Do końca PROMOCJI na ten Program zostało TYLKO:

Jak Skutecznie Uwodzić, Zdobywać i Mieć Nieograniczony Seks, Czy Być W Związku Z Najpiękniejszymi Kobietami, Topowymi Laskami 10 na 10!

Po tym materiale, umawianie się z modelkami z Instagrama, hostessami, laskami 10/10, to będzie dla Ciebie codzienność!

Mój autorski materiał o uwodzeniu lasek 10 na 10, jest czymś, czego w Polsce jeszcze nie było i długo nie będzie, ponieważ wszystko, co w nim zawarłem, to jest
kwintesencja mojego 9-letniego doświadczenia jako uwodziciel i 4-letniego jako trener i nie biorę odpowiedzialności za wydzwanianie w nocy do ciebie przez dziewczyny, które się w Tobie zakochały, po zastosowaniu tych metod.


Odkryj, dlaczego kobiety 10 na 10 nie są Tobą zainteresowane, co robisz źle i przede wszystkim jak to zmienić, abyś był facetem, którego takie laski będą pragnąć z poniższego wideo (BO TAK DA SIĘ TO ZROBIĆ - ALBO 100% ZWROTU PIENIĘDZY!)

Najatrakcyjniejsze kobiety to inne kobiety niż wszystkie, są one szczególne i nietuzinkowe, można je nawet nazwać, że są one wyjątkowe, dlaczego? Ponieważ jest to specyficzny typ kobiet. Takie kobiety nie mogę narzekać, na brak zainteresowania facetów. Mają one powodzenie i dobrze o tym wiesz. Taka naprawdę piękna dziewczyna jest statycznie zaczepiana ok. 2-3 razy dziennie na ulicy! 

Więc jeśli podchodząc, czy poznając (w pracy, szkole, przez znajomych itp.) taką 10-tkę, która ci się podoba i chciałbyś z nią wejść w związek lub doprowadzić do sytuacji łóżkowej używasz oklepanych tekstów i zachowujesz się jak większość gości, którzy zagadują (a przypominam, że jest to ok. 2-3 DZIENNIE!) to nie licz na to, że ona w ogóle na Ciebie spojrzy.

Ale jest pewien SEKRET, który prowadzi do udanego podrywu tych najpiękniejszych kobiet? 

Co to za SEKRET?

Co zrobić i jak sprawić, aby 10-tki zaczęły zwracać na Ciebie uwagę? 

Czytaj dalej, a dowiesz się, co w ogóle sprawia, że taka kobieta wybiera takiego, a nie innego faceta i w nim się zakochuje i co zrobić, aby ta najpiękniejsza, najbardziej atrakcyjna kobieta wybrała właśnie ciebie!

Tak... bo to ona musi Ciebie wybrać, natomiast jesteś w stanie pomóc w jej wyborze poprzez odpowiednie Działanie (to Działanie to jest właśnie ten SEKRET!)

Piękne kobiety mają powodzenie, podobają się każdemu mężczyźnie, mogą mieć każdego faceta, ALE... no właśnie jest jedno "ALE" które zmienia Całe Uwodzenie Najpiękniejszych Kobiet!

Jakbyś się czuł gdyby codziennie ktoś ci mówił jak to ty przystojny nie jesteś, czy jaki to ty super nie jesteś? Na początku pewnie byłoby to dla ciebie mega przyjemne i chciałbyś tego więcej, natomiast jakby dziennie mówiły ci to  2-3 osoby, ABY wkupić się w twoje łaski, to miałbyś tego serdecznie DOŚĆ!  

A właśnie tak mają te najpiękniejsze kobiety, codziennie słyszą od różnych gości te same teksty, którzy zachowują się w ten sam sposób, którzy są "KLONAMI" swoich poprzedników. I one mają tego serdecznie dość! 

One doskonale wiedzą i zdają sobie z tego sprawę, że są piękne, cudowne, mają piękną twarz, czy piękne ciało… i mają serdecznie dość chwalenia ich urody i zachwycania się nimi przez mężczyzn.

Bo są po prostu do tego PRZYZWYCZAJONE i nie jest to dla nich niczym nadzwyczajnym, że facet tak do niej mówi. Tym na pewno jej do siebie nie przekonasz.

Musisz poznać SEKRET!

Jeśli przy tego typu dziewczynie powiesz na początku, choćby jeden zbyt mocny komplement to ona może stracić Tobą całkowicie zainteresowanie (czasem nieodwracalnie), ponieważ od razu wpadasz do szufladki pt. “kolejny typ który się mną zachwyca i nie będzie miał nic innego do powiedzenia niż to, że jestem piękna… następny” - i możesz się już z nią pożegnać.

Wiesz, dlaczego tak mało facetów potrafi zainteresować te kilka procent (1-2%) najpiękniejszych kobiet i mają z tym problem, nawet bogaci, umięśnienie i bardzo przystojni faceci? 

Bo 99% facetów przy podrywie takich kobiet popełnia te same głupie błędy… 

Miła, zbyt przyjemna rozmowa, wtulenie się w jej łaski, usługiwanie, od razu stawianie jej na piedestale, rozpoczynanie interakcji z pozycji podwładnego, a nie nagrody (tak jak powinieneś to zrobić), poniżanie się, zbytnia powaga, ciągłe komplementy, imponowanie na siłę, chęć pokazania się co to nie on i wiele więcej (mógłbym tak wymieniać i wymieniać). 

Większość Facetów są TACY SAMI! A to niestety nie działa i nie zadziała, choćby nie wiem co! 

Nie mówiąc już o tym, że skoro taka kobieta może mieć każdego, to nie zaimponuje jej drogi samochód, czy wypasiony zegarek, bo nie jest to dla niej, nic czego nie może mieć...

Musisz mieć coś więcej, musisz poznać wiedzę, która zmieni zasady gry, wywróci twoje myślenie, światopogląd, relacje oraz podryw na temat najpiękniejszych kobiet o 180 stopni, musisz poznać SEKRET! - A o tym wszystkim i więcej chciałbym Ci powiedzieć! 

A już teraz masz to na wyciągnięcie ręki!

Możesz wejść na zupełnie inny Level uwodzenia kobiet jeśli tylko podejmiesz Działanie! (czytaj dalej...)

Kobiety, a szczególnie 10-tki już od dziecka słyszą, że są piękne i cudowne, więc nie tędy droga! - Zmień Drogę!

Każdy facet, czy nawet cała rodzina już od małego mówi takiej dziewczynie, że jest piękna, ma ładną buźkę, ciało, włosy, dłonie itp. i ona jest już do tego przyzwyczajona. 

A tym samym takie kobiety już tym rzygają i mają tego dość! 

Faceci, którzy próbują uwieść takie kobiety, najczęściej w ogólnie nie skupiają się (lub w bardzo małym stopniu) na jej charakterze, inteligencji, sposobie bycia, usposobieniu, stylu, osobowości, czy na tym co ma w głowie, a zwracają uwagę przede wszystkim (a najczęściej TYLKO), na jej wygląd fizyczny. 

A to zły kierunek, jeśli chcesz poderwać najpiękniejszą kobietę! 

Tak samo złym kierunkiem będzie tekst typu: "Jesteś bardzo inteligentna" ; "Masz super osobowość" ; "Masz świetny charakter"... to za mało, musisz poznać SEKRET, żeby wszystko się "zazębiło" i żeby ona była Twoja!

W programie TOP Dziewczyna 10/10 opowiem ci bardzo dokładnie i szczegółowo, o psychice pięknej kobiety, co taka kobieta przeżywa na co dzień, jak do tego podchodzi, jakie ma myśli oraz podejście do związków, relacji, facetów, seksu itp. 

Co ma wpływ na wybór odpowiedniego mężczyzny, jak one selekcjonują facetów, aby wybrać dla siebie idealnego kandydata, co przeważa, a co całkowicie rujnuje szanse u Topowej 10-tki.

Tego wszystkiego dowiesz sie kiedy poznasz SEKRET uwodzenia Najpiękniejszych Kobiet w Polsce i za Granicą!

Kiedy poznasz SEKRET i dowiesz się co i jak zrobić, krok po kroku, aby kobieta, która jest marzeniem miliona mężczyzn, stała się twoją dziewczyną, z którą będziesz uprawiał Niesamowity Seks, a w przyszłości może nawet zostanie Twoją Żoną! - bo też z tego programu (Moduł III) dowiesz się jak z takiej dziewczyny zrobić swoją ŻONĘ! 

