Do końca PROMOCJI zostało TYLKO:

Męski Temperament - Energetyczny Dynamizm i Wysoka Energia W Relacjach Z Kobietami

Jak Uwodzić "Wysokimi Wibracjami Emocjonalnymi" !

Poznaj MÓJ NOWY 3 ETAPOWY Autorski System, który pozwoli Ci za pomocą Energetycznego Dynamizmu i Męskiego Temperamentu spowodować, że każda kobieta, na której zastosujesz moje metody, będzie szaleć za Tobą.

Dzięki temu to Ty zawsze będziesz prowadził w relacji, a kobieta będzie Cię słuchać i za Tobą podążać. 

To szkolenie pozwoli Ci raz na zawsze przejąć kontrolę nad Twoimi relacjami z kobietami, które Ci się podobają i od tej pory to one będą ganiać za Tobą i prosić o Twoją atnecję - OBIECUJE CI TO BRACIE !

Jest to zupełnie nowy materiał i nowy system wytwarzania wibracji emocjonalnych, przy wysokiej energii. Testowałem i sprawdzałem to wszystko w praktyce przez 9 miesięcy, na sobie i na moich najbliższych kursantach... i teraz mając pewność, że to wszystko działa, mogłem to opakować w program szkoleniowy.


Odkryj, Jak Z Sukcesem Uwodzić Kobiety Za Pomocą Swojego Męskiego Temperamentu (BO TAK DA SIĘ TO ZROBIĆ - ALBO 100% ZWROTU PIENIĘDZY!)

(Promocja trwa TYLKO do tego Piątku (12.01) do 23:59)

Jeśli kobieta jest oporna co do ciebie, nie ma nastroju na pocałunek, rozmowę czy na seks, albo unika kontaktu czy spotkań z tobą to znaczy, że nie czuje Twojego Męskiego Temperamentu !

I tak było, jest i będzie zawsze… mężczyźni, którzy nie mają lub nie pokazują (w odpowiedni sposób), swojego Męskiego Temperamentu od zawsze mają i będą mieć problemy w relacjach z kobietami.

Jeśli nie kierujesz relacją z kobietą, za pomocą swojego Męskiego Temperamentu to kobieta szybko traci tobą zainteresowanie.

Wysoka dynamika w relacji, którą wytwarzasz za pomocą energii, bezpośrednio ze swojego Męskiego Temperamentu powoduje, że jesteś dla kobiety ciekawy i intrygujący w każdej sytuacji.

Jeśli nauczysz się pokazywania swojego Męskiego Temperamentu i tym samym zwiększenia dynamiki i energii w związku i na randce, to kobieta będzie tobą dużo bardziej zainteresowana i podekscytowana.

Bo prawda jest taka, że jeśli nie wytwarzasz odpowiedniej energii na waszym spotkaniu (powodem jest właśnie brak lub nieumiejętne pokazywanie swojego Męskiego Temperamentu), to tym samym jesteś dla kobiety nudny i monotonny, a ona szybko straci tobą zainteresowanie i motywacje do dalszych spotkań.


Energetyczny Dynamizm i Męski Temperament ...

Co Mają Wspólnego i Jak Działają Na Kobiety ?

Prawda jest taka, że kiedy nauczysz się pokazywać (w odpowiedni sposób), Męski Temperament, to nawet kobieta, która ci się podoba, a która nie jest tobą aktualnie zainteresowana, sama zacznie dużo lepiej na ciebie reagować i zabiegać o ciebie.

Ponieważ zaczniesz wytwarzać energię między wami, której ona wcześniej nigdy nie czuła z Tobą, ani tym bardziej z żadnym innym facetem.

Jeśli aktualnie masz problem, że kobieta, która ci się podoba, nie zwraca na ciebie szczególnej uwagi lub nie jest tobą zainteresowana w kontekście relacji damsko-męskiej, to wynika to z braku odpowiedniej dynamiki energetycznej w waszej relacji, która popchnęłaby całą interakcję do przodu.

Energetyczna dynamika (o ile w ogóle jest w interakcji między kobietą, a mężczyzną), kojarzy się płci pięknej z nieziemskim seksem i ogromnymi emocjami.

Lecz niestety ponad 90% facetów nie potrafi wytwarzać energetycznej dynamiki w relacji.

A to są przecież dwa największe “marzenia” kobiet, jeśli chodzi o relację z mężczyzną.

Każda kobieta marzy o ogromnych bodźcach emocjonalnych i nieziemskim seksie. Lecz niestety mało który mężczyzna potrafi im to dać, a tym bardziej mało który facet potrafi pokazać to kobietą, przez co ponad 90% facetów, odpada u kobiet już w przedbiegach.

A pokazać to kobiecie możesz tylko za pomocą dynamicznej energii w interakcji, która ściśle wypływa z twojego Męskiego Temperamentu.

Odkrycie tego, o czym właśnie ci mówię, zajęło mi 16 lat !

Kiedy zaczniesz wykorzystywać metody Energetycznego Dynamizmu i Męskiego Temperamentu, zdziwisz się, jak duże powodzenie wśród kobiet będziesz mieć.

