Jak przestać o niej myśleć, odkochać się i zapomnieć o byłej raz na zawsze w 2020*

Jesteś właśnie po rozstaniu i Nie możesz przestać o niej myśleć, prawda?

A wiesz, że nie musi tak być!

Psycholodzy na całym świecie zaliczają rozstanie do jednego z najbardziej obciążających psychicznie wydarzeń w życiu człowieka. 

Większość ludzi, którzy byli bardzo zaangażowani w związek, przeżywa to bardzo mocno i potrzebuję miesięcy, a nawet lat, żeby znowu wyjść na prostą i wrócić do normalnego życia.

Chudną lub tyją, nie śpią całymi nocami, nie potrafią się skupić na żadnym innym zajęciu, popadają w złe nawyki (używki/imprezy), spędzają całe dnie w zamkniętym pokoju, zadręczają się, płaczą, a przez to cierpią wszystkie ich życiowe sfery... (sam przechodziłem przez to wszystko)

Ale czy zastanawiałeś się, czym różnią się osoby, które mimo dużego uczucia potrafią szybko się pozbierać i wrócić do normalności od ludzi, którzy przeżywają to bardzo długo? 

Znam na to odpowiedź. Nazywam się Tom Gac i też kiedyś przez to przechodziłem, a śmiem twierdzić, że to mało powiedziane, ponieważ popadłem w bardzo złe nałogi, dostałem sądowy zakaz zbliżania się, straciłem przyjaciół, byłem o krok od skończenia ze sobą na zawsze (myślę, że wiesz, co mam na myśli) - Jeśli interesuję cię moja historia, napisz do mnie maila na kontakt@tomgac.pl lub na messengerze a napiszę ci przez co przerzedłem (tutaj nie będę pisał, bo zablokują mi stronę)

Powiedziałem sobie "Mam 24 lata i nie mogę spędzić reszty życia, rozpaczając za nią lub w ogóle go nie spędzić"

I tak zmieniło się wszystko, oczywiście na początku nie było łatwo, a raczej było mega trudno. Musiałem przestać rozdrapywać ciągle tą “ranę” i dać się jej zagoić. Zacząłem od po blokowania jej wszędzie łącznie z numerem telefonu oraz usunięciu i wyrzuceniu wszystkich jej i wspólnych zdjęć, aby nic mi o niej nie przypomniało. Oczywiście nawet to nie sprawiło, że dało się zapomnieć od razu. Dodatkowo dużo osób mi o niej przypominało pytając np. “Co się stało?”. Zdarzyło się nawet, że widziałem ją w pewnych miejscach, ponieważ mieszkamy w tym samym mieście i odwiedzamy te same knajpy i nie tylko. Kiedy przez dłuższy czas już na nią nie natrafiałem i faktycznie zapomniałem, nasza wspólna znajoma powiedziała miże ma nowego faceta i znowu się załamałem … po czasie przeszło i zacząłem żyć na nowo, cieszyć się z każdego dnia.

Po 2 latach będąc w centrum mojego miasta, w jednym z moich ulubionych pubów znów ją zobaczyłem całującą się z innym … i wiesz co NIC! Po prostu nic nie poczułem, uśmiechnąłem się i poszedłem dalej, a wszystko, bo minęło już sporo czasu, a ja zdążyłem poznać potężne techniki programowania naszego umysłu, które sprawiają, że w ciągu kilku dni lub tygodni (zależy od twojej konsekwencji) jesteś w stanie się odkochać, zapomnieć, cieszyć się z każdego dnia, a wszystko dzięki moim testom, przerobieniem ogromnej ilości wiedzy, prób i błędów oraz wielu testom, które ostatecznie doprowadziły mnie do stworzenia perfekcyjnej techniki Programowania Naszego Umysłu. Odzyskałem w tym czasie przyjaciół na nowo i poznałem nowych, zwiedziłem wiele krajów, znalazłem świetną pracę, spełniłem wiele swoich marzeń, miałem kilka kobiet, ale uznałem, że na ten czas chce być sam i cieszyć się moim jedynym życiem!

