Do końca PROMOCJI zostało TYLKO:

Bezwzględny Szacunek Kobiet - Jak Być Nagrodą Dla Kobiet i Mieć Wysoką Wartość Dla Płci Pięknej i Społeczeństwa w 27 Dni

Dowiedz Się Jak Mieć Bezgraniczny Szacunek Kobiety, Dzięki Czemu Staniesz Się Dla Niej Nagrodą, Której Ona Pragnie i Pożąda !

(Dzięki Tym Metodą Zyskasz Również Szacunek i Będziesz Miał Wysoką Wartość Społeczną, Przez Co Otoczenie Będzie Cię Szanować i Liczyć się z Twoim Zdaniem)


Poznaj Autorski System, oparty na całkowiciej nowej metodzie "Kar i Nagród" która sprawi, że kobiety będą Cię szanowały i widziały, że jesteś mężczyzną o wysokiej wartości ...

... Dzięki czemu staniesz się dla kobiet facetem NAGRODĄ, której one będą pragnęły i zrobią (dosłownie) wszystko, aby Ciebie mieć !

Kiedy wprowadzisz cały system "Bycia Szanowanym Facetem Nagrodą", społeczeństwo zacznie się dużo bardziej szanować i liczyć się z Tobą, ponieważ będzie od Ciebie czuć wysoką wartość.


Jest to nowy system, ponieważ wszystko jest oparte na mojej najnowszej metodzie "Kar i Nagród", której testowanie (zajęło mi to łącznie ponad 3 lata) na sobie i na moich najbliższych kursantach... i teraz mając pewność, że to wszystko działa, mogłem to opakować w program szkoleniowy online.


Odkryj, Jak Stać Się Facetem, Którego Kobiety Bezgranicznie Szanują i Traktują Jak Nagrodę, A Społeczeństwo Widzi W Tobie Wysoką Wartość, Przez Co Liczą Się Z Twoim Zdaniem (BO TAK DA SIĘ TO ZROBIĆ - ALBO 100% ZWROTU PIENIĘDZY!)

A więc jakich mężczyzn chcą kobiety? 

Prawda jest taka, że kobiety pragną faceta, na którego muszą zasłużyć, który nie jest dla nich łatwy, który jest niedostępny, o którego muszą “powalczyć”. 

Zobacz, że dokładnie tak samo jest na odwrót. Zawsze będziesz pragnął bardziej kobiety, która jest dla Ciebie niedostępna, która nie chcę się z Tobą spotkać, pocałować, wejść w związek, czy uprawiać z Tobą seksu, niż dziewczyny, która jest dla Ciebie na każde zawołanie i masz ją kiedy tylko chcesz, prawda? 

Zawsze będziesz bardziej doceniał i dużo bardziej wartościował dziewczynę, o którą musiałeś powalczyć i na którą musiałeś “zasłużyć”, ponieważ ona jest dla Ciebie NAGRODĄ. 

I dokładnie tak samo mają kobiety, a nawet jeszcze bardziej ! 

One pragną faceta, na którego muszą zasłużyć, który będzie dla nich NAGRODĄ za ich wysiłek i trud, jaki włożyły w podryw tego faceta np. Ciebie. 

I jeśli chcesz być atrakcyjny dla każdej kobiety, musisz być dla niej właśnie takim facetem NAGRODĄ, która będzie jej, o ile ona sobie na Ciebie zasłuży! 

Kiedy dowiesz się jak być facetem, który jest jak WYGRANA W TOTKA dla kobiety, to raz na zawsze skończysz z zastanawianiem się, dlaczego ona nie jest Tobą zainteresowana, czy dlaczego Ci nie odpisuję, albo czemu nie chcę się z Tobą spotkać…

 … Bo raz na zawsze to się skończy i już nigdy nie będzie mieć to miejsca! 

Wszystko zaczyna się od twojej postawy, jaką prezentujesz przy kobiecie oraz ramy relacji, jaką ustawisz w oczach kobiety. 

I jeśli ustawisz się jako facet NAGRODA, której ona pragnie, to w bardzo łatwy sposób sprawisz, że kobieta zacznie inwestować w relację właśnie z Tobą, a jeśli zacznie inwestować, to w ciągu chwili się w Tobie zakocha. 

A ułatwi Ci to, wiedza na temat kobieciej psychiki !

I kobieca psychika może być dla nas facetów cholernie ciężkim kawałkiem chleba, ale też może być dla nas niczym bułeczka z masełkiemA wszystko zależy od tego czy znasz kobiecą psychikę oraz “prawa”, które nią rządzą (jeśli nie znasz, to spokojnie, ja znam i wszystko Ci o tym powiem). 

Poznając wiedzę jak stać się wartościowym facetem, do którego kobieta będzie czuć SZACUNEK i traktować jak NAGRODĘ, kobiety będą reagować dzikim pożądaniem i entuzjazmem kiedy tylko będziesz w pobliżu czy tym bardziej kiedy będziesz z nimi rozmawiał, albo spędzał czas. 

Prawda jest taka, że ogromna większość facetów już na początku kiedy tylko poznaje jakąś dziewczynę, popełnia wielki błąd, ponieważ przejmują się tym, co kobieta sobie o nich pomyśli, chcą jak najlepiej wypaść i próbują zbyt bardzo starać się o względy kobiety. 

A kiedy postponujesz w ten sposób, to kobieta NIE MA do Ciebie SZACUNKU i NIE JESTEŚ dla niej NAGRODĄ ! 

A skutki tego działania prowadzą do tego, że kobieta zaczyna traktować Cię w zły i bardzo złośliwy sposób, z pogardą i brakiem zainteresowania, albo po prostu tylko będzie się Tobą wysługiwać. 

I widzisz, niby chcesz dobrze, ale niestety takie zachowanie prowadzi ZAWSZE do odwrotnych rezultatów niż zamierzone. 

A jeśli chcesz mieć OGROMNY SZACUNEK w oczach kobiety i być dla niej NAGRODĄ, której ona pragnie, to musisz wiedzieć, jak się zachowywać w kobiecym towarzystwie oraz co jej mówić, aby to ona się martwiła o Twoje zainteresowanie i zastawiała się czy ona się Tobie podoba. 

Musisz zmienić zasady całej rozgrywki i to ona ma się martwić po nocach, czy jesteś nią zainteresowany i czy będziesz chciał się dalej z nią spotykać. 

I wtedy staniesz się dla niej facetem, do którego ma SZACUNEK oraz który jest dla niej NAGRODĄ.

Czytaj dalej, a dowiesz się jak krok po kroku stać się facetem, do którego kobieta ma OGROMNY SZACUNEK i który jest dla niej NAGRODĄ, której ona pragnie i zrobi wszystko, żeby ja mieć czyt. żeby mieć Ciebie !

Jak Mieć Bezwzględny Szacunek Kobiety i Być Dla Niej Nagrodą, Której Ona Pożąda Jak Niczego Innego !?

Po prostu musisz inaczej Rozłożyć Karty i Zmienić Zasady Gry!

To, że teraz nie masz efektów z kobietami, lub nie są one takie, jakbyś tego chciał, najprawdopodobniej jest spowodowane tym, że nie wytwarzasz potężnego SZACUNKU co do siebie, a tym samym nie jesteś dla kobiety NAGRODĄ. 

