Do końca promocji zostało:

The timer has expired!

Powtórka Treningu

Psychika Kobiet - Jakie zachowania sprawiają, że to kobiety bardziej ganiają za nami niż my za nimi? Co mamy robić i jak się zachowywać? 

Schematy myśleniowe kobiet na temat mężczyzny Idealnego

Jak randkować z piękną, inteligentną kobietą, aby po zaledwie kilku tygodniach to ona o ciebie zabiegała, żeby następnie stworzyć z nią stały związek, który będzie trwać 50 i więcej lat?

(gotowy schemat)

Czy wiesz, że ...

90% mężczyzn zostaje olana po pierwszej randce. Nie mają pojęcia jak chodzić na randki z kobietą, aby doprowadzić do związku. Dzisiaj masz szansę to zmienić i odwrócić role, aby to kobieta zapytała Ciebie o związek!

Aż 95% kobiet deklaruję, że faceci, z którymi się spotykają, nie potrafią ich na tyle zainteresować, ani im na tyle zaimponować, żeby w ogóle doszło do DRUGIEJ RANDKI

Zdziwiony? Na pewno, sam byłem zszokowany kiedy znalazłem tę statystkę. 

Ale nie myśl sobie, że tylko my (faceci) jesteśmy z tego powodu sfrustrowani, czasem nawet zdesperowani … kobiety również. Dlaczego? Bo one też są ludźmi, którzy potrzebują bliskości, czułości, miłości, chcą z kimś szczerze porozmawiać czy do kogoś się przytulić. Tak samo ja my! 

Odpowiedz sobie czy popełniłeś kiedyś poniższe błędy?
Tak, bo to są błędy!

Ciągłe wydzwanianie lub smsowanie do dziewczyny, którą dopiero co się poznało
Zbyt częste kontaktowanie się z nią (to je odstrasza, a w konsekwencji odpycha od ciebie)
Przechwalanie się
Brak pewności siebie
Usilne próby imponowanie jej (co jest dla nich żałosne)
Za szybkie okazywanie twojego DUŻEGO zainteresowania wobec niej (co powoduję natychmiastowe odrzucenie)
Bycie milutkim, mając nadzieje, że kobieta nas za to bardziej polubi
Tolerowanie barku szacunku do nas tzn. ciągłe odwoływanie spotkań, spóźnianie się lub nawet nieprzychodzenie (oczywiście zaznaczam ciągłę - raz może się każdemu zdarzyć)

Jeśli choć raz odpowiedziałeś “TAK” koniecznie czytaj dalej, bo popełniałeś cholernie wielkie błędy!

Chcesz dowiedzieć się, dlaczego tak jest?
Dlaczego często jesteśmy olewani, spławiani na początku wspólnej znajomości lub po kilku tygodniach spotykania się zostajemy odrzuceni. Nie wiedząc nawet, jaki jest powód tego?

Widzisz UDANE spotykanie się z kobietą, ma swoje drugie dno, to ma głębszy sens.

Dlaczego? Jak to? 

A no dlatego, że trzeba STAĆ SIĘ mężczyzną który rozumie psychikę kobiet. Dzięki czemu nie będzie się miało żadnych problemów z relacjami damsko-męskimi. A jeśli taki problem nawet wystąpi, będzie się potrafiło dojść do przyczyny tego problemu i bez problemowo odpowiedzieć sobie - “Tutaj źle zrobiłem to i to” lub “Nie potrzebnie powiedziałem to i to” i nie popełnić tego błędu kolejny raz!

Zapamiętaj...

Bycie prawdziwym mężczyzną, który będzie atrakcyjny dla kobiet, który będzie umieć im zaimponować oraz je zainteresować to kształtowanie w sobie cech charakteru, takich jak poczucie humoru, samokontrola, pewność siebie, ambicje, umiejętność radzenia sobie z problemem i wiele, wiele więcej. 

Oraz Najważniejsze 

Wiedza na temat tego jak działa psychika kobiet oraz jak kierować tym, co trzeba zrobić, aby jej zainteresowanie tobą cały czas, z dnia na dzień, z godziny na godzinę wzrastało

“Skąd niby on to wszystko wiem!?”

