym lub drugim spotkaniu

- Nauczysz się podniecać dziewczyny samym spojrzeniem

- Przestaniesz spędzać wieczory samotnie!

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać w sobie dowolną dziewczynę do szaleństwa, dzięki "Charyzmatycznemu Zapętlaniu" (moja autorska technika)

- Mieć więcej przyjaciół i budować lepsze relacje z ludźmi

- Wyróżnić się w pracy, sprawić, żeby twój szef cię bardziej polubił i nawet otrzymać podwyżkę!

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia i stania się CHARYZMATYCZNYM FACETEM, dzięki temu dziewczyna, którą będziesz chciał poderwać, zacznie się czuć jak NIGDY DOTĄD, przy nikim innym, nie będzie wiedziała, dlaczego podobasz jej się coraz bardziej i czemu chcę być coraz bliżej ciebie i dłużej z tobą, a kiedy cię nie ma to tylko myśl o tobie i o tym kiedy do niej zadzwonisz, napiszesz i w końcu się znowu zobaczycie, a co najlepsze sama nie będzie wiedziała, dlaczego tak się dzieje, bo przecież nic szczególnego nie robiliście. 

TO JEST WŁAŚNIE "TA" CHARYZMA, JAKIEJ CIĘ NACZUĘ - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na polepszenie jakości Twojego życia w życiu codziennym. Twoje relację z ludźmi staną się lepsze, będziesz bardziej lubiany,  będziesz miał więcej znajomych, szczerych przyjaciół, a twój szef zacznie cię darzyć większą sympatią, dzięki czemu być może otrzymasz nawet niemałą podwyżkę!

Normalna cena: 1197 zł
Teraz: 199 zł
W Pakiecie TYLKO: 496 zł

7. Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety)

Z tego kursu dowiesz się:

- Jak być lepszy w łóżku od 99% facetów 

- Sztuczki w łóżku, po których kobieta Cię NIGDY nie zapomni (Tego nie dowiesz się z Erotycznych Stron, ani nigdzie indziej!)

- Jak znacznie wydłużyć seks!

- Jak pozbyć się przedwczesnego wytrysku (Konkretne ćwiczenia jak kontrolować wytrysk i się od niego powstrzymać)

-  Łóżkowe pozycje, które znacznie wydłużają seks (moje autorskie pozycje)

- Jak uprawiać seks dłużej, nawet kilka godzin! (Trening, przez który Cię przeprowadzę)

- Jak pozbyć się Impotencji NA ZAWSZE!

- Jak mieć EREKCJE, jakich jeszcze nigdy nie miałeś

- Twoja Psychika - Jak niszczy lub jak ulepsza twój seks (rozkładam męską psychikę seksualną na czynniki pierwsze)

- Jak zwiększyć swoją sprawność seksualną  (moja autorska metoda, którą odkryłem po przespaniu się z 100-tką kobiet)

- Jak doprowadzić kobietę do kilkunastu orgazmów (Jak mieć maraton seksualny)

- Najmocniejsze metody na zwiększenie potencji!

- Jak kobiety myślą o seksie i jak możesz to wykorzystać, aby dać jej przyjemność, jakiej nie dał jej nikt inny

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia lepszym, a wręcz najlepszym facetem, w łóżku, jakiego kobieta, która ci się podoba do, tej pory miała. 90% mężczyzn nie potrafi dać kobiecie satysfakcjonującego seksu, powodem tego jest np. przedwczesny wytrysk, impotencja, nie umiejętność doprowadzenia kobiety do orgazmu, słaba wytrzymałość, brak energii na kolejny stosunek, czy brak doświadczenia i odpowiednich umiejętność, które zafascynują i zaszokują kobietę.  

Jeśli masz problem z którąś z wyżej wymienionych przypadłości to, koniecznie musisz coś z tym zrobić, ponieważ brak satysfakcjonującego seksu dla kobiety często prowadzi do rozpadu związku lub zdrady! 