Wystarczy, żebyś wprowadził tylko kilka metod z tego programu, a kobieta już nigdy cię nie zapomni !

Dodatkowo już nigdy nie usłyszysz słowa sprzeciwu od kobiety czy jakiegokolwiek oporu, ponieważ kobieta będzie chciała tylko więcej i więcej.


Uwodzenie Za Pomocą “
WYSOKIEJ WIBRACJI ENERGETYCZNEJ”, Zrobi Z Ciebie Króla Dla Kobiet

Posłuchaj uważnie !

Jeśli do tej pory kobieta, która ci się podoba, nie zwracała na ciebie uwagi, to kiedy wprowadzisz do swojego sposobu bycia “Męski Temperament” i zaczniesz go przy niej pokazywać, to ona sama zacznie do ciebie pisać i zabiegać o twoje względy.

Pewnie się teraz zastanawiasz, jak to w ogóle działa, prawda ?

Zacznijmy od początku.

Większość facetów (szczególnie ci bez doświadczenia), prowadzą relację na “chybił trafił” i robią wszystko bardzo chaotycznie, więc tym samym nie wytwarzają między nimi (nim a kobietą), odpowiedniej wibracji energetycznej. A to jest absolutna podstawa jeśli chcesz mieć udane relację z kobietami. Ponieważ musisz między wami wytwarzać wibracje, których kobieta chcę więcej i więcej. Bo żeby je dostać będzie musiała, spędzać z tobą czas, a to spowoduje, że będzie się w tobie zakochiwać ze spotkania na spotkanie coraz bardziej.

Dlatego moim celem jest nauczyć cię prowadzenia relacji za pomocą Energetycznego Dynamizmu i Męskiego Temperamentu, ponieważ w ten sposób wytworzysz odpowiednią energię między wami, a to spowoduje, że kobieta poczuje się z tobą komfortowo.

Później pokaże ci jak oswoić kobietę z twoim dotykiem, ponieważ eskalując relację poprzez dotyk, drastycznie zwiększysz energię między wami, a to spowoduje, że wibracje wewnątrz niej się zwiększą i będzie bardziej podatna na twoje działanie z poziomu Męskiego Temperamentu.

Kiedy przejdziesz przez dwa poprzednie kroki, powiem ci jak wprowadzać podniecenie i ekscytację seksualno-emocjonalną za pomocą “WYSOKIEJ WIBRACJI ENERGETYCZNEJ”, dzięki czemu kobieta przestanie mieć jakiekolwiek opory i zacznie się tobie oddawać kawałek po kawałek, coraz bardziej i bardziej.

Prawdę mówiąc, dostaniesz ode mnie całą moją wiedzę w jednym miejscu wraz z gotowym planem działania. A to wszystko zadziała na twoją koleżankę, z której chcesz zrobić swoją dziewczynę, znajome z pracy czy szkoły lub kobietę, która ci się podoba.


Moje Wnioski Z Ponad 500-Set Konsultacji Z Moimi Kursantami

Po przeprowadzeniu ponad 500-set konsultacji, z moimi podopiecznymi, odkryłem, że ogromnym problemem mężczyzn jest brak wysokiej energii podczas interakcji z kobietą. A to ściśle wynika z braku Męskiego Temperamentu, którego dany facet nie ma w ogóle albo na niskim poziomie.

Wielu facetów ma taki problem, że podczas zagadania do dziewczyny w necie, na ulicy czy podczas randki z kobietę nie wiedzą, co i jak robić, ani jak rozmawiać.

A problemem nie jest to CO ROBIĆ czy O CZYM ROZMAWIAĆ, ale JAK ROBIĆ i JAK ROZMAWIAĆ.

Możesz rozmawiać z dziewczyną nawet o pogodzie albo o świerszczach, ale jeśli robisz to w odpowiedni sposób (wysokie wibracje energetyczne), to ta rozmowa może być niesamowicie ciekawa, fajna i intrygująca !

Dlatego musisz poznać, odpowiedzi na pytanie “JAK”, a nie “CO”.

Bo to załatwi całą sprawę. Jeśli potrafisz wytworzyć Energetyczny Dynamizm w interakcji z kobietą i w ten sposób emanować wysoką energią, która będzie wypływać wprost proporcjonalnie z twojego Męskiego Temperamentu, to nie musisz się nawet zastawiać co i jak robić z kobietą, bo wasza znajomość będzie po prostu płynąć naprzód.

Przy okazji… uwodzenie za pomocą wibracji energetycznych to jest najlepsze rozwiązanie dla facetów nieśmiałych i małomównych, ponieważ wtedy problem rozwiążę się sam.


16 Lat Moich Eksperymentów Z Kobietami Doprowadziło Mnie Do Jednego Wniosku !

Prawda jest taka, że bycie zabawnym czy charyzmatycznym, to dla kobiet za mało…

Płeć piękna, przede wszystkim ulega facetom na rzecz energii, którą mężczyzna buduje pomiędzy nimi. Więc jeśli nie potrafisz wytwarzać między tobą, a kobietą wysokiej energii, przy której kobieta będzie sama aż podskakiwać z podniecenia i ekscytacji, to niestety, ale zawsze będziesz miał jakieś braki w kontaktach z kobietami.

