Do końca PROMOCJI zostało TYLKO:

Kobiecy Orgazm Bez Tajemnic - Naucz Kobietę Squirtu i Wieloorgazmowego Seksu

Po Raz Pierwszy Aż 5 Modułów Nigdzie Niedostępnej Seksualnej Wiedzy, Dzięki Której Znajdziesz Się Wśród TOP 1% Mężczyzn.

Zacznij Doprowadzać Kobietę Do Kilkudziesięciu Orgazmów Z Wytryskiem (Squirtów) Podczas Jednego Stosunku.

Koniecznie czytaj dalej jeśli miałeś mniej niż 20 kobiet w swoim życiu erotycznym.

Zacznij szybko, prosto i skutecznie doprowadzać kobietę do szczytów przyjemności, których na 99% nigdy przedtem nie doświadczyła z żadnym innym facetem !


Odkryj, Jak Stać Się TOP Mężczyzną Dla Kobiety Dzięki Rozkoszy Seksualnej - ALBO 100% ZWROTU PIENIĘDZY !

(Promocja trwa TYLKO do tego Piątku (16.02) do 23:59)

Każdy facet chciałby, aby kobieta o nim myślała w kategoriach … “Jezu.. to jest najlepszy facet, z jakim spałam, on był nieziemski !”

Też tak byś chciał ?

Jeśli twoja odpowiedź brzmi “NIE”, to opuść tę stronę, natomiast jeśli twoja odpowiedź brzmi “TAK”, to koniecznie czytaj dalej.

Ponad 50% sukcesu w relacji między kobietą, a mężczyzną, to jest udane życie seksualne. Oczywiście mainstream, media i romantycy powiedzą ci, że seks wcale nie jest, aż tak ważny i przede wszystkim liczy się wzajemna miłość. I tak, jest to też prawdą. Ale nie oszukujmy się, jeśli kobieta nie jest usatysfakcjonowana w łóżku z danym facetem, to długo z nim nie będzie.

Doskonale znamy to słynne niezbyt kulturalne powiedzenