Do końca PROMOCJI zostało TYLKO:

Czy Wiesz, Że Kontrolując Emocje Kobiety, Jesteś W Stanie Prowadzić Relację, Tak Jak Tego Chcesz !?

Dzięki Odpowiedniemu Prowadzeniu Emocjonalnemu i Dawaniu Jej Różnych Stanów i Bodźców Emocjonalnych Możesz Uzależnić Ją Od Siebie Oraz Sprawić, Aby Robiła To, Co Chcesz!  

(Musisz tylko wiedzieć, JAK to robić...a ja mogę Cię tego nauczyć!)

Kobieta NIENAWIDZI faceta, który nie potrafi dać jej Emocji i najczęściej gardzi takim mężczyzną, DLATEGO nawet najprzystojniejsi i umięśnieni mężczyźni mają problemy z uwodzeniem kobiet.

Na szczęście po tym materiale, poznasz wszystkie sekrety jak kontrolować, zarządzać i prowadzić stan emocjonalny kobiety, co prowadzi do silnego uzależnienia się od Ciebie!

95% Facetów Na Świecie o Tym Nie Wie. Co Oznacza, Że Jeśli Opanujesz Kontrolowanie Stanu Emocjonalnego Kobiety, To Będziesz Lepszy W Relacjach Z Kobietami Niż 95% Facetów Na Świecie!

Wiedzę i Doświadczenie, które zawarłem w tym materiale, jeszcze NIGDY(!) nie wyjawiłem w żadnym moim Płatnym Kursie, a tym bardziej na YouTubie... i Nie Wyjawię! - Możesz Się Tego Dowiedzieć Tylko Stąd!


Odkryj, jak Zarządzać, Kontrolować i Prowadzić Stan Emocjonalny Kobiety i stań się jednym z najbardziej atrakcyjnych facetów Polsce z poniższego wideo (BO TAK DA SIĘ TO ZROBIĆ - ALBO 100% ZWROTU PIENIĘDZY!)

(Promocja trwa TYLKO do Piątku (10.02) do 23:59)

Nie słuchaj kobiety jeśli ona Ci mówi, że Ty nie jesteś w jej typie. Nie słuchaj jej jeśli ona Ci mówi, że woli wysokich, napakowanych gości, albo takich, którzy są wytatuowani, łysi i wyglądają jak zabójcy. Bo na pewno niejednokrotnie spotkałeś się z sytuacją, gdzie widziałeś piękną i niesamowicie atrakcyjną dziewczynę z jakimś naprawdę mało przystojnym, mało atrakcyjnym facetem być może nawet ten facet był gruby i zastanawiałeś się  “Jak taki facet zdobył taką laskę!?”. 

Oczywiście zakładamy, że ona nie była z nim dla pieniędzy. 

To jeśli taka dziewczyna z takim facetem jest w związku, to jak myślisz co było powodem, że oni są razem? 

Ja ci to powiem… To były EMOCJE! 

Ten facet po prostu tylko (albo aż) wiedział jak Władać Kobiecymi Emocjami! 

Ten facet zdobył ją, przez odpowiednie kontrolowanie i prowadzenie jej przez różne stany emocjonalne.

Ten facet potrafił dać jej kopa emocjonalnego oraz dać jej szereg różnych emocji i prowadzić ją przez różne stany emocjonalne jak nikt inny. Czyli potrafił dać jej to, czego nie potrafi dać kobietą 95% facetów w Polsce (i prawdopodobnie dlatego masz problemy w relacjach z kobietami, ponieważ zauważyłem, że to jest najczęstszą przyczyną niepowodzeń facetów z kobietami). Dlatego niejednokrotnie widzisz, a raczej słyszysz jak jakaś dziewczyna mówi ci, że ona właśnie woli taki konkretny typ facetów (np. umięśnionych i wysokich brunetów), a spotyka się potem czy nawet jest w związku z zupełnie odrębnym typem faceta, których ona nie lubi (np. lekko otyły, łysy facet). 

Spowodowało to nic innego, jak emocje po prostu, ten facet potrafił przeprowadzić ją przez szereg różnych stanów emocjonalnych, dać jej masę różnych emocji, których nie potrafił dać jej facet, który jest w jej typie i dlatego też wybrała faceta, który w jej typie “nie jest”. 

Bo miał coś dużo cenniejszego dla kobiety niż wygląd… czyli Umiejętność Emocjonalnego Prowadzenia Kobiety! 

Więc jeśli nie jesteś obiektem westchnień kobiet i choć RAZ w ŻYCIU przytrafiła ci się taka sytuacja, że;

- Dziewczyna straciła tobą zainteresowanie po pierwszej lub drugiej randce, a ty nie wiesz, dlaczego 

- Po kilku randkach kobieta stała się dla ciebie zimna i przestała chcieć się z tobą spotkać 

- Spotkania wypadają sztywno 

- Wpadasz do friendzona 

- Po kilku spotkaniach nigdy nie dochodzi do seksu 

- Zupełnie nie masz efektów z kobietami 

- Twoje relację z kobietami zawsze kończą się źle i nie tak jakbyś tego chciał 

- Kobieta przestaje ci odpisywać 

- Dziewczyna urywa kontakt 

- Po pocałunku/seksie ona nagle przestaje chcieć się z tobą spotykać i traci zainteresowanie, choć wydawałoby się, że wszystko robisz dobrze

Jeśli tak nie masz i NIGDY tak nie miałeś, to szacun. To znaczy, że nie potrzebujesz mojej pomocy i możesz opuść tę stronę. No chyba, że chcesz stać się jeszcze lepszy w relacjach z kobietami i wejść na poziom, o którym nawet nie miałeś pojęcie, że istnieje. To czytaj dalej. 

Powiem ci, dlaczego tak się działo, czy dzieje, że w ogóle nie pociągasz kobiet i pozwoli ci to uniknąć w przyszłości takich sytuacji, w który to dziewczyna przestaje być Tobą zainteresowana! 

Chcę zdradzić ci SEKRET, który całkowicie przewróci twój światopogląd na temat kobiet i relacji z nimi do góry nogami, a same twoje związki i relację z dziewczynami odmienią się o 180 stopni, oczywiście na plus! 

A jeśli już jesteś dobry, to będziesz jeszcze lepszy!

Klucz Do Pozbycia Się Twoich Problemów Z Kobietami Tkwi W Celowej Zmianie Jej Stanu Emocjonalnego Na (TWOJE) Życzenie, Bo To Emocje Rządzą Kobietą!

Od razu zaznaczę, że nie tylko ty masz problemy z kobietami. Mnóstwo facetów je ma. Sam kiedyś miałem kolosalne problemy z dziewczynami, byłem synonimem antyatrakcyjnego faceta dla kobiet i czystym tego uosobieniem. 

Tak naprawdę to ok. 90-95% facetów ma problemy z kobietami. 

Różnica jest tylko taka, że ok. 20-30% (tak tylko tyle!) z tych facetów, którym nie idzie z kobietami, chcę się zmienić, robi coś w tym kierunku, sumiennie nad sobą pracuje, jeździ na szkolenia, kupuje kursy, edukuje się i po kilku miesiącach (czasem 1-2 latach) stają się prawdziwymi wymiataczami w dziedzinie uwodzenia kobiet! 

A pozostałe 70-80% facetów nie robi z tym absolutnie nic. Bo boi się zmiany, nie chce im się, myślą, że samo coś się zmieni, sądzą, że tak już musi być i mówią sobie np.