Takie są moje wnioski na przestrzeni moich ostatnich 16 lat bycia w zaawansowanym podrywie, uwodzeniu i wszelkich relacji z kobietami.

W ostatnim czasie bardzo dużo mówi się emocjach w kontaktach z kobietami. Aby wytwarzać emocje, w rozmowie, na randce czy podczas spędzania czasu razem. I rzeczywiście są one potrzebne, bo na pewno nie raz również ode mnie słyszałeś, jak mówiłem o tym, że kobiety żywią się emocjami i potrzebują ich jak ryba wody. Więc jak najbardziej bez wytwarzania emocji w relacji z kobietą, ani rusz !

Problem jest jednak w tym, że same emocje to za mało. Ponieważ przez ich nadmiar możesz wpaść bardzo szybko do szufladki zbyt miłego gościa, albo przyjaciela.

Ponieważ, aby wszystko miało rację bytu, potrzebna jest odpowiednia wysoka energia między tobą a kobietą.

Dlatego Procedura Energetycznego Dynamizmu, jest brakującym elementem układanki pt. SUKCES Z KOBIETAMI !

Dzięki temu kobieta będzie znacznie bardziej zwracać na ciebie uwagę, ponieważ będzie czuła między tobą a nią energię, której nie czuła przy żadnym innym facecie lub nawet przy tobie z przeszłości.

Bez wysiłku i problemów nauczysz się przyciągać zainteresowanie kobiet, dzięki wysokiej energii, która będzie otaczać ciebie zawsze i wszędzie, w każdym miejsce, w które zawitasz i przy każdej okazji. Ponieważ to wszystko będzie się wydobywać z twojego Męskiego Temperamentu, a to się ma zawsze, a nie tylko czasami.

Czy to jest na pewno dla Ciebie?

Czy na 100% przyda Ci się ta wiedza?

Ten program szkoleniowy online jest przeznaczony przede wszystkim dla każdego faceta, który nie ma zadowalających go efektów z kobietami.

Jeśli często tracisz zainteresowanie kobiet albo nie reagują one na ciebie, tak jakbyś tego chciał to zdecydowanie, wręcz musisz poznać uwodzenie za pomocą Procedur Energetycznego Dynamizmu.

Natomiast ten kurs i ta wiedza, jest również dla mężczyzn, którzy radzą sobie w swoich relacjach z kobietami, ale chcą być w tym jeszcze lepsi.

Poznasz całą moją 16-letnią wiedzę i nauczysz się w błyskawiczny sposób osiągać sukces na polu relacji damsko-męskim, ponieważ zaczniesz momentalnie budować zainteresowanie kobiet.

Procedura Energetycznego Dynamizmu, to nowy system budowania skutecznych relacji z kobietami !

Mój najnowszy program szkoleniowy, oparty w całości na 16 latach moich doświadczeń z kobietami. Jest tam sama esencja tego co działa, ponieważ umieściłem tam tylko najlepszą wiedzą z tego co działa, ale i również z tego co nie działało, poprawiając to i ulepszając w taki sposób, aby działało to tak dobrze, jak nic innego do tej pory.

Jeśli zastosujesz te procedury i wprowadzisz je do swojego "Męskiego Temperamentu" to uwodzenie kobieta stanie się dla ciebie cholernie łatwe i przyjemnie.


Jeżeli kiedykolwiek usłyszałeś od kobiety, z którą Ci nie wyszło zdania typu:

“Muszę to przemyśleć”
“Nie jestem jeszcze gotowa na nic poważniejszego”
"Jesteś cudownym facetem, ale nie chcę cię oszukiwać... nie jest między nami tak jak powinno"
“Potrzebuje więcej czasu”
"Próbowałam się otworzyć na coś więcej, ale nie działa to w ten sposób na mnie"
"Uwierz bardzo mi przykro, spróbowaliśmy. Życzę ci wszystkiego co najlepsze"
“Jesteś świetny i każda dziewczyna marzy o takim facecie… ale nie ja”
“Zasługujesz na kogoś lepszego niż ja”
“Zostańmy przyjaciółmi”
"Bardzo dobrze bawiłam się na spotkaniach z tobą, ale jako KOLEDZY"
"Nie wrócę do Ciebie"
"Nie będziemy już ponownie razem"
“Jesteś super, ale jako kolega” itp.

Albo w ogóle z dnia na dzień przestała się do Ciebie odzywać!

To Po Zdobyciu Wiedzy z Tego Programu JUŻ NIGDY W ŻYCIU NIE USŁYSZYSZ TEGO TYPU ZDAŃ... NIGDY!!!

Bo będziesz umiał zapobiec wszelkiemu niepowodzeniu w Twojej relacjach z kobietami, dzięki temu, że nauczysz się wytwarzania WSPÓLNEJ ENERGII między wami, bez której kobieta po wspólnym czasie spędzonym z Tobą nie będzie umieć sobie poradzić, dlatego też NIGDY Cię już nie zostawi !

