Zaczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne
Mam dla Ciebie coś specjalnego

Zanim zaczniesz przerabiać “Jak Odzyskać Byłą lub Niedoszłą”, mam dla Ciebie coś jeszcze.
Coś, co odmieni twój związek na zawsze! 

Nauczę Cię od A do Z jak stworzyć prawdziwie szczęśliwy związek z twoją partnerką, którą odzyskasz oparty na szczerości, szacunku i zaufaniu (3 najważniejsze filary każdego udanego związku), który przetrwa lata, dekady, a nawet całe życie! 

No bo ile razy miałeś tak w swoim związku lub związkach, że przez jakiś czas było wszystko super (szczególnie na początku), ale po jakimś czasie wszystko zaczynało się pieprzyć…  były między wami kłótnie, negatywna atmosfera, być może nawet wyzwiska itd.

Potem nie odzywaliście się do siebie przez jakiś czas i:

Później się pogodziliście i niby wszystko wróciło do normy, ale to nie było już to samo co wcześniej.
Pogodziliście się, było tak jak dawniej, ale po jakimś czasie znowu się pokłóciliście, były kłótnie, wyzwiska, nieodzywanie się do siebie, negatywne emocje i tak w kółko
Albo już się nie pogodziliście i wasz związek usechł

...A być może nawet jedna z waszych kłótni była właśnie powodem waszego rozstania, ponieważ do waszego związku wkradło się zbyt dużo negatywnych emocji i ona dalej nie chciała z Tobą być, a ty nawet o tym nie wiesz!? 

Widzisz prawda jest tak, że w taki sposób, jak co chwila będziecie się kłócić, to NIGDY nie zbudujesz takiej naprawdę szczęśliwej relacji na lata, dekady, czy całe życie. Będziecie się co chwila rozstawać i godzić, ale w pewnym momencie miarka się przegnie i ona definitywnie powie Ci, że to koniec między wami i nawet moje metody nie pomogą w jej odzyskaniu. 

Poza tym co z tego, że nawet ją odzyskasz z moimi (cholernie skutecznymi!) metodami, jak nie będziesz wiedział, co robić dalej, aby wasz związek był ultra szczęśliwy i żeby ona świata poza Tobą nie widziała, co w konsekwencji zaprowadzi do tego, że się ponownie rozstaniecie. 

I albo w kółko będziecie się godzić i rozstawać, albo negatywnych emocji będzie na tyle dużo (a na pewno po jakimś czasie tak będzie), że ona uzna definitywnie, że nie chce już z Tobą być. Bo po co, skoro i tak się ciągle kłócicie i ona nie jest szczęśliwa. 

No chyba tego nie chcesz, prawda? 

Słuchaj mam sposób, aby raz na zawsze pozbyć się kłótni w waszej relacji i aby kroczek po kroczku tworzyć z nią, czy odbudować, związek, który będzie stał na cholernie mocnych fundamentach (szczerość, szacunek i zaufanie) i przetrwa lata, dekady, a nawet całe życie!

A więc jak stworzyć taki szczęśliwy związek na całe życie?

Nie mam magicznego zaklęcia, ale dzięki poświęceniu lat na naukę podrywu, uwodzenia, oraz ogólnie relacji damsko-męskich, w tym tworzeniu szczęśliwych związków, metodą prób i błędów, opanowałem pewien “SYSTEM” dzięki, któremu jesteś w stanie stworzyć taki cholernie szczęśliwy związek, z którego Ty i Ona będzie usatysfakcjonowani jak jeszcze NIGDY wcześniej! 

Nie musisz poświęcać na to LAT, tak jak ja! 

Dzięki mojemu systemowi, mojej pracy, którą już za Ciebie wykonałem, jesteś w stanie stworzyć relację opartą na szczerości, szacunku i zaufaniu, która przetrwa nawet całe życie!

Widzisz...przeszedłem wszystkie kursy (w tym anglojęzyczne), indywidualne 1 na 1, oraz online, o tym jak tworzyć udaną i szczęśliwą relację, po życia kres.

Ponieważ też chciałem prędzej, czy później taki udany i szczęśliwy związek stworzyć - i aktualnie właśnie w takim związku jestem. 