Dlaczego od tak wszystko się zmieniło? Dlatego, że odkryłem, przetestowałem i zacząłem stosować potężne techniki Programowania Naszego Umysłu

Nie było łatwo to odkryć,kupiłem dokładnie 107 książek, wszystkie od zagranicznych autorów w języku angielskim, a nawet cztery po hiszpańsku i dwie po niemiecku, bo na rynku polskim za wiele o tym nie było a jeśli było, to niewiele to było wartę same lanie wody. Co więcej, było dużo niekompletnej, nieprecyzyjnej, słabej wiedzy, która po prostu nie działała (i tu już nie mówię tylko o Polsce). Byłem także dokładnie na27 szkoleniachz zakresu relacji damsko-męskich od szkoleń z pewności siebie przez podryw, uwodzenie, flirt, budowaniu oraz naprawy związku po radzenie sobie z rozstaniem. Tylko jedno z tych szkoleń odbyło się w Polsce, bo tak jak pisałem, nie było u nas dużo precyzyjnej wiedzy, która rzeczywiście mogła, mi pomóc. Sammusiałem przetestować, co działa a co nie.Początki były bardzo ciężkie, bo jak zaczynałem to niektóre techniki, zamiast pomóc - pogarszały mój stan.Jednak dziś już wiem, które są tymi najbardziej skutecznymi, a których lepiej unikać.Dlatego że spędziłem nad tym prawie dwa lata, aby moje techniki były skuteczne i dawały tylko pozytywny rezultat w jak najkrótszym czasie.   

Podczas rozstaniasię z dziewczyną, z którą było się x lat, było się narzeczonymi, czy po ślubie,można przy tym popełnić wiele błędów,czasem nieodwracalnych np. skończyć ze sobą czego ja byłem bardzo blisko,na szczęście czuwał nade mną mój anioł stróż (Moja Mama [tak jak pisałem jeśli chcesz poznać moją historię, napisz priv), ale wiemy na pewno oboje, że jest wiele ludzi, którzy nie mieli anioła stróża u boku i nie ma ich dziś z nami ...

Początkowo nie zamierzałem rozdawać tej wiedzy ani nawet jej sprzedawać ze względu na bardzo silne techniki programowania umysłu oraz manipulacji, których jest tam cała masa(uważaj na nie). Oczywiście moi znajomi również rozstali się ze swoimi ex, więc postanowiłem im pomóc i dać im całą moją wiedzę, aby zapomnieli o niej i zaczęli żyć na nowo.

Kiedy raz po raz moi znajomi zaczęli się odkochiwać w swoich byłych, które i widziałem jak, zaczynają sobie układać życie na nowo z innymi kobietami lub sami, ale są przeszczęśliwi ze sobą, a dodatkowo zaczęli mi dziękować za wszystko i mówić, że to co im dałem, zmieniło ich życie na zawsze.

Stwierdziłem, że nie warto trzymać całej tej wiedzy tylko dla siebie, skoro mogę pomóc tysiącom mężczyzn, tak jak pomogłem sobie i moim przyjaciołom, którzy nie wiedzą jak sobie poradzić po rozstaniu z dziewczyną, narzeczoną czy nawet żoną.

Dlatego chciałbym pomóc jak największej ilości mężczyzn, aby zobaczyli, że rozstanie to nie jest wcale koniec świata, a tylko początek nowego rozdziału w naszym cudownym życiu, ponieważ dokładnie wiem, jaka to straszna pustka, depresyjne uczucie, rozrywając od środka emocje, a nawet lęki i obawa przed ułożeniem sobie życia na nowo!

Rezultat jednych z dwóch moich kursantów - Z których jestem mega dumny!

Hej Tom!
Mam nadzieję, że to przeczytasz, ponieważ piszę z ogromnymi podziękowaniami za to co dla mnie zrobiłeś! Mam na myśli twój ebook a pro po zapomnienia o swojej ex 

Nie wierzyłem, że jakiś tam ebook może mi pomóc, ale jak zobaczyłem go w tak niskiej cenie uznałem ,że czemu by nie spróbować i tak już gorzej nie będzie ... i miałem rację było tylko lepiej! Kiedy zacząłem go czytać z każdym zdaniem coraz szerzej otwierały mi się oczy zacząłem rozumieć ,że rozstanie to nie jest tak jak piszesz koniec świata! Zacytuje coś co mi zostało bardzo w pamięci "Rozstanie to nie koniec świata! To koniec jednego rozdziału w twoim życiu ,a jednocześnie rozpoczęcie kolejnego ,być może nawet lepszego. Według mnie na pewno lepszego dlaczego? Ponieważ będąc w związku miałeś wiele ograniczeń raczej nie mogłeś sobie pozwolić aby wychodzić co chwile z przyjaciółmi ,spotykać się z super seksownymi koleżankami z którymi dawno nie miałeś kontaktu, wracać nad ranem nie myśląc o tym ,że rano na pewno nie będzie kłótnia, ciągle musiałeś się z czegoś tłumaczyć czy robić coś cały czas dla kogoś innego (dla niej). Okej może to lubiłeś ,ale pamiętaj jeśli chcesz uszczęśliwiać cały czas kogoś innego to sam nigdy nie będziesz w pełni szczęśliwy! A teraz kiedy jesteś wolny możesz skupić się na uszczęśliwianiu najważniejszej osoby w Twoim życiu czyli samego SIEBIE! Bo pamiętaj masz jedno życie i masz być z niego dumny z tego jak go przeżyłeś kiedy będziesz już umierać! Niech to Cię napędza!" 