“Brzmi Fajnie, Ale Czy To Na Pewno Zadziała?”

Posłuchaj co nagrali mi moi kursanci kiedy zdradziłem im moją wiedzę i metody!

Jeśli przeglądasz tę ofertę na telefonie kliknij "Słuchaj w Przeglądarce" (ang. Listen in browser), żeby nie przeniosło cię na inną stronę.

Zobacz Więcej Efektów Moich Klientów (kliknij) Czego Jeszcze Się Dowiesz Z Tego Programu Szkoleniowego?

Moduł I

Co to znaczy UWODZENIE ENERGIĄ ?
Podstawy UWODZENIA ENERGIĄ 
Jak płeć piękna czyta Twoją męską energię ? (Jak Cię testuje czy ją masz, czy nie)
Co robić, aby koleżanki zaczęły Cię uwodzić 
W jaki sposób pozbyć się PRESJI podczas rozmowy z kobietą
Jak podnosić energię w waszej relacji, za pomocą zmiany sposobu rozmowy
Budowa napięcia za pomocą energetycznego dynamizmu
Budowa niepewności i zaciekawienia, za pomocą energetycznego dynamizmu
Łącznie EMOCJONALNE UWODZENIA z uwodzeniem WYSOKĄ ENERGIĄ
Co to jest energia seksualna i jak nią uwodzić kobietę
Prowadzenie kobiety i relacji za pomocą energetycznej rozmowy
Jak łączyć wysoką męską energię i budowanie dotyku
Szybkie przejście od rozmowy do ekscytującego dotyku energetycznego
Bodźce energetyczne (co to jest ?)
Jak kobiety reagują na bodźce energetyczne oraz na jakie bodźce kobiety rzeczywiście reagują 
Tajemnice podświadomości kobiety
Ładowanie różnych rodzai energii w kobiecej psychice
Wytwarzanie w kobiecie połączenia temperamentów za pomocą wysokiej energii (kobieta będzie czuła, ze łączy was coś wyjątkowego)

Moduł II

Jakie słowa zawsze i wszędzie podnoszą energię i ekscytacje kobiety
Koncentracja na wysokiej energii znajomości - jak to robić ? 
Jak nie koncentrować się na rozmowie, a zamiast tego jak skupić się na emocjonalnej energii relacji
Pozytywna i negatywna energia w relacji
Jak uwodzić kobiety za pomocą pozytywnej i negatywnej energii
Jak oczyścić swój umysł z negatywnej energii przed uwodzeniem
Jak pozbyć się negatywnych bodźców energetycznych z Twojego ciała i umysłu, aby nic Cię nie hamowało przed skutecznym uwodzeniem
3 rzeczy, które musisz pokazać przy kobiecie, aby wznieć w niej seksualną energię, żeby pomyślała o seksie z Tobą
Utrzymywanie wysokiej energii w związki krótkim i długim 
Budowa ekscytacji energetycznej u kobiety za pomocą gestów i słów 
Psychologia Zainteresowania Kobiety
Stosowanie UWODZENIA ENERGIĄ - na podstawie moich historii z życia
Słabe punkty kobieciej psychiki
Na co jest podatna każda kobieta, która znasz i którą poznasz
Jak odczytywać mowę ciała kobiety
Jak stosować uwodzenie WYSOKĄ ENERGIĄ (krok po kroku)
Elektryzujący i energetyczny wpływ na kobietę za pomocą mowy ciała, gestów i słów 
Całkowicie NOWE moje osobiste historię oraz historię moich kursantów z uwodzenia kobiet  wysoką energią (koleżanek i nie tylko)  - NOWE SPOSOBY i METODY
Jak rozmawiać z kobietą, aby od razu widziała i czuła, że nie jesteś tylko jej kolegą/przyjacielem

Moduł III

"Mniej Znaczy Więcej" - jak wykorzystywać tę przepotężną regułę w Twoich relacjach z kobietami
Gra na pierwotnych instynktach kobiety
Co robić, aby dziewczyna poczuła do Ciebie silne przyciąganie energetyczne
Czemu kobiety traktują Cię jak kolegę i jak to zmienić, za pomocą wysokiej energii 
Nakręcanie ENERGII w kobiecie podczas pisania, rozmowy telefonicznej, rozmowy na żywo - jak to robić poprawnie 
Problemy, na które musisz uważać podczas uwodzenia energią
Jak reagują konkretne typy kobiet na uwodzenie wysoką energią
Jak uwieść kobietę za pomocą energii ze szkoły/studiów
Jak uwieść kobietę za pomocą energii z pracy
Jak uwieść EX kobietę za pomocą energii
Jak uwieść sąsiadkę i zdobyć jej zainteresowanie za pomocą energii
STRATEGIA (A-Z), uwodzenia kobiet, które znasz, ale które nie zwracają na Ciebie uwagi
Jak DOMINOWAĆ energią kobietę
Jak dać kobiecie zastrzyk DOPAMINY, aby chciała spędzać z Tobą więcej czasu
Jak wyjść z szufladki "poważnego/sztywnego" faceta i zacząć być dla kobiety energetycznym casanovą 
Jak ją podrywać przy jej znajomych za pomocą wysokiej energii 
Jak budować seksualną energię przy znajomych koleżanki, którą chcesz poderwać
Jak i jakim tonem głosu pobudzać seksualną energię i podniecenie dziewczyny
MOJE HISTORIE Z PODRYWU KOLEŻANEK przy pomocy ENERGII - Z ŻYCIA WZIĘTE 
5 sposobów na zwiększenie odwagi i pewności siebie podczas podrywu wysoką energią