“Żadna mnie nie chce i nie będzie chciała” 

“Jestem beznadziejny” 

“Nigdy nie będę miał dziewczyny” 

“Na prawdziwą miłość trzeba zaczekać” 

“Prawdziwa miłość sama się pojawi w odpowiednim czasie” 

“Już się z tym pogodziłem, że będę sam” 

Bla, bla, bla… 

I tacy faceci zostają w swojej strefie komfortu, mijają lata, a oni wciąż nie mają prawdziwej kobiety. A jak mają to toksyczną dziewczynę, z którą w ogóle nie są szczęśliwi lub dziewczyna ich po czasie zostawia, albo zdradza, czy idzie do innego. 

Natomiast jeśli chcesz być w elitarnej grupie facetów, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu i chcesz raz na zawsze zakończyć swoje problemy w relacjach z kobietami, to koniecznie czytaj dalej!

Jeśli Chcesz Mieć Nadmiar Kobiet w Swoim Życiu, To Rozkręcaj Je Krok po Kroku, Dając Im Emocje, Ale Nie Byle Jakie i Nie W Byle Jakiej Formie!

Najczęstszym problemem, niepowodzeń facetów z kobietami jest to, że mężczyźni nie potrafią kontrolować i kierować emocjami oraz nastawieniem emocjonalnym kobiety, ani prowadzić jej emocji. 

Emocji jest wiele np. 

radość – pogoda ducha, ekstaza. 

smutek – przygnębienie, rozpacz. 

gniew – irytacja, wściekłość. 

strach – niepokój, przerażenie. 

wstręt – nuda, obrzydzenie. 

zaufanie – akceptacja, podziw. 

zaskoczenie – rozproszenie, zaskoczenie.

I chodzi w tym o to, żebyś ty dawał kobiecie je wszystkie po trochu. 

Oczywiście jednych więcej innych mniej, a takich jak np. “wstręt” możesz nie dawać w ogóle (choć czasem są sytuację, w który się to sprawdza) 

No i chodzi o to, że same pozytywne emocje prowadzą do tego, że staniesz się dla niej “misiem przytulasiem”, będziesz dla niej aseksualny, będziesz fajnym kolegą, z którym można pogadać lub świetnym przyjacielem, ALE NA PEWNO nie staniesz się jej facetem, ani nie pójdziesz z nią nawet do łóżka. 

Za to same negatywne emocje spowodują, że będziesz dla niej prostakiem, burakiem, chamem, dupkiem (w złym tego słowa znaczeniu), będziesz ją obrzydzał i nie będzie chciała się w ogóle z tobą spotykać, ani nawet gadać raz na jakiś czas. I ponownie nie staniesz się jej facetem, ani nie pójdziesz z nią nawet do łóżka. 

A więc gdzieś jest ukryty ten Złoty Gral Uwodzenia? 

Musisz odpowiednio i umiejętnie prowadzić kobietę przez jej “las” emocji! 

To jest KLUCZ do sukcesów z kobietami! 

Jeśli będziesz miał jej do zaoferowania coś znacznie ważniejszego niż wygląd, czyli właśnie potrafił jej dać emocje, których ona oczekuje i pragnie… bo one tego pożądają!

Kobiety to są emocjonalne istoty, za to my mężczyźni jesteśmy istotami logicznymi. My faceci chcemy mieć wszystko czarno na białym, bo to jest logiczne, ALE kobiety chcą mieć wszystko we wszelakich kolorach tęczy (czyt. różne emocje). 

Więc jeśli Ty potrafisz dać dziewczynie emocje, szereg różnych emocji, nie tylko jeden rodzaj emocji. To dziewczyna zawsze wybierze Ciebie niż np. jej. idealnego faceta z wyglądu. Ponieważ do wyglądu kobieta bardzo szybko się może przyzwyczaić i bardzo szybko może stracić zainteresowanie takim facetem. Za to facetem, który daje jej ciągle nowe doznania emocjonalne, nie znudzi się NIGDY i ty możesz takim facetem się stać już DZIŚ! 

Więc jeśli nauczysz się w odpowiedni sposób kierować emocjami kobiety, to jej uczucia do ciebie będą się z dnia na dzień potęgować, co spowoduję, ze każda z dziewczyn, na której zastosujesz “prowadzenie jej stanu emocjonalnego”, zareaguje na ciebie zwiększonym zainteresowaniem i się w Tobie zakocha!

Jakim Trzeba Być Facetem i Co Robić, Aby Podniecać i Ekscytować Kobiety i Żeby Momentalnie Się W Tobie Zakochiwały, Oraz Chciały Iść Z Tobą Do Łóżka Już Na Pierwszej Randce!?

Jeśli na pierwszy rzut oka nie będziesz w jej typie, to się nie przejmuj, bo jeżeli będziesz potrafił dać jej coś, czego nie potrafi dać jej facet w jej typie, czyli szereg różnych emocji to dziewczyna zawsze wybierze Ciebie, ponieważ na spotkaniach z tobą ona nie będzie wiedziała czego może się spodziewać i czym tym razem ją zaskoczysz oraz jakich znowu emocji dostanie na spotkaniu z Tobą! 

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest, że są faceci, którzy mają talent do skutecznego podrywania i uwodzenia oraz zdobywania kobiet, to witaj w klubie. 

Sam swojego czasu zastanawiałem się nad tym dniami i nocami. Zastanawiałem się - “Co powoduję, że pewna część mężczyzn ma aż nadmiar kobiet w swoim życiu, z którymi sypiają, a znalezienie dziewczyny, to dla nich kwestia tygodnia lub dwóch, a JA nawet nie potrafię umówić się z jedną dziewczyną w ciągu 2-3 miesiącu, albo jeszcze dłużej…” 

(Nie potrafiłem* bo teraz należę do tej grupy facetów, którzy mają aż nadmiar kobiet i TY też tak możesz… czytaj dalej, a dowiesz się, o co chodzi!) 

Po przerobieniu kilkudziesięciu książek i kursów oraz po odbyciu szkoleń z uwodzenia, oraz na bazie własnych doświadczeń odkryłem, że mężczyźni, którzy mają nadmiar kobiet i radzą sobie przekozacko w relacjach z płcią piękną umieją kontrolować emocje kobiety oraz zarządzać i prowadzić ich stanem emocjonalnym dając jej szereg różnych emocji na jednym spotkaniu, nie mówiąc już o całym związku.

A dzięki temu, że facet potrafi umiejętnie i odpowiednio prowadzić dziewczynę przez jej “las” emocji, to taka kobieta przeżywa z takim facetem takie emocje oraz w takich ilość, jakich z nikim innym nie przeżyła, dlatego też między innymi szybciej zakochuje się w takim facecie oraz uzależnia się od spędzania z nim czasu! 

Jeśli nie masz efektów z kobietami, to znaczy, że nie umiesz zarządzać jej stanem emocjonalnym, prowadzić jej emocjami i skakać przez jej emocje i musisz, a przynajmniej wypadałoby się tego nauczyć, jeśli oczywiście chcesz, aby twoje relacje z kobietami uległy polepszeniu, jeśli nie, to nie. Do niczego nie zmuszam 🙂 

Natomiast jeśli nie umiesz dawać i zabierać odpowiednich emocji kobiecie, aby ją w sobie rozkochać, ale się tego NAUCZYSZ i zaczniesz robić to ŚWIADOMIE to wiedz, że będziesz w dużo lepszej sytuacji i będziesz miał DUUUUŻO lepsze efekty niż naturale, którzy robią to nieświadomie i mają efekty z kobietami. 