Dowiesz się jak rozkochać taką kobietę, uzależnić ją emocjonalnie od siebie, wyróżniając się na tle innych facetów, przez co przyciągniesz do siebie kobietę 10 na 10, która nie będzie widzieć świata poza Tobą!

Musisz wykonać tylko 5 prostych kroków, aby uwieść przepiękną kobietę!

Krok 1. Są to odpowiednie przekonania o pięknych kobietach i o sobie samym. Musisz poznać "4 magiczne" podejścia do pięknych kobiet, musisz całkowicie zmienić swoje myślenie, zacząć mieć całkowicie inny światopogląd, który ułatwi ci uwodzenie tych najpiękniejszych kobiet w Polsce i za granicą. 

A najlepsze jest to, że tylko 1% facetów ma odpowiednie podejście do uwodzenia takich kobiet, co oznacza, że jeśli poznasz SEKRET, to będziesz lepszy od innych facetów i wyprzedzisz swoją konkurencję o lata świetlne, a taka Topowo 10-tka będzie wolała Ciebie niż (wydawałoby się) przystojniejszego gościa od ciebie - i mogę Ci to obiecać! 

Wiesz dlaczego? Bo sam niejednokrotnie to już sprawdziłem na sobie i na moich kursantach.

To było niesamowite przeżycie kiedy widziałem jak mega atrakcyjna laska, do której kleją się wszyscy faceci na imprezie (bramkarze, bandziory, a nawet właściciel klubu), wybrała mojego kursanta, który wyglądał przeciętnie. 

Natomiast jego DZIAŁANIE, TEKSTY, SPOSÓB BYCIA nie były "przeciętne", ponieważ poznał SEKRET i właśnie dlatego ona go wybrała!

A najlepsze jest to, że potem pojechał z nią do hotelu i spędził z nią jak sam napisał "Najlepsza NOC w ŻYCIU!" - poniżej możesz sam zobaczyć jakiego smsa od niego dostałem następnego dnia kiedy zapytałem go jak było wczoraj

Tego wszystkiego jak być bardziej atrakcyjnym gościem niż wszyscy faceci z wyższym statusem społecznym niż Ty, nie dorastali Ci do pięt na imprezie i żeby dziewczyna, za którą uganiają się wszyscy faceci w klubie wybrała Ciebie uczę w Module IV w lekcji 6 i 7! 

A w lekcji 8 i 9 tłumaczę jak krok po kroku zabrać taką Topową 10-tką do hotelu, do siebie lub wprosić się do niej i doprowadzić do seksu, oraz jak mieć NAJLEPSZĄ NOC W ŻYCIU (tak samo jak Maciek)

Natomiast o pozostałuch 4 krokach uwodzenia najpiękniejszych kobiet możesz dowiedzieć się po kolei z Moudłu I, II, III i IV!

Bo jeśli chcesz skutecznie podrywać, uwodzić i sypiać z 1% najpiękniejszych kobiet to nie osiągniesz tego poprzez zachowania i działania, które stosuje 99% facetów, musisz być INNY, musisz poznać SEKRET! 

Nie wiem czy wiesz, ale nasze otoczenie (znajomy, koledzy, przyjaciele, praca, rodzina itp.), ma największy wpływ  na nasze życie. Więc jeśli twoi znajomi, koledzy, przyjaciele, rodzina itp. płci męskiej nie mają zbyt pięknych kobiet, to jestem przekonany, że chcąc nie chcąc (bo z kim się zadajesz, takim się stajesz oraz jesteś średnią 5 osób, z którymi spędzasz najwięcej czasu) nabrałeś złych, a wręcz destrukcyjnych zachowań, przyzwyczajeń i poglądów na temat pięknych kobiet. 

Czy słyszałeś kiedyś z ust twojego kolegi, przyjaciela, mamy, taty, dziadka, rodziny, koleżanki itp. coś w stylu: 

“Lepiej żebyś tego przy niej nie robił” 

“Nie rób tak przy niej” 

“Nie zachowuj się tak przy dziewczynach” 

“Nie możesz się tak przy niej zachowywać” 

“Nie możesz przy niej tego zrobić” itp. 