Moduł IV

Zmiana swojego sposobu bycia na bardziej atrakcyjny dla kobiet
Rodzaje energii, które musisz generować przy podrywie kobiety
Różnice między normalną rozmową, a rozmową na wysokiej energii (czym się różnią i jak się tego nauczyć)
Jak mieć więcej energii
Jak pokazywać więcej energii przy kobiecie, aby miała Cię za potężnego faceta
Jak nie być nudnym dla kobiet
Co robić, aby do razu kobieta widziała w Tobie faceta o wysokiej jakości
Jak zmieniać energię kobiety
Jak kontrolować energię kobiety
UZALEŻNIENIE kobiety od siebie za pomocą Energetycznego Dynamizmu
Pokonywanie wymówek kobiet, za pomocą MĘSKIEJ ENERGII
Przykładowe teksty o wysokiej energii 
Jak stosować odpowiednie słowa w danych sytuacjach
Podnoszenie energii w ważnych sytuacjach i momentach uwodzenia kobiety (poznanie, dotyk, pocałunek, seks)
Budowa energetycznej atmosfery na spotkaniu z kobietą krok po kroku
Różnice uwodzenia energią od uwodzenia wysoką energią
3 cechy, które określają Cię facetem o wysokiej seksualno-emocjonalnej energii 
Co robić, aby kobieta, którą znasz zaczęła zwracać na ciebie uwagę
Droga OD KOLEGI do KOCHANKA kobiety (za pomocą wysokiej energii)
Flirt przy pomocy energetycznego dynamizmu 
Etapy uwodzenia wysoką energią
Wychodzenie z "friendzona" za pomcą eneregetycznego dynamizu

Uogólniając, Gwarantuje Ci, że po tym Programie:

Będziesz miał (ostrzegam!) WIELE kobiety, które będą chciały spotykać się z tobą na poważnie/na stałe
Będziesz jarał, intrygował i podniecał dziewczyny samym swoim spojrzeniem i zachowaniem
Wybór dziewczyn, z którymi możesz się spotykać wzrośnie przynajmniej x3
Będziesz miał więcej Seksu
Twoje randki przestaną się kończyć po jednym lub dwóch spotkaniach
Nie będziesz więcej spędzał wieczorów sam!
Będziesz miał NADMIAR kobiet w swoim życiu
Nie będziesz miał nawet czasu, aby spotykać się ze wszystkimi kobietami na randkę lub seks, bo będzie ich za dużo!
Twoja Ex (nawet była małżonka) wróci do Ciebie!

Czy to wszystko jest warte jednorazowej płatności 397 zł
(Dostęp masz dożywotni wraz ze wszystkimi aktualizacjami)

(Promocja trwa TYLKO do tego Piątku (12.01) do 23:59)

Możesz Nabyć To Wszystko Nawet Jeśli:

Jesteś mało pewnym siebie facetem
Nie masz wykształcenia wyższego
Jesteś wstydliwy gościem
Jesteś Introwertykiem
Nie jesteś przystojny
Nie jesteś bogaty
Jesteś niski
Myślisz, że już NIC Ci nie pomoże
Czy masz zakola i powoli łysiejesz !

Bo To Wszystko Przestanie Mieć Znaczenie Kiedy Poznasz Wiedzę Z Programu MĘSKI TEMPERAMENT — OBIECUJĘ Ci TO albo 100% Zwrotu Twojej Gotówki !

Cena na moim sklepie za ten program TERAZ:

A Ty możesz dostać "MĘSKI TEMPERAMENT" na jeszcze lepszych warunkach cenowych i zgarnąć więcej korzyści... o czym poniżej !

Nigdzie nie mówię o tej PROMOCJI, ani na Facebooku, ani na YouTubie, ani nawet na stronie nie ma takiej ceny! 

Wiedzą o niej tylko moim najbliżsi, czyli min. Ty Bracie !

Do końca PROMOCJI zostało TYLKO:

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy!

Dodatkowo chcę Ci dać GWARANCJĘ! 

Będziesz mógł przerobić 2 moduły programu, bez ponoszenia żadnego ryzyka. A jeśli  po obejrzeniu szkolenia, uznasz, że to nie jest to, czego oczekiwałeś i z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z efektów, jakie osiągniesz z moimi metodami (W CO WĄTPIĘ !), to wystarczy, że napiszesz do mnie na kontakt@tomgac.pl, a zwrócę Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty. Bez pytań, bez podawania jakiegokolwiek powodu. Wystarczy, że napiszesz do mnie, w ciągu 14 dni od zakupu, a ja zwrócę Ci Twoje pieniądze w ciągu 24h. 