Dlaczego?

Bo na spotkaniach z Tobą ona zawsze będzie miała pewien zastrzyk emocji, pewien zastrzyk adrenaliny, podniecenia, ekscytacji, pewien zastrzyk czegoś, czego się nie będzie mogła spodziewać i sama nie będzie wiedzieć co to jest (Rozbijam to na czynniki pierwsze w Module II). I to będzie coś, w czym będziesz po prostu królował nad facetami, którzy są dużo przystojniejsi od ciebie czy nawet mają więcej pieniędzy niż Ty! 

Bo robiąc to świadomie, będziesz dokładnie wiedział co i jak oraz w jakiej sytuacji zrobić (na jakich emocjach zagrać, w które emocje pójść, przez jakie emocje “teraz” ją przeprowadzić oraz jak zarządzić jej stanem emocjonalnym), aby ją jeszcze bardziej na siebie nakręcić, a dzięki temu osiągniesz dużo lepsze i dużo szybsze efekty z każdą kobietą, która ci się podoba! 

Bo zdaj sobie sprawę, że to nie Logika “mówi” kobiecie, że ten facet jest lub nie jest atrakcyjny, bo “mówią” jej o tym EMOCJE, które Ty możesz nauczyć się kontrolować! 

Logiki nie możesz kontrolować, ale EMOCJE Tak i to jest twoja przewaga!!! 

Najlepsze rezultaty w uwodzeniu, podrywie i zdobywaniu kobiet oraz tworzenia z nimi związków zawsze daje prowadzenie, zarządzanie i władanie emocjami kobiety, ZAWSZE!

Jeśli Dasz Jeden Rodzaj Emocji, To ZABIJESZ Waszą Relację, Związek, A Nawet Małżeństwo!

Czy kiedykolwiek miałeś tak, że byłeś dla kobiety miłym, dobrym facetem, które chce dla niej wszystkiego, co najlepsze i robiłeś to, aby było jej z tobą jak najlepiej. A ona mimo to nadal uważała, że za mało się starasz, bo cały czas czegoś jej brakowało i według niej nie dbałeś o związek, albo robiłeś to, nie tak jak powinieneś? 

I ty wtedy prawdopodobnie robiłeś to co ona ci mówiła/sugerowała/kazała, ale wtedy było jeszcze gorzej… 

Np. kupowałeś jej prawie codziennie kwiaty, a ona mimo to uważała, że możesz postarać się bardziej, więc kupiłeś jej bukiet za 200 zł, a ona wtedy no, że fajnie, ale bez większego entuzjazmu. A potem znowu to samo… była nadal wkurwiona, ciągle jej coś nie pasowało, wiecznie zła i wciąż uważała, że za mało się postarałeś. 

A odpowiedź na to jest bardzo prosta, jeśli zaczniesz robić to co mówi ci dziewczyna/żona/kochanka, to będzie jeszcze gorzej między wami!!!

Wtedy jesteś jak potulny piesek, którego można zbić a on i tak przyjdzie i przeprosi, jesteś anty wzywaniem, a kobiety takich facetów nienawidzą najbardziej i gardzą takimi facetami. 

A dlaczego tak się dzieje? Bo ty chcesz dawać jej tylko JEDEN RODZAJ Emocji, emocje Pozytywne… i sam widzisz wtedy jak to się kończy. 

Musisz wiedzieć, że kobiety mają zupełnie inną naturę niż my faceci. 

Jeśli będziesz dla niej tylko dobrym facetem, to ona bardzo szybko się do tego przyzwyczaja i jej natura chce i będzie domagać się innych emocji. I właśnie dlatego kobiety często czepiają się o byle gówno, bo one CHCĄ się pokłócić, aby dostać zastrzyk nowych emocji, których ty jej sam z siebie nie dajesz.

 I jeśli będziesz dawał jej tylko dobre emocje, to ona może się Tobą znudzić. Natomiast jeśli będziesz dawał jej złe emocje, to też pójdziesz w odstawkę. 

Kluczem do sukcesu jest umiejętne i odpowiednie (nie byle jakie!) prowadzenie kobiety przez jej stany emocjonalne, przez jej “las” emocji, tak aby uzależnić ją od siebie poprzez emocje, jakie jej dajesz! 

A tak, da się to zrobić i wcale to nie jest takie trudne, trzeba tylko wiedzieć co i jak! 

A niestety większość facetów nie wie jak to robić. I dlatego jeśli również jesteś w grupie facetów, którzy z kobietami sobie nie radzą, nie umiesz znaleźć sobie dziewczyny, czy przespać się z dziewczyną, która ci się podoba, to powodem jest to, że nie umiesz w kobiecie wzbudzić zainteresowania i ją na siebie odpowiednio nakręcić, a zainteresowanie kobiety wytwarza się przez emocje, jakie jej dajesz.

(Tak w tym momencie zdradziłem ci jeden z największych sekretów skutecznego zdobywania kobiet) 

A jeśli nie dostają emocji w odpowiednich ilościach, przy odpowiedniej sile i częstotliwości (tak, bo też trzeba wiedzieć jak to dobrze robić), to tracą zainteresowanie facetem i stąd biorą się rozstania, czy zdrady ze strony kobiety, albo utrata jej zainteresowania Twoją osobą! 

Więc jeśli ty nie umiesz prowadzić kobietę za pomocą jej emocji to ojjj przyjacielu marny twój los… 

Nie zdziw się, jak ona cię zostawi, czy zdradzi, albo nie będzie Tobą zainteresowana. 

Jeśli nie jesteś przystojny jak Brad Pitt, lub nie jesteś bogaty jak Bill Gates, to się nie przejmuj, możesz mieć coś, czego 95% facetów na świecie nie ma, czyli wiedzę na temat KOBIECYCH EMOCJI. 

Jak nimi zarządzać, jak je kontrolować, jakie emocje dawać kobiecie, kiedy je dawać i w jakiej częstotliwości, kiedy jest odpowiedni moment, żeby dać jej dobre emocje, a kiedy jest odpowiedni moment na zmianę tych emocji na emocje złe. 

A to wszystko krok po kroku omawiam w kursie Władca Kobiecych Emocji!

Najpotężniejszy Kurs O Władaniu i Kontrolowaniu Kobiecych Emocji, Jaki Kiedykolwiek Stworzono!

Dam ci gotowe przykłady kopiuj-wklej, co dokładnie musisz robić, mówić, oraz jak się zachowywać, aby prowadzić kobietę przez jej stany emocjonalne, aby ona/e silnie się uzależniła/y od emocji, jakie jej/im dajesz (czytaj. OD CIEBIE i spędzanego z Tobą czasu!). 

A wszystko oczywiście zaprowadzi do silnego zakochanie się w Tobie! 

Dostaniesz gotową instrukcję od poznania (lub jak się poznać wywołując w niej emocje, jakich jeszcze nie miała), aż do związku i jej zakochania się lub wejścia w relację friends with benefits (czyt. seks). 

Bo tak naprawdę poznając wiedze z tego kursu, staniesz się właśnie Władcą Kobiecych Emocji i już tylko od ciebie będzie zależało, w jaki sposób tę wiedzę wykorzystasz. 

Bo kiedy przerobisz ten kurs w całości, świat nieograniczonych kobiet i seksu będzie stał dla ciebie otworem i będzie tylko czekał, aż do niego wejdziesz!

