POCZEKAJ! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne

Czekaj! Poniżej Zobaczysz Jednorazową Propozycję Przygotowaną Tylko dla Klientów


Wydłuż Nieporównywalnie Seks Z Kobietą, Kontrolując Wytrysk, Pozbywając Się Impotencji, Czy Jakichkolwiek Choćby Najmniejszych Problemów z Erekcją !

Doprowadzając Kobietę Do
Nawet Kilkudziesięciu Orgazmów Podczas Jednego Stosunku !

Koniecznie czytaj dalej, jeśli miałeś mniej niż 15 kobiet w swoim życiu erotycznym.

Miej Maratony Seksy Na Zawołanie, Pozbądź Się Jakichkolwiek Problemów z Erekcją, Nie Kończ Po Kilku Minutach, Tylko Miej Wytrysk Na Zawołanie i Zawsze Bądź Gotów Na Następną Rundę!

Jeśli jesteś mało doświadczony (poniżej 15 kobiet w łóżku) i chcesz stać się dużo lepszy w te "klocki" lub masz Przedwczesny wytrysk, Jakiekolwiek Problemy z Erekcją (Impotencja). Nie umiesz kontrolować wytrysku, Masz Niskie Libido, Po pierwszej rundzie nie masz już siły na następną, albo twój "żołnierz" nie jest gotów na kolejne "zadanie" to możesz pozbyć się tych wszystkich Problemów - Albo 100% Zwrotu Pieniędzy!

(Sam miałem z tym kiedyś ogromne problemy, więc wiem, jak Ci pomóc)

Albo, jeśli po prostu chcesz stać się jeszcze Lepszym Kochankiem i dawać nieziemską rozkosz kobietom lub swojej kobiecie, dzięki czemu zostaniesz zapamiętany przez nią jak nikt inny przedtem i będzie za Tobą szaleć do granic.


Odkryj, jak stać się Królem Seksu z poniższego wideo.

Jak być lepszy niż 99% facetów dla dziewczyny, która ci się podoba? 

To proste! 

Musisz jej dawać dłuższy, lepszy i wzbogacony o więcej orgazmów seks! 

Jeśli będziesz potrafił dać kobiecie niesamowitą rozkosz w łóżku to na pewno o tobie nie zapomni i będzie chciał się spotykać tylko z tobą i nawet jej przez myśl nie przejdzie, aby choćby pisać czy gadać z innym gościem. 

Dłuższy i lepszy seks to więcej orgazmów u kobiety, a to bezpośrednio wpływa na to jak ona cię postrzega, jak bardzo atrakcyjny dla niej jesteś oraz jak bardzo się w tobie zakocha. 

Jeśli masz problem:

- Z wytrzymaniem w kobiecie przynajmniej dłużej niż 1 godzinę 

- Po pierwszym stosunku nie masz energii i siły na następny, albo masz, ale twój “żołnierz” nie jest w stanie powstać 

- Masz problem z erekcją 

- Cierpisz na przedwczesny wytrysk 

- Nie umiesz doprowadzić kobiety do orgazmu, a tym bardziej wielu 

- Nie wiesz jak się obchodzić z kobietami w łóżku 

- Cierpisz na impotencję 

- Nie umiesz kontrolować wytrysku 

Lub po prostu miałeś mniej niż 15 kobiet (w swoim życiu seksualnym) i po prostu chcesz być lepszym kochaniem, dawać kobiecie niesamowite orgazmy, jakich nigdy wcześniej nie miała i być Bogiem w łóżku to koniecznie czytaj dalej…

Dlaczego Długość Seksu Jest Tak Ważna i Co Na To Wpływa!?

Musisz wiedzieć, że jeśli nie potrafisz uprawiać długiego seksu i nie potrafisz długo wytrzymać, to wiele (a właściwie większość) kobiet będzie na ciebie źle patrzeć, gorzej traktować, gardzić tobą, a najczęściej nawet nie będą chciały z tobą się spotykać, a tym bardziej tworzyć dłuższej relacji. 

95% kobiet mówi jasno, że wartościowy facet to taki który potrafi uprawiać długo/bardzo długo seks i umie dać ogrom przyjemności (czyt. wiele orgazmów) kobiecie. Pozostałe 5% kobiet, to dziewczyny, którym seks nie sprawia przyjemności i mogę żyć bez niego, czyli tak zwane aseksualne kobiety. 

Wniosek? 

Każda kobiet pragnie długiego seksu, silnych erekcji u swojego faceta i przede wszystkim wielu orgazmów! 

Myślę, że nie raz słyszałeś/widziałeś/przeżyłeś, że kiedy kobieta jest zła, wściekła, nerwowa, czy spięta to najprawdopodobniej dlatego, że brakuje jej dobrego seksu, albo powodem może być co innego np. problemy w pracy, ale kiedy kobieta dostaje dobry seks od swojego partnera/kochanka to z automatu zaczyna być uśmiechnięta, radosna, miła i ogólnie szczęśliwsza! 