Szczerze wątpię, że będziesz chciał zwrócić ten program, ponieważ jestem pewien, że spełni on Twoje oczekiwania i sam będziesz w ciężkim szoku, jak konkretna wiedza tam jest zawarta i wiem, że nie pożałujesz ani złotówki wydajnej na to szkolenie. 

Ale chcę dać Ci tę gwarancję zwrotu pieniędzy, abyś czuł się w 100% bezpieczny, żebyś nie podejmował żadnego ryzyka i żebyś mógł tylko zyskać. 

Ponieważ cholernie zależy mi na Twoim sukcesie z kobietami i ogólnie w Twoim całym życiu!

A więc możemy się tak umówić?

Pasuje Ci ten deal? 

Ale TYLKO do tego PIĄTKU (12.01) do 23:59 MĘSKI TEMPERAMENT za:

Do końca PROMOCJI zostało TYLKO:

STANDARD


1h Konsultacji Ze Mną 1:1 GRATIS

1497 zł
397 zł

**Cena, jaka jest teraz na sklepie to 1497 zł**

Promocja trwa TYLKO do Piątku (12.01) do 23:59!

Taka Promocja Na Ten Program NIGDY Się Już Nie Powtórzy!

VIP (Rekomendowany)


UWAGA !
Z Pakietem VIP masz MIESIĄC indywidualnego prowadzenia GRATIS. 

Przy indywidualnym prowadzeniu jestem do twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. Możesz w każdej chwili do mnie napisać z jakimkolwiek pytaniem, a ja od razu Ci pomogę.

+ 7 Bonusy

#1.BONUS. Poznawanie dziewczyn przez internet. Jak do nich pisać? (facebooka, instagrama, symatpia.pl i tak dalej) (Wartość 49 zł) 

#2.BONUS. Seksualna Atrakcyjność
(Wartość 149 zł)

#3.BONUS. Jak Flirtować z Pięknymi Kobietami (Wartość 149 zł)

#4.BONUS. 32 Teksty Na Udany, Zabawny Podryw (Wartość 99 zł)

#5.BONUS. Jak być zabawnym gościem? (Wartość 49 zł)

#6.BONUS. Błędy, przez które OD RAZU rujnujesz szanse u kobiety! (Wartość 199 zł)

#7.BONUS. 30 min. Konsultacji (Wartość 198 zł)

2389 zł
597 zł

**Cena, jaka jest teraz na sklepie to 1497 zł (bez bonusów)**

Promocja trwa TYLKO do Piątku (12.01) do 23:59!

Taka Promocja Na Ten Program NIGDY Się Już Nie Powtórzy!

Wolisz zapłacić przelewem? Nie ma problemu!

Przelej daną kwotę za pakiet, który cię interesuje, w tytule podając swojego maila, z dopiskiem co zamówiłeś np.

Kwota: 397 zł / 597 zł

Tytuł: MT - (twój mail) np. mariuszkowalski@gmail.com

Numer Rachunku:

92 1140 2004 0000 3302 8032 4583

(sprawdź, czy wysyłasz pieniądze na odpowiedni numer konta [ten wyżej] żeby potem nie było nieporozumień)

-------------------------------------------------

Dzięki, że dotrwałeś do końca

Tom Gac 

PS. Pamiętaj, że nie podejmujesz żadnego ryzyka, ponieważ chroni Cię 100% gwarancja zwrotu pieniędzy. 

albo

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety), również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak być lepszy w łóżku od 99% facetów 

- Sztuczki w łóżku, po których kobieta Cię NIGDY nie zapomni (Tego nie dowiesz się z Erotycznych Stron, ani nigdzie indziej!)

- Jak znacznie wydłużyć seks!

- Jak pozbyć się przedwczesnego wytrysku (Konkretne ćwiczenia jak kontrolować wytrysk i się od niego powstrzymać)

-  Łóżkowe pozycje, które znacznie wydłużają seks (moje autorskie pozycje)

- Jak uprawiać seks dłużej, nawet kilka godzin! (Trening, przez który Cię przeprowadzę)

- Jak pozbyć się Impotencji NA ZAWSZE!

- Jak mieć EREKCJE, jakich jeszcze nigdy nie miałeś

- Twoja Psychika - Jak niszczy lub jak ulepsza twój seks (rozkładam męską psychikę seksualną na czynniki pierwsze)

- Jak zwiększyć swoją sprawność seksualną  (moja autorska metoda, którą odkryłem po przespaniu się z 100-tką kobiet)

- Jak doprowadzić kobietę do kilkunastu orgazmów (Jak mieć maraton seksualny)

- Najmocniejsze metody na zwiększenie potencji!

- Jak kobiety myślą o seksie i jak możesz to wykorzystać, aby dać jej przyjemność, jakiej nie dał jej nikt inny

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia lepszym, a wręcz najlepszym facetem, w łóżku, jakiego kobieta, która ci się podoba do, tej pory miała. 90% mężczyzn nie potrafi dać kobiecie satysfakcjonującego seksu, powodem tego jest np. przedwczesny wytrysk, impotencja, nie umiejętność doprowadzenia kobiety do orgazmu, słaba wytrzymałość, brak energii na kolejny stosunek, czy brak doświadczenia i odpowiednich umiejętność, które zafascynują i zaszokują kobietę.  