Powinieneś kupić ten kurs jeśli…

Ten kurs jest stworzony przede wszystkim dla mężczyzn, którzy nie mają efektów z kobietami lub ich efekty są bardzo mizerne. Więc jeśli twoje relację z kobietami kończą się beznadziejnie i nie tak jakbyś tego chciał, to teraz masz na wyciągnięcie ręki narzędzia, techniki, schematy i strategie, dzięki którym będziesz kontrolował cały przebieg znajomości z kobietą pod swoje dyktando! 

A więc jeśli:

- Kiedykolwiek dziewczyna straciła tobą zainteresowanie po pierwszej lub drugiej randce, a ty nie wiesz, dlaczego 

- Po kilku randkach kobieta stała się dla ciebie zimna i przestała chcieć się z tobą spotkać 

- Nie wiesz, w jaki sposób zainteresować sobą dziewczynę 

- Brakuje ci tematów do rozmów 

- Spotkania wypadają sztywno 

-  Po kilku spotkaniach nigdy nie dochodzi do seksu 

- Zupełnie nie masz efektów z kobietami 

- Jeżeli twoje relację z kobietami zawsze kończą się źle i nie tak jakbyś tego chciał 

- Kobieta przestaje ci odpisywać 

- Dziewczyna urywa kontakt 

- Po pocałunku/seksie ona nagle przestaje chcieć się z tobą spotykać i traci zainteresowanie, choć wydawałoby się, że wszystko robisz dobrze 

To przerabiając Władcę Kobiecych Emocji (a po tym kursie poznasz wszystko, czego tylko potrzebujesz, gwarantuje!), będziesz również w stanie odzyskać swoją byłą dziewczynę, która aktualnie nie chcę z tobą być, albo uwieść, być lub przespać się ze swoją wieloletnią koleżanką/przyjaciółką, w której się podkochujesz, ale ona na ten moment nie wyobraża sobie z tobą być w związku, czy się z tobą przespać. 

Przerabiając Władcę Kobiecych Emocji, dostaniesz gotowe narzędzia, tak zwaną wędkę, którą będzie tylko trzeba zarzucić, dzięki której będziesz kontrolował cały kierunek relacji od A do Z, z kobietą od poznania do związku, czy seksu (zależy, czego będziesz chciał). 

Jeśli wprowadzisz choćby POŁOWĘ, wiedzy z tego kursu to kobiety zaczną traktować cię jak nikogo innego przedtem i później, bo będziesz dla nich, śmiem twierdzić, że... Bogiem!

A jeśli już jesteś dobry w kontaktach z kobietami, ale chcesz być lepszy, to po tym kursie będziesz właśnie jeszcze lepszy, a właściwe NAJLEPSZY — GWARANTUJĘ!!! 

Jeśli miałbym ci polecić tylko jeden z moich kursów, to byłby to właśnie ten, czyli WŁADCA KOBIECYCH EMOCJI! 

Ponieważ takie materiału jak ten jeszcze nie stworzyłem! 

Jeśli mi nie dowierzasz, to przekonaj się sam!

Odkąd wprowadziłem w życie wiedzę, która jest zawarta w kursie Władca Kobiecych Emocji, moja codzienność wygląda tak:

i TY też możesz mieć taką codzienność, wystarczy, że staniesz się Władcą Kobiecych Emocji, w czym JA Ci Pomogę!

Jeżeli kiedykolwiek usłyszałeś od dziewczyny zdania typu:

“Muszę to przemyśleć”
“Nie jestem jeszcze gotowa na nic poważniejszego”
"Jesteś cudownym facetem, ale nie chcę cię oszukiwać... nie jest między nami tak jak powinno"
“Potrzebuje więcej czasu”
"Próbowałam się otworzyć na coś więcej, ale nie działa to w ten sposób na mnie"
"Uwierz bardzo mi przykro, spróbowaliśmy. Życzę ci wszystkiego co najlepsze"
“Jesteś świetny i każda dziewczyna marzy o takim facecie… ale nie ja”
“Zasługujesz na kogoś lepszego niż ja”
“Zostańmy przyjaciółmi”
"Bardzo dobrze bawiłam się na spotkaniach z tobą, ale jako KOLEDZY"
"Nie wrócę do Ciebie"
"Nie będziemy już ponownie razem"
“Jesteś super, ale jako kolega” itp.

Albo w ogóle z dnia na dzień przestała się do Ciebie odzywać!

To wiesz, dlaczego tak się wydarzyło? 

Ponieważ ona nie poczuła to ciebie intensywniejszych emocji i nie dostałeś od niej takiego uczucia, jakie jej dałeś. 

A dlaczego? 

Ponieważ nie tak, zdobywa się kobietę. Ona musi się tobą zainteresować. 

A zainteresowanie kobiety zdobywa się EMOCJAMI! 

A Ty już dziś możesz nauczyć się kontrolować kobiecie emocje i nimi władać!

“Brzmi Fajnie, Ale Czy To Na Pewno Zadziała?”
Posłuchaj co nagrali mi moi kursanci kiedy zdradziłem im tę wiedzę!

Jeśli przeglądasz tę ofertę na telefonie kliknij "Słuchaj w Przeglądarce" (ang. Listen in browser), żeby nie przeniosło cię na inną stronę.

Zobacz Więcej Efektów Moich Klientów (kliknij) 






















Chciałbym przedstawić Ci efekt prawie 10 lat doświadczeń z uwodzenia i rozkochiwania w sobie kobiet z całej Polski za pomocą Kierowania i Władania Stanem Emocjonalnym Kobiet, po raz pierwszy!!!

Nauczę Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o uwodzeniu i rozkochiwaniu w sobie dziewczyn w Polsce i za granicą, za pomocą EMOCJI
!

Wiedzy z tego kursu jeszcze NIGDZIE nie udostępniałem, w żadnym płatnym materiale, a tym bardziej darmowym np. na YouTubie, więc Gwarantuje Ci, że ten materiał odmieni twoje relację z kobietami na zawsze o 180 stopni!!!

A jeśli już jesteś dobry, w relacjach z kobietami to będziesz Jeszcze LEPSZY!

Czego Jeszcze Się Dowiesz Z Tego Kursu?

Moduł I

Jak zmienić jej uczucia kiedy tylko chcesz
Jak nauczyć się zmiany jej uczuć na takie, jakie tylko chcesz
Spraw za pomocą emocji, aby na samą myśl o tobie miała mokro
Jak reagować na negatywne zachowania kobiety (cały proces A-Z)
Jak kontrolować i zarządzać stanem emocjonalnym kobiety
Jak odzyskać emocjonalne zainteresowanie kobiety
Zarządzanie emocjami od poznania się aż do związku
Co zrobić kiedy dziewczyna chcę od ciebie odejść
Kontrola emocji od poznania się aż do związku
Jakie pytania zadawać, które sprawią, że kobieta zacznie więcej inwestować
Jakie i kiedy emocje wprowadzać do waszej znajomości (instrukcja A-Z)
Co zrobić jeśli dziewczyna nie opisuje na smsy
Jak bodźcować emocjonalnie kobietę (proces A-Z)
Co zrobić jeśli dziewczyna odwołuje spotkanie
Jak z powrotem nakręcić emocje (jeśli je straciłeś lub ich nie było)
Jak wywołać emocjonalne zaangażowanie dziewczyny
Co zrobić, aby kobieta nie zwracała uwagi na innych facetów