Pewnie zbyt bardzo się starasz, jesteś za miły, zbyt potrzebujący, za dużo myślisz, za bardzo chcesz jej się spodobać, wszystko chcesz zrobić idealnie, nie chcesz, żeby ona pomyślała sobie o Tobie coś złego, zadajesz jej za dużo pytań, jesteś na każde jej zawołanie, piszesz, dzwonisz, ciągle Ty proponujesz spotkania, kiedy ona pisze, od razu odpisujesz itd. 

I to są tylko niektóre, takie bardzo ogólne zachowania, które od razu rujnują twój szacunek w oczach kobiety i przestajesz być dla niej nagrodą, czyli facetem, którego ona pragnie. 

Masz mieć poniekąd WYJEBANE w kobietę, również w tą, na której Ci zależy… 

Ty nie masz i nawet NIE MOŻESZ być dla niej miły, nie bądź dla niej też kochający, nie współczuj jej ciężkiego okresu w jej życiu, czy tego, że rozstała się z chłopakiem, miej to w dupie i nawet się z tego ciesz, bo dzięki temu Ty możesz ją teraz mieć. 

Tak samo nie bój się przy niej przeklinać, nie bój się z nią nie zgodzić, nie bój się z niej naśmiewać. 

Bo prawda jest taka, że Twoja rola jako faceta jest inna ! 

Kobiety Ci tego nie powiedzą, ale ja tak ! 

A więc słuchaj uważnie ! 

Kobiety TAK NAPRAWDĘ chcą faceta, który ma twardą osobowość, który nie przejmuje się jej problemami życiowymi i ma je “gdzieś”, szczególnie na początku znajomości, ale w późniejszym czasie, w pewnych sytuacjach też. 

Jednym z powodów jest to, że kiedy Ty jesteś facetem, który przejmuje się jej problemami osobistymi, to ona, zamiast zapomnieć o tych złych rzeczach, które dzieją się w jej życiu, to ona ciągle o nich pamięta, a nawet się one nasilają, bo ciągle i tym gadacie, ty jej współczujesz, więc ona utwierdza się w przekonaniu, że jest i będzie ”lipa”. 

I w konsekwencji, to powoduje, że PO spotkaniu z Tobą ona czuje się jeszcze gorzej niż PRZED i potem kiedy wróci do domu i ochłonie, uznaje, że nie chcę się z Tobą spotykać, bo po co? 

Skoro po spotkaniu z Tobą jest jej jeszcze gorzej niż przed… a jeszcze raz to powtórzę - NIE TAKA JEST TWOJA ROLA ! 

Oczywiście to nie jest jedyny powód, dlaczego powinieneś mieć “w dupie” jej problemy… 

Musisz w końcu zdać sobie sprawę, że Ty MUSISZ być facetem, który WYMAGA OD NIEJ tego co DLA CIEBIE istotne, ważne i tego czego od niej chcesz ! 

Bycie dla niej zbawicielem, to nie Twoja rola ! 

A przynajmniej nie takim zbawicielem, jakim Ci się wydaje… 

Nie przymilaj się i nie proś o nic kobiety, a zamiast tego zacznij od niej WYMAGAĆ i stawiać jej podświadome WARUNKI

Ponieważ Ty, jako facet NAGRODA, który ma do siebie szacunek, chcesz od niej, konkretnej kobieciej POSTAWY. 

Jeśli sytuacja tego wymaga, to masz być dla niej bezwzględny, stanowczy, surowy, szorstki, chłodny, a w pewnych sytuacjach (np. łóżkowych) okrutny i bezkompromisowy. 

Oczywiście nie bierz tego tak dosłownie, ponieważ to wszystko ma być pod płaszczem uśmiechu, entuzjazmu, pewności siebie, zadowolenia z siebie i ze swojego działania oraz oczywiście pozytywnych emocji. 

A wtedy staniesz się dla kobiety facetem, do którego ona ma Bezwzględny SZACUNEK i który jest dla niej NAGRODĄ, którego ona pragnie i zrobi wszystko, żeby ją (czyt. Ciebie) mieć ! 

Pewnie jesteś teraz w totalnym szoku… natomiast przyzwyczaj się do tego, bo to dopiero początek, a czytając to, co napisałem niżej, będziesz w jeszcze większym niedowierzaniu i zaskoczeniu !

Ale dzięki temu zrozumiesz, dlaczego do tej pory kobiety Cię nie szanowały i nie byłeś dla nich nagrodą, której one pragnęły i zrobiłbym wszystko, aby ją, czyli Ciebie mieć.

Kobieta ma do faceta SZACUNEK i jest ON dla niej NAGRODĄ jeśli…

Facet potrafi sprawić, że kobieta przez 24/7 będzie o nim myśleć, czyli jeśli zwróci w głowie kobiety (a tak da się to zrobić, trzeba tylko wiedzieć jak, więc czytaj dalej, a wszystkiego się dowiesz). 

Kiedy kobiecie spodoba się jakiś facet i zaczyna mieć z nim romans (nawet w trakcie trwania jej małżeństwa, ale też kiedy jest singielką), często mówi swoim koleżanką np. 

“Wiem, że nie powinnam się tak zachowywać, ale ona ma w sobie coś, co mnie do niego ciągnie… zwrócił mi w głowie” 

Albo 

“Ale ON mi tak miesza w głowie…” 

I prawda jest taka, że kobiety właśnie takiego faceta PRAGNĄ, który będzie umieć zawrócić im w głowach i właśnie dzięki temu kobieta nabierze do Ciebie BEZWZGLĘDNEGO SZACUNKU i staniesz się dla niej NAGRODĄ, której ona pożąda. 

Jeśli będziesz umieć sprawić, aby umysł kobiety przy Tobie zaczął kompletnie świrować i głupieć to ona stanie się dla Ciebie posłuszna i uległa, będzie Cię szanować i traktować jak nagrodę i krótko mówiąc - BĘDZIE TWOJA ! 

Ale musisz wiedzieć, że nie doprowadzisz do tego będąc “grzecznym chłopcem”, musisz stać się pozytywnym skurwielem (pozytywne i negatywne emocje), którego kobiety pożądają. 

Oczywiście sposobów, aby do tego doprowadzić, jest cała masa (o nich wszystkich będę mówić później). Natomiast na pewno jednym z ważniejszych czynników świadczących o tym czy kobieta nabierze do Ciebie bezwzględnego szacunku i zacznie traktować Cię jak nagrodę jest to, że ona musi czuć i wiedzieć, że na Twoje zainteresowanie musi sobie zasłużyć i zapracować. 

Bo właśnie dzięki temu coś lub ktoś staje się dla nas NAGRODĄ, jeśli musimy na to zapracować i zasłużyć. 

I nie inaczej jest w relacjach z kobietami. 

Jeśli chcesz, aby kobieta Cię tak traktowała, to przy waszym najbliższym spotkaniu, musisz pokazać, że ona musi na Ciebie zasłużyć i zapracować

A tylko wtedy będziesz w stanie zyskać jej bezwzględną MIŁOŚĆ do Ciebie! 

Oczywiście są pewne ZASADY tych metod, których musisz się trzymać, aby mogły one “wypalić”, a ja oczywiście je podaje w programie i musisz wiedzieć, że nie jest to wiedza dostępna dla każdego, dlatego nie każdy będzie miał do niej dostęp (tylko 35 osób). 