A no stąd, że po tym jak dziewczyna mnie rzuciła i ledwo co doszedłem w ogóle do siebie, bo byłem bliski skończenia ze sobą raz na zawsze (próba samobójcza) .... to zacząłem szukać jak pozbyć się tego cholernego uczucia tęsknoty za nią, aby w końcu przestać o niej myśleć i mi się to udało!

Oczywiście nie było łatwo to odkryć jeździłem na wiele szkoleń, głównie zagranicznych gdzie uczyłem się od tamtejszych mistrzów relacji damsko-męskich (np. byłem na jednym szkoleniu mistrza wszystkich mistrzów Doc Love'a, wiec bardzo polecam jeśli będziesz miał kiedyś okazję). Czytałem mnóstwo książek na temat relacji damsko-męskich i podrywu oraz uwodzenia kupiłem ich dokładnie 107 wszystkie od zagranicznych autorów w języku angielskim ,a nawet cztery po hiszpańsku i dwie po niemiecku, bo na rynku polskim za wiele o tym nie było a jeśli było to niewiele to było wartę same ranie wody. Co więcej było dużo niekompletnej ,nieprecyzyjnej, słabej wiedzy, która po prostu nie działała (i tu już nie mówię tylko o Polsce). Byłem także dokładnie na 27 szkoleniach z zakresu relacji damsko-męskich od szkoleń z pewności siebie przez podryw, uwodzenie, flirt, budowaniu oraz naprawy związku po radzenie sobie z rozstaniem. Tylko jedno z tych szkoleń odbyło się w Polsce, bo tak jak pisałem nie było u nas dużo precyzyjnej wiedzy która rzeczywiście mogła mi pomóc. Sam musiałem przetestować co działa a co nie. Początki były bardzo ciężkie, bo jak zaczynałem to niektóre techniki zamiast pomóc - pogarszały tylko moje relację z kobietamiJednak dziś już wiem, które są tymi najbardziej skutecznymi, a których lepiej unikać. Dlatego że spędziłem nad tym prawie trzy lata, aby moje techniki były skuteczne i dawały tylko pozytywny rezultat w jak najkrótszym czasie.

Tak mi się to spodobało, że zacząłem zgłębiać tajniki myślenia kobiet na temat mężczyzn, uogólniając chciałem stać się ekspertem w relacjach damsko-męskich, bo miałem z tym mega problem i cały zalewałem się potem kiedy tylko myślałem o tym, że zaraz mam pogadać z nową, obcą dziewczyną ... teraz jest to dla mnie zabawne patrząc na teraźniejsze wyniki z kobietami, ale kiedyś rzeczywiście tak było i nie było mi do śmiechu.

Więc dokładnie wiem co czujesz i przez co przechodzisz jeśli ty też masz teraz problem z nawiązaniem znajomości z kobietą, a co gorszę z utrzymaniem tej znajomości i przejściem do bycia parą.

Chciałbyś skończyć z;

 • Byciem porzucanym przez dziewczyny
 • Traceniem jej zainteresowania po pierwszej lub drugiej, lub jakiejkolwiek randce
 • Wymówek, dlaczego nie może się tym razem spotkać
 • Myślą kiedy ją pocałować? Czy już jest ten moment?
 • Ciągłymi problemami z relacjami z kobietami 

Jeśli choć raz odpowiedziałeś “TAK” to ponownie czytaj dalej, a nie pożałujesz!

Dlaczego my mężczyźni potrafimy zaplanować fajny wyjazd z kolegami, wyjazd z rodziną, zorganizować super wieczór kawalerski czy nawet założyć biznes, ale jeśli chodzi o kobiety, zostawiamy to “przypadkowi” i myślimy “Jakoś to się ułoży”?

Tak samo jak z przedsiębiorstwem - nie da się zbudować firmy, biznesu bez odpowiedniego biznesplanu i wiedzy na ten temat, prawda?

Tak samo jest z podrywaniem, uwodzeniem, randkowaniem kobiet. Nie da się zapoznać i utrzymać przy sobie fajnej, pięknej, inteligentnej kobiety jeśli nie wiemy jak to zrobić - jeśli nie mamy wiedzy na temat naszego biznesu. Rozumiesz?