Moduł II

Ile i jakie emocje masz wywołać, aby ona sama zapytała cię o związek
Co robić, aby dziewczyna nigdy się z tobą nie nudziła
Jak kierować jej emocjonalnymi doznaniami w łóżku
Emocjonalne zachowania pobudzające wyobraźnię kobiety
Władca Emocji 3.0 (moja autorska technika)
Strategia "Odmowa 3/7" (potężne narzędzie)
Jak władać emocjami kobiet
Technika "Emocjonalny Boomerang"
Władanie emocjami od poznania się aż do związku
Jak emocjonalnie podniecić dziewczynę używając swojej mowy ciała
Jak uzależnić od siebie kobietę, poprzez władanie jej emocjami
Jak uratować związek, w którym kobieta już cię nie kocha
Jak nauczyć kobietę szacunku do ciebie poprzez stany emocjonalne
Metoda na wywołanie emocjonalnego zainteresowania u twojej byłej 
Moje życiowe historie z kobietami
Jak za pomocą Emocji przekonać ją do swojej racji
Wykorzystywanie emocji, aby dziewczyna poczuła do ciebie seksualne pożądanie

Moduł III

Jak kierować jej podnieceniem za pomocą emocji
Jak ekscytować, jarać i podniecać każdą kobietę przy pomocy emocji
Co i jak robić, aby ona sama chciała seksu z tobą
Jak w różnych sytuacjach działać emocjonalnie z kobietami (konkretne przykłady)
Zarządzanie stanem emocjonalnym kobiety (jak robić to poprawnie)
Wykorzystywanie Negatywny Emocji (od A-Z)
Stan emocjonalny kobiety (rozkładam go na czynniki pierwsze, abyś mógł lepiej go zrozumieć)
Jak sprawić, aby kobieta zaczęła za tobą tęsknić (bardzo silna emocjonalna technika)
“Stanowanie Emocjonalne” - Moja autorska metoda (bardzo potężne narzędzie)
Jakie wywoływać emocje w związku, aby jej uczucie do ciebie było coraz silniejsze
Jak przeprowadzić kobietę przez różne stany emocjonalne na pierwszym spotkaniu
Jak emocjonalnie odbudować jej uczucia do Ciebie (jeśli je straciła z najróżniejszych powodów)
Jak dawać i zabierać emocje kobiecie, aby ją silnie od siebie uzależniać (instrukcja A-Z)
Co jej mówić i jak się zachowywać, aby się w tobie zakochała
Jak wykorzystać emocje, aby przekonać dziewczynę do seksu
Dlaczego kobiety się zakochują

Moduł IV

Jak doprowadzić do trójkąta z koleżanką twojej dziewczyny/żony przez emocje
Jak dawać kobiecie “F.U.N.” emocjonalny
Kiedy używać emocji dobrych, a kiedy złych, aby ona się w tobie silnie zakochiwała
Teksty, dzięki którym wywołasz w kobiecie silne emocje 
Hybryda emocjonalna (Nikt nie zna tej przepotężnej metody)
Jak w niezainteresowanej kobiecie pobudzić emocje, przez co ona się w tobie zakocha
Hybrydowe dawanie i zabieranie emocji
Jak działają Negatywne Emocje 
Jak NIGDY nie być nudnym facetem
Kiedy używać Negatywnych Emocji
Jak za pomocą emocji sprawić, aby dziewczyna sama do ciebie pisała i dzwoniła
Metoda "Zarządzania Emocjami" (nauczyłem się jej na szkoleniu w USA)
Jak dzięki emocją doprowadzić do seksu na pierwszej randce
"Emocjonalne Akcje" (jest ich aż 10, a wystarczą ci tylko 2 do władania kobiecymi emocjami)
4 kluczowe emocje, które musisz w kobiecie wywołać, aby coś do ciebie poczuła

Uogólniając, Gwarantuje Ci, że po tym kursie:

Będziesz miał (ostrzegam!) WIELE kobiety, które będą chciały spotykać się z tobą na poważnie/na stałe
Będziesz jarał, intrygował i podniecał dziewczyny samym swoim spojrzeniem i zachowaniem
Wybór dziewczyn, z którymi możesz się spotykać wzrośnie przynajmniej x3
Będziesz miał więcej Seksu
Twoje randki przestaną się kończyć po jednym lub dwóch spotkaniach
Nie będziesz więcej spędzał wieczorów sam!
Będziesz miał NADMIAR kobiet w swoim życiu
Nie będziesz miał nawet czasu, aby spotykać się ze wszystkimi kobietami na randkę lub seks, bo będzie ich za dużo!
Twoja Ex (nawet była małżonka) wróci do Ciebie!

Czy to wszystko jest warte jednorazowej płatności 297 zł
(Dostęp masz dożywotni wraz ze wszystkimi aktualizacjami)

(Promocja trwa TYLKO do Piątku (10.02) do 23:59)

Możesz Nabyć To Wszystko Nawet Jeśli:

Jesteś mało pewnym siebie facetem
Nie masz wykształcenia wyższego
Jesteś wstydliwy gościem
Jesteś Introwertykiem
Nie jesteś przystojny
Nie jesteś bogaty
Jesteś niski
Jesteś łysy
Myślisz, że już NIC Ci nie pomoże

Bo To Wszystko Przestanie Mieć Znaczenie Kiedy Poznasz Wiedzę Jak Władać Kobiecymi Emocjami - OBIECUJĘ Ci TO!

Cena na moim sklepie za ten kurs TERAZ:

A Ty możesz dostać WŁADCĘ KOBIECYCH EMOCJI na lepszych warunkach cenowych! 

Nigdzie nie mówię o tej PROMOCJI, ani na Facebooku, ani na YouTubie, ani nawet na stronie nie ma takiej ceny! 

Wiedzą o niej tylko moim najbliżsi, czyli min. Ty Bracie !

Do końca PROMOCJI zostało TYLKO:

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy!

Dodatkowo chcę Ci dać GWARANCJĘ! 

Będziesz mógł przerobić 2 moduły programu, bez ponoszenia żadnego ryzyka. A jeśli  po obejrzeniu szkolenia, uznasz, że to nie jest to, czego oczekiwałeś i z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z efektów, jakie osiągniesz z moimi metodami (W CO WĄTPIĘ !), to wystarczy, że napiszesz do mnie na kontakt@tomgac.pl, a zwrócę Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty. Bez pytań, bez podawania jakiegokolwiek powodu. Wystarczy, że napiszesz do mnie, w ciągu 14 dni od zakupu, a ja zwrócę Ci Twoje pieniądze w ciągu 24h. 

Szczerze wątpię, że będziesz chciał zwrócić ten program, ponieważ jestem pewien, że spełni on Twoje oczekiwania i sam będziesz w ciężkim szoku, jak konkretna wiedza tam jest zawarta i wiem, że nie pożałujesz ani złotówki wydajnej na to szkolenie. 

Ale chcę dać Ci tę gwarancję zwrotu pieniędzy, abyś czuł się w 100% bezpieczny, żebyś nie podejmował żadnego ryzyka i żebyś mógł tylko zyskać. 

Ponieważ cholernie zależy mi na Twoim sukcesie z kobietami i ogólnie w Twoim całym życiu!

A więc możemy się tak umówić?

Pasuje Ci ten deal? 