Ale już teraz mogę Ci zdradzić, że jeśli chcesz, aby to wypaliło, to musisz być spokojny, trzymać nerwy na wodzy i nieugięcie trzymać się zasad, które podaje w proramie, nawet jeśli ona się nie odzywa przez tydzień. Ponieważ to wszystko, to część mojej metody, ale działając zgodnie z moimi strategiami osiągniesz to co chcesz, czyli bezwzględny szacunek kobiety, a następnie jej bezwzględną miłość do Ciebie. 

Trzymając się moich zasad i strategii (szczególnie tych, o których mówię w Module III), zobaczysz, że z dnia na dzień kobieta sama zaczyna więcej pisać, wręcz prosić o spotkania, a w sytuacjach kiedy macie sprzeczkę zaczyna Cię przepraszać i zgadza się z Twoim zdaniem i Twoją decyzją. 

Wiedz, że jeśli kobieta jest dla Ciebie oschła, nerwowa, zła, ciągle jej coś nie pasuje, nie pisze, rezygnuje ze spotkań, manipuluje, nie chcę, żebyś jej dotykał, nie chcę seksu, czy związku lub powrotu do siebie to program szkoleniowy ”Bezwzględny Szacunek Kobiet - Jak Być Nagrodą Dla Kobiet i Mieć Wysoką Wartość Dla Płci Pięknej i Społeczeństwa” rozwiąże wszystkie te problemy na 120% w ciągu kilku dni (max. 14 dni)- i to mogę Ci obiecać i zagwarantować albo 100% ZWROTU PIENIĘDZY !

Wymagaj Od Kobiety SZACUNKU Niczym KRÓL !

Musisz wiedzieć, że jeśli zaczniesz pokazywać przy kobiecie cechy FACETA NAGRODY, którego trzeba SZANOWAĆ, bo inaczej od niej odejdziesz, to kobieta momentalnie stanie się Tobie bardziej posłuszna, uległa, a jej zaangażowanie wzrośnie o 1000% i będzie robić dla Ciebie wszystko, co tylko zechcesz ! 

Dając jej komunikaty, że musi Cię szanować, momentalnie zyskasz jej uznanie, a ona będzie widzieć w Tobie faceta, którego szukała całe życie, ponieważ będziesz miał WARTOŚĆ MĘŻCZYZNY, której każda kobieta szuka u faceta ! 

Co to są za komunikaty? Ahhh to prawdziwy majstersztyk ! (Opowiadam o nich w Module II) 

Kiedy zaczniesz jej wysłać te komunikaty (Moduł II), to kobieta od razy przestanie Cię dominować w relacji, a w zamian za to stanie się uległą panią, która zrobi wszystko dla swojego Pana (czyli Ciebie). 

Bądź teraz szczery sam ze sobą i odpowiedz sobie na pytanie - Czy dostawałeś lub aktualnie dostajesz wiadomości od kobiety typu: 

“Tęsknie za Tobą :(” 

“Tęsknisz za mną?” 

“Ty to mnie nie kochasz :(” 

“Kochasz mnie w ogóle?” 

“Pamiętasz o mnie?” 

“Widzimy się jutro?” 

Albo smsy tego typu: 

No widzisz ja i moi kursanci, którym zdradziłem te metody, o których mówię w programie ”Bezwzględny Szacunek Kobiet - Jak Być Nagrodą Dla Kobiet i Mieć Wysoką Wartość Dla Płci Pięknej i Społeczeństwa” dostajemy takie wiadomości codziennie. 

Po wprowadzeniu wiedzy z tego szkolenia zachowanie kobiet zmienia się nie do poznania! 

Laski okazują bezwzględy szacunek i ogromne zainteresowanie facetom, którzy trzymają się reguł i zasad omawianych w programie. 

I każdy mój kursant, który wprowadził filozofię bycia facetem, do którego kobieta ma BEZWZGLĘDNY SZACUNEK i traktuje go jak NAGRODĘ, stosując metody opisane w programie ”Bezwzględny Szacunek Kobiet - Jak Być Nagrodą Dla Kobiet i Mieć Wysoką Wartość Dla Płci Pięknej i Społeczeństwa” taki właśnie efekt osiągnął ! 

A czy Ty dostawałeś lub dostajesz tego typu wiadomości od kobiet? 

Jeśli nie, ale chciałbyś to zmienić, to masz to teraz na wyciągnięcie ręki! 

Wystarczy się tylko dowiedzieć jak być facetem, którego kobiety bezwzględnie szanują i traktują jak NAGRODĘ! 

I ja Cię tego nauczę albo 100% ZWROTU PIENIĘDZY w 24h !

Wytwarzanie BEZWZGLĘDNEGO SZACUNKU Kobiety Jest Proste i Szybkie, Trzeba Tylko…

Już od ponad 4 lat (bo tyle oficjalnie jestem trenerem podrywu) powtarzam facetom, aby karali lub nagradzali kobietę za jej zachowanie. 

Niestety, wciąż mało który facet to robi. Bo najczęściej albo nie wiedzą, że TRZEBA karać lub nagradzać kobietę, albo po prostu nie wiedzą, JAK TO ROBIĆ… a to jest cholernie istotny aspekt udanego uwodzenia kobiety i sprawienia, aby ona miała do Ciebie BEZWZGLĘDNY SZACUNEK i żeby traktowała Cię jak NAGRODĘ

Już od początku znajomości powinieneś uczyć kobietę, na co może sobie pozwolić, a czego kategorycznie robić nie powinna. A zrobisz to właśnie za pomocą systemu kar i nagród, na którego wytłumaczenie poświęciłem ponad 20 lekcji (każda +10 min.) w Module III

Bo właśnie dzięki temu, że będzie mogła dostać karę, za jej “złe” zachowanie nabierze do Ciebie ogromnego SZACUNKU. Trzeba tylko wiedzeć kiedy tę karę jej dać, jaką i w jaki sposób (a tego nauczysz się z Modułu III). 

Natomiast kiedy nauczysz się nagradzania kobiety w odpowiedni sposób za jej “dobre” zachowanie to masz gwarancję, że dzięki temu ona nauczy się, że powinna robić więcej tego typu dobrych zachowań, jeśli chcę dostać od Ciebie nagrodę (dowiesz się o nich w Module III), co przełoży się na to, że kobieta będzie Ci dawać od siebie, więcej, tego co “najlepsze” w niej samej. 

Ale jeśli NIE nauczysz kobiety tego już od początku, to będziesz miał ogromne problemy w związku, czy w krótszej lub też dłuższej relacji. 

Kobiety mają to do siebie, że zawsze w nowy związek, wchodzą z bagażem doświadczeń z przeszłości i z poprzedniego lub poprzednich związków i dlatego w Waszą relację, czy związek ona będzie wchodzić z przyzwyczajeniami, nawykami i zachowaniami z jej poprzedniej relacji. Będzie też oczywiście sprawdzać na ile może sobie pozwolić w relacji z Tobą. 

Dlatego jeśli już od początku nie wskażesz jej granic, których nie może przekraczać, to może to prowadzić do tego, że będzie Ci robić straszne świństwa np. pisać z innymi, będzie mieć dużo kolegów, będzie spotykać się z byłym lub będzie chodziła ciągle na imprezy, albo będzie Cię wykorzystywać na przeróżne sposoby. 

A to może wykończyć Waszą relację, a Ciebie zniszczyć psychicznie ! 

Zapamiętaj, że kobieta od pierwszych chwil waszej znajomości musi nauczyć się słuchania Ciebie i wykonywania Twoich poleceń. Oczywiście nie w dosłowny sposób. Tylko będzie wykonywać Twoje polecenia przy pomocy NAGRODY lub KARY

Jeśli zastosujesz odpowiednie metody (Moduł IV), to ona nauczy się, że jeśli np. zrobi Ci loda w samochodzie lub przygotuje dla Ciebie kolację, to dostanie nagrodę. 

A jeśli zrobi coś złego np. nie odpisze Ci na wiadomości, źle się do Ciebie odezwie lub zrobi cokolwiek, co Tobie się nie spodoba, to zostanie ukarana. 

To tak w skrócie. 

I dzięki temu systemowi ona podświadomie będzie słuchać Twoich komend, aby uniknąć kary, a żeby tym samym dostać nagrodę. 

I właśnie dzięki temu ona niesamowicie będzie się angażować w znajomość i w Ciebie. 

Dzięki temu kobieta będzie się BAĆ, że Ty możesz stracić ochotę na dalsze spotykanie się z nią, co będzie prowadzić do tego, że ona będzie więcej inwestować, żeby Ciebie nie stracić. 

A jeśli będzie więcej inwestować, to mocniej się będzie w Tobie zakochiwać i będzie Twoja na zawsze !

Czy to jest na pewno dla Ciebie?

Czy na 100% przyda Ci się ta wiedza?

Odpowiednie pytanie brzmi raczej… 

“Czy chcesz stać się facetem, do którego kobieta ma bezwzględny szacunek i traktuje go jak nagrodę, o którą sama zabiega?” 

Jeśli odpowiedź brzmi “TAK” i chcesz być takim facetem, to ten program jest zdecydowanie dla Ciebie ! 

Dodatkowo jeśli kobiety Cię odrzucają, nie są Tobą zainteresowane lub związki / relację, w które wchodzisz, szybko się kończą, albo kobiety Ci nie odpisują na wiadomości, przestają z Tobą pisać, urywają nagle kontakt lub unikają spotkania z Tobą, to ten program pozwoli Ci rozwiązać te problemy raz na zawsze! 

A jeśli twoja obecna dziewczyna/żona lub już niestety BYŁA kobieta przestała czuć do Ciebie “to coś” i albo się rozstaliście, albo jesteście w trakcie lub czujesz, że twój związek wisi na włosku to jeśli chcesz uratować swój związek/małżeństwo to nie masz szans, abyś zrobił to bez odbudowania bezwzględnego szacunku co do Ciebie i nie stając się dla niej NAGRODĄ, której ona będzie pożądać… 

Dlatego tak ważna jest wiedza JAK BYĆ MĘŻCZYZNĄ, do którego kobieta ma BEZWZGLĘDNY SZACUNEK. 

A zrobisz to właśnie poprzez wypozycjonowanie się przy kobiecie jako facet NAGRODA, o którego trzeba zabiegać, a ona będzie to robić. 

Jeśli laski nie zwracają na Ciebie uwagi i w Twoich związkach/relacjach zawsze pojawiają się problemy, to jest to bezpośrednio powiązane z tym, że kobiety nie traktują Cię z szacunkiem (lub nie z takim potężnym, na jaki zasługujesz), przez co nie traktują Cię jak faceta NAGRODĘ i nie jesteś dla kobiet wartościowy lub przynajmniej nie aż tak, aby ona o Ciebie zabiegała… 

…i właśnie to jest powodem Twoich problemów z kobietami. 

Ale program ”Bezwzględny Szacunek Kobiet” pomoże Ci to zmienić raz na zawsze ! 

I to Ci mogę obiecać i zagwarantować albo 100% ZWROTU PIENIĘDZY

Program ”Bezwzględny Szacunek Kobiet - Jak Być Nagrodą Dla Kobiet i Mieć Wysoką Wartość Dla Płci Pięknej i Społeczeństwa” jest najpotężniejszym i najlepszym programem szkoleniowym online jaki kiedykolwiek zrobiłem, jest też najdłuższy i najbardziej rozbudowany z moich wszystkich szkoleń dlatego jestem pewny w 120%, że będzie to NAJLEPSZA INWESTYCJA w relację z kobietami, jaką kiedykolwiek podjąłeś ! 

A jeśli tak by się nie stało, w co szczerze wątpię, to pamiętaj, że masz Gwarancję Zwrotu Pieniędzy, dlatego nic nie ryzykujesz, a możesz tylko i wyłącznie zyskać !

Szczerze wątpię, że będziesz chciał zwrócić ten program, ponieważ jestem pewien, że spełni on Twoje oczekiwania i sam będziesz w ciężkim szoku, jak konkretna wiedza tam jest zawarta i wiem, że nie pożałujesz ani złotówki wydajnej na to szkolenie.

Ale chcę dać Ci tę gwarancję zwrotu pieniędzy, abyś czuł się w 100% bezpieczny, żebyś nie podejmował żadnego ryzyka i żebyś mógł tylko zyskać.

Jeżeli kiedykolwiek usłyszałeś od dziewczyny, z którą Ci nie wyszło zdania typu:

“Muszę to przemyśleć”
“Nie jestem jeszcze gotowa na nic poważniejszego”
"Jesteś cudownym facetem, ale nie chcę cię oszukiwać... nie jest między nami tak jak powinno"
“Potrzebuje więcej czasu”
"Próbowałam się otworzyć na coś więcej, ale nie działa to w ten sposób na mnie"
"Uwierz bardzo mi przykro, spróbowaliśmy. Życzę ci wszystkiego co najlepsze"
“Jesteś świetny i każda dziewczyna marzy o takim facecie… ale nie ja”
“Zasługujesz na kogoś lepszego niż ja”
“Zostańmy przyjaciółmi”
"Bardzo dobrze bawiłam się na spotkaniach z tobą, ale jako KOLEDZY"
"Nie wrócę do Ciebie"
"Nie będziemy już ponownie razem"
“Jesteś super, ale jako kolega” itp.

Albo w ogóle z dnia na dzień przestała się do Ciebie odzywać!

Czyli krótko mówiąc, nie miała do Ciebie SZACUNKU i tym samym nie traktowała Cię jak NAGRODĘ...

To Po Zdobyciu Wiedzy z Tego Programu JUŻ NIGDY W ŻYCIU NIE USŁYSZYSZ TEGO TYPU ZDAŃ... NIGDY!!!

Bo kobiety będą czuć do Ciebie ogromny SZACUNEK i traktować Cię jak NAGRODĘ, 
której będą pragnąć i o którą będą zabiegać !

“Brzmi Fajnie, Ale Czy To Na Pewno Zadziała?”

Posłuchaj co nagrali mi moi kursanci kiedy zdradziłem im moją wiedzę i metody!

Jeśli przeglądasz tę ofertę na telefonie kliknij "Słuchaj w Przeglądarce" (ang. Listen in browser), żeby nie przeniosło cię na inną stronę.