Jeśli tak, to niestety, ale to zły kierunek i jednocześnie to jest powód, dlaczego nie jesteś w stanie udanie poderwać pięknej dziewczyny 10 na 10

W SEKRECIE uwodzenia najpiękniejszych kobiet właśnie chodzi o to abyś ROBIŁ "TO COŚ"! - Co to takieg? Mówię o tym w Module II w lekcji 5!!!

Prawdopodobnie twoi znajomi czy rodzina, mówiąc ci tego typu teksty, nie chcieli dla ciebie źle i chcieli ci pomóc, lecz problem w tym, że niestety, ale osoby, który nie miały nigdy najpiękniejszej kobiety, nie powiedzą ci jak poderwać taką dziewczynę… no bo jak? Skoro nigdy takiej kobiety nie poderwały. 

Tym bardziej kobieta, czyli np. mama, babcia, ciocia, czy przyjaciółka nie powie ci jak poderwać taką dziewczynę, ponieważ one będąc kobietami, NIGDY nie podrywały kobiet, wiec, skąd mogą wiedzieć, jak to się robi?

A kupując program TOP Dziewczyna 10/10 masz dostęp do mnie, ja będę wypełniał Twoje "otoczenia" dzięki czemu będziesz chłonął wiedzę od wieloletniego praktyka który siedzi już w tej branży prawie 10 LAT! I dzięki temu twoje umiejętności uwodzenia najpiękniejszych kobiet poszybują do innej galaktyki w ciągu kilku dni!!! 

Obiecuję, że nadam Ci zupełnie inny kurs drogi, podczas której dowiesz się jak oddziaływać na najpiękniejsze kobiety, aby świata poza tobą nie widziały!

Powinieneś kupić ten program jeśli…

- Nie sypiasz z mega atrakcyjnymi dziewczynami, modelkami, hosstesami, czy laskami 10 na 10, 

- Piękne kobiety nie zwracają na Ciebie uwagi

- Jesteś obojętny dla 10-tek

- Nigdy nie spałeś z laską 10 na 10

- NIGDY TOP Dziewczyna nie powiedziała Ci, że chcę z Tobą być i że się w Tobie zakochała

Czy w ogólnie NIGDY nie miałeś niesamowicie pięknej dziewczyny przy sobie, będąc z nią w związku, czy w łóżku, to koniecznie powinieneś kupić ten program! 

Nie ma absolutnie żadnego znaczenia jeśli nie masz doświadczenia, jesteś słaby w relacjach z kobietami, a do tej pory byłeś dla kobiet obojętny, przez co Cię olewały, ponieważ poznając SEKRET, wszystko się ZMIENI o 180 stopni! - OBIECUJE CI TO!

W programie TOP Dziewczyna 10/10 zdradzę ci techniki i strategię, które do tej pory zdradzałem tylko na indywidualnym rocznym mentoringu ze mną (koszt takiego rocznego mentoringu ze mną to 50.000 zł!!!), które pozwolą ci skutecznie uwodzić najpiękniejsze dziewczyny w Polsce i za granicą, a już na 1000% dużo lepsze dziewczyny niż dotychczas!!!

Teraz to moja codzienność i TY też tak możesz!

“Brzmi Fajnie, Ale Czy To Na Pewno Zadziała?”
Posłuchaj co nagrali mi moi kursanci kiedy zdradziłem im tę wiedzę!

Jeśli przeglądasz tę ofertę na telefonie kliknij "Słuchaj w Przeglądarce" (ang. Listen in browser), żeby nie przeniosło cię na inną stronę.

Chciałbym przedstawić Ci efekt 10 lat doświadczeń z najpiękniejszymi, najbardziej atrakcyjnymi kobietami, laskami 10 na 10, po raz pierwszy!!!

Nauczę cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o uwodzeniu najpiękniejszych kobiet w Polsce i za granicą!

Czego Jeszcze Się Dowiesz Z Tego Programu?