Czy kiedykolwiek:

 • Zdobyłeś numer telefonu a ona potem nawet nie odebrała?
 • Po kilku spotkaniach z nią, kiedy widziałeś jej zainteresowanie, ona nagle powiedziała ci, że potrzebuję czasu albo, że nie chce mieć na ten moment faceta?
 • Po pierwszej randce lub kilku pierwszych randkach ona nie che się już z tobą spotkać?
 • Zostałeś porzucony po kilku miesiącach, latach związku i nie wiesz, dlaczego tak się wydarzyło?

Statystycznie w Polsce 70% małżeństw kończy się rozwodem, czego dwie trzecie tych rozwodów inicjują kobiety! Dajesz wiarę!?

Według statystyk mamy tylko 5% naprawdę szczęśliwych małżeństw w Polsce. Bo reszta jest ze sobą z przyzwyczajenie lub ze strachu przed samotnością … przykre

Chciałbyś być w tych 5% naprawdę szczęśliwych małżeństw? Na pewno! 

Ale żeby tam być musisz wiedzieć, co robisz źle lub czego w ogóle nie robisz, bo inaczej nigdy nie odniesiesz sukcesu

Od zawsze nam wmawiano, że facet musi być dla kobiety miły, romantyczny, wrażliwy, ma robić dla niej wszystko, a wtedy one nas zachcą …

KŁAMSTWO!

Kiedy jesteśmy zbyt mili, to nowo poznana kobieta ucieka od nas, bo wtedy nadajemy się na przyjaciela. Kiedy jesteśmy, zbyt mili w związku to kobieta się nami nudzi i nas rzuca 

Oczywiście tutaj nie będę cię uczył jak być draniem, chcę cię nauczyć jak być WYZWANIEM dla kobiet - czyli czegoś, czego brakuję w 90% związków lub randek u facetów

Pewnie zauważyłeś, że zachowanie, czyny, które do tej pory okazywałeś kobiecie NIE za bardzo lub nawet  W OGÓLE nie wywoływały w niej fascynacji, intrygi, zainteresowanie tobą. Nawet jeśli wywoływały, to istniało przez jakiś czas, a po czasie się wypalało, a w konsekwencji ona rezygnowała z ciebie

“Bądź miły, przewidywalny oraz rób wszystko, o co ona cię poprosi”

MUSISZ O TYM ZAPOMNIEĆ! 

A w zamian za to masz się zaprogramować tak, żeby stać się WYZWANIEM dla każdej kobiety!

Pomyśli - Każdy pragnie tego, co jest dla niego nieosiągalne, trudne do zdobycia. Za to każdy olewa i nie docenia, tego co jest za darmo, co przyszło łatwo. Bo w końcu łatwo przyszło, łatwo poszło, zaraz będzie nowe, prawda?

Jeśli facet dla kobiety jest na wyciągnięcie ręki, to ją to nudzi. Bo wystarczy, że pstryknie palcem, a laluś już jest obok gotów zrobić wszystko, co królowa powie … Co innego jeśli musi o tego faceta, trochę powalczyć. To jej pokazuję, że on nie jest taki jak wszyscy. To im imponuję, bo to wzbudza ciekawość twoją osobą, one chcą dojść do tego, co naprawdę skrywasz, jaki masz do niej stosunek, czego od niej oczekujesz, chcę cię po prostu poznać i znać ostatnią stronę tej historii. Im dłużej ona trwa, tym bardziej ona jest podekscytowana!

Kobiety szczególnie wyznają taką zasadę! 

Rozumiesz, prawda?

Cały sekret polega na tym, abyś przestał zachowywać się i przestał robić to co WSZYSCY INNI MĘŻCZYŹNI! Bo oni nie potrafią powiedzieć kobiecie “nie”, nie potrafią do niej przestać dzwonić, nie potrafią przestać zasypywać ich czułymi słówkami, w konsekwencji są dla nich ANTY-WYZWANIEM, na samym początku są PRZECZYTANI! 

Więc po co ona ma tracić czas na książkę, czyli film jeśli zna jego zakończenie i wie, co się wydarzy, prawda? 

No bo pomyśl - Dlaczego kobiety uwielbiają czytać kryminały, thrillery czy oglądać horrory? Bo te gatunki wzbudzają w nich najwięcej emocji. To wzbudza w nie strach, zainteresowanie, ciekawość, intrygę, to jest dla nich takie must have, taka zagadka do rozwiązania. One chcą znać zakończenie tej historii, ale mimo wszystko pragną, aby ten film czy książka trwały jak najdłużej, ponieważ one kochają takie emocje, tą niewiedzę jak cała ta historia się skończy. Im dłużej to trwa, tym bardziej ona jest "nakręcona".