Jeśli masz problem z którąś z wyżej wymienionych przypadłości to, koniecznie musisz coś z tym zrobić, ponieważ brak satysfakcjonującego seksu dla kobiety często prowadzi do rozpadu związku lub zdrady! 

Na szczęście w kursie ...... masz gotowe rozwiązania  na wszystkie wyżej wymienione problemy, ponieważ sam kiedyś miałem problem z brakiem erekcji, a później przedwczesnym wytryskiem, ale wyszedłem z tego i teraz mogę ci powiedzieć, co dokładnie masz zrobić, aby również się tego pozbyć!

Dodatkowo dzięki lekcjom, w których opowiadam o moich łóżkowych sytuacjach, nabierzesz ogromnego doświadczenia, ponieważ powiem Ci, co i jak robić z dziewczyną w łóżku, abyś był jej NAJLEPSZYM!

Potem wystarczy, że tylko to zastosujesz!

STANIESZ SIĘ KOCHANIEM, Z KTÓRYM KOBIETY BĘDĄ CHCIAŁY SPAĆ NON-STOP - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez seks z tobą, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety) NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Najlepszym Kochaniem w Łóżku, Którego Kobieta Nigdy Nie Zapomni i Będzie Chciała Mieć z Tobą Seks Non-Stop, a Potem Się W Tobie Zakocha Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Emocjonalny Kod Kobiet, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się jak generować emocję w rozmowie z dziewczyną, aby zainteresowała się tobą oraz żeby reagowała entuzjastycznie na to co mówisz i na twoją osobę.

Nauczę cię również jak zawładnąć jej emocjami, aby tak się uzależniła od ciebie, żeby nie widziała świata poza tobą. Ogólnie dowiesz się wszystkiego na temat wywoływania emocji w kobietach, tak żeby nie mogła przestać o tobie myśleć oraz żeby sama zaczęła inwestować w waszą znajomość  i nie potrafiła ci odmówić np. związku.

Cena za Emocjonalny Kod Kobiet NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797 zł

Close

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Możesz nabyć Emocjonalny Kod Kobiet na dodatkowej mocnej promocji, jeśli zdecydujesz się na niego teraz. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797

Close

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Możesz nabyć Emocjonalny Kod Kobiet na dodatkowej mocnej promocji, jeśli zdecydujesz się na niego teraz. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797 zł

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie TOP Dziewczyna 10/10, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak się zachowywać w towarzystwie BARDZO atrakcyjnej kobiety, aby poczuła do Ciebie pożądanie i ekscytację

- Jak uwodzić modelki,  laski 10/10? (Tego nie dowiesz się z kanałów na YouTubie)

- Na podstawie czego kobieta 10/10 decyduje o wyborze mężczyzny na związek? (dzięki tej wiedzy będziesz w stanie być z prawdziwą modelką!)

- Jak komunikować się z dziewczynami 10/10, aby zacząć jej się podobać jak nikt inny przedtem (konkretne przykłady kopiuj wklej)

-  Dlaczego najpiękniejsze kobiety często są niedostępne i jak to obejść

- Największe błędy w uwodzeniu topowych lasek 10/10

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać dziewczynę 10 na 10 do szaleństwa

- Jak sypiać z najpiękniejszymi kobietami, modelkami, hostessami, laskami 10/10 (konkretna strategia, kopiuj wklej od wdrożenia przez Ciebie)

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat uwodzenia najpiękniejszych kobiet, lasek 10/10. Jeśli chcesz mieć u swego boku przepiękną dziewczynę, która będzie cię kochać, oraz której koledzy będą  ci zazdrościć, a wszyscy inni będą, się oglądać za wami zastanawiając się, jak ty to zrobiłeś, że wyrwałeś TAKĄ LASKĘ to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za TOP Dziewczyna 10/10 NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 1199 zł

Będzie: 1199 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętności i Wiedza Jak Uwodzić Najpiękniejsze TOPowe kobiety 10/10 i Ewentualny Związek z Taką Przepiękną Dziewczyną, Której Każdy Będzie Ci Zazdrościć Jest Wart 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie CHARYZMATYCZNY FACET, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak przyciągać spojrzenia kobiet w każdym momencie kiedy tylko będziesz tego chciał

- Co zrobić, aby kobiety chciały spotykać się z Tobą na poważniej (Tego nie dowiesz się na YouTubie!)

- Jak zwiększysz wybór kobiet, z którymi możesz się Spotykać i SYPIAĆ!

- Dostawać dużo atencję i zainteresowania od kobiet, które ci się podobają

-  Jak mieć większe powodzenie u płci przeciwnej, dzięki charyzmie stosując "Charyzmatyczną Pętlę" (moja autorska technika)

- Jak być bardziej szanowanym i respektowanym przez kobiety i nie tylko (przez szefa, ludzi, współpracowników, znajomych)

- Twoje randki przestaną kończyć się po pierwszym lub drugim spotkaniu

- Nauczysz się podniecać dziewczyny samym spojrzeniem

- Przestaniesz spędzać wieczory samotnie!