Moduł I

Jak uwodzić konkretne Typy atrakcyjnych kobiet - odkryłem to po 5 latach intensywnej nauki i praktykowania sztuki uwodzenia 
Jakie pytania zadawać mega atrakcyjnej dziewczynie (o tym nikt ci nie powie!)
Jak rozpoznać konkretny typ atrakcyjnej dziewczyny
Słowa, które zawsze będą nakręcać emocjonalnie dziewczynę do czerwoności
Dawkowanie pozytywnych i negatywnych emocji podczas uwodzenia 10-tki
Od poznania do związku - czyli strategia A-Z uwodzenia najpiękniejszych kobiet
Tematy, których NIGDY masz nie poruszać przy pięknej dziewczynie
Kiedy piękna kobieta mówi "NIE" - Jak się zachować?
Jak być seksualnie wartościowym facetem w oczach przepięknej kobiety - konkretne zachowanie

Moduł II

Jak być bardziej podniecającym dla dziewczyny - Moja autorska metoda sprawdzona na +300 kobietach
Kiedy możesz zaproponować związek mega atrakcyjnej kobiecie - a kiedy lepiej tego nie robić
Jak działa Psychika pięknej kobiety
Jak 10-tki postrzegają związki, relacje- Musisz to wiedzieć!
Słowa, o których piękna kobiety nigdy nie zapomni - zszokujesz ją, a jednocześnie nakręcisz ją na siebie jak nikt nigdy wcześniej!
Piorunujące pierwsze wrażenie na seksownej lasce - Jak je zrobić? ("Sztuczka", którą odkryłem po spławieniu mnie przez 100 mega seksownych kobiet)
Sposób na wyróżnienie się na tle innych facetów, jakich ta przepiękna dziewczyna do tej pory poznała
Postrzeganie seksu przez 10-tki (coś co musisz wiedzieć, jeśli chcesz mieć seks z takimi dziewczynami!)
Co zrobić i jak sprawić, aby przestała myśleć o swoim Ex i abyś to TY stał się jej oczkiem w głowie
Słowa, które każda kobieta, a szczególnie te najatrakcyjniejsze chcą słyszeć z rana i na wieczór  - TO JEST MOCNE!

Moduł III

Jak myśli dorastająca piękna kobieta, która jest otoczona przez mężczyzn z każdej strony?
Psychologia pięknych kobiet
Wywoływanie ekscytacji i pożądania u pięknej kobiety - konkretne zachowanie, którego nauczyłem się w USA na szkoleniu z uwodzenia
Na jakiej podstawię piękna kobieta 10 na 10 wybiera faceta do związku - co o tym decyduję?
Jak uwodzić modelki (z Instagrama i nie tylko)
Komunikowanie z piękną kobietą - Jak to robić?
Teksty na różne sytuacje np. pierwsze podejście - randka - łóżko (podam ci konkretne przykładowe teksty)
Pułapka - "Zależy Ci tylko na seksie!" - jak to sprytnie ominąć poprzez odpowiedni sposób rozmowy
Tematy, które masz poruszać jeśli chcesz, aby piękna dziewczyna poczuła, że jesteś jej bliski

Moduł IV

Dlaczego przepiękne kobiety są/bywają niedostępne?
Jak obejść niedostępność laski 10/10, modelki z Instagrama
Największe błędy podczas uwodzenia tych najpiękniejszych kobiet - Popełniłem je wszystkie i teraz mogę cię przed nimi uchronić, abyś nie spalił relacji z 10-tką!
Jak podtrzymywać uczucia z piękną kobietą, aby cię nie zostawiła/zdradziła
Jakie i jak trzymać emocje z piękną kobietą, aby się tobą nie znudziła i aby nie odeszła do innego - Musiałem przeżyć kilka takich rozstań, aby odkryć tę Metodę, a teraz masz ją na wyciągnięcie ręki!
Jak budować związek z przepiękną dziewczyną
Jak masz się zachowywać będąc w związku z 10-tką - musisz to wiedzieć, ponieważ po tym programie właśnie z taką dziewczyną w związku będziesz!
Co zrobić jeśli do dziewczyny, z którą się spotykasz/jesteś (10-tki) pisze mnóstwo facetów, aby ona jeszcze bardziej wtedy myślała o tobie! 
Jak eliminować konkurencję innych facetów i być jej jednym

Czy to wszystko jest warte jednorazowej płatności 397 zł
(Dostęp masz dożywotni wraz ze wszystkimi aktualizacjami)

Nie zmarnuj tej okazji tym razem!