Dlatego nie możesz być nudną, nieinteresującą książką czy filmem masz być dla niej światowym bestsellerem kategorii kryminał/thriller! - Oczywiście ze szczęśliwym zakończeniem.

Czy chciałbyś się dowiedzieć?

Z jakiego powodu mężczyźni nie dochodzą nawet do drugiej randki - statystycznie jest to 80% facetów
Dlaczego idealizujemy, piękne kobiety co w konsekwencji onieśmiela nas na randkach, przez co popełniamy wiele błędów - Czyli jak ich nie idealizować?
Jak zachowywać się podczas pierwszych 3-4 tygodni waszej znajomość, kiedy budujecie do siebie zaufanie oraz wasz związek
Jak nie angażować się za szybko, czyli jak pozbyć się obsesji oraz nie robić sobie od razu nadziei, wobec dziewczyny - ona to czuję, a to ją w konsekwencji odstrasza
Jak pozbyć się tego nastawienia mentalnego, które sprawia, że nie podchodzisz do kobiety, którą zobaczyłeś gdzieś na ulicy czy w galerii. A nawet jeśli podejdziesz, to ona czuję, że coś od niej chcesz (czuję się dziwnie)
Jak wydobyć z siebie nastawienie, które sprzyja poznawaniu kobiet
Jak często się spotykać, gdzie chodzić na randki oraz gdzie ją zabierać kiedy już jesteście razem tak, żeby jej się nie znudzić
Jak dowiedzieć się, czy ona chce ciebie, czy twojego portfela
Tanie randki pełne zabawy, frajdy i humoru, na których nigdy lub dawno nie była (konkretne miejsca)
Podtrzymanie interesującej rozmowy, zadawanie kreatywnych pytań
Kiedy i gdzie się pocałować? Jak mieć pewność, że się uda? Oznaki, że ona chce pocałunku
Jak rozluźnić atmosferę po nie udaje próbie pocałunku
Jak nieświadomie zabijamy szanse u nowo poznanej dziewczyny
Jak wyrobić w sobie standardy, że to kobieta musi nam zaimponować czymś więcej niż tylko wyglądem
Kompletna taktyka od pierwszej randki do jej pytania “Czy jesteśmy razem?” - Co wtedy zrobić

I wiele, wiele więcej …

Ile byś był w stanie dać jeśli byłbyś w stanie zdobyć wiedzę na temat wszystkich wyżej wymienionych technik, pozbędziesz się wszystkich wyżej wymienionych problemów oraz dowiesz się jak zwiększyć zainteresowanie do twojej osoby przez nowo poznaną dziewczynę, oraz jak je utrzymać przez wiele miesięcy, lat, a nawet całe życie!

Są to bardzo niebezpieczne techniki, bo kiedy je opanujesz i staniesz się wyzwaniem dla kobiet, takim wyzwaniem, że nie będą mogły przestać o tobie myśleć i za wszelką cenę będą chciały cię dopaść, a kiedy już cię dopadną, to nie będą chciały cię zostawić w spokoju - Wtedy możesz mieć problem, żeby się w ogóle od nich opędzić i nie będziesz wiedział, którą wybrać. Wtedy polecam losować

Maile od Kursantów:

Przykładowe Lekcje:

Czego jeszcze się dowiesz:

Sztuczka, dzięki której kobieta już nigdy nie odwoła randki
Co zrobić jeśli kobieta nie odbiera twoich telefonów i co zrobić, aby zawsze oddzwaniała
Jak prowadzić interesujące rozmowy dla kobiety
Jak wywołać emocje, których kobiety pragną
Jak sprawić, aby kobieta cały czas o tobie myślała nawet kiedy się nie widzicie
Triki, dzięki którym zwiększysz swoją pewność siebie
Męskie cechy, które gwarantują powodzenie u kobiet
Zachowania, które sprawią, że kobieta zostanie z tobą na zawsze
20 zachowań, które rujnują twój szanse w oczach kobiety, a nawet nie zdajesz sobie sprawy, że je popełniasz
Jak emanować swoją pewność siebie, która pociąga kobiety (5 zachowań)

I wiele, wiele więcej... 