Natomiast kiedy go nie dostanie… to chodzi jeszcze bardziej rozdrażniona

Zgodzisz się ze mną? 

Dlatego jeśli potrafisz dać kobiecie długi, pełen rozkoszy seks (wiele orgazmów) to ona będzie dla ciebie miła, uległa, będzie cię szanować, chwalić przed koleżankami, że seks z tobą jest zajebisty. One będą jej tego zazdrościć, dzięki czemu twoja dziewczyna/narzeczona/żona czy kochanka jeszcze bardziej będzie się na ciebie nakręcać, słysząc wzdychanie koleżanek podczas jej opowiadania o igraszkach z Tobą. 

Jednym zdaniem będzie cię ubóstwiać i kochać nad życie! 

Tak samo jeśli dopiero co zaczynasz spotykać się z dziewczyną, to dając jej niesamowity seks, ona nie będzie mogła przestać o tobie myśleć i zakocha się w tobie w ciągu chwili, bo dasz jej coś, czego wcześniej nie dał jej żaden inny facet! Gwarantuj! 

Ale… jeśli dochodzisz za szybko, nie potrafisz kontrolować swojego wytrysku, czy masz jakiekolwiek, choćby najmniejsze problemy z erekcją, to ona będzie zawiedziona, będzie reagować nerwowo, zacznie się irytować i nie będzie chciała z Tobą być. 

Niestety, ale taka jest prawda. 

Przedwczesny wytrysk lub jakiekolwiek, choćby najmniejsze problemy z erekcją (impotencja) sprawią, że kobieta nie będzie potrafiła się w Tobie w pełni zakochać. 

Kiedy masz choćby jeden z tych dwóch wyżej wymienionych problemów (lub w ogóle dwa naraz), to twoja kobieta/narzeczona/żona lub dziewczyna, z którą dopiero co zaczynasz się spotykać (i być może nawet jeszcze nic nie wie o twoim problemie) może interesować się innymi facetami lub o nich fantazjować (nawet będąc z Tobą w związku!).

Jak Pozbyć Się Impotencji, Przedwczesnego Wytrysku i Zacząć Uprawiać Ultra Maratony w Łóżku!

Jeśli chcesz, aby kobieta postrzegała cię jako ultra atrakcyjnego faceta, o jakim nawet nie śniła, to musisz znacząco wydłużyć seks i dawać jej więcej rozkoszy i przyjemności (orgazmów). 

Czy wiesz, że kobiety właśnie po długości i przyjemność (ilości orgazmów) oceniają, jak bardzo atrakcyjny jest facet oraz sprawdzają jego doświadczenie. Im większe doświadczenie (dłuższy seks i więcej jej orgazmów), tym bardziej atrakcyjny dla niej jesteś. 

Śmiem twierdzić, że seks, jego długość, intensywność, ilość jej orgazmów, oraz jej przyjemność i rozkosz, jest to ostatni i zarazem najważniejszy element, który sprawi, czy będziecie ze sobą lub jeśli już ze sobą jesteście to czy będzie razem jeszcze dłużej, czy jednak się rozstaniecie. 

No bo ile związków rozpada się przez słaby seks? (przedwczesny wytrysk, impotencję, brak energii na kolejny stosunek, krótki seks) 

Albo ile kobiet znajduję sobie kochanków, właśnie przez słaby seks? 

Lub ile kobiet szuka kochanków tylko na seks, bo jej facet nie potrafi jej tego dać? 

Albo ile związków w ogóle nie powstaje przez słaby seks, zbyt krótki seks, przedwczesny wytrysk, czy problemy z erekcją faceta? 

Sam sobie odpowiedz na te pytania… choć myślę, że doskonale znasz odpowiedź. 

Być może nawet byłeś lub jesteś w którejś sytuacji, którą przed chwilą wymieniłem… współczuje. 

Ale właśnie dlatego jestem, aby Ci pomóc! 

Dlatego nie załamuj się tylko czas najwyższy coś z tym zrobić, właśnie TERAZ, jeśli nie chcesz, aby spotkał cię to ponownie w przyszłości lub chcesz naprawić swój związek, który cierpi właśnie przez brak zajebistego seksu! 

Inną kwestią jest to, że jeśli nie potrafisz długo wytrzymać w łóżkowej sytuacji z kobietą i szybko dochodzisz lub cierpisz na impotencję, to ona może stracić tobą zainteresowanie, już po pierwszym łóżkowym spotkaniu i nigdy się już do ciebie nie odezwie! 

Ale mam też dobre wieści! 

Z Króla Seksu dowiesz się jak wydłużyć seks do maksimum twoich możliwości (nawet jeśli jesteś otyły lub średnio, albo w ogóle niewysportowany), oraz dowiesz się o CAŁKOWICIE NOWYCH, sposobach na uśniecie impotencji i tym samym jak zwiększyć Twoją oraz Kobiety ochotę na seks!