(Promocja trwa TYLKO do Tego Piątku (15.12) do 23:59)

Możesz Nabyć To Wszystko Nawet Jeśli:

Jesteś mało pewnym siebie facetem
Nie masz wykształcenia wyższego
Jesteś wstydliwy gościem
Jesteś Introwertykiem
Nie jesteś przystojny
Nie jesteś bogaty
Jesteś niski
Myślisz, że już NIC Ci nie pomoże
Czy masz zakola i powoli łysiejesz

Bo To Wszystko Przestanie Mieć Znaczenie Kiedy Poznasz Wiedzę Jak Uwodzić Najpiękniejsze Kobiety - OBIECUJĘ Ci TO!

Cena na moim sklepie za ten program TERAZ:

A Ty możesz dostać "TOP Dziewczyna 10/10" na jeszcze lepszych warunkach cenowych! 

Do końca PROMOCJI na ten Program zostało TYLKO:

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy!

Dodatkowo chcę Ci dać GWARANCJĘ! 

Będziesz mógł przerobić 2 moduły programu, bez ponoszenia żadnego ryzyka. A jeśli  po obejrzeniu szkolenia, uznasz, że to nie jest to, czego oczekiwałeś i z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z efektów, jakie osiągniesz z moimi metodami (W CO WĄTPIĘ !), to wystarczy, że napiszesz do mnie na kontakt@tomgac.pl, a zwrócę Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty. Bez pytań, bez podawania jakiegokolwiek powodu. Wystarczy, że napiszesz do mnie, w ciągu 14 dni od zakupu, a ja zwrócę Ci Twoje pieniądze w ciągu 24h. 

Szczerze wątpię, że będziesz chciał zwrócić ten program, ponieważ jestem pewien, że spełni on Twoje oczekiwania i sam będziesz w ciężkim szoku, jak konkretna wiedza tam jest zawarta i wiem, że nie pożałujesz ani złotówki wydajnej na to szkolenie. 

Ale chcę dać Ci tę gwarancję zwrotu pieniędzy, abyś czuł się w 100% bezpieczny, żebyś nie podejmował żadnego ryzyka i żebyś mógł tylko zyskać. 

Ponieważ cholernie zależy mi na Twoim sukcesie z kobietami i ogólnie w Twoim całym życiu!

A więc możemy się tak umówić?

Pasuje Ci ten deal? 

Ale TYLKO do PIĄTKU (15.12) do 23:59 TOP Dziewczyna 10/10 za:

STANDARD


UWAGA !
Bonusowo Otrzymasz 1h Konsultacji Ze Mną 1:1

1997 zł
397 zł

**Cena, jaka jest teraz na sklepie to 1997 zł**

Promocja trwa do Piątku (15.12) do 23:59!

VIP (Rekomendowany)


UWAGA !
Z Pakietem VIP masz MIESIĄC indywidualnego prowadzenia GRATIS. 

Przy indywidualnym prowadzeniu jestem do twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. Możesz w każdej chwili do mnie napisać z jakimkolwiek pytaniem, a ja od razu Ci pomogę.

+ 7 Bonusy

#1.BONUS. Poznawanie dziewczyn przez internet. Jak do nich pisać? (facebooka, instagrama, symatpia.pl i tak dalej) (Wartość 49 zł) 

#2.BONUS. Seksualna Atrakcyjność
(Wartość 149 zł)

#3.BONUS. Jak Flirtować z Pięknymi Kobietami (Wartość 149 zł)

#4.BONUS. 32 Teksty Na Udany, Zabawny Podryw (Wartość 99 zł)

#5.BONUS. Jak być zabawnym gościem? (Wartość 49 zł)

#6.BONUS. Błędy, przez które OD RAZU rujnujesz szanse u kobiety! (Wartość 199 zł)

#7.BONUS. 30 min. Konsultacji (Wartość 198 zł)

2889 zł
597 zł

**Cena, jaka jest teraz na sklepie to 1997 zł (Bez Bonusów)**

Promocja trwa do Piątku (15.12) do 23:59!

Wolisz zapłacić przelewem? Nie ma problemu!

Przelej daną kwotę za pakiet, który cię interesuje, w tytule podając swojego maila, z dopiskiem co zamówiłeś np.