Dodatkowo, aby uzupełnić tą widzę w 110% chciałbym ci dać całkowicie za darmo kilka bonusów!

#1 BONUS (Wartość 49 zł)
Gdzie najlepiej poznawać kobiety? Czyli najlepsze miejsca do poznawania dziewczyn

Gdzie chodzić, aby poznawać jak najwięcej kobiet, które są chętne na nową znajomość z mężczyzną.

Na pewno nie chcę ci powiedzieć o klubach ani barach, bo to są akurat najgorsze miejsca do poznawania kobiet.

#2 BONUS (Wartość 49 zł)
Poznawanie dziewczyn przez internet. Jak do nich pisać? (facebooka, instagrama, symatpia.pl i tak dalej)

Coraz więcej dziewczyn ma dość nieudanych randek w ciemno, klubów, napaleńców itp. Dlatego coraz częściej decydują się poznawać facetów najpierw przez internet, ale oczekują czegoś więcej niż “Cześć, co tam? Co robisz?”

Dowiesz się jak umówić się na randkę nawet w pierwszy dzień pisania z nią.

#3 BONUS (Wartość 49 zł)
Jak być zabawnym gościem?

Sposoby na rozmawianie z dziewczyną inaczej niż 90% przewidywalnych facetów.

Tutaj dowiesz się jak być zabawnym gościem, który opowiada ciekawe historię

Bo teksty typu "Gdzie pracujesz?" lub "Skąd Jesteś?" już raczej nie działają ...

#4 BONUS (Wartość 49 zł)
Atrakcyjny Wygląd

Z tego poradnika dowiesz się jak być Atrakcyjnym mężczyzną. Czyli jak się ubierać, żeby pociągać kobiety, na jaką część twojej garderoby najbardziej zwracać uwagę, a na jaką najmniej. O co powinieneś zadbać najbardziej jeśli chodzi o twój wygląd oraz jak o to najlepiej i możliwe najtaniej zadbać tzn. włosy, żeby, paznokcie itp.

#5 BONUS (Wartość 199 zł)
Błędy, przez które OD RAZU rujnujesz szanse u kobiety!

Bardzo ważna WIEDZA, która spowoduję, że już nigdy żadna kobieta, która ci się podoba nie odrzuci ciebie jeśli tylko będziesz przestrzegał zasad, które są w tym bonusie

Dowiesz się czego KATEGORYCZNIE NIE ROBIĆ przy kobiecie, żeby nie spławiła cię w mgnieniu oka oraz żeby nie straciła zainteresowania tobą (a jak już na pewno wiesz zainteresowanie jest NAJWAŻNIEJSZE)

#6 BONUS (Wartość 149 zł)
Seksualna Atrakcyjność

Z tego bonusu dowiesz się jak stać się seksualnie pewnym siebie facetem, który będzie pociągać kobiety swoją seksualnością, pewnością siebie, oraz nauczysz się rzucać tekstami, które potrafią rozpalić kobiety do czerwoności, dzięki czemu ona będzie mieć na ciebie większą ochotę.

Dowiesz się co wpływa najbardziej, a co najmniej na seksualne zainteresowanie kobiety tobą. W ten sposób będzie ci znacznie łatwiej doprowadzić do seksu oraz rozpalić w niej pożądanie. Jest to też bardzo ważne nawet jeśli nie chcesz od kobiety, tylko seksu, ponieważ pamiętaj, że kobieta chcę abyś był jej facetem, chcę uprawiać z tobą seks oraz dostać od ciebie klapsa. Masz być jej słodkim misiek, ale i kochankiem w jednym i jeśli potrafisz w kobiecie taki żar rozpalić na początku to masz dużego plusa u niej i wasz znajomość idzie mocno do przodu.

#7 BONUS (Wartość 149 zł)
Jak Flirtować z Pięknymi Kobietami

A w tym bonusie nauczę cię jak flirtować z pięknymi kobietami, czyli jak zagadać, co powiedzieć, czego nie mówić, jak się zachować w przypadku odmowy, co najlepiej zrobić kiedy kobieta zgodzi się na naszą propozycję i wiele więcej.

Ogólnie rzecz ujmując, rozkładam tutaj sztukę FLIRTU na czynniki pierwsze.