Jak Mieć Żelazne Erekcję, Jedna Po Drugiej i Być Cały Czas W Gotowości?

Dla kobiety poza udanym pojedynczym stosunkiem seksualnym jest również ważne to, jak szybko potrafisz być gotów na kolejną rundę, czyli jak szybko się regenerujesz i masz ochotę oraz możliwość (ponowna erekcja po wtrysku) na kolejny stosunek. 

Im szybciej twój “żołnierz”’ będzie gotów do następnego zadania po pierwszym wytrysku, tym lepiej dla ciebie, dla niej i waszej relacji. Wtedy kobieta uzna cię za silnego, zdrowego samca, który ją ekscytuję, podnieca i z którym będzie mogła mieć zdrowe potomstwo oraz nieziemski seks

Lecz jeśli masz problemy z erekcją (impotencja) lub cierpisz na przedwczesny wytrysk, albo po prostu nie potrafisz długo uprawiać seksu, czy po pierwszym razie nie masz siły na następną rundę, lub po prostu nie masz zbyt dużego doświadczenia (mniej niż 15 kobiet), to kobieta może niemalże od razu stracić chęć na dalsze spotykanie się z tobą, albo nawet będzie z ciebie się śmiać, kpić, a być może nawet powie o tym swoim koleżanką, przez co będziesz spalony i u nich, ponieważ nie będziesz dla nich prawdziwym 100% mężczyzną.

Dlaczego Powinieneś Kupić Ten Kurs?

Poznając dziewczynę i trafiając z nią do łóżka, ona chcąc nie chcąc, od razu porównuje Cię do jej poprzednich facetów, z którymi uprawiała seks lub po prostu do jej byłego (zresztą tak samo, jak i my mężczyźni). 

Tak działa nasz naturalny instynkt. 

Każda kobieta będzie porównywać Cię do jej byłych lub byłego uprawiając z tobą seks i jeśli nie zrobisz na niej ogromnego wrażenia, szczególnie podczas pierwszego razu, to ona może przestać chcieć utrzymywać z tobą w ogóle jakikolwiek kontakt. 

Dlatego MUSISZ na niej zrobić niewiarygodne wrażenie w łóżku! 

Ale jeśli tego nie zrobisz i ona uzna, że:

- Nie podniecasz ją tak jak jej poprzedni facet, 

- Seks z tobą jest słaby, za szybko dochodzisz, 

- Nie możesz uprawiać seksu 1-2h, masz problemy z ponowną erekcją po pierwszym, czy drugim wtrysku, 

- Czy w ogóle cierpisz na impotencję… 

...To niestety, ale twoje szanse na szczęśliwy i pełen satysfakcji związek z atrakcyjną kobietą są równe niemalże 0 (słownie: ZERU!) 

A szczególnie właśnie, wtedy kiedy szybko dochodzisz, nie możesz mieć silnej ponownej erekcji kolejny raz po pierwszym (czy nawet drugim) wtrysku, czy ogólnie masz problemy z erekcją (impotencja). 

To wtedy po prostu jesteś SKREŚLONY w jej oczach (i prawdopodobnie w oczach jej koleżanek dalszych czy bliższych też)!!!

Nie przedłużając… 

Mam dla Ciebie metody, które są sprawdzone i całkowicie nowe, o których na 99% nie wiesz, abyś zawsze i wszędzie miał ochotę na seks, abyś mógł go uprawić godzinami, nie odczuwając większego zmęczenia, aby twoje erekcje były silniejsze niż do tej pory, i abyś zawsze był gotów na następną rundę (nieważne czy drugą, czy czwartą, po prostu zawsze!). 

A żeby tego było mało, pozbędziesz się przedwczesnego wytrysku oraz braku lub słabej erekcji (impotencji)! 

Przetestuj to w praktyce i wejdź na zupełnie inny poziom seksu, o jakim nawet nie miałeś pojęcia, że istnieje!

Chciałbym przedstawić Ci efekt prawie 10 lat doświadczeń z uwodzenia i rozkochiwania w sobie kobiet z całej Polski za pomocą Seksu oraz Seksualnego Uwodzenia, po raz pierwszy!!!

Nauczę Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o uwodzeniu i rozkochiwaniu w sobie dziewczyn w Polsce i za granicą, za pomocą Seksualnego Uwodzenia oraz czystego SEKSU
!

Wiedzy z tego kursu jeszcze NIGDZIE nie udostępniałem, w żadnym płatnym materiale, a tym bardziej darmowym np. na YTbie, więc Gwarantuje Ci, że ten materiał odmieni twoje relację z kobietami na zawsze o 180 stopni!!!

A jeśli już jesteś dobry, w relacjach z kobietami (seksie) to będziesz Jeszcze LEPSZY!

Czego Jeszcze Się Dowiesz Z Tego Programu Szkoleniowego?