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać w sobie dowolną dziewczynę do szaleństwa, dzięki "Charyzmatycznemu Zapętlaniu" (moja autorska technika)

- Mieć więcej przyjaciół i budować lepsze relacje z ludźmi

- Wyróżnić się w pracy, sprawić, żeby twój szef cię bardziej polubił i nawet otrzymać podwyżkę!

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia i stania się CHARYZMATYCZNYM FACETEM, dzięki temu dziewczyna, którą będziesz chciał poderwać, zacznie się czuć jak NIGDY DOTĄD, przy nikim innym, nie będzie wiedziała, dlaczego podobasz jej się coraz bardziej i czemu chcę być coraz bliżej ciebie i dłużej z tobą, a kiedy cię nie ma to tylko myśl o tobie i o tym kiedy do niej zadzwonisz, napiszesz i w końcu się znowu zobaczycie, a co najlepsze sama nie będzie wiedziała, dlaczego tak się dzieje, bo przecież nic szczególnego nie robiliście. 

TO JEST WŁAŚNIE "TA" CHARYZMA, JAKIEJ CIĘ NACZUĘ - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na polepszenie jakości Twojego życia w życiu codziennym. Twoje relację z ludźmi staną się lepsze, będziesz bardziej lubiany,  będziesz miał więcej znajomych, szczerych przyjaciół, a twój szef zacznie cię darzyć większą sympatią, dzięki czemu być może otrzymasz nawet niemałą podwyżkę!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za CHARYZMATYCZNEGO FACETA NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Charyzmatycznym Facetem, Dzięki Czemu Będziesz Miał Większe Powodzeniu u Kobiet i Będziesz Bardziej Lubiany Przez Ludzi, Znajomych i Szefa Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety), również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak być lepszy w łóżku od 99% facetów 

- Sztuczki w łóżku, po których kobieta Cię NIGDY nie zapomni (Tego nie dowiesz się z Erotycznych Stron, ani nigdzie indziej!)

- Jak znacznie wydłużyć seks!

- Jak pozbyć się przedwczesnego wytrysku (Konkretne ćwiczenia jak kontrolować wytrysk i się od niego powstrzymać)

-  Łóżkowe pozycje, które znacznie wydłużają seks (moje autorskie pozycje)

- Jak uprawiać seks dłużej, nawet kilka godzin! (Trening, przez który Cię przeprowadzę)

- Jak pozbyć się Impotencji NA ZAWSZE!

- Jak mieć EREKCJE, jakich jeszcze nigdy nie miałeś

- Twoja Psychika - Jak niszczy lub jak ulepsza twój seks (rozkładam męską psychikę seksualną na czynniki pierwsze)

- Jak zwiększyć swoją sprawność seksualną  (moja autorska metoda, którą odkryłem po przespaniu się z 100-tką kobiet)

- Jak doprowadzić kobietę do kilkunastu orgazmów (Jak mieć maraton seksualny)

- Najmocniejsze metody na zwiększenie potencji!

- Jak kobiety myślą o seksie i jak możesz to wykorzystać, aby dać jej przyjemność, jakiej nie dał jej nikt inny

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia lepszym, a wręcz najlepszym facetem, w łóżku, jakiego kobieta, która ci się podoba do, tej pory miała. 90% mężczyzn nie potrafi dać kobiecie satysfakcjonującego seksu, powodem tego jest np. przedwczesny wytrysk, impotencja, nie umiejętność doprowadzenia kobiety do orgazmu, słaba wytrzymałość, brak energii na kolejny stosunek, czy brak doświadczenia i odpowiednich umiejętność, które zafascynują i zaszokują kobietę.  

Jeśli masz problem z którąś z wyżej wymienionych przypadłości to, koniecznie musisz coś z tym zrobić, ponieważ brak satysfakcjonującego seksu dla kobiety często prowadzi do rozpadu związku lub zdrady! 

Na szczęście w kursie ...... masz gotowe rozwiązania  na wszystkie wyżej wymienione problemy, ponieważ sam kiedyś miałem problem z brakiem erekcji, a później przedwczesnym wytryskiem, ale wyszedłem z tego i teraz mogę ci powiedzieć, co dokładnie masz zrobić, aby również się tego pozbyć!

Dodatkowo dzięki lekcjom, w których opowiadam o moich łóżkowych sytuacjach, nabierzesz ogromnego doświadczenia, ponieważ powiem Ci, co i jak robić z dziewczyną w łóżku, abyś był jej NAJLEPSZYM!

Potem wystarczy, że tylko to zastosujesz!

STANIESZ SIĘ KOCHANIEM, Z KTÓRYM KOBIETY BĘDĄ CHCIAŁY SPAĆ NON-STOP - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez seks z tobą, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety) NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Najlepszym Kochaniem w Łóżku, Którego Kobieta Nigdy Nie Zapomni i Będzie Chciała Mieć z Tobą Seks Non-Stop, a Potem Się W Tobie Zakocha Jest Warta 199 zł)

Close