Łaaał to jest tak mocne ze głowa mała ,oczywiście takich świetnych, złotych, cudownych, genialnych, mocnych, wyrazistych (słów by mi nie starczyło gdybym chciał tu wszystkie przymiotnikami wymienić ;D) jest tam setki ,a ćwiczenia które są tam podane oraz uświadamianie mnie na każdym kroku ,że jest to świetny czas na to i na to są po prostu niesamowite!!! Co Najlepsze cała ta wiedza przekłada się na wszystkie aspekty moje Życia!!!

Przed tą książką nie potrafiłem sobie poradzić z rzuceniem mnie przez dziewczynę z którą byłem 9 lat po tej książce w ciągu 2 miesięcy moje odczucia do całej tej sytuacji zmieniły się o 180 stopni i jestem najszczęśliwszym facetem na świecie! 
Kooocham cię Tom! Rób dalej to co robisz bo jesteś GENIUSZEM!!!! <3" - SEWERYN
 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Cześć Tom piszę do ciebie ,ponieważ chciałem ci bardzo podziękować za to co zrobiłeś! A chodzi mi oczywiście o twój Ebook - Potęga Programowania Naszego Umysłu - Zapomnij i Zacznij Żyć! 

To ile mi dał ten ebook to nawet nie jestem w stanie opisać ,ale się postaram 😀 

Za nim go odkryłem bardzo długo do siebie dochodziłem po tym jak moja narzeczona z którą byłem 4 lata zostawiła mnie z dnia na dzień dla innego faceta ... nie mogłem się z tym pogodzić ,błagałem aby do mnie wróciła ,nachodziłem ją ,chodziłem pod jej prace ,żeby tylko ją zobaczyć i spróbować ją odzyskać doszło nawet ,że miałem mocną sprzeczkę się z tym jej chłopakami. Uznałem ,że czas przystopować bo źle może się to skończyć oczywiście łatwo nie było. Tak jak i ty popadłem w nałogi oraz straciłem większość przyjaciół. 

Aż tu nagle trafiłem na twój ebook bez wahania go kupiłem w końcu co to jest 11 zł a nóż widelec pomoże ,chociaż nie ukrywam nie byłem do tego przekonany ,ale kiedy zacząłem go studiować od razu odtworzyły mi się oczy! Przeczytałem całego od razu ,a potem z miejsca drugi raz! To co w nim odkryłem było niesamowite same konkrety! 

Zacząłem powoli studiować krok po kroku rozdział po rozdziale i oczywiście stosować się do wiedzy zawartej w tym kompendium wiedzy i za dnia na dzień coraz mniej a o niej myślałem. Oczywiście zdarzały się ponowne powroty do wspomnień i było znów ciężko ale przypomniało mi się to co tam pisałeś w tej książce i po chwili ból mijał. 

Minął lekko ponad miesiąc od rozpoczęcia czytania Twojego DZIEŁO a ja całkowicie zapomniałem o uczuciu jakim ją darzyłem ,pamiętam o niej cały czas nawet często ją widuje szczególnie jak wstawia zdjęcia na instagrama ze swoim obecnym ALE zupełnie mnie to nie rusza ,nie czuje urazy ,ani żalu ani nawet złości SZCZERZE mówiąc z perspektywy czasu nawet cieszę się ,że tak się stało BO MOGĘ TERAZ ŻYĆ TAK JAK CHCE!!! 


DZIĘKUJE CI TOM!" - MATEUSZ

Dobra, a więc co to za Potężne Techniki Programowania Mojego Umysłu?

Żeby ułatwić Tobie, przyswojenie całej wiedzy zapakowałem to w zręczny materiał PDF, który poprowadzi Cię krok po kroku przez te techniki i pokażę, jak one mogą Ci pomóc. Spędziłem naprawdę dużo czasu nad tym, żeby upewnić się, że jest tam tylko wiedza, która działa i jest w stanie realnie Ci pomóc. 