#8 BONUS (Wartość 99 zł)
32 Teksty Na Udany, Zabawny Podryw

W tym bonusie zapoznam cię z 32 tekstami na udany podryw, który będzie zabawny, droczący się, oraz przejmujący kontrolę nad randką. Nauczysz się jakich tekstów używać, aby rozbawić, a jednocześnie zachęcić do siebie dziewczynę.

#9 BONUS (Wartość  252,95 zł)
Pakiet Podstawowych EBooków (Potęga Programowania Naszego Umysłu, Uwodziciele Serc, Randka Idealna)

#10 BONUS (Wartość 499 zł)
Grupa Wsparcia Na Facebooku

 • Szybszy kontakt
 • Wymiana informacji, przemyśleń na forum
 • Pomoc innych kursantów
 • LIVEy (spotkania na żywo)
 • Sesje Q&A

#11 BONUS (Wartość 2999 zł)
90 dniowy Bezpośredni Kontakt Ze Mną

 • Bezpośredni mail do mnie
 • Rozmowy Skype

Ile to wszystko kosztuje?
Złe pytanie!

Zastanów się lepiej, ile dzięki temu oszczędzisz! 

Wyobraź sobie, że będziesz znał miejsca, gdzie dziewczyny chętniej poznają kogokolwiek tym bardziej facetów, bo jest ich tam po prostu mało. W przeciwieństwie do klubów, pubów, czy centrum miast gdzie każdy się gdzieś śpieszy.

Nauczysz się jak nie spieprzyć twojej znajomości z nowo poznaną dziewczyną w ciągu kilku pierwszych minut waszej znajomości.

Dowiesz się, o czym z nią gadać, o czy nie gadać, kiedy i w jakim miejscu ją pocałować co powiedzieć po udanej lub nieudanej próbie pocałunku.

Jak zachować wartościową dziewczynę przy sobie, oraz jak nie postępować, żeby cię z dnia na dzień nie rzuciła.

Nauczysz się rozpoznawać czy dziewczyna jest tobą zainteresowana, jeśli tak to, w jakim stopniu i jak to wykorzystać oraz co dalej w takim wypadku robić.

Podsumowując, nauczysz się wszystkiego o PSYCHICE Kobiet od A do Z! Będziesz wiedział, jak one myślą!

Na ile jeszcze chcesz nieudanych randek pójść, na których wydasz pieniądze na jedzenie, paliwo, żeby na koniec dostać buziaka w policzek, a po czasie usłyszeć „zostańmy przyjaciółmi”.

Na pewno też nie chcesz być z dziewczyną, która jest poniżej twoich oczekiwań tylko dlatego, żeby nie być samotny, prawda?

Całą tę wiedzę zdobywałem latami głównie na zagranicznych szkoleniach, bo w Polsce nie wiele jest wartościowej wiedzy na ten temat. Studiuje i praktykuję tę wiedzę od prawie 7 lat z ogromny powodzeniem, bo dokładnie tyle minęło, odkąd dziewczyna mnie rzuciła i postanowiłem, zmienić coś w swoim życiu, aby już nigdy więcej tak nie cierpieć.

Miałem dość chodzenia na nieudane randki, które kończyły się po drugim czy trzecim spotkaniu jeśli w ogólnie do nich doszło 

Ciągle byłem olewany i spławiany, a w tamtym okresie miałem „parcie na szkło”, bo dziewczyna mnie rzuciła i po dramatycznych przeżyciach (próbie samobójczej) chciałem jak najszybciej poznać nową dziewczynę. Co też było wiekiem błędem, bo nie można być z kimś tylko dlatego, że chcemy sobie jak najszybciej zastąpić kimś ex, lub ze strachu przed byciem samemu. To jest bez sensu, bo takie związki prędzej czy później się kończą rozstaniem, a przez cały okres jego trwania jesteśmy nieszczęśliwi!

Jeździłem na wiele szkoleń do UK, Stanów, byłem nawet raz w Japonii, aby uczyć się od tamtejszych mistrzów uwodzenia, aby zrozumieć całą psychikę kobiet.

Poświeciłem na to wiele lat, aby zrozumieć, jak one myślą, ich mindset, jak myślą wybierając facetów, co je przyciąga, a co je odrzuca w nas, jakich zachowań oczekują, a jakie je odrzucają, czego chcą, a czego nie, jakie mają wymagania w stosunku do nas i tak dalej.