Zobacz Więcej Efektów Moich Klientów (kliknij) 
Czego Jeszcze Się Dowiesz Z Tego Programu Szkoleniowego?

Moduł I

Jak sprawić, aby kobieta zaczęła Ciebie szanować?
Jak sprawić, aby dziewczyna Ciebie podziwiała
Jak wzmagać szacunek kobiety co do Ciebie
Jak zacząć wierzyć w siebie w relacjach z kobietami i ogólnie w życiu
Jak być ZŁYM CHŁOPCEM, który uwodzi kobiety (konkretne metody złych chłopców +50)
Jak stworzyć obraz w głowie kobiety, że jesteś IDEALNY FACETEM dla niej
Jak sprawić, aby dziewczyna pisała do Ciebie "Tęsknie za Tobą" ; "Odpisz :(" ; "Ciągle o Tobie myślę" - od czego to zależy i co musisz robić, aby dostawać taki smsy codziennie 
Co robić, aby laski wręcz błagały o to, abyś się nimi zainteresował (+20 Metod)
Silne  teksty, które sprawią, że automatycznie staniesz się dla niej NAGRODĄ i zyskasz jej BEZWZGLĘDNY SZACUNEK (To ją zaskoczy! +100 tekstów)
Co zrobić, aby kobieta straciła całkowicie zainteresowanie do Byłego Faceta (Zrób to, a zniechęcisz ją do byłego, na zawsze!)
Rodzaje Seksu, które będą dla kobiety NAGRODĄ, o którą ona będzie walczyć 
Od czego zacząć w łóżku i jak to robić, aby być dla kobiety NAGRODĄ i żeby ten seks kojarzył jej się z nagrodą, na którą zawsze będzie czekać
Jak stworzyć WŁASNY system kar i nagród, który zatrzyma przy sobie kobietę/y na zawsze oraz kiedy zacząć to robić
Jak w kontrolowany sposób pokazywać szorstkość i oziębłość dziewczynie, aby nie spalić relacji, a żeby tylko ją na siebie jeszcze bardziej nakręcić
Jak sprawić, aby kobieta przestała myśleć o swojej przeszłości czy byłych facetach i żeby skupiła się tylko na Tobie 
Jak WYŁĄCZYĆ logiczne myślenie u kobiety
Jak WŁĄCZYĆ u kobiety EMOCJE na już!
Jak w głowie dziewczyny budować coraz to większe podniecenie na Twój temat
Wykorzystywanie metody Push-Pull podczas bycia NAGRODĄ, aby zainteresować kobietę 
Zasada "PSA i JEŻA" w relacjach z kobietami
Co robić, aby uzależniać kobietę od rozmów i spotkań z Tobą za pomocą bycia NAGRODY i wytwarzania SZACUNKU (+30 sposobów)
Jak pokazywać kobiece, że jesteś SILNY PSYCHICZNIE (dużo silniejszy niż ona) 
Co robić, aby pokazywać kobiecie, że jesteś dumny z bycia mężczyzną i jak ją dzięki temu an siebie nakręcić
Kobieta jest nieposłuszna? - Jak ją ukarać, aby już tego nigdy więcej nie zrobiła !

Moduł II

Jak pokazać kobiecie, że musi ZASŁUŻYĆ na seks
Jak kobiety postrzegają seks 
Kobieta jest niepewna/niezdecydowana? Jak się zachowywać i jak z nią rozmawiać, aby przekonać ją do swojej racji i tego czego chcesz
Dlaczego strach silnie stymuluje kobiety i jak to wykorzystać na swoją korzyść (+35 Metod)
Jak kontrolować związek, przy pomocy metody "Nagroda i Szacunek"
Kiedy kobieta jest zauroczona, a kiedy zakochana? Po czy  to rozpoznać (+20 sygnałów)
Kiedy kobieta będzie Cię postrzegać jako NAGRODĄ?
4 Etapy stawania się dla kobiety NAGRODĄ 
4 Etapy zyskiwania BEZWZGLĘDNEGO SZACUNKU KOBIETY
Jak wykorzystać emocje kobiety w byciu dla niej Nagrodą
Jak wychować kobietę, aby się Ciebie słuchała i wykonywała Twoje polecenia 
Jak sprawić, aby kobieta zaczęła więcej inwestować
Metody na idealne zakończenie spotkania/randki, po których ona będzie o Tobie myśleć i myśleć (+50 trików)
W jaki sposób pisać z kobietą, aby być dla niej NAGRODĄ, której ona będzie pożądać
Jak być NIEDOSTĘPNYM FACETEM NAGRODĄ 
Jak i co mówić do kobiety, aby postrzegała Cię jako faceta NAGRODĘ
Jaki czas trzymać ciszę pomiędzy spotkaniami z dziewczyną - od czego to zależy i na co powinieneś zwracać uwagę 
Jak wytworzyć w kobiecie myślenie, dzięki któremu będzie o Tobie więcej myślała i się zakochiwała
Jak prowadzić kontrolowaną DYKTATURĘ w waszym związku i dlaczego zawsze powinieneś to robić? (5 Etapów Prowadzenia Dyktatury Związkowej)
W jaki sposób wprowadzić 3 absolutnie najważniejsze zasady do Waszego związku, czyli szczerość, szacunek i zaufanie
Jak nauczyć kobietę zdecydowania, podejmowania decyzji oraz punktualności 
Jak nagradzać i karać specyficzne typy kobiet np. wysoko wrażliwe 
Jak postępować z różnymi rodzajami kobiet np. wysoko wrażliwymi, aby ich do siebie nie zniechęcić 
Jak powinieneś reagować na wymówki kobiet
Jak karać kobietę za typowe kobiece wymówki (+70 sposobów)

Moduł III

Jak balansować na krawędzi pożądania i podniecenia, aby ona bardziej chciała 
Pożądanie seksualne Vs Droczenie Się 
Jak wynagradzać kobiety seksem
Jak nagradzać kobietę w łóżku 
W jaki sposób sprawdzić, czy ona jest przy tobie szczera i autentyczna (+40 metod) oraz kiedy to zrobić
Jak sprawić, aby kłamstwo kojarzyło się kobiecie z nieprzyjemnością, przez co oduczysz ją kłamania i od tej pory ona już zawsze będzie z Tobą szczera
Jak poradzić sobie z każdą MANIPULACJĄ kobiety - skuteczne metody oduczenia kobiety manipulowania (+40 Metod)
Jakie pułapki zastawia na Ciebie kobieta i po co to robi ?
Jak przezwyciężyć trudne sytuacje w Twoje relacji 
Co musisz wiedzieć o fantazjach kobiet 
O jakim facecie kobiety skrycie fantazjują 
Jak być bardziej oryginalny niż 99,9% facetów (+50 sposobów na takie oryginalne rozmowy) 
Jak mówić do kobiet, aby z pożądaniem Ciebie słuchały 
Jak budować i naprawiać związek za pomocą KAR i NAGRÓD
Jak stać się NAGRODĄ dla kobiety, która Cię zostawiła 
Jak zrobić zajebiste drugie wrażanie na byłej kobiecie 
Jak prowadzić związek na odległość za pomocą KARY i NAGRODY  
Jak utrzymać zainteresowanie dziewczyny w związku na odległość 
W jaki sposób odmawiać kobiecie, aby pragnęła Cię więcej i więcej i żeby nie mogła przestać o Tobie myśleć 
Jak wyrobić w kobiecie nawyk, aby non-stop wracała myślami do Ciebie i żeby nie mogła przestać o Tobie myśleć 
Teksty, słowa i zachowania, po spotkaniu, po których kobieta będzie o Tobie myśleć i myśleć 
Jak budować niedosyt i pragnienie i głowie kobiety co do Ciebie
Dlaczego składanie NIEMORALNYCH propozycji kobietom działa i jak to robić?
Jak zaproponować dziewczynie przysłowiową "kawę" aby nie potrafiła odmówić 
Jak sprawić za pomcą kar i nagród, aby kobieta niechętnie wspominała swoją przeszłość np. z byłym, a zamiast tego żeby skupiła się na tereźniejszości z Tobą
Jak się zachowywać w relacji, aby kobieta przestała myśleć o przeszości i żeby skupiła się tylko i wyłącznie na teraźniejszości i przyszłości z Tobą