Kwota: 397 zł / 597 zł

Tytuł: TOP - (twój mail) np. mariuszkowalski@gmail.com

Numer Rachunku:

92 1140 2004 0000 3302 8032 4583

(sprawdź, czy wysyłasz pieniądze na odpowiedni numer konta [ten wyżej] żeby potem nie było nieporozumień)

-------------------------------------------------

Dzięki, że dotrwałeś do końca

Tom Gac 

PS. Pamiętaj, że nie podejmujesz żadnego ryzyka, ponieważ chroni Cię 100% gwarancja zwrotu pieniędzy. 

albo

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie CHARYZMATYCZNY FACET, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak przyciągać spojrzenia kobiet w każdym momencie kiedy tylko będziesz tego chciał

- Co zrobić, aby kobiety chciały spotykać się z Tobą na poważniej (Tego nie dowiesz się na YouTubie!)

- Jak zwiększysz wybór kobiet, z którymi możesz się Spotykać i SYPIAĆ!

- Dostawać dużo atencję i zainteresowania od kobiet, które ci się podobają

-  Jak mieć większe powodzenie u płci przeciwnej, dzięki charyzmie stosując "Charyzmatyczną Pętlę" (moja autorska technika)

- Jak być bardziej szanowanym i respektowanym przez kobiety i nie tylko (przez szefa, ludzi, współpracowników, znajomych)

- Twoje randki przestaną kończyć się po pierwszym lub drugim spotkaniu

- Nauczysz się podniecać dziewczyny samym spojrzeniem

- Przestaniesz spędzać wieczory samotnie!

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać w sobie dowolną dziewczynę do szaleństwa, dzięki "Charyzmatycznemu Zapętlaniu" (moja autorska technika)

- Mieć więcej przyjaciół i budować lepsze relacje z ludźmi

- Wyróżnić się w pracy, sprawić, żeby twój szef cię bardziej polubił i nawet otrzymać podwyżkę!

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia i stania się CHARYZMATYCZNYM FACETEM, dzięki temu dziewczyna, którą będziesz chciał poderwać, zacznie się czuć jak NIGDY DOTĄD, przy nikim innym, nie będzie wiedziała, dlaczego podobasz jej się coraz bardziej i czemu chcę być coraz bliżej ciebie i dłużej z tobą, a kiedy cię nie ma to tylko myśl o tobie i o tym kiedy do niej zadzwonisz, napiszesz i w końcu się znowu zobaczycie, a co najlepsze sama nie będzie wiedziała, dlaczego tak się dzieje, bo przecież nic szczególnego nie robiliście. 

TO JEST WŁAŚNIE "TA" CHARYZMA, JAKIEJ CIĘ NACZUĘ - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na polepszenie jakości Twojego życia w życiu codziennym. Twoje relację z ludźmi staną się lepsze, będziesz bardziej lubiany,  będziesz miał więcej znajomych, szczerych przyjaciół, a twój szef zacznie cię darzyć większą sympatią, dzięki czemu być może otrzymasz nawet niemałą podwyżkę!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za CHARYZMATYCZNEGO FACETA NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Charyzmatycznym Facetem, Dzięki Czemu Będziesz Miał Większe Powodzeniu u Kobiet i Będziesz Bardziej Lubiany Przez Ludzi, Znajomych i Szefa Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Emocjonalny Kod Kobiet, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się jak generować emocję w rozmowie z dziewczyną, aby zainteresowała się tobą oraz żeby reagowała entuzjastycznie na to co mówisz i na twoją osobę.

Nauczę cię również jak zawładnąć jej emocjami, aby tak się uzależniła od ciebie, żeby nie widziała świata poza tobą. Ogólnie dowiesz się wszystkiego na temat wywoływania emocji w kobietach, tak żeby nie mogła przestać o tobie myśleć oraz żeby sama zaczęła inwestować w waszą znajomość  i nie potrafiła ci odmówić np. związku.

Cena za Emocjonalny Kod Kobiet NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797 zł

Close

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Możesz nabyć Emocjonalny Kod Kobiet na dodatkowej mocnej promocji, jeśli zdecydujesz się na niego teraz. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797

Close

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Możesz nabyć Emocjonalny Kod Kobiet na dodatkowej mocnej promocji, jeśli zdecydujesz się na niego teraz. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797 zł

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie TOP Dziewczyna 10/10, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak się zachowywać w towarzystwie BARDZO atrakcyjnej kobiety, aby poczuła do Ciebie pożądanie i ekscytację

- Jak uwodzić modelki,  laski 10/10? (Tego nie dowiesz się z kanałów na YouTubie)

- Na podstawie czego kobieta 10/10 decyduje o wyborze mężczyzny na związek? (dzięki tej wiedzy będziesz w stanie być z prawdziwą modelką!)

