Gratulację! Twój eBook w ciągu 5-10 minut będzie już na twoim mailu. Miłej lektury

Aby nie tracić tego czasu na bezcelowe przeglądanie internetu, zapoznaj się z moją ofertą produktową. Może coś cię zainteresuję.

E-book, w którym opisuję, w jaki sposób ja zapomniałem o Ex, oraz tłumaczę, jak ty możesz zrobić dokładnie to samo, jeśli też masz z tym problem.

(Fragment) Życie mi runęło, czułem ogromną pustkę nie mogłem sobie z tym poradzić i wszystko straciło sens, próbowałem zapomnieć ... na różne sposoby oczywiście nie zabrakło przepotężnej ilości alkoholu oraz narkotyków czy ciągłych imprez, bo nie dawałem sobie z tym rady. Dodatkowo bałem się, że już nigdy nikogo nie znajdę.

Faktycznie przez chwilę czułem się lepiej, ale kiedy tylko wytrzeźwiałem znów wracały wspomnienia z nią i ponownie sięgałem po środki odurzające. Nie miałem też za wielu znajomych ,ponieważ kiedy tylko ktoś mnie gdzieś zapraszał na męskie wyjście do baru, na kręgle czy na squasha odmawiałem lub odwoływałem spotkania tuż przed godziną, na którą byliśmy umówieni, bo spędzałem czas praktycznie tylko z nią i nie specjalnie utrzymywałem z kimś kontakt. Zrezygnowałem też z cotygodniowej piłki z moimi przyjaciółmi oraz innych moich hobby, żeby tylko spędzać z nią czas [...]

E-book, w którym opisuję jak zagadać i poznać zupełnie nieznajomą dziewczynę, jakich tekstów użyć, aby wyjść na fajnego pewnego siebie faceta, którym kobiety będą zainteresowane, a przy tym jak się nie spalić i zyskać w jej oczach oraz zdobyć jej numer telefonu w ciągu maksymalnie 7 minut.

(Fragment) Teksty otwarcia zawsze powodują to, że kobieta zaczyna się tobą interesować lub nie, jeśli to źle zrobisz. One pokazują, że jesteś niestandardowym facetem, bo te teksty zawsze powinny, być niestandardowe powinien, wzbudzać odpowiednie zainteresowanie, przez co kobieta powinna, się tobą od razu zainteresować, dzięki czemu będziesz mógł wziąć od niej po prostu numer telefonu i się z nią bliżej zapoznać. W jaki w ogóle sposób wypowiadać te teksty otwarcia? Przede wszystkim musi temu towarzyszyć pełen entuzjazm, uśmiech i oczywiście niski ton głosu, lepiej wolniej mówić na odwrót niż to się dzieje w naszych głowach podczas poznawania nowych kobiet. Ponieważ zawsze zagadując, do kobiety będziesz, odczuwał minimalny stres co będzie, doprowadzało do tego, że twoje słowa będą wypowiadane bardzo szybko, a musisz się wypowiadać niskim tonem głosu, spokojnie z pewnością siebie. Nie jest to łatwo osiągnąć szczególnie na początku. Więc warto, żebyś poćwiczył trochę to w domu, aczkolwiek uważam, że i tak najważniejsza jest, praktyka więc musisz to cały czas ponawiać i próbować na kobietach. 

Teraz podam ci kilka przykładów przykładowych tekstów otwarcia tak zwanych lodołamacz [...]

E-book, w którym opisuje jak przeprowadzić Randkę Idealną. Czyli jak powinieneś się przywitać oraz pożegnać, jak z pierwszej randki zrobić kolejną jeśli tylko będziesz tego chciał, o co pytać, żeby nie było nudy, jak i czy w ogóle ją dotykać na pierwszej randce, jak jej nie przestraszyć, ani nie spłoszyć i wiele, więcej

(Fragment) Ok w takim razie gdzie się spotkacie? 

Pamiętaj, że jeszcze za bardzo się nie znacie postaraj się z nią umówić w jakimś publicznym miejscu ale nie za głośnym miejscu. Kino i głośny koncert raczej odpada na pierwszą randkę bardziej proponowałbym kawę może jakiegoś drinka lub wino albo spacer w jakimś interesującym miejscu. Publiczne miejsce sprawi, że ona poczuje się bardziej komfortowo szczególnie jeśli cię po prostu jeszcze nie zna. 

Zwłaszcza jeśli poznaliście się przez internet jeśli np. zaprosiłbyś od razu ją do siebie szansa, że się pojawi są praktycznie zerowe pamiętaj, że to spotkanie nie zobowiązuje do niczego to tylko spotkanie dwojga osób, które chcą sprawdzić, czy rzeczywiście mają ze sobą coś wspólnego. Więc nie staraj się zaimponować z wszelką cenę. 

Wiadomo, dobre wrażenie musi być, zachowane albo przynajmniej powinno. Ale ona już tam jest! Zgodziła się z tobą spotkać, już się jej podobasz teraz wystarczy to potrzymać. To tak jak z ogniskiem nie chcesz wypalić całego drewna od razu prawda tylko dorzucasz systematycznie, żeby nie było za gorąco ani żeby nie było za zimno, ale w sam raz. Więc poczekaj z tymi kwiatkami miśkiem lub czekoladą, bo to będzie właśnie to dorzucanie tego drewna za szybko i szybko po prostu ci się skończy, drewno będzie za gorąco, czyli ona po prostu się wypali. 

Poczekaj również z drogą restauracją, poczekaj z kinem i dniem pełnych atrakcji. Skup się na niej i pozwól jej się skupić na tobie i pamiętaj to, że teraz ona ci się wydaje atrakcyjna wcale, nie oznacza, że podczas rozmowy twoje zainteresowanie do niej nie spadnie, a szkoda byłoby wydać tyle pieniędzy na nic. Więc zrób to wtedy jak już będziesz wiedział że ona jest tego warta. 

Pamiętaj, że ona też ma tremę. Rozumiem, że możesz się denerwować, masz motylki w brzuchu i czasem zapominasz języka w gębie, ale ona też jest człowiekiem i przeżywa dokładnie to samo co ty. Więc oddychaj głęboko, klatka do przodu i pokaż, że jesteś pewny siebie mężczyzną! [...]