Moduł IV

Jak momentalnie zniechęcić dziewczynę do pisana z byłym lub innymi facetami
Jak pokazać kobiecie, że to ona musi sama się o Ciebie starać i że jej nie potrzebujesz, przez co jeszcze bardziej ją na siebie nakręcisz 
W jaki sposób pokonać strach i stres, aby wdrażać każdą metodę i jakiej mówię (+45 sposobów)
Jakie tematy w rozmowie powinieneś poruszać z kobietą jeśli chcesz być dla niej NAGRODĄ i żeby miała do Ciebie BEZWZGLĘDNY SZACUNEK
Jak budować podniecające napięcie w interakcji z kobietą, aby chciała Cię więcej i więcej 
Jak wytwarzać SILNY wpływ na kobietę przez ograniczenie kontaktu  
Jak być nagrodą i zyskać szacunek kobiety podczas niezręczniej ciszy 
Jak się zachowywać, co robić i co mówić kiedy kobieta buduje w Tobie poczucie winy, manipuluje lub strzela fochy i chcę, żebyś robił to co ona chcę
Dostosowanie nagrody i kary do typu kobiety - jak to robić skutecznie? 
Historię Z Mojego Życia - Nagradzanie i Karanie Kobiet
Jak i kiedy pokazać kobiecie, że musi na Ciebie zasłużyć
Co mówić i jak się zachowywać, aby nie być łatwym dla kobiety, dzięki czemu bardziej ją na siebie nakręcisz  
Mechanizm KAR i NAGRÓD - jak go wykorzystać na swoją korzyść i jak dzięki temu prowadzić relację z kobietą  
Jak karać kobietę jeśli źle się zachowuje 
Jak zniechęcać kobietę do określonych czynności, które się Tobie nie podobają, za pomocą KAR, dzięki czemu ona będzie mieć do Ciebie BEZWZGLĘDNY SZACUNEK
W jaki sposób kobieta wyczuwa, że ją nagradzasz
Jak w rozmowie z dziewczyną pokazywać, że jesteś NAGRODĄ 
Jak dostosować wielkość kary i nagrody do przewinienia kobiety 
Jaką osobowość powinieneś mieć jeśli chcesz być facetem NAGRODĄ dla kobiety - co musisz komunikować, jak się zachowywać i jak to robić ?
Jak krok po kroku sprawić, aby dziewczyna miała w głowie "TEN FACET JEST NAGRODĄ I JA GO CHCĘ!"
Spirala Nagrody - kiedy i w jakich okolicznościach kobieta traktuje faceta jak nagrodę i jak to wytworzyć oraz spotęgować

Uogólniając, Gwarantuje Ci, Że PO Tym Programie:

Będziesz miał (ostrzegam!) WIELE kobiety, które będą chciały spotykać się z tobą na poważnie/na stałe
Będziesz jarał, intrygował i podniecał dziewczyny samym swoim spojrzeniem i zachowaniem
Wybór dziewczyn, z którymi możesz się spotykać wzrośnie przynajmniej x3
Będziesz miał więcej Seksu
Twoje randki przestaną się kończyć po jednym lub dwóch spotkaniach
Nie będziesz więcej spędzał wieczorów sam!
Będziesz miał NADMIAR kobiet w swoim życiu
Nie będziesz miał nawet czasu, aby spotykać się ze wszystkimi kobietami na randkę lub seks, bo będzie ich za dużo!
Twoja Ex (nawet była małżonka) wróci do Ciebie!

Czy to wszystko jest warte jednorazowej płatności 397 zł
(Dostęp masz dożywotni wraz ze wszystkimi aktualizacjami)

(Promocja trwa TYLKO do Piątku (1.12) do 23:59)

Możesz Nabyć To Wszystko Nawet Jeśli:

Jesteś mało pewnym siebie facetem
Jesteś wstydliwy gościem
Jesteś Introwertykiem
Nie jesteś przystojny
Nie jesteś bogaty
Jesteś niski
Myślisz, że już NIC Ci nie pomoże
Czy masz zakola i powoli łysiejesz

Bo To Wszystko Przestanie Mieć Znaczenie Kiedy Poznasz Wiedzę Z Programu BEZWZGLĘDNY SZACUNEK KOBIET — OBIECUJĘ Ci TO albo 100% ZWROTU PIENIĘDZY !

Cena na moim sklepie dla każdego za ten program TERAZ:

A Ty możesz dostać "BEZWZGLĘDNY SZACUNEK KOBIET" na dużo lepszych warunkach cenowych i zgarnąć więcej korzyści ... o czym poniżej ! 

Nigdzie nie mówię o tej PROMOCJI, ani na Facebooku, ani na YouTubie, ani nawet na stronie nie ma takiej ceny! 

Wiedzą o niej tylko moim najbliżsi, czyli min. Ty Bracie !

Do końca PROMOCJI zostało TYLKO:

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy!

Dodatkowo chcę Ci dać GWARANCJĘ! 

Będziesz mógł przerobić 2 moduły programu, bez ponoszenia żadnego ryzyka. A jeśli  po obejrzeniu szkolenia, uznasz, że to nie jest to, czego oczekiwałeś i z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z efektów, jakie osiągniesz z moimi metodami (W CO WĄTPIĘ !), to wystarczy, że napiszesz do mnie na kontakt@tomgac.pl, a zwrócę Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty. Bez pytań, bez podawania jakiegokolwiek powodu. Wystarczy, że napiszesz do mnie, w ciągu 14 dni od zakupu, a ja zwrócę Ci Twoje pieniądze w ciągu 24h. 

Szczerze wątpię, że będziesz chciał zwrócić ten program, ponieważ jestem pewien, że spełni on Twoje oczekiwania i sam będziesz w ciężkim szoku, jak konkretna wiedza tam jest zawarta i wiem, że nie pożałujesz ani złotówki wydajnej na to szkolenie. 

Ale chcę dać Ci tę gwarancję zwrotu pieniędzy, abyś czuł się w 100% bezpieczny, żebyś nie podejmował żadnego ryzyka i żebyś mógł tylko zyskać. 

Ponieważ cholernie zależy mi na Twoim sukcesie z kobietami i ogólnie w Twoim całym życiu!

A więc możemy się tak umówić?

Pasuje Ci ten deal? 

Ale TYLKO do PIĄTKU (1.12) do 23:59 BEZWZGLĘDNY SZACUNEK KOBIET za:

STANDARD


UWAGA !
Bonusowo Otrzymasz 1h Konsultacji Ze Mną 1:1

1599 zł
397 zł

**Cena, jaka jest teraz na sklepie to 1599 zł**

Promocja trwa TYLKO do Piątku (1.12) do 23:59!

Taka Promocja Na Ten Program NIGDY Się Już Nie Powtórzy!

VIP (Rekomendowany)


UWAGA !
Z Pakietem VIP masz MIESIĄC indywidualnego prowadzenia GRATIS. 

Przy indywidualnym prowadzeniu jestem do twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. Możesz w każdej chwili do mnie napisać z jakimkolwiek pytaniem, a ja od razu Ci pomogę.

+ 7 Bonusy

#1.BONUS. Poznawanie dziewczyn przez internet. Jak do nich pisać? (facebooka, instagrama, symatpia.pl i tak dalej) (Wartość 49 zł) 

#2.BONUS. Seksualna Atrakcyjność
(Wartość 149 zł)

#3.BONUS. Jak Flirtować z Pięknymi Kobietami (Wartość 149 zł)

#4.BONUS. 32 Teksty Na Udany, Zabawny Podryw (Wartość 99 zł)

#5.BONUS. Jak być zabawnym gościem? (Wartość 49 zł)

#6.BONUS. Błędy, przez które OD RAZU rujnujesz szanse u kobiety! (Wartość 199 zł)

#7.BONUS. 30 min. Konsultacji (Wartość 198 zł)

2491 zł
597 zł

**Cena, jaka jest teraz na sklepie to 1599 zł (bez bonusów)**

Promocja trwa TYLKO do Piątku (1.12) do 23:59!

Taka Promocja Na Ten Program NIGDY Się Już Nie Powtórzy!

Wolisz zapłacić przelewem? Nie ma problemu!

Przelej daną kwotę za pakiet, który cię interesuje, w tytule podając swojego maila, z dopiskiem co zamówiłeś np.

Kwota: 397 zł / 597 zł

Tytuł: BSZK - (twój mail) np. mariuszkowalski@gmail.com

Numer Rachunku:

92 1140 2004 0000 3302 8032 4583

(sprawdź, czy wysyłasz pieniądze na odpowiedni numer konta [ten wyżej] żeby potem nie było nieporozumień)

-------------------------------------------------

Dzięki, że dotrwałeś do końca

Tom Gac 

PS. Pamiętaj, że nie podejmujesz żadnego ryzyka, ponieważ chroni Cię 100% gwarancja zwrotu pieniędzy. 

albo

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety), również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak być lepszy w łóżku od 99% facetów 

- Sztuczki w łóżku, po których kobieta Cię NIGDY nie zapomni (Tego nie dowiesz się z Erotycznych Stron, ani nigdzie indziej!)

- Jak znacznie wydłużyć seks!

- Jak pozbyć się przedwczesnego wytrysku (Konkretne ćwiczenia jak kontrolować wytrysk i się od niego powstrzymać)

-  Łóżkowe pozycje, które znacznie wydłużają seks (moje autorskie pozycje)

- Jak uprawiać seks dłużej, nawet kilka godzin! (Trening, przez który Cię przeprowadzę)

- Jak pozbyć się Impotencji NA ZAWSZE!

- Jak mieć EREKCJE, jakich jeszcze nigdy nie miałeś

- Twoja Psychika - Jak niszczy lub jak ulepsza twój seks (rozkładam męską psychikę seksualną na czynniki pierwsze)

- Jak zwiększyć swoją sprawność seksualną  (moja autorska metoda, którą odkryłem po przespaniu się z 100-tką kobiet)

- Jak doprowadzić kobietę do kilkunastu orgazmów (Jak mieć maraton seksualny)

- Najmocniejsze metody na zwiększenie potencji!

- Jak kobiety myślą o seksie i jak możesz to wykorzystać, aby dać jej przyjemność, jakiej nie dał jej nikt inny

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia lepszym, a wręcz najlepszym facetem, w łóżku, jakiego kobieta, która ci się podoba do, tej pory miała. 90% mężczyzn nie potrafi dać kobiecie satysfakcjonującego seksu, powodem tego jest np. przedwczesny wytrysk, impotencja, nie umiejętność doprowadzenia kobiety do orgazmu, słaba wytrzymałość, brak energii na kolejny stosunek, czy brak doświadczenia i odpowiednich umiejętność, które zafascynują i zaszokują kobietę.  

Jeśli masz problem z którąś z wyżej wymienionych przypadłości to, koniecznie musisz coś z tym zrobić, ponieważ brak satysfakcjonującego seksu dla kobiety często prowadzi do rozpadu związku lub zdrady! 

Na szczęście w kursie ...... masz gotowe rozwiązania  na wszystkie wyżej wymienione problemy, ponieważ sam kiedyś miałem problem z brakiem erekcji, a później przedwczesnym wytryskiem, ale wyszedłem z tego i teraz mogę ci powiedzieć, co dokładnie masz zrobić, aby również się tego pozbyć!

Dodatkowo dzięki lekcjom, w których opowiadam o moich łóżkowych sytuacjach, nabierzesz ogromnego doświadczenia, ponieważ powiem Ci, co i jak robić z dziewczyną w łóżku, abyś był jej NAJLEPSZYM!

Potem wystarczy, że tylko to zastosujesz!

STANIESZ SIĘ KOCHANIEM, Z KTÓRYM KOBIETY BĘDĄ CHCIAŁY SPAĆ NON-STOP - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez seks z tobą, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety) NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Najlepszym Kochaniem w Łóżku, Którego Kobieta Nigdy Nie Zapomni i Będzie Chciała Mieć z Tobą Seks Non-Stop, a Potem Się W Tobie Zakocha Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Emocjonalny Kod Kobiet, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się jak generować emocję w rozmowie z dziewczyną, aby zainteresowała się tobą oraz żeby reagowała entuzjastycznie na to co mówisz i na twoją osobę.

Nauczę cię również jak zawładnąć jej emocjami, aby tak się uzależniła od ciebie, żeby nie widziała świata poza tobą. Ogólnie dowiesz się wszystkiego na temat wywoływania emocji w kobietach, tak żeby nie mogła przestać o tobie myśleć oraz żeby sama zaczęła inwestować w waszą znajomość  i nie potrafiła ci odmówić np. związku.

Cena za Emocjonalny Kod Kobiet NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797 zł

Close

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Możesz nabyć Emocjonalny Kod Kobiet na dodatkowej mocnej promocji, jeśli zdecydujesz się na niego teraz. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797

Close

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Możesz nabyć Emocjonalny Kod Kobiet na dodatkowej mocnej promocji, jeśli zdecydujesz się na niego teraz. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797 zł

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie TOP Dziewczyna 10/10, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak się zachowywać w towarzystwie BARDZO atrakcyjnej kobiety, aby poczuła do Ciebie pożądanie i ekscytację

- Jak uwodzić modelki,  laski 10/10? (Tego nie dowiesz się z kanałów na YouTubie)

- Na podstawie czego kobieta 10/10 decyduje o wyborze mężczyzny na związek? (dzięki tej wiedzy będziesz w stanie być z prawdziwą modelką!)

- Jak komunikować się z dziewczynami 10/10, aby zacząć jej się podobać jak nikt inny przedtem (konkretne przykłady kopiuj wklej)

-  Dlaczego najpiękniejsze kobiety często są niedostępne i jak to obejść

- Największe błędy w uwodzeniu topowych lasek 10/10

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać dziewczynę 10 na 10 do szaleństwa

- Jak sypiać z najpiękniejszymi kobietami, modelkami, hostessami, laskami 10/10 (konkretna strategia, kopiuj wklej od wdrożenia przez Ciebie)

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat uwodzenia najpiękniejszych kobiet, lasek 10/10. Jeśli chcesz mieć u swego boku przepiękną dziewczynę, która będzie cię kochać, oraz której koledzy będą  ci zazdrościć, a wszyscy inni będą, się oglądać za wami zastanawiając się, jak ty to zrobiłeś, że wyrwałeś TAKĄ LASKĘ to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za TOP Dziewczyna 10/10 NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 1199 zł

Będzie: 1199 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętności i Wiedza Jak Uwodzić Najpiękniejsze TOPowe kobiety 10/10 i Ewentualny Związek z Taką Przepiękną Dziewczyną, Której Każdy Będzie Ci Zazdrościć Jest Wart 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie CHARYZMATYCZNY FACET, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak przyciągać spojrzenia kobiet w każdym momencie kiedy tylko będziesz tego chciał

- Co zrobić, aby kobiety chciały spotykać się z Tobą na poważniej (Tego nie dowiesz się na YouTubie!)

- Jak zwiększysz wybór kobiet, z którymi możesz się Spotykać i SYPIAĆ!

- Dostawać dużo atencję i zainteresowania od kobiet, które ci się podobają

-  Jak mieć większe powodzenie u płci przeciwnej, dzięki charyzmie stosując "Charyzmatyczną Pętlę" (moja autorska technika)

- Jak być bardziej szanowanym i respektowanym przez kobiety i nie tylko (przez szefa, ludzi, współpracowników, znajomych)

- Twoje randki przestaną kończyć się po pierwszym lub drugim spotkaniu

- Nauczysz się podniecać dziewczyny samym spojrzeniem

- Przestaniesz spędzać wieczory samotnie!

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać w sobie dowolną dziewczynę do szaleństwa, dzięki "Charyzmatycznemu Zapętlaniu" (moja autorska technika)

- Mieć więcej przyjaciół i budować lepsze relacje z ludźmi

- Wyróżnić się w pracy, sprawić, żeby twój szef cię bardziej polubił i nawet otrzymać podwyżkę!

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia i stania się CHARYZMATYCZNYM FACETEM, dzięki temu dziewczyna, którą będziesz chciał poderwać, zacznie się czuć jak NIGDY DOTĄD, przy nikim innym, nie będzie wiedziała, dlaczego podobasz jej się coraz bardziej i czemu chcę być coraz bliżej ciebie i dłużej z tobą, a kiedy cię nie ma to tylko myśl o tobie i o tym kiedy do niej zadzwonisz, napiszesz i w końcu się znowu zobaczycie, a co najlepsze sama nie będzie wiedziała, dlaczego tak się dzieje, bo przecież nic szczególnego nie robiliście. 

TO JEST WŁAŚNIE "TA" CHARYZMA, JAKIEJ CIĘ NACZUĘ - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na polepszenie jakości Twojego życia w życiu codziennym. Twoje relację z ludźmi staną się lepsze, będziesz bardziej lubiany,  będziesz miał więcej znajomych, szczerych przyjaciół, a twój szef zacznie cię darzyć większą sympatią, dzięki czemu być może otrzymasz nawet niemałą podwyżkę!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za CHARYZMATYCZNEGO FACETA NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Charyzmatycznym Facetem, Dzięki Czemu Będziesz Miał Większe Powodzeniu u Kobiet i Będziesz Bardziej Lubiany Przez Ludzi, Znajomych i Szefa Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety), również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak być lepszy w łóżku od 99% facetów 

- Sztuczki w łóżku, po których kobieta Cię NIGDY nie zapomni (Tego nie dowiesz się z Erotycznych Stron, ani nigdzie indziej!)

- Jak znacznie wydłużyć seks!

- Jak pozbyć się przedwczesnego wytrysku (Konkretne ćwiczenia jak kontrolować wytrysk i się od niego powstrzymać)

-  Łóżkowe pozycje, które znacznie wydłużają seks (moje autorskie pozycje)

- Jak uprawiać seks dłużej, nawet kilka godzin! (Trening, przez który Cię przeprowadzę)

- Jak pozbyć się Impotencji NA ZAWSZE!

- Jak mieć EREKCJE, jakich jeszcze nigdy nie miałeś

- Twoja Psychika - Jak niszczy lub jak ulepsza twój seks (rozkładam męską psychikę seksualną na czynniki pierwsze)

- Jak zwiększyć swoją sprawność seksualną  (moja autorska metoda, którą odkryłem po przespaniu się z 100-tką kobiet)

- Jak doprowadzić kobietę do kilkunastu orgazmów (Jak mieć maraton seksualny)

- Najmocniejsze metody na zwiększenie potencji!

- Jak kobiety myślą o seksie i jak możesz to wykorzystać, aby dać jej przyjemność, jakiej nie dał jej nikt inny

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia lepszym, a wręcz najlepszym facetem, w łóżku, jakiego kobieta, która ci się podoba do, tej pory miała. 90% mężczyzn nie potrafi dać kobiecie satysfakcjonującego seksu, powodem tego jest np. przedwczesny wytrysk, impotencja, nie umiejętność doprowadzenia kobiety do orgazmu, słaba wytrzymałość, brak energii na kolejny stosunek, czy brak doświadczenia i odpowiednich umiejętność, które zafascynują i zaszokują kobietę.  

Jeśli masz problem z którąś z wyżej wymienionych przypadłości to, koniecznie musisz coś z tym zrobić, ponieważ brak satysfakcjonującego seksu dla kobiety często prowadzi do rozpadu związku lub zdrady! 

Na szczęście w kursie ...... masz gotowe rozwiązania  na wszystkie wyżej wymienione problemy, ponieważ sam kiedyś miałem problem z brakiem erekcji, a później przedwczesnym wytryskiem, ale wyszedłem z tego i teraz mogę ci powiedzieć, co dokładnie masz zrobić, aby również się tego pozbyć!

Dodatkowo dzięki lekcjom, w których opowiadam o moich łóżkowych sytuacjach, nabierzesz ogromnego doświadczenia, ponieważ powiem Ci, co i jak robić z dziewczyną w łóżku, abyś był jej NAJLEPSZYM!

Potem wystarczy, że tylko to zastosujesz!

STANIESZ SIĘ KOCHANIEM, Z KTÓRYM KOBIETY BĘDĄ CHCIAŁY SPAĆ NON-STOP - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez seks z tobą, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety) NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Najlepszym Kochaniem w Łóżku, Którego Kobieta Nigdy Nie Zapomni i Będzie Chciała Mieć z Tobą Seks Non-Stop, a Potem Się W Tobie Zakocha Jest Warta 199 zł)

Close