- Jak komunikować się z dziewczynami 10/10, aby zacząć jej się podobać jak nikt inny przedtem (konkretne przykłady kopiuj wklej)

-  Dlaczego najpiękniejsze kobiety często są niedostępne i jak to obejść

- Największe błędy w uwodzeniu topowych lasek 10/10

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać dziewczynę 10 na 10 do szaleństwa

- Jak sypiać z najpiękniejszymi kobietami, modelkami, hostessami, laskami 10/10 (konkretna strategia, kopiuj wklej od wdrożenia przez Ciebie)

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat uwodzenia najpiękniejszych kobiet, lasek 10/10. Jeśli chcesz mieć u swego boku przepiękną dziewczynę, która będzie cię kochać, oraz której koledzy będą  ci zazdrościć, a wszyscy inni będą, się oglądać za wami zastanawiając się, jak ty to zrobiłeś, że wyrwałeś TAKĄ LASKĘ to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za TOP Dziewczyna 10/10 NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 1199 zł

Będzie: 1199 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętności i Wiedza Jak Uwodzić Najpiękniejsze TOPowe kobiety 10/10 i Ewentualny Związek z Taką Przepiękną Dziewczyną, Której Każdy Będzie Ci Zazdrościć Jest Wart 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie CHARYZMATYCZNY FACET, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak przyciągać spojrzenia kobiet w każdym momencie kiedy tylko będziesz tego chciał

- Co zrobić, aby kobiety chciały spotykać się z Tobą na poważniej (Tego nie dowiesz się na YouTubie!)

- Jak zwiększysz wybór kobiet, z którymi możesz się Spotykać i SYPIAĆ!

- Dostawać dużo atencję i zainteresowania od kobiet, które ci się podobają

-  Jak mieć większe powodzenie u płci przeciwnej, dzięki charyzmie stosując "Charyzmatyczną Pętlę" (moja autorska technika)

- Jak być bardziej szanowanym i respektowanym przez kobiety i nie tylko (przez szefa, ludzi, współpracowników, znajomych)

- Twoje randki przestaną kończyć się po pierwszym lub drugim spotkaniu

- Nauczysz się podniecać dziewczyny samym spojrzeniem

- Przestaniesz spędzać wieczory samotnie!

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać w sobie dowolną dziewczynę do szaleństwa, dzięki "Charyzmatycznemu Zapętlaniu" (moja autorska technika)

- Mieć więcej przyjaciół i budować lepsze relacje z ludźmi

- Wyróżnić się w pracy, sprawić, żeby twój szef cię bardziej polubił i nawet otrzymać podwyżkę!

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia i stania się CHARYZMATYCZNYM FACETEM, dzięki temu dziewczyna, którą będziesz chciał poderwać, zacznie się czuć jak NIGDY DOTĄD, przy nikim innym, nie będzie wiedziała, dlaczego podobasz jej się coraz bardziej i czemu chcę być coraz bliżej ciebie i dłużej z tobą, a kiedy cię nie ma to tylko myśl o tobie i o tym kiedy do niej zadzwonisz, napiszesz i w końcu się znowu zobaczycie, a co najlepsze sama nie będzie wiedziała, dlaczego tak się dzieje, bo przecież nic szczególnego nie robiliście. 

TO JEST WŁAŚNIE "TA" CHARYZMA, JAKIEJ CIĘ NACZUĘ - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na polepszenie jakości Twojego życia w życiu codziennym. Twoje relację z ludźmi staną się lepsze, będziesz bardziej lubiany,  będziesz miał więcej znajomych, szczerych przyjaciół, a twój szef zacznie cię darzyć większą sympatią, dzięki czemu być może otrzymasz nawet niemałą podwyżkę!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za CHARYZMATYCZNEGO FACETA NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Charyzmatycznym Facetem, Dzięki Czemu Będziesz Miał Większe Powodzeniu u Kobiet i Będziesz Bardziej Lubiany Przez Ludzi, Znajomych i Szefa Jest Warta 199 zł)

Close