BLACK WEEK

Normalna cena: 197

Tylko DZIŚ:

47

(Ilość dostępnych sztuk w tej obniżonej cenie jest ograniczona)

Jest to cena promocyjna, która będzie obowiązywać jeszcze tylko przez kilka najbliższych dni. Dlatego jeśli nie zdecydujesz się na "Jak Odzyskać Byłą (dziewczynę, partnerkę, żonę) – I Rozpalić w Niej Na Nowo Pragnienie Do Ciebie Oraz Sprawić, Abyście Się Już Nie Rozstali" teraz, może być tak, że kiedy tu wrócisz ponownie za dzień lub dwa, cena wróci do starej, czyli 197 zł.

Nie ma znacznie czy chcesz odzyskać byłą żonę, czy dziewczynę. Mój autorski system EX30D umożliwi to ci w każdej Z Wymienionych sytuacji 

Co znajduje się w kursie?

Jak Poradzić Sobie Z Rozstaniem - żebyś przestał się załamywać i zaczął normalnie żyć w ciągu 5 dni!
Jak Wrzucić na Luz - Czyli co masz zrobić, aby przestać działać emocjonalnie, spojrzeć na to z logicznej strony i tak też "działać"
Przyciągnij Ją! - Jak na nowo przyciągnąć do siebie swoją byłą, aby znów miała "bzika" na twoim punkcie, nawet jeśli teraz nie chcę Cię znać
Jak Sprawić, Aby Zatęskniła - Co masz zrobić, aby to ona zaczęła za Tobą tęsknić i żeby to ona sama się do Ciebie odezwała
Jak Ją Odzyskać (Krótki Związek) - Spotykaliście się do roku czasu
Co Robić Jak Już Ją Odzyskasz - Co dalej masz robić po odzyskaniu byłej/niedoszłej, aby niczego ponownie nie zepsuć!
Oznaki, Że Ona Chce Wrócić -  Ponad 20 oznak, że twoja była/niedoszła chcę do ciebie wrócić
6 Kluczowych Zasad Odzyskiwania   - Musisz je znać jeśli chcesz odzyskać byłą/niedoszłą!
Jaki Jest Problem Twoje Rozstania - Zidentyfikujemy dlaczego się rozstaliście i co było tym PRAWDZIWYM powodem 
Wnioski - Jak oraz jakie wnioski masz wyciągnąć po waszym rozstaniu, aby taka sytuacja już nigdy się nie powtórzyła i żebyś mógł ją odzyskać z sukcesem
Ile Masz Czekać? - Dowiesz się, ile czasu masz odczekać, zanim podejmiesz działania w procesie odzyskiwania byłej/niedoszłej (Cz. I i II)
Najważniejsze "TO COŚ" W Odzyskiwaniu Byłej - Mega istotna sprawa w całym procesie odzyskiwania niedoszłej, o której żaden facet nie wie!
Jak Odnowić Kontakt - Dowiesz się od A do Z jak skutecznie odnowić kontakt ze swoją byłą, abyś ponownie zaczął ją "kręcić" jak podczas pierwszego spotkania
Metoda "Odzyskiwania Byłej 30D" - Moja autorska sprawdzona strategia odzyskiwania ex (sprawdziłem ją na ponad 100 moich kursantach i zawsze działała!)
Jak Odnowić Kontakt Z Byłą — 10 Strategii odnowienia kontaktu z byłą/niedoszłą
Jak Ją Odzyskać (Długi Związek) - Spotykaliście się min. +1 rok lub to twoja była Żona
Jak Rozpalić Jej Uczucia Na Nowo - Sprawodzona metoda rozpalania uczuć jej zakochania w Tobie - na nowo z jeszcze większą mocą!

Mam jeszcze dla Ciebie Bonusy (Wartość 1997 zł)

1 BONUS 14-Dniowe Konsultacje 1 na 1

Będę do twojej dyspozycji 24h na dobę przez 14 dni. Więc jeśli będziesz chciał mnie o coś zapytać, poznać moje zdanie na jakiś temat, czy żebym Ci indywidualnie doradził w procesie odzyskiwania twojej byłej lub niedoszłej - to nie ma najmniejszego problemu, bo będę cały czas dla Ciebie dostępny! (Wartość 1497 zł)

2 BONUS Analiza Typu Twojej Kobiety

 Przenalizujemy razem typ twojej kobiety byłej, dzięki czemu dokładnie będziesz wiedział, jaka to jest dziewczyna, co lubi, czego nie lubi, co masz robić, a czego nie, jak ją skutecznie odzyskać  i wiele więcej. Dowiesz się po prostu wszystkiego na temat swojej byłej. Dzięki czemu będzie Ci dużo łatwiej ją zdobyć na nowo.  Tak aby znowu Cię pokochała do szaleństwa(Wartość 497 zł)

“Brzmi Fajnie, Ale Czy To Na Pewno Zadziała?”
Zobacz co mailach napisali mi moi kursanci kiedy zdradziłem im tę wiedzę!

*Pamiętaj, że chroni Cię 30-dniowa Gwarancja Efektu


Jestem pewien, że Metoda EX30D Zadziała Ciebie  dlatego daję Ci aż 90 dniową Gwarancję Efektu. Dlatego absolutnie NIC NIE RYZYKUJESZ. Jeśli zastosujesz  mój system i nie będziesz miał efektów to Wystarczy, że do mnie napiszesz w ciągu następnych 3 miesięcy, a ja zwrócę Ci 100% Twoich Pieniędzy w 24h

Czemu ryzykuję taką gwarancją?

Z prostego powodu - wiem, że "Jak odzyskać byłą" to świetnej jakości kurs, który rozwiąże wszystkie twoje problemy z Odzyskaniem Twoje byłej, Niedoszłej, żony lub kochanki. To nie jest jakaś ściema, którą można kupić na allegro czy innych stronach.

Dlatego nie boję się że zwrócisz " Jak Odzyskać Byłą ", bo wiem że będziesz z niej w 3257% zadowolony

Podaj dane do zamówienia.

Wpisz poniżej imię i adres e-mail, a następnie kliknij przycisk, aby zamówić.

Zapoznałem się z polityką prywatności i akceptuję ją

Close