Jak myślisz - ile warta jest cała ta wiedza zawarta w tym ebooku, pomyśl tylko gdybyś mógł:

Zapomnieć o niej raz na zawsze
Przestać myśleć, że byliście i jesteście idealną parą
Przestać ją kochać
Zapomnieć o tym ,że zostawiła cię dla innego
Przestać kojarzyć ją ze wszystkim co widzisz lub o czym myślisz 
Przestać myśleć “Czy wróci?”
Zapomnieć o odzyskaniu jej i zacząć żyć na nowo bez niej
Nie spędzić lat nad rozpaczaniem za nią
Nie martwić się znalezieniem innej
Nie myśleć o tym ,że była to ta jedyna
Umieć tak zaprogramować swój umysł ,żebyś mógł zmienić myślenie na temat wszystkiego co przełoży się na całe twoje życie (karierę, marzenia, relację itp.) tak jak tylko chcesz

i wiele, więcej...

Ile byłoby to dla Ciebie warte?

Gdyby ktoś mi pokazał ten ebook 2 lata temu, oddałbym za niego wszystkie swojeoszczędności, samochód, wziął pożyczkę czy nawet wziął większy kredyt. Tylko po to, żeby przestać o niej myśleć, nie zadręczać się, nie poniżać się, czy łudzić się “Czy wróci?”, nie mieć problemów z prawem czy zdrowiem, a zapomnieć o niej w tydzień czy dwa i rozpocząć nowe piękne życie na nowo!  

Zdobycie tej wiedzy kosztowało mnie bardzo dużo czasu, energii i zdrowia. Dlatego postanowiłem, że nie będzie darmowy.

Początkowo chciałem sprzedawać go po 99 zł. 

Ale uznałem, że zrezygnuje z marży i sprzedam go tylko po kosztach dystrybucji (koszty reklamy, żeby dotrzeć do Ciebie, obsługa serwera itp.) 

Dlaczego? 

Bo wiem, że jak go przeczytasz i zastosujesz te techniki, to zmieni tak dużo w Twoim życiu, że będziesz chciał poznać więcej mojej wiedzy, która np. pozwala mi dziś podróżować po świecie, uwodzić piękne kobiety, a przy tym cały czas mieć wspaniały kontakt z nimi i wiele więcej! 

Dlatego tylko dzisiaj cena dla Ciebie to zamiast 99 zł tylko 10,99 zł.

+

Dodatkowo wraz z kupnem tego ebooka otrzymasz ode mnie miesiąc bezpłatnej konsultacji w formie bonusu. Będziesz mógł do mnie napisać o każdej porze dnia i nocy na maila kontakt@tomgac.pl lub w wiadomości prywatnej na social mediach z jakimkolwiek pytaniem, na które Ci na pewno odpowiem.

Brzmi fajnie?

Podsumowując eBook (wartość 99 zł) + Miesiąc konsultacji (wartość 299 zł) =398 zł 

Ale nie chcę tyle od ciebie, chcę tylko 10,99 zł, które pokryją mi koszty serwera i reklamy. Dlaczego? Dlatego, że wiem, że ten ebook zmieni twoje życie o 180 stopni i znów zaczniesz się nim cieszyć i brać z niego pełnymi garściami. A Ex to nawet zapomnisz jak, się nazywała.

Chcę Ci pomóc, bo sam przez to przechodziłem ... z resztą wiesz, bo przeczytałeś moją historię (jeśli do mnie napisałeś).

Jeśli będę mógł pomóc zmienić twoje życie na lepsze, to będzie to dla mnie ogromny sukces!

A więc

*To jest cena promocyjna, wkrótce cena będzie stopniowo rosnąć wraz z popularnością ebooka - nie czekaj, możesz już go nie dostać w tak niskiej cenie!

30-Dniowa Gwarancja Zwrotu Pieniędzy

Dodatkowo chcę ci dać podwójną gwarancję!

Będziesz mógł przerobić cały kurs od A do Z, ale jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z efektów, jakie osiągniesz z moimi technikami, wystarczy, że zgodnie z regulaminem napiszesz do mnie na kontakt@tomgac.pl w ciągu 30 dni od daty zakupu, a zwrócę Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty. Bez pytań, bez podawania jakiegokolwiek powodu. Wystarczy, że napiszesz, a ja zwrócę Ci pieniądze w ciągu 24h.

Chcę Ci również dać gwarancję twoich wyników.

Przejrzysz cały kurs i zaczniesz, robić to co jest w nim napisane. Jeśli w ciągu 45 dni nie odczujesz żadnych efektów, możesz również ubiegać się o zwrot twoich pieniędzy, które zwrócę Ci w ciągu 24h.

Możemy się tak umówić?

*To jest cena promocyjna, wkrótce cena będzie stopniowo rosnąć wraz z popularnością ebooka - nie czekaj, możesz już go nie dostać w tak niskiej cenie!

Na Jaki E-mail Przesłać Techniki, Które Sprawią, Że O Niej Zapomnisz?

Close