Moduł I

Jak wydłużać stosunki z kobietą do ponad (min.) godziny czasu (stopniowo)
Jak długo powinieneś uprawiać seks, aby kobiety dochodziły do orgazmu/ów
Jak możesz zwiększyć swoją sprawność seksualną
Jak wizualnie powiększyć swojego penisa, aby ona myślała, że masz większego 
Kontrola swoich mięśni kegla, aby nie spuścić się po paru chwilach - Jak to robić?
Kiedy znacznie wydłużysz seks z dziewczyną do kilku godzin - co z nią wtedy robić?
Techniki w łóżku, po których ona będzie jęczeć z rozkoszy jak nigdy wcześniej
Jak usunąć impotencję?
Co wpływa na twoją ochotę na seks?
Co zrobić jeśli za szybko doszedłeś - Jak sobie wtedy poradzić i inaczej zadowolić kobietę (konkretne rzeczy)
Seks z Byłą - Jak ponownie nakręcić Ex na ciebie za pomocą seksu

Moduł II

Jak pozbyć się raz na zawsze przedwczesnego wytrysku
Jak kontrolować wytrysk (Ćwiczenia)
Jak powstrzymać się od wytrysku (Ćwiczenia)
Jak znacząco wydłużyć seks z kobietą
Konkretne pozycje w łóżku, które wydłużają seks
Jak dłużej uprawiać seks (Psychologiczny Trening)
Co mówić i jak rozmawiać z dziewczyną jeśli nie podołałeś w łóżku (zawiodłeś)
Jak usunąć impotencję
Jak mieć żelazne erekcję
O czym myśleć z dziewczyną w łóżku jeśli nie chcesz, aby nastąpił wytrysk
Psychika Niszczy Twój Seks - Jak to się dzieje i jak temu zaradzić?
Zapobiegnij szybkiemu wytryskowi - Konkretne Techniki
Jak zawsze mieć ochotę na Seks!

Moduł III

Nastawienie psychiczne do seksu, abyś mógł dłużej wytrzymać - Jakie nastawienie mieć?
Co robić i jak się zachowywać, aby ona czuła, że masz wysoki poziom testosteronu
Jak cieszyć się własnym wytryskiem, aby pokazać dziewczynie, że jesteś prawdziwym Samcem Alfa
Jak i co zrobić, aby kobieta szybko szczytowała (osiągnęła orgazm) - Jak taki seks uprawiać (inny rodzaj seksu)
Czego NIGDY jej nie mów w łóżku
Jakie nastawienie do seksu ma 99% kobiet
Różnica między przygodnym seksem, a seksem w związku
Co zrobić jeśli szybko doszedłeś i jeśli nie chcesz jej stracić
Jaka jest przyczyna szybkiego wytrysku i jak to wyeliminować
Intensywność poruszania się w kobiecie - Jakie powinno być idealne tempo?

Moduł IV

Co i jak robić, aby dłużej wytrzymać kiedy ona robi ci laskę (loda)
Jak możesz sprawić, aby kobieta miała obsesję na punkcie seksu z Tobą
Sposoby na przedłużenie seksu
Psychologiczne sztuczki na przedłużenie seksu
Coś, czego pragnie każda kobieta w łóżku, a do czego ŻADNA się nie przyzna! - Dzięki temu będziesz miał niesamowitą przewagę nad innymi facetami!
Metody na znaczące zwiększenie potencji - Uprawianie seksu całą noc to będzie dla ciebie cheb powszedni
Naucz ją "TEGO", a dzięki temu nauczysz ją, aby pomogła ci w dłuższym uprawianiu seksu
Jak na stałe wydłużyć swoje stosunki 
Jak znaleźć Punk G? - U każdej kobiety
Gdzie jest Punk G?
Jak doprowadzić kobietę do kilkunastu-kilkudziesięciu orgazmów!
Jak mieć łóżkowe maratony?
Jak właściwie uprawiać seks oralny?
Techniki Pchnięć/Wchodzenia w kobietę, aby dłużej uprawiać seks

Uogólniając, Gwarantuje Ci, że po tym kursie:

Będziesz miał (ostrzegam!) WIELE kobiety, które będą chciały spotykać się z tobą na poważnie/na stałe
Będziesz jarał, intrygował i podniecał dziewczyny samym swoim spojrzeniem i zachowaniem
Wybór dziewczyn, z którymi możesz się spotykać wzrośnie przynajmniej x3
Będziesz miał DUŻO więcej Seksu
Twoje randki przestaną się kończyć po jednym lub dwóch spotkaniach
Nie będziesz więcej spędzał wieczorów sam!
Twój związek/małżeństwo odżyje 
Twoja dziewczyna/narzeczona/żona znów będzie za Tobą szaleć jak kiedyś!
Będziesz miał NADMIAR kobiet w swoim życiu
Nie będziesz miał nawet czasu, aby spotykać się ze wszystkimi kobietami na randkę lub seks, bo będzie ich za dużo!
Twoja Ex (nawet była małżonka) wróci do Ciebie!

(Dostęp masz dożywotni wraz ze wszystkimi aktualizacjami)

Powinieneś Nabyć To Wszystko, Szczególnie Jeśli:

Jesteś mało pewnym siebie facetem
Jesteś mało doświadczony w łóżku z kobietami (mniej niż 15 kobiet)***
Nie masz wykształcenia wyższego
Jesteś wstydliwy gościem
Jesteś Introwertykiem
Nie jesteś przystojny
Nie jesteś bogaty
Jesteś niski
Jesteś łysy czy masz zakola
Myślisz, że już NIC Ci nie pomoże
Jesteś doświadczony w łóżku z kobietami (więcej niż 15-20 kobiet) - Ponieważ na 1000% dowiesz się o rzeczach o których, wcześniej nie miałeś pojęcia, gwarantuje!

Bo To Wszystko Przestanie Mieć Znaczenie Kiedy Poznasz Wiedzę Jak Dawać Łóżkową Rozkosz Kobiecie, Jakiej Jeszcze NIGDY Nie Przeżyła (dziewczynie przyszłej/obecnej/żonie)   - OBIECUJĘ Ci TO albo 100% ZWROTU PIENIĘDZY!

Cena na moim sklepie za ten kurs TERAZ:

A Ty możesz dostać "KRÓLA SEKSU" na jeszcze lepszych warunkach cenowych! 

Nigdzie nie mówię o tej PROMOCJI, ani na Facebooku, ani na YouTubie, ani nawet na stronie nie ma takiej ceny! 

Wiedzą o niej tylko moi klienci !

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy!

Dodatkowo chcę Ci dać GWARANCJĘ! 

Będziesz mógł przerobić 2 moduły programu, bez ponoszenia żadnego ryzyka. A jeśli  po obejrzeniu szkolenia, uznasz, że to nie jest to, czego oczekiwałeś i z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z efektów, jakie osiągniesz z moimi metodami (W CO WĄTPIĘ !), to wystarczy, że napiszesz do mnie na kontakt@tomgac.pl, a zwrócę Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty. Bez pytań, bez podawania jakiegokolwiek powodu. Wystarczy, że napiszesz do mnie, w ciągu 14 dni od zakupu, a ja zwrócę Ci Twoje pieniądze w ciągu 24h. 

Szczerze wątpię, że będziesz chciał zwrócić ten program, ponieważ jestem pewien, że spełni on Twoje oczekiwania i sam będziesz w ciężkim szoku, jak konkretna wiedza tam jest zawarta i wiem, że nie pożałujesz ani złotówki wydajnej na to szkolenie. 

Ale chcę dać Ci tę gwarancję zwrotu pieniędzy, abyś czuł się w 100% bezpieczny, żebyś nie podejmował żadnego ryzyka i żebyś mógł tylko zyskać. 

Ponieważ cholernie zależy mi na Twoim sukcesie z kobietami i ogólnie w Twoim całym życiu!

A więc możemy się tak umówić?

Pasuje Ci ten deal? 

Król Seksu tylko na tej stronie za:

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety), również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak być lepszy w łóżku od 99% facetów 

- Sztuczki w łóżku, po których kobieta Cię NIGDY nie zapomni (Tego nie dowiesz się z Erotycznych Stron, ani nigdzie indziej!)

- Jak znacznie wydłużyć seks!

- Jak pozbyć się przedwczesnego wytrysku (Konkretne ćwiczenia jak kontrolować wytrysk i się od niego powstrzymać)

-  Łóżkowe pozycje, które znacznie wydłużają seks (moje autorskie pozycje)

- Jak uprawiać seks dłużej, nawet kilka godzin! (Trening, przez który Cię przeprowadzę)

- Jak pozbyć się Impotencji NA ZAWSZE!

- Jak mieć EREKCJE, jakich jeszcze nigdy nie miałeś

- Twoja Psychika - Jak niszczy lub jak ulepsza twój seks (rozkładam męską psychikę seksualną na czynniki pierwsze)

- Jak zwiększyć swoją sprawność seksualną  (moja autorska metoda, którą odkryłem po przespaniu się z 100-tką kobiet)

- Jak doprowadzić kobietę do kilkunastu orgazmów (Jak mieć maraton seksualny)

- Najmocniejsze metody na zwiększenie potencji!

- Jak kobiety myślą o seksie i jak możesz to wykorzystać, aby dać jej przyjemność, jakiej nie dał jej nikt inny

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia lepszym, a wręcz najlepszym facetem, w łóżku, jakiego kobieta, która ci się podoba do, tej pory miała. 90% mężczyzn nie potrafi dać kobiecie satysfakcjonującego seksu, powodem tego jest np. przedwczesny wytrysk, impotencja, nie umiejętność doprowadzenia kobiety do orgazmu, słaba wytrzymałość, brak energii na kolejny stosunek, czy brak doświadczenia i odpowiednich umiejętność, które zafascynują i zaszokują kobietę.  