Ale TYLKO do PIĄTKU (10.02) do 23:59 Władca Kobiecych Emocji za:

STANDARD

1497 zł
297 zł

**Cena, jaka jest teraz na sklepie to 1497 zł**

Promocja trwa TYLKO do Piątku (10.02) do 23:59!

VIP (Rekomendowany)

+ 7 Bonusy

#1.BONUS. Poznawanie dziewczyn przez internet. Jak do nich pisać? (facebooka, instagrama, symatpia.pl i tak dalej) (Wartość 49 zł) 

#2.BONUS. Seksualna Atrakcyjność
(Wartość 149 zł)

#3.BONUS. Jak Flirtować z Pięknymi Kobietami (Wartość 149 zł)

#4.BONUS. 32 Teksty Na Udany, Zabawny Podryw (Wartość 99 zł)

#5.BONUS. Jak być zabawnym gościem? (Wartość 49 zł)

#6.BONUS. Błędy, przez które OD RAZU rujnujesz szanse u kobiety! (Wartość 199 zł)

#7.BONUS. 30 min. Konsultacji (Wartość 198 zł)

2389 zł
497 zł

**Cena, jaka jest teraz na sklepie to 1497 zł (Bez Bonusów)**

Promocja trwa TYLKO do Piątku (10.02) do 23:59!

Wolisz zapłacić przelewem? Nie ma problemu!

Przelej daną kwotę za pakiet, który cię interesuje, w tytule podając swojego maila, z dopiskiem co zamówiłeś np.

Kwota: 297 zł / 497 zł

Tytuł: Emocje - (twój mail) np. mariuszkowalski@gmail.com

Numer Rachunku:

92 1140 2004 0000 3302 8032 4583

(sprawdź, czy wysyłasz pieniądze na odpowiedni numer konta [ten wyżej] żeby potem nie było nieporozumień)

-------------------------------------------------

Dzięki, że dotrwałeś do końca

Tom Gac 

PS. Pamiętaj, że nie podejmujesz żadnego ryzyka, ponieważ chroni Cię 100% gwarancja zwrotu pieniędzy. 

PPS. Nie zwlekaj! Ta śmiesznie niska cena obowiązuje tylko do środy (tymczasowa promocja). Potem będzie wyższa.

albo

NIESPODZIANKA

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego Topowego kursu pt. Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety), w abstrakcyjnie śmiesznie niskiej cenie jako dodatek do kursu Władca Kobiecych Emocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak być lepszy w łóżku od 99% facetów 

- Sztuczki w łóżku, po których kobieta Cię NIGDY nie zapomni (Tego nie dowiesz się z Erotycznych Stron, ani nigdzie indziej!)

- Jak znacznie wydłużyć seks!

- Jak pozbyć się przedwczesnego wytrysku (Konkretne ćwiczenia jak kontrolować wytrysk i się od niego powstrzymać)

-  Łóżkowe pozycje, które znacznie wydłużają seks (moje autorskie pozycje)

- Jak uprawiać seks dłużej, nawet kilka godzin! (Trening, przez który Cię przeprowadzę)

- Jak pozbyć się Impotencji NA ZAWSZE!

- Jak mieć EREKCJE, jakich jeszcze nigdy nie miałeś

- Twoja Psychika - Jak niszczy lub jak ulepsza twój seks (rozkładam męską psychikę seksualną na czynniki pierwsze)

- Jak zwiększyć swoją sprawność seksualną  (moja autorska metoda, którą odkryłem po przespaniu się z 100-tką kobiet)

- Jak doprowadzić kobietę do kilkunastu orgazmów (Jak mieć maraton seksualny)

- Najmocniejsze metody na zwiększenie potencji!

- Jak kobiety myślą o seksie i jak możesz to wykorzystać, aby dać jej przyjemność, jakiej nie dał jej nikt inny

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia lepszym, a wręcz najlepszym facetem, w łóżku, jakiego kobieta, która ci się podoba do, tej pory miała. 90% mężczyzn nie potrafi dać kobiecie satysfakcjonującego seksu, powodem tego jest np. przedwczesny wytrysk, impotencja, nie umiejętność doprowadzenia kobiety do orgazmu, słaba wytrzymałość, brak energii na kolejny stosunek, czy brak doświadczenia i odpowiednich umiejętność, które zafascynują i zaszokują kobietę.  

Jeśli masz problem z którąś z wyżej wymienionych przypadłości to, koniecznie musisz coś z tym zrobić, ponieważ brak satysfakcjonującego seksu dla kobiety często prowadzi do rozpadu związku lub zdrady! 

Na szczęście w kursie ...... masz gotowe rozwiązania  na wszystkie wyżej wymienione problemy, ponieważ sam kiedyś miałem problem z brakiem erekcji, a później przedwczesnym wytryskiem, ale wyszedłem z tego i teraz mogę ci powiedzieć, co dokładnie masz zrobić, aby również się tego pozbyć!

Dodatkowo dzięki lekcjom, w których opowiadam o moich łóżkowych sytuacjach, nabierzesz ogromnego doświadczenia, ponieważ powiem Ci, co i jak robić z dziewczyną w łóżku, abyś był jej NAJLEPSZYM!

Potem wystarczy, że tylko to zastosujesz!

STANIESZ SIĘ KOCHANIEM, Z KTÓRYM KOBIETY BĘDĄ CHCIAŁY SPAĆ NON-STOP - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez seks z tobą, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał jako dodatek do kursu Władca Kobiecych Emocji i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety) NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba zapłacić normalnie za ten kurs to 1197 zł

Normalna Cena: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Najlepszym Kochaniem w Łóżku, Którego Kobieta Nigdy Nie Zapomni i Będzie Chciała Mieć z Tobą Seks Non-Stop, a Potem Się W Tobie Zakocha Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Emocjonalny Kod Kobiet, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się jak generować emocję w rozmowie z dziewczyną, aby zainteresowała się tobą oraz żeby reagowała entuzjastycznie na to co mówisz i na twoją osobę.

Nauczę cię również jak zawładnąć jej emocjami, aby tak się uzależniła od ciebie, żeby nie widziała świata poza tobą. Ogólnie dowiesz się wszystkiego na temat wywoływania emocji w kobietach, tak żeby nie mogła przestać o tobie myśleć oraz żeby sama zaczęła inwestować w waszą znajomość  i nie potrafiła ci odmówić np. związku.

Cena za Emocjonalny Kod Kobiet NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797 zł

Close

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Możesz nabyć Emocjonalny Kod Kobiet na dodatkowej mocnej promocji, jeśli zdecydujesz się na niego teraz. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797

Close

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Możesz nabyć Emocjonalny Kod Kobiet na dodatkowej mocnej promocji, jeśli zdecydujesz się na niego teraz. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797 zł

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie TOP Dziewczyna 10/10, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak się zachowywać w towarzystwie BARDZO atrakcyjnej kobiety, aby poczuła do Ciebie pożądanie i ekscytację

- Jak uwodzić modelki,  laski 10/10? (Tego nie dowiesz się z kanałów na YouTubie)

- Na podstawie czego kobieta 10/10 decyduje o wyborze mężczyzny na związek? (dzięki tej wiedzy będziesz w stanie być z prawdziwą modelką!)