Oczywiście nie było to takie proste, aby stworzyć taki związek, ponieważ musiałem przejść przez kilkanaście nieudanych związków, aby ODKRYĆ, to co naprawdę działa i przynosi efekty w stworzeniu szczęśliwej relacji, która przetrwa lata, dekady, a nawet całe życie. 

Dlatego, do tego czego się dowiedziałem, z tych wszystkich kursów, dodałem moją wiedzę i przede wszystkim praktyczne doświadczenie i opracowałem autorski system "Szczęśliwy Związek na lata" , który pozwala mi oraz moim kursantom tworzyć cholernie udane związki

Bez zazdrości, kłótni, negatywnych emocji, zdrad, braku szacunku, okłamywania się, wyzwisk itd. 

Informacji z tego szkolenia nie znajdziesz nigdzie. 

Przeszedłem długą drogę, aby to osiągnąć. Jeszcze kilka lat temu powiedzieć, że byłem ZEREM w relacjach z kobietami, to jak nie powiedzieć NIC! 

A dziś? Mam kobiet, aż NADMIAR w swoim życiu, natomiast teraz jestem w cholernie udanej i szczęśliwej relacji z dziewczyną, która kocha mnie nad życie i świata poza mną nie widzi, a nasz związek jest z dnia na dzień coraz szczęśliwszy! 

Nigdy bym tego nie osiągnął, gdyby nie wiedza zawarta w “Szczęśliwy Związek Na Lata” 

A teraz - po raz pierwszy dzielę się tymi informacjami publicznie z każdym!

Chciałem tą wiedzie, zostawić tylko dla osób, które przyjeżdżają do mnie na szkolenia indywidualne, płacąc 6000 zł za 2 dni!

Ale uznałem, że ta wiedza może zmienić życie naprawdę wielu mężczyznom, a ja chcę pomagać swoim kursantom, jak tylko mogę! 

Trzymanie tej wiedzy dla siebie byłoby nieuczciwe. 

Dlatego poniżej możesz nabyć ten kurs, w bardzo atrakcyjnej cenie.

I może to zrobić TYLKO na tej stronie…

Nie mam zamiaru Ci ściemniać.

Kurs jest warty 1997 zł. Za tyle mogę go sprzedawać z czystym sumieniem.

Ale chcę, Ci ułatwić ten pierwszy krok. Po prostu uważam, że to zmieni Twoje życie. 

Dlatego nie musisz mi tyle płacić.

Możesz nabyć ten kurs za dodatkowe 190 zł. 

Problem leży w tym, że tego kursu nie sprzedaję nigdzie indziej. Tylko na tej stronie. Po wyjściu z tej strony już go nie kupisz. 

"Brzmi pięknie ale czy to działa?"
Przeczytaj maile jakie dostałem od moich kursantów

Mam dla Ciebie jeszcze bonusy o łącznej wartości 624

BONUS #1 Akademia Flirtu

Jak Flirtować Z Najpiękniejszymi Kobietami tak aby po 3 dniach lądowały w twoim łóżku

  Wartość 277 Zł

BONUS #2 Seksualna Atrakcyjność

Jak Komunikować Się Seksualnie Z Kobietą i Stać Się Jej Pragnieniem Oraz Pożądaniem  

Wartość 34

Podsumowując

"Szczęśliwy Związek Na Lata

+

"Akademia Flirtu"

+

"Seksualna Atrakcyjność"


to wiedza warta łącznie 

2621

Teraz możesz mieć w limitowanej ofercie za 190 zł

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Ok! Rozumiem. Możesz nie mieć tyle gotówki. Dlatego poniżej możesz nabyć kurs "Koniec Lęku w 21 Dni"  Bez 2 Bonusowych Kursów (Seksualna Atrakcyjność i Akademia Flirtu) i zapłacić 90 zł mniej!

Close

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Ok! Rozumiem. Możesz nie mieć tyle gotówki. Dlatego poniżej możesz nabyć kurs "Szczęśliwy Związek Na Lata"  Bez 2 Bonusowych Kursów (Seksualna Atrakcyjność i Akademia Flirtu) i zapłacić 140 zł mniej!

Close

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Ok! Rozumiem. Możesz nie mieć tyle gotówki. Dlatego poniżej możesz nabyć kurs "Szczęśliwy Związek Na Lata"  Bez 2 Bonusowych Kursów (Seksualna Atrakcyjność i Akademia Flirtu) i zapłacić 140 zł mniej!

Close