Jeśli masz problem z którąś z wyżej wymienionych przypadłości to, koniecznie musisz coś z tym zrobić, ponieważ brak satysfakcjonującego seksu dla kobiety często prowadzi do rozpadu związku lub zdrady! 

Na szczęście w kursie ...... masz gotowe rozwiązania  na wszystkie wyżej wymienione problemy, ponieważ sam kiedyś miałem problem z brakiem erekcji, a później przedwczesnym wytryskiem, ale wyszedłem z tego i teraz mogę ci powiedzieć, co dokładnie masz zrobić, aby również się tego pozbyć!

Dodatkowo dzięki lekcjom, w których opowiadam o moich łóżkowych sytuacjach, nabierzesz ogromnego doświadczenia, ponieważ powiem Ci, co i jak robić z dziewczyną w łóżku, abyś był jej NAJLEPSZYM!

Potem wystarczy, że tylko to zastosujesz!

STANIESZ SIĘ KOCHANIEM, Z KTÓRYM KOBIETY BĘDĄ CHCIAŁY SPAĆ NON-STOP - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez seks z tobą, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety) NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Najlepszym Kochaniem w Łóżku, Którego Kobieta Nigdy Nie Zapomni i Będzie Chciała Mieć z Tobą Seks Non-Stop, a Potem Się W Tobie Zakocha Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Emocjonalny Kod Kobiet, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się jak generować emocję w rozmowie z dziewczyną, aby zainteresowała się tobą oraz żeby reagowała entuzjastycznie na to co mówisz i na twoją osobę.

Nauczę cię również jak zawładnąć jej emocjami, aby tak się uzależniła od ciebie, żeby nie widziała świata poza tobą. Ogólnie dowiesz się wszystkiego na temat wywoływania emocji w kobietach, tak żeby nie mogła przestać o tobie myśleć oraz żeby sama zaczęła inwestować w waszą znajomość  i nie potrafiła ci odmówić np. związku.

Cena za Emocjonalny Kod Kobiet NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797 zł

Close

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Możesz nabyć Króla Seksu w pakiecie na dodatkowej mocnej promocji, jeśli zdecydujesz się na niego teraz. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Close

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Możesz nabyć Emocjonalny Kod Kobiet na dodatkowej mocnej promocji, jeśli zdecydujesz się na niego teraz. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797 zł

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie TOP Dziewczyna 10/10, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak się zachowywać w towarzystwie BARDZO atrakcyjnej kobiety, aby poczuła do Ciebie pożądanie i ekscytację

- Jak uwodzić modelki,  laski 10/10? (Tego nie dowiesz się z kanałów na YouTubie)

- Na podstawie czego kobieta 10/10 decyduje o wyborze mężczyzny na związek? (dzięki tej wiedzy będziesz w stanie być z prawdziwą modelką!)

- Jak komunikować się z dziewczynami 10/10, aby zacząć jej się podobać jak nikt inny przedtem (konkretne przykłady kopiuj wklej)

-  Dlaczego najpiękniejsze kobiety często są niedostępne i jak to obejść

- Największe błędy w uwodzeniu topowych lasek 10/10

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać dziewczynę 10 na 10 do szaleństwa

- Jak sypiać z najpiękniejszymi kobietami, modelkami, hostessami, laskami 10/10 (konkretna strategia, kopiuj wklej od wdrożenia przez Ciebie)

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat uwodzenia najpiękniejszych kobiet, lasek 10/10. Jeśli chcesz mieć u swego boku przepiękną dziewczynę, która będzie cię kochać, oraz której koledzy będą  ci zazdrościć, a wszyscy inni będą, się oglądać za wami zastanawiając się, jak ty to zrobiłeś, że wyrwałeś TAKĄ LASKĘ to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za TOP Dziewczyna 10/10 NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 1199 zł

Będzie: 1199 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętności i Wiedza Jak Uwodzić Najpiękniejsze TOPowe kobiety 10/10 i Ewentualny Związek z Taką Przepiękną Dziewczyną, Której Każdy Będzie Ci Zazdrościć Jest Wart 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie CHARYZMATYCZNY FACET, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak przyciągać spojrzenia kobiet w każdym momencie kiedy tylko będziesz tego chciał

- Co zrobić, aby kobiety chciały spotykać się z Tobą na poważniej (Tego nie dowiesz się na YouTubie!)

- Jak zwiększysz wybór kobiet, z którymi możesz się Spotykać i SYPIAĆ!

- Dostawać dużo atencję i zainteresowania od kobiet, które ci się podobają

-  Jak mieć większe powodzenie u płci przeciwnej, dzięki charyzmie stosując "Charyzmatyczną Pętlę" (moja autorska technika)

- Jak być bardziej szanowanym i respektowanym przez kobiety i nie tylko (przez szefa, ludzi, współpracowników, znajomych)

- Twoje randki przestaną kończyć się po pierwszym lub drugim spotkaniu

- Nauczysz się podniecać dziewczyny samym spojrzeniem

- Przestaniesz spędzać wieczory samotnie!