- Jak komunikować się z dziewczynami 10/10, aby zacząć jej się podobać jak nikt inny przedtem (konkretne przykłady kopiuj wklej)

-  Dlaczego najpiękniejsze kobiety często są niedostępne i jak to obejść

- Największe błędy w uwodzeniu topowych lasek 10/10

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać dziewczynę 10 na 10 do szaleństwa

- Jak sypiać z najpiękniejszymi kobietami, modelkami, hostessami, laskami 10/10 (konkretna strategia, kopiuj wklej od wdrożenia przez Ciebie)

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat uwodzenia najpiękniejszych kobiet, lasek 10/10. Jeśli chcesz mieć u swego boku przepiękną dziewczynę, która będzie cię kochać, oraz której koledzy będą  ci zazdrościć, a wszyscy inni będą, się oglądać za wami zastanawiając się, jak ty to zrobiłeś, że wyrwałeś TAKĄ LASKĘ to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za TOP Dziewczyna 10/10 NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 1199 zł

Będzie: 1199 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętności i Wiedza Jak Uwodzić Najpiękniejsze TOPowe kobiety 10/10 i Ewentualny Związek z Taką Przepiękną Dziewczyną, Której Każdy Będzie Ci Zazdrościć Jest Wart 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie CHARYZMATYCZNY FACET, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak przyciągać spojrzenia kobiet w każdym momencie kiedy tylko będziesz tego chciał

- Co zrobić, aby kobiety chciały spotykać się z Tobą na poważniej (Tego nie dowiesz się na YouTubie!)

- Jak zwiększysz wybór kobiet, z którymi możesz się Spotykać i SYPIAĆ!

- Dostawać dużo atencję i zainteresowania od kobiet, które ci się podobają

-  Jak mieć większe powodzenie u płci przeciwnej, dzięki charyzmie stosując "Charyzmatyczną Pętlę" (moja autorska technika)

- Jak być bardziej szanowanym i respektowanym przez kobiety i nie tylko (przez szefa, ludzi, współpracowników, znajomych)

- Twoje randki przestaną kończyć się po pierwszym lub drugim spotkaniu

- Nauczysz się podniecać dziewczyny samym spojrzeniem

- Przestaniesz spędzać wieczory samotnie!

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać w sobie dowolną dziewczynę do szaleństwa, dzięki "Charyzmatycznemu Zapętlaniu" (moja autorska technika)

- Mieć więcej przyjaciół i budować lepsze relacje z ludźmi

- Wyróżnić się w pracy, sprawić, żeby twój szef cię bardziej polubił i nawet otrzymać podwyżkę!

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia i stania się CHARYZMATYCZNYM FACETEM, dzięki temu dziewczyna, którą będziesz chciał poderwać, zacznie się czuć jak NIGDY DOTĄD, przy nikim innym, nie będzie wiedziała, dlaczego podobasz jej się coraz bardziej i czemu chcę być coraz bliżej ciebie i dłużej z tobą, a kiedy cię nie ma to tylko myśl o tobie i o tym kiedy do niej zadzwonisz, napiszesz i w końcu się znowu zobaczycie, a co najlepsze sama nie będzie wiedziała, dlaczego tak się dzieje, bo przecież nic szczególnego nie robiliście. 

TO JEST WŁAŚNIE "TA" CHARYZMA, JAKIEJ CIĘ NACZUĘ - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na polepszenie jakości Twojego życia w życiu codziennym. Twoje relację z ludźmi staną się lepsze, będziesz bardziej lubiany,  będziesz miał więcej znajomych, szczerych przyjaciół, a twój szef zacznie cię darzyć większą sympatią, dzięki czemu być może otrzymasz nawet niemałą podwyżkę!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za CHARYZMATYCZNEGO FACETA NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Charyzmatycznym Facetem, Dzięki Czemu Będziesz Miał Większe Powodzeniu u Kobiet i Będziesz Bardziej Lubiany Przez Ludzi, Znajomych i Szefa Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety), również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak być lepszy w łóżku od 99% facetów 

- Sztuczki w łóżku, po których kobieta Cię NIGDY nie zapomni (Tego nie dowiesz się z Erotycznych Stron, ani nigdzie indziej!)

- Jak znacznie wydłużyć seks!

- Jak pozbyć się przedwczesnego wytrysku (Konkretne ćwiczenia jak kontrolować wytrysk i się od niego powstrzymać)

-  Łóżkowe pozycje, które znacznie wydłużają seks (moje autorskie pozycje)

- Jak uprawiać seks dłużej, nawet kilka godzin! (Trening, przez który Cię przeprowadzę)

- Jak pozbyć się Impotencji NA ZAWSZE!

- Jak mieć EREKCJE, jakich jeszcze nigdy nie miałeś

- Twoja Psychika - Jak niszczy lub jak ulepsza twój seks (rozkładam męską psychikę seksualną na czynniki pierwsze)

- Jak zwiększyć swoją sprawność seksualną  (moja autorska metoda, którą odkryłem po przespaniu się z 100-tką kobiet)

- Jak doprowadzić kobietę do kilkunastu orgazmów (Jak mieć maraton seksualny)

- Najmocniejsze metody na zwiększenie potencji!

- Jak kobiety myślą o seksie i jak możesz to wykorzystać, aby dać jej przyjemność, jakiej nie dał jej nikt inny

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia lepszym, a wręcz najlepszym facetem, w łóżku, jakiego kobieta, która ci się podoba do, tej pory miała. 90% mężczyzn nie potrafi dać kobiecie satysfakcjonującego seksu, powodem tego jest np. przedwczesny wytrysk, impotencja, nie umiejętność doprowadzenia kobiety do orgazmu, słaba wytrzymałość, brak energii na kolejny stosunek, czy brak doświadczenia i odpowiednich umiejętność, które zafascynują i zaszokują kobietę.  

Jeśli masz problem z którąś z wyżej wymienionych przypadłości to, koniecznie musisz coś z tym zrobić, ponieważ brak satysfakcjonującego seksu dla kobiety często prowadzi do rozpadu związku lub zdrady! 

Na szczęście w kursie ...... masz gotowe rozwiązania  na wszystkie wyżej wymienione problemy, ponieważ sam kiedyś miałem problem z brakiem erekcji, a później przedwczesnym wytryskiem, ale wyszedłem z tego i teraz mogę ci powiedzieć, co dokładnie masz zrobić, aby również się tego pozbyć!

Dodatkowo dzięki lekcjom, w których opowiadam o moich łóżkowych sytuacjach, nabierzesz ogromnego doświadczenia, ponieważ powiem Ci, co i jak robić z dziewczyną w łóżku, abyś był jej NAJLEPSZYM!

Potem wystarczy, że tylko to zastosujesz!

STANIESZ SIĘ KOCHANIEM, Z KTÓRYM KOBIETY BĘDĄ CHCIAŁY SPAĆ NON-STOP - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez seks z tobą, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety) NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Najlepszym Kochaniem w Łóżku, Którego Kobieta Nigdy Nie Zapomni i Będzie Chciała Mieć z Tobą Seks Non-Stop, a Potem Się W Tobie Zakocha Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego Topowego kursu pt. Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety), w abstrakcyjnie śmiesznie niskiej cenie jako dodatek do kursu Władca Kobiecych Emocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak być lepszy w łóżku od 99% facetów 

- Sztuczki w łóżku, po których kobieta Cię NIGDY nie zapomni (Tego nie dowiesz się z Erotycznych Stron, ani nigdzie indziej!)

- Jak znacznie wydłużyć seks!