Na szczęście w kursie ...... masz gotowe rozwiązania  na wszystkie wyżej wymienione problemy, ponieważ sam kiedyś miałem problem z brakiem erekcji, a później przedwczesnym wytryskiem, ale wyszedłem z tego i teraz mogę ci powiedzieć, co dokładnie masz zrobić, aby również się tego pozbyć!

Dodatkowo dzięki lekcjom, w których opowiadam o moich łóżkowych sytuacjach, nabierzesz ogromnego doświadczenia, ponieważ powiem Ci, co i jak robić z dziewczyną w łóżku, abyś był jej NAJLEPSZYM!

Potem wystarczy, że tylko to zastosujesz!

STANIESZ SIĘ KOCHANIEM, Z KTÓRYM KOBIETY BĘDĄ CHCIAŁY SPAĆ NON-STOP - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez seks z tobą, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Kolejna NIESPODZIANKA z okazji BLACK FRIDAY!

Możesz nabyć dowolny kurs, z poniższych (ale TYLKO JEDEN) na dodatkowej promocji, jeśli zdecydujesz się, na niego teraz. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Do kursu Opuść Friendzone, możesz dodatkowa dobrać jeden (ale TYLKO jeden) kurs z poniższych do wyboru aż do 90% TANIEJ!

Sprawdź, Co Dla Ciebie Przygotowałem!

1. Emocjonalny Kod Kobiet na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się jak generować emocję w rozmowie z dziewczyną, aby zainteresowała się tobą oraz żeby reagowała entuzjastycznie na to co mówisz i na twoją osobę.

Nauczę cię również jak zawładnąć jej emocjami, aby tak się uzależniła od ciebie, żeby nie widziała świata poza tobą. Ogólnie dowiesz się wszystkiego na temat wywoływania emocji w kobietach, tak żeby nie mogła przestać o tobie myśleć oraz żeby sama zaczęła inwestować w waszą znajomość  i nie potrafiła ci odmówić np. związku.

2. Metoda Online 2.0

Ten kurs jest oparty na uwodzeniu i podrywie w internecie. Czasy się zmieniają i podryw, a właściwe jago początki, że tak to nazwę również. Coraz więcej czasu spędzamy w internecie na różnych portalach społecznościowych, facebook, instagram, tiktok itp. jak i również nie mogło zabraknąć w tym wszystkim aplikacji randkowych. Poznawanie kobiet się zmienia i choć nie jestem zwolennikiem poznawania dziewczyn w aplikacjach typu tinder, badoo itp. (bo wolę po prostu starą szkołę i podchodzenie do kobiet na ulicy). To nie ma co ukrywać że internet daje nam ogromne możliwości i aż żal byłoby tego nie wykorzystać. W Internecie mamy dostęp do znacznie większej ilości kobiet które są strikte nastawione na spotkanie z mężczyzną i na relację dłuższą lub też na "krótszą", więc dlaczego by tego nie wykorzystać? 

Z kursu Metoda Online 2.0 dowiesz się:

> Jak rozpocząć rozmowę z dziewczyną w internecie, aby prawdopodobieństwo że odpisze sięgało nawet 91%

> Dam ci swoje najlepsze otwieracze rozmów

> W jaki sposób stworzyć jak najlepszy profil randkowy 

> Jakie zdjęcia wstawić, aby przyciągnęły piękne kobiety 

> Jaki opis powinieneś mieć, aby zaciekawić kobiety

> Jak masz dopasować się do kobiety, aby ją sobą zaciekawić

> Jakie kobiety przyjdą do twojego mieszkania, a jakie spotkają się w miejscu publicznym

> Jak zniwelować jej obiekcję i niepokój

> W jaki sposób masz zaprosić ja do siebie do domu

> Jak być dla niej wyzwaniem 

> Jak rozpocząć rozmowę o seksie 

> Jak nauczyć się być dla niej nagrodą 

> Co pisać, aby ją zaciekawić 

> Co pisać gdy przestanie ci odpisywać 

> W jaki sposób pokazywać swoje wrażliwe cechy, aby poczuła większą bliskość do ciebie

I wiele, wiele więcej!