Następnie musiałem to wszystko przetestować, aby wiedzieć, co działa a co nie, czego używać, a czego nie, co mogę powiedzieć, a czego lepiej nie mówić i po kilku ciężkich latach prób i błędów, w końcu to wszystko wiem.

I chcę ci to wszystko przekazać! 

Dlaczego? Dlatego, że doskonale wiem,  jak ciężko jest, znaleźć sobie kobietę, jak ciężko jest umówić się na randkę, nie mówiąc już o drugiej czy trzeciej randce z tą samą dziewczyną, jak ciężko jest przekonać do siebie dziewczynę, a nawet jeśli się to wszystko uda, jak ciężko jest podtrzymać cały czas ten ogień pomiędzy dwojgiem osób. Byłem też z kobietą poniżej moich standardów i wiem, że coś takiego nie ma sensu, bo raniłem tylko siebie i ją.

Ile jest dla ciebie warta szansa poznania cudownej kobiety, z którą może nawet spędzisz resztę życia? Dla mnie jest to bezcenne, a dla Ciebie?

Dlatego już dziś chcę Ci przedstawić kurs, który zmieni twoje relacje z kobietami o 180 stopni  na zawsze!

Podsumowując Kurs "Psychika Kobiet" (Wartość 499 zł) + Najlepsze miejsca do poznawania kobiet (Wartość 49 zł) + Poznawanie dziewczyn przez internet. Jak do nich pisać? (facebook, instagram, symatpia.pl i tak dalej) (Wartość 49 zł) + Jak Być Zabawnym Gościem (Wartość 49 zł) + Atrakcyjny Wygląd (Wartość 49 zł) + Błędy Przez Które OD RAZU Rujnujesz Szansę u Kobiety (Wartość 199 zł) + Jak Flirtować z Pięknymi Kobietami (Wartość 149 zł) + Seksualna Atrakcyjność (149 zł) + 32 Teksty Na Udany, Zabawny Podryw (99 zł) + Pakiet Podstawowych Ebooków (Wartość 252,95 zł) + Grupa Wsparcia Na Facebooku (499 zł) + 90 dniowy Bezpośredni Kontakt Ze Mną (2999 zł) = 5041,95 zł

Ajć trochę dużo co ... ALE Ja nie chcę tyle od Ciebie!!!

Ty już DZIŚ możesz go nabyć za jedyne

Do Północy Cały Pakiet Kursów Wraz Z Bonusami + Bezpośrednia Współpraca Ze Mną Za:

Czy cała ta wiedza jest dla ciebie warta tyle, co jedna impreza w klubie? Wolałbyś wydać 497 zł na jedną czy dwie imprezę, po której będziesz miał tylko kaca i złe samopoczucie czy odpuścić sobie jedną imprezę i zainwestować w lepszą przyszłość, być może z kobietą twojego życia i zapomnieć o problemach z kobietami raz na zawsze!? 

Wybór należy do Ciebie

 Dziennie to wychodzi 16,56 zł  jeśli podzielimy to przez 30 dni (śmieszne pieniądze, prawda?) 

Czy jesteś w stanie tyle zapłacić za bezcenne zainteresowanie Tobą przez dziewczynę, która ci się podoba!?

Cena na stronie (dla osób które nie widziały webinaru)

Dlaczego tyle chcę Ci dać za tak śmieszne pieniądze?

Dlatego, że tak jak już pisałem, chcę Ci pomóc, bo sam byłem w takiej sytuacji. Miałem mega problemy jeśli chodzi o podrywanie dziewczyn, to był cud kiedy z powodzeniem mi się udało zagadać i umówić na randkę. Kiedy do niej doszło, to już w ogóle nie wierzyłem w to co się dzieje, ALE do drugiej prawie nigdy nie dochodziło ... byłem tym bardzo zdesperowany, tym bardziej że zostałem rzucony przez dziewczynę z którą "miałem spędzić resztę życia" i otarłem się o śmierć.