- Jak pozbyć się przedwczesnego wytrysku (Konkretne ćwiczenia jak kontrolować wytrysk i się od niego powstrzymać)

-  Łóżkowe pozycje, które znacznie wydłużają seks (moje autorskie pozycje)

- Jak uprawiać seks dłużej, nawet kilka godzin! (Trening, przez który Cię przeprowadzę)

- Jak pozbyć się Impotencji NA ZAWSZE!

- Jak mieć EREKCJE, jakich jeszcze nigdy nie miałeś

- Twoja Psychika - Jak niszczy lub jak ulepsza twój seks (rozkładam męską psychikę seksualną na czynniki pierwsze)

- Jak zwiększyć swoją sprawność seksualną  (moja autorska metoda, którą odkryłem po przespaniu się z 100-tką kobiet)

- Jak doprowadzić kobietę do kilkunastu orgazmów (Jak mieć maraton seksualny)

- Najmocniejsze metody na zwiększenie potencji!

- Jak kobiety myślą o seksie i jak możesz to wykorzystać, aby dać jej przyjemność, jakiej nie dał jej nikt inny

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia lepszym, a wręcz najlepszym facetem, w łóżku, jakiego kobieta, która ci się podoba do, tej pory miała. 90% mężczyzn nie potrafi dać kobiecie satysfakcjonującego seksu, powodem tego jest np. przedwczesny wytrysk, impotencja, nie umiejętność doprowadzenia kobiety do orgazmu, słaba wytrzymałość, brak energii na kolejny stosunek, czy brak doświadczenia i odpowiednich umiejętność, które zafascynują i zaszokują kobietę.  

Jeśli masz problem z którąś z wyżej wymienionych przypadłości to, koniecznie musisz coś z tym zrobić, ponieważ brak satysfakcjonującego seksu dla kobiety często prowadzi do rozpadu związku lub zdrady! 

Na szczęście w kursie ...... masz gotowe rozwiązania  na wszystkie wyżej wymienione problemy, ponieważ sam kiedyś miałem problem z brakiem erekcji, a później przedwczesnym wytryskiem, ale wyszedłem z tego i teraz mogę ci powiedzieć, co dokładnie masz zrobić, aby również się tego pozbyć!

Dodatkowo dzięki lekcjom, w których opowiadam o moich łóżkowych sytuacjach, nabierzesz ogromnego doświadczenia, ponieważ powiem Ci, co i jak robić z dziewczyną w łóżku, abyś był jej NAJLEPSZYM!

Potem wystarczy, że tylko to zastosujesz!

STANIESZ SIĘ KOCHANIEM, Z KTÓRYM KOBIETY BĘDĄ CHCIAŁY SPAĆ NON-STOP - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez seks z tobą, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał jako dodatek do kursu Władca Kobiecych Emocji i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety) NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba zapłacić normalnie za ten kurs to 1197 zł

Normalna Cena: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Najlepszym Kochaniem w Łóżku, Którego Kobieta Nigdy Nie Zapomni i Będzie Chciała Mieć z Tobą Seks Non-Stop, a Potem Się W Tobie Zakocha Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

Mam dla Ciebie coś jeszcze!

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego kursy TOP Dziewczyna 10/10, w ABSURDALNIE ŚMIESZNEJ CENIE. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak się zachowywać w towarzystwie BARDZO atrakcyjnej kobiety, aby poczuła do Ciebie pożądanie i ekscytację

- Jak uwodzić modelki,  laski 10/10? (Tego nie dowiesz się z kanałów na YouTubie)

- Na podstawie czego kobieta 10/10 decyduje o wyborze mężczyzny na związek? (dzięki tej wiedzy będziesz w stanie być z prawdziwą modelką!)

- Jak komunikować się z dziewczynami 10/10, aby zacząć jej się podobać jak nikt inny przedtem (konkretne przykłady kopiuj wklej)

-  Dlaczego najpiękniejsze kobiety często są niedostępne i jak to obejść

- Największe błędy w uwodzeniu topowych lasek 10/10

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać dziewczynę 10 na 10 do szaleństwa

- Jak sypiać z najpiękniejszymi kobietami, modelkami, hostessami, laskami 10/10 (konkretna strategia, kopiuj wklej od wdrożenia przez Ciebie)

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat uwodzenia najpiękniejszych kobiet, lasek 10/10. Jeśli chcesz mieć u swego boku przepiękną dziewczynę, która będzie Cię kochać, oraz której koledzy będą  Ci zazdrościć, a wszyscy inni będą, się oglądać za wami zastanawiając się, jak ty to zrobiłeś, że wyrwałeś TAKĄ LASKĘ, to koniecznie pobierz ten materiał w ABSURDALNIE ŚMIESZNEJ CENIE i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Za taką cenę możesz mieć ten kurs, pobierając go TYLKO w pakiecie z Władcą Kobiecych Emocji!

Cena za TOP Dziewczyna 10/10 NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba zapłacić za ten kurs no co dzień na moim sklepie to 1997 zł!

Na co dzień w sklepie: 1997 zł
Tylko teraz: 99 zł

(Czy Umiejętności i Wiedza Jak Uwodzić Najpiękniejsze TOPowe kobiety 10/10 i Ewentualny Związek z Taką Przepiękną Dziewczyną, Której Każdy Będzie Ci Zazdrościć Jest Wart 99 zł)

Close

NIESPODZIANKA

Mam dla Ciebie coś jeszcze!

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego kursy TOP Dziewczyna 10/10, w ABSURDALNIE ŚMIESZNEJ CENIE. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak się zachowywać w towarzystwie BARDZO atrakcyjnej kobiety, aby poczuła do Ciebie pożądanie i ekscytację

- Jak uwodzić modelki,  laski 10/10? (Tego nie dowiesz się z kanałów na YouTubie)

- Na podstawie czego kobieta 10/10 decyduje o wyborze mężczyzny na związek? (dzięki tej wiedzy będziesz w stanie być z prawdziwą modelką!)

- Jak komunikować się z dziewczynami 10/10, aby zacząć jej się podobać jak nikt inny przedtem (konkretne przykłady kopiuj wklej)

-  Dlaczego najpiękniejsze kobiety często są niedostępne i jak to obejść

- Największe błędy w uwodzeniu topowych lasek 10/10

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać dziewczynę 10 na 10 do szaleństwa

- Jak sypiać z najpiękniejszymi kobietami, modelkami, hostessami, laskami 10/10 (konkretna strategia, kopiuj wklej od wdrożenia przez Ciebie)

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat uwodzenia najpiękniejszych kobiet, lasek 10/10. Jeśli chcesz mieć u swego boku przepiękną dziewczynę, która będzie Cię kochać, oraz której koledzy będą  Ci zazdrościć, a wszyscy inni będą, się oglądać za wami zastanawiając się, jak ty to zrobiłeś, że wyrwałeś TAKĄ LASKĘ, to koniecznie pobierz ten materiał w ABSURDALNIE ŚMIESZNEJ CENIE i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Za taką cenę możesz mieć ten kurs, pobierając go TYLKO w pakiecie z Władcą Kobiecych Emocji!

Cena za TOP Dziewczyna 10/10 NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba zapłacić za ten kurs no co dzień na moim sklepie to 1997 zł!

Na co dzień w sklepie: 1997 zł
Tylko teraz: 99 zł

(Czy Umiejętności i Wiedza Jak Uwodzić Najpiękniejsze TOPowe kobiety 10/10 i Ewentualny Związek z Taką Przepiękną Dziewczyną, Której Każdy Będzie Ci Zazdrościć Jest Wart 99 zł)

Close