Normalna cena: 997 zł
Teraz: 199 zł
W Pakiecie TYLKO: 596 zł

3. Seks Bez Ograniczeń

W tym kursie nauczę cię jak szybko, prosto i skutecznie podniecać kobiety i zacząć sypiać z najpiękniejszymi dziewczynami, które ci się podobają zawsze kiedy oraz gdzie chcesz i mieć Seks Bez Ograniczeń w 20 dni! 

Materiał o seksualnym uwodzeniu kobiet jest tak niecenzuralny, oraz nieadekwatny politycznie, że nie mógłbym umieścić go na YouTubie, bo mój kanał zostałby zablokowany!

Z kursu Seks Bez Ograniczeń dowiesz się:

COŚ” co  jest niezbędne, aby dziewczyna chciała znaleźć się w Twoim mieszkaniu 

> Czego NIE MOŻESZ robić jeśli chcesz, aby twoje spotkania częściej kończyły się seksem

> Jak skutecznie i naturalnie zaproponować pójście do ciebie, żeby przy tym nie wyjść na nachalnego typa

> Jak mieć trójkąt  (dwie dziewczyny naraz) 

> Jak bez oporów doprowadzić do seksu

> Jak podniecić ją w rozmowie (rozmowa przed seksem) 

> Po jakich słowach ona będzie myśleć o seksie z Tobą 

> Jak zaprogramować fantazję seksualne dziewczynie, o których ona marzy (wtedy łatwiej ona ci się odda)

> Łóżkowe historię 

> Pewna technika, która sprawi, że ona nie będzie ci potrafić i nie będzie chcieć ci odmówić

> Jak rozpocząć rozmowę, aby wylądować z kobietą w łóżku w ciągu godziny

> Jak przekonania musisz mieć jeśli chcesz mieć seks non-stop 

> Co napisać jej przed randką, aby zgodziła się na seks 

> Jak rozmawiać przez telefon, aby ona wiedziała, że chodzi ci o seks

I wiele, wiele więcej!

4. Jak Odzyskać Byłą i Rozpalić w Niej Na Nowo Pragnienie Do Ciebie Oraz Sprawić Abyście Się Już Nie Rozstali

Z tego kursu dowiesz się Jak Odzyskać Byłą Dziewczynę lub Żonę I Znów Stworzyć Z Nią Szczęśliwy Związek!

Dzięki Tej Metodzie Możesz To Zrobić, Nawet Jeśli Ma Już Nowego Chłopaka! 

Nie ma znacznie czy chcesz odzyskać byłą żonę, czy dziewczynę. Mój autorski sposób umożliwi to ci w każdej sytuacji z wymienionych. Nauczę cię wszystkiego krok po kroku.

Z kursu Jak Odzyskać Byłą poznasz:

Formułę “7 kroków” odzyskania swojej byłej dziewczyny 

> Jak sprawić, żeby to ona była o ciebie zazdrosna, przez co bardziej będzie cię pragnąć

Sygnały ostrzegawcze, które zagrażają waszemu związkowi (być może nawet nie byłeś ich świadomy, a mogą one zapobiec przyszły rozstaniom) Technikę dzięki, której ona zapomni o “starym ty” i będzie cię jeszcze bardziej pożądać

> Co zrobić, aby to ona żałowała, że odeszła od ciebie i zaczęła chcieć powrotu do ciebie

> Co mówić oraz jak się zachowywać kiedy podczas waszej rozmowy ona wraca do waszej słabej przeszłości

> Do jakich facetów dziewczyn naprawdę ciągnie i jak takim mężczyzną się stać Co zrobić gdy dziewczyna ma wątpliwości

A JEŚLI MA JUŻ NOWEGO CHŁOPAKA:

> Powiem ci co zrobić, aby przestała być zainteresowana facetem z którym obecnie się spotyka

> Następnie nauczę cię jak się zachowywać jeśli ona jest w pobliżu, tak żeby ona była tobą zafascynowana i aby budzić w niej te uczucia które miała kiedy ciebie poznawała

> Nauczę cię jak okazywać kontrolowany “brak zainteresowania” nią, aby wzbudzić w niej ogromną fascynację i zainteresowanie tobą.

> Powiem ci co robić w sytuacjach awaryjnych np. kiedy jesteście w tym samym miejscu, a ona jest akurat ze swoim nowym facetem tak, aby interesowała się bardziej tobą niż nim

> Powiem ci również kiedy masz się od niej całkowicie odciąć, na jaki czas oraz kiedy możesz się do niej na nowo odezwać i w jaki sposób masz się odezwać), aby ją odzyskać

I wiele, wiele więcej!

Normalna cena: 997 zł
Teraz: 199 zł
W Pakiecie TYLKO: 596 zł

5. TOP Dziewczyna 10/10

Z tego kursu dowiesz się:

- Jak się zachowywać w towarzystwie BARDZO atrakcyjnej kobiety, aby poczuła do Ciebie pożądanie i ekscytację

- Jak uwodzić modelki,  laski 10/10? (Tego nie dowiesz się z kanałów na YouTubie)

- Na podstawie czego kobieta 10/10 decyduje o wyborze mężczyzny na związek? (dzięki tej wiedzy będziesz w stanie być z prawdziwą modelką!)

- Jak komunikować się z dziewczynami 10/10, aby zacząć jej się podobać jak nikt inny przedtem (konkretne przykłady kopiuj wklej)

-  Dlaczego najpiękniejsze kobiety często są niedostępne i jak to obejść

- Największe błędy w uwodzeniu topowych lasek 10/10

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać dziewczynę 10 na 10 do szaleństwa

- Jak sypiać z najpiękniejszymi kobietami, modelkami, hostessami, laskami 10/10 (konkretna strategia, kopiuj wklej od wdrożenia przez Ciebie)

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat uwodzenia najpiękniejszych kobiet, lasek 10/10. Jeśli chcesz mieć u swego boku przepiękną dziewczynę, która będzie cię kochać, oraz której koledzy będą  ci zazdrościć, a wszyscy inni będą, się oglądać za wami zastanawiając się, jak ty to zrobiłeś, że wyrwałeś TAKĄ LASKĘ to koniecznie pobierz ten materiał!

Normalna cena: 1197 zł
Teraz: 199 zł
W Pakiecie TYLKO: 596 zł

6. Osobowość i Styl Charyzmatycznego Faceta

Z tego kursu dowiesz się:

- Jak przyciągać spojrzenia kobiet w każdym momencie kiedy tylko będziesz tego chciał

- Co zrobić, aby kobiety chciały spotykać się z Tobą na poważniej (Tego nie dowiesz się na YouTubie!)

- Jak zwiększysz wybór kobiet, z którymi możesz się Spotykać i SYPIAĆ!

- Dostawać dużo atencję i zainteresowania od kobiet, które ci się podobają

-  Jak mieć większe powodzenie u płci przeciwnej, dzięki charyzmie stosując "Charyzmatyczną Pętlę" (moja autorska technika)

- Jak być bardziej szanowanym i respektowanym przez kobiety i nie tylko (przez szefa, ludzi, współpracowników, znajomych)

- Twoje randki przestaną kończyć się po pierwszym lub drugim spotkaniu

- Nauczysz się podniecać dziewczyny samym spojrzeniem

- Przestaniesz spędzać wieczory samotnie!

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać w sobie dowolną dziewczynę do szaleństwa, dzięki "Charyzmatycznemu Zapętlaniu" (moja autorska technika)

- Mieć więcej przyjaciół i budować lepsze relacje z ludźmi

- Wyróżnić się w pracy, sprawić, żeby twój szef cię bardziej polubił i nawet otrzymać podwyżkę!

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia i stania się CHARYZMATYCZNYM FACETEM, dzięki temu dziewczyna, którą będziesz chciał poderwać, zacznie się czuć jak NIGDY DOTĄD, przy nikim innym, nie będzie wiedziała, dlaczego podobasz jej się coraz bardziej i czemu chcę być coraz bliżej ciebie i dłużej z tobą, a kiedy cię nie ma to tylko myśl o tobie i o tym kiedy do niej zadzwonisz, napiszesz i w końcu się znowu zobaczycie, a co najlepsze sama nie będzie wiedziała, dlaczego tak się dzieje, bo przecież nic szczególnego nie robiliście. 

TO JEST WŁAŚNIE "TA" CHARYZMA, JAKIEJ CIĘ NACZUĘ - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na polepszenie jakości Twojego życia w życiu codziennym. Twoje relację z ludźmi staną się lepsze, będziesz bardziej lubiany,  będziesz miał więcej znajomych, szczerych przyjaciół, a twój szef zacznie cię darzyć większą sympatią, dzięki czemu być może otrzymasz nawet niemałą podwyżkę!

Normalna cena: 1197 zł
Teraz: 199 zł
W Pakiecie TYLKO: 596 zł

7. Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety)

Z tego kursu dowiesz się:

- Jak być lepszy w łóżku od 99% facetów 

- Sztuczki w łóżku, po których kobieta Cię NIGDY nie zapomni (Tego nie dowiesz się z Erotycznych Stron, ani nigdzie indziej!)

- Jak znacznie wydłużyć seks!

- Jak pozbyć się przedwczesnego wytrysku (Konkretne ćwiczenia jak kontrolować wytrysk i się od niego powstrzymać)

-  Łóżkowe pozycje, które znacznie wydłużają seks (moje autorskie pozycje)

- Jak uprawiać seks dłużej, nawet kilka godzin! (Trening, przez który Cię przeprowadzę)

- Jak pozbyć się Impotencji NA ZAWSZE!

- Jak mieć EREKCJE, jakich jeszcze nigdy nie miałeś

- Twoja Psychika - Jak niszczy lub jak ulepsza twój seks (rozkładam męską psychikę seksualną na czynniki pierwsze)

- Jak zwiększyć swoją sprawność seksualną  (moja autorska metoda, którą odkryłem po przespaniu się z 100-tką kobiet)

- Jak doprowadzić kobietę do kilkunastu orgazmów (Jak mieć maraton seksualny)

- Najmocniejsze metody na zwiększenie potencji!

- Jak kobiety myślą o seksie i jak możesz to wykorzystać, aby dać jej przyjemność, jakiej nie dał jej nikt inny

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia lepszym, a wręcz najlepszym facetem, w łóżku, jakiego kobieta, która ci się podoba do, tej pory miała. 90% mężczyzn nie potrafi dać kobiecie satysfakcjonującego seksu, powodem tego jest np. przedwczesny wytrysk, impotencja, nie umiejętność doprowadzenia kobiety do orgazmu, słaba wytrzymałość, brak energii na kolejny stosunek, czy brak doświadczenia i odpowiednich umiejętność, które zafascynują i zaszokują kobietę.  

Jeśli masz problem z którąś z wyżej wymienionych przypadłości to, koniecznie musisz coś z tym zrobić, ponieważ brak satysfakcjonującego seksu dla kobiety często prowadzi do rozpadu związku lub zdrady! 

Na szczęście w kursie ...... masz gotowe rozwiązania  na wszystkie wyżej wymienione problemy, ponieważ sam kiedyś miałem problem z brakiem erekcji, a później przedwczesnym wytryskiem, ale wyszedłem z tego i teraz mogę ci powiedzieć, co dokładnie masz zrobić, aby również się tego pozbyć!

Dodatkowo dzięki lekcjom, w których opowiadam o moich łóżkowych sytuacjach, nabierzesz ogromnego doświadczenia, ponieważ powiem Ci, co i jak robić z dziewczyną w łóżku, abyś był jej NAJLEPSZYM!

Potem wystarczy, że tylko to zastosujesz!

STANIESZ SIĘ KOCHANIEM, Z KTÓRYM KOBIETY BĘDĄ CHCIAŁY SPAĆ NON-STOP - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez seks z tobą, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Close