Potem zacząłem szukać i się szkolić, bo zastanawiałem się jak to jest, że jedni z powodzeniem uwodzą i randkują z dziewczynami, a inni w tym (kiedyś) ja są totalnymi nieudacznikami. Dużo pracy i czasu mnie to wszystko kosztowało dlatego postanowiłem, że to nie będzie za darmo, ale mimo wszystko nie chcę od Ciebie 3000 zł za kurs jak co po niektórzy guru uwodzicielstwa. Chcę tylko tyle, aby w jakimś stopniu zwróciło mi się to co w to wszystko zainwestowałem, chociaż wiem, że jest to niemożliwe, bo czasu już mi nikt nie Zwróci, ALE nie żałuję!

Bo Najlepsza inwestycja to zawsze Inwestycja w SIEBIE!

Wiele bym dał gdyby ktoś 7 lat temu pokazał mi ten poradnik, wziąłbym nawet kredyt czy bym się zapożyczył jeśli wiedziałbym, że efekty będą takie, jakie mam teraz.

Dlatego tym bardziej cieszę się, że mogę Ci przedstawić i zaoferować ten kurs, bo jest w nim tylko wiedza najlepszej jakości, która sprawdziła i sprawdza się u mnie w 110%! Dzięki niej już zapomniałem w ogóle jak to jest, NIE UMIEĆ poderwać dziewczyny. Szczerze mówiąc to owijam sobie je wokół palca, i grają tak jak im zagram, ale to dlatego, że nie szukam nikogo na stałe na ten moment.

W tym kursie jest wszystko o tym jak rozkochać w sobie kobietę nawet tak, aby spędzić z nią resztę życia, jeśli tylko będziesz tego chciał.

Dlatego moje pytanie brzmi czy tego chcesz? Czy chcesz zmiany? Czy chcesz zapomnieć już raz na zawsze o braku umiejętności jeśli chodzi o podryw, uwodzenie oraz zrozumienie kobiet?

“A co jeśli u mnie to nie zadziała?” , “A co jeśli się rozmyślę?” , “A co jeśli … “

Rozumiem to, dlatego oferuję Ci

Gwarancję Zwrotu Pieniędzy!

Dodatkowo chcę ci dać podwójną gwarancję!

Będziesz mógł przerobić cały kurs od A do Z, ale jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z efektów, jakie osiągniesz z moimi technikami, wystarczy, że zgodnie z regulaminem napiszesz do mnie na kontakt@tomgac.pl w ciągu 30 dni od daty zakupu, a zwrócę Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty. Bez pytań, bez podawania jakiegokolwiek powodu. Wystarczy, że napiszesz, a ja zwrócę Ci pieniądze w ciągu 24h.

Chcę Ci również dać gwarancję twoich wyników.

Przejrzysz cały kurs i zaczniesz robić to co jest w nim napisane. Jeśli w ciągu 45 dni nie odczujesz żadnych efektów możesz również ubiegać się o zwrot twoich pieniędzy które zwrócę Ci w ciągu 24h.

Możemy się tak umówić?

Do Północy Cały Pakiet Kursów Wraz Z Bonusami + Bezpośrednia Współpraca Ze Mną Za:

STANDARD

Wolisz zapłacić przelewem? Nie ma problemu!

Przelej daną kwotę za pakiet, który cię interesuje w tytule podając swojego maila z dopiskiem co zamówiłeś np.

Kwota: 597 zł

Tytuł: Psychika Kobiet GOLD - mariuszkowalski@gmail.com

Numer Rachunku:

71116022020000000302366374

(sprawdź czy wysyłasz pieniądze na odpowiedni numer konta [ten wyżej] żeby potem nie było nieporozumień)

Chcesz wziąć jakiś pakiet na Raty? Również nie ma problemu!
Rata 2x 249 PLN

Twoje Dane

Informację o Płatności

Podsumowanie

Rata 3x 170 PLN

Twoje Dane

Informację o Płatności

Podsumowanie

Dzięki, że dotrwałeś do końca 🙂 

Tom Gac 

PS. Pamiętaj, że nie podejmujesz żadnego ryzyka, ponieważ chroni Cię 100% gwarancja zwrotu pieniędzy. 

Możesz przejrzeć cały kurs i później zdecydować czy chcesz go zatrzymać. A jeśli coś Ci się nie spodoba, oddam Ci 100% Twoich pieniędzy. 

PPS. Nie zwlekaj! Ta śmiesznie niska cena obowiązuje tylko przez kilka dni (tymczasowa promocja). Potem będzie wyższa.