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać w sobie dowolną dziewczynę do szaleństwa, dzięki "Charyzmatycznemu Zapętlaniu" (moja autorska technika)

- Mieć więcej przyjaciół i budować lepsze relacje z ludźmi

- Wyróżnić się w pracy, sprawić, żeby twój szef cię bardziej polubił i nawet otrzymać podwyżkę!

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia i stania się CHARYZMATYCZNYM FACETEM, dzięki temu dziewczyna, którą będziesz chciał poderwać, zacznie się czuć jak NIGDY DOTĄD, przy nikim innym, nie będzie wiedziała, dlaczego podobasz jej się coraz bardziej i czemu chcę być coraz bliżej ciebie i dłużej z tobą, a kiedy cię nie ma to tylko myśl o tobie i o tym kiedy do niej zadzwonisz, napiszesz i w końcu się znowu zobaczycie, a co najlepsze sama nie będzie wiedziała, dlaczego tak się dzieje, bo przecież nic szczególnego nie robiliście. 

TO JEST WŁAŚNIE "TA" CHARYZMA, JAKIEJ CIĘ NACZUĘ - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na polepszenie jakości Twojego życia w życiu codziennym. Twoje relację z ludźmi staną się lepsze, będziesz bardziej lubiany,  będziesz miał więcej znajomych, szczerych przyjaciół, a twój szef zacznie cię darzyć większą sympatią, dzięki czemu być może otrzymasz nawet niemałą podwyżkę!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za CHARYZMATYCZNEGO FACETA NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Charyzmatycznym Facetem, Dzięki Czemu Będziesz Miał Większe Powodzeniu u Kobiet i Będziesz Bardziej Lubiany Przez Ludzi, Znajomych i Szefa Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety), również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak być lepszy w łóżku od 99% facetów 

- Sztuczki w łóżku, po których kobieta Cię NIGDY nie zapomni (Tego nie dowiesz się z Erotycznych Stron, ani nigdzie indziej!)

- Jak znacznie wydłużyć seks!

- Jak pozbyć się przedwczesnego wytrysku (Konkretne ćwiczenia jak kontrolować wytrysk i się od niego powstrzymać)

-  Łóżkowe pozycje, które znacznie wydłużają seks (moje autorskie pozycje)

- Jak uprawiać seks dłużej, nawet kilka godzin! (Trening, przez który Cię przeprowadzę)

- Jak pozbyć się Impotencji NA ZAWSZE!

- Jak mieć EREKCJE, jakich jeszcze nigdy nie miałeś

- Twoja Psychika - Jak niszczy lub jak ulepsza twój seks (rozkładam męską psychikę seksualną na czynniki pierwsze)

- Jak zwiększyć swoją sprawność seksualną  (moja autorska metoda, którą odkryłem po przespaniu się z 100-tką kobiet)

- Jak doprowadzić kobietę do kilkunastu orgazmów (Jak mieć maraton seksualny)

- Najmocniejsze metody na zwiększenie potencji!

- Jak kobiety myślą o seksie i jak możesz to wykorzystać, aby dać jej przyjemność, jakiej nie dał jej nikt inny

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia lepszym, a wręcz najlepszym facetem, w łóżku, jakiego kobieta, która ci się podoba do, tej pory miała. 90% mężczyzn nie potrafi dać kobiecie satysfakcjonującego seksu, powodem tego jest np. przedwczesny wytrysk, impotencja, nie umiejętność doprowadzenia kobiety do orgazmu, słaba wytrzymałość, brak energii na kolejny stosunek, czy brak doświadczenia i odpowiednich umiejętność, które zafascynują i zaszokują kobietę.  

Jeśli masz problem z którąś z wyżej wymienionych przypadłości to, koniecznie musisz coś z tym zrobić, ponieważ brak satysfakcjonującego seksu dla kobiety często prowadzi do rozpadu związku lub zdrady! 

Na szczęście w kursie ...... masz gotowe rozwiązania  na wszystkie wyżej wymienione problemy, ponieważ sam kiedyś miałem problem z brakiem erekcji, a później przedwczesnym wytryskiem, ale wyszedłem z tego i teraz mogę ci powiedzieć, co dokładnie masz zrobić, aby również się tego pozbyć!

Dodatkowo dzięki lekcjom, w których opowiadam o moich łóżkowych sytuacjach, nabierzesz ogromnego doświadczenia, ponieważ powiem Ci, co i jak robić z dziewczyną w łóżku, abyś był jej NAJLEPSZYM!

Potem wystarczy, że tylko to zastosujesz!

STANIESZ SIĘ KOCHANIEM, Z KTÓRYM KOBIETY BĘDĄ CHCIAŁY SPAĆ NON-STOP - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez seks z tobą, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety) NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Najlepszym Kochaniem w Łóżku, Którego Kobieta Nigdy Nie Zapomni i Będzie Chciała Mieć z Tobą Seks Non-Stop, a Potem Się W Tobie Zakocha Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PROMOCJE?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego TOP kursu pt.  Władca Kobiecych EmocjiKontroluj i Władaj Emocjami Kobiet — Zmieniając Jej Uczucia Kiedy Tylko Chcesz, również na MEGA PROMOCJI. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak kontrolować emocje Kobiety 

- Co mówić i jak się zachowywać, aby kontrolować jej zachowanie (Tego nie dowiesz się z YouTube'a, ani nigdzie indziej!)

- Jak przeprowadzić Kobietę przez każdy stan emocji (skrajnie negatywnych do skrajnie pozytywnych) - Kontrolując wszystko na każdym kroku

- Jak nie przepalić znajomości przez zbyt dużo emocji

-  Jak rozładować emocje, aby jej zainteresowanie wystrzeliło w kosmos (moja autorska metoda)

- Jaki ma Charakter, Faceta, w którym kobiety się zakochują na zabój (Konkretny Opis)

- Moje autorskie absolutnie NAJLEPSZE emocjonalne teksty do kobiet - Po których ona oszaleje na twoim punkcie

- Jak Władać Emocjami kobiety

- Ile i jakich konkretnie emocji musisz wywołać, aby kobieta się w Tobie zakochała na zabój

- Psychologia Emocji Kobiet

- Teksty kopiuj-wklej na każdą okazję z kobietą

- Jak rozpoznać konkretny typ kobiety i jak się do niej dopasować emocjami

- Jak uratować związek poprzez kierowanie emocjami kobiety

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat Władania Kobiecymi Emocjami! 

Takiego materiału na temat emocji jeszcze nie stworzyłem!!!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez emocje, jakie im dajesz, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w TERAZ w PROMOCJI i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Władca Kobiecych Emocji — Kontroluj i Władaj Emocjami Kobiet — Zmieniając Jej Uczucia Kiedy Tylko Chcesz, NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba zapłacić za ten kurs teraz na moim sklepie to 1997 zł 

(Tak, moje kursy są coraz droższe, bo są coraz lepsze, dlatego takiej ceny, jaką proponuję teraz, już nie będzie NIGDY!)

Cena na sklepie: 1997 zł
Tylko teraz w pakiecie: 99 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Władać Kobiecymi Emocja od A do Z (A wiadomo nie od dziś, że kontrolując kobiece emocje jesteśmy w stanie zrobić z nią wszystko!) Jest Warta 99 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PROMOCJE?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego TOP kursu pt.  Władca Kobiecych EmocjiKontroluj i Władaj Emocjami Kobiet — Zmieniając Jej Uczucia Kiedy Tylko Chcesz, również na MEGA PROMOCJI. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak kontrolować emocje Kobiety 

- Co mówić i jak się zachowywać, aby kontrolować jej zachowanie (Tego nie dowiesz się z YouTube'a, ani nigdzie indziej!)

- Jak przeprowadzić Kobietę przez każdy stan emocji (skrajnie negatywnych do skrajnie pozytywnych) - Kontrolując wszystko na każdym kroku

- Jak nie przepalić znajomości przez zbyt dużo emocji

-  Jak rozładować emocje, aby jej zainteresowanie wystrzeliło w kosmos (moja autorska metoda)

- Jaki ma Charakter, Faceta, w którym kobiety się zakochują na zabój (Konkretny Opis)

- Moje autorskie absolutnie NAJLEPSZE emocjonalne teksty do kobiet - Po których ona oszaleje na twoim punkcie

- Jak Władać Emocjami kobiety

- Ile i jakich konkretnie emocji musisz wywołać, aby kobieta się w Tobie zakochała na zabój

- Psychologia Emocji Kobiet

- Teksty kopiuj-wklej na każdą okazję z kobietą

- Jak rozpoznać konkretny typ kobiety i jak się do niej dopasować emocjami

- Jak uratować związek poprzez kierowanie emocjami kobiety

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat Władania Kobiecymi Emocjami! 

Takiego materiału na temat emocji jeszcze nie stworzyłem!!!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez emocje, jakie im dajesz, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w TERAZ w PROMOCJI i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Władca Kobiecych Emocji — Kontroluj i Władaj Emocjami Kobiet — Zmieniając Jej Uczucia Kiedy Tylko Chcesz, NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba zapłacić za ten kurs teraz na moim sklepie to 1997 zł 

(Tak, moje kursy są coraz droższe, bo są coraz lepsze, dlatego takiej ceny, jaką proponuję teraz, już nie będzie NIGDY!)

Cena na sklepie: 1997 zł
Tylko teraz w pakiecie: 99 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Władać Kobiecymi Emocja od A do Z (A wiadomo nie od dziś, że kontrolując kobiece emocje jesteśmy w stanie zrobić z nią wszystko!) Jest Warta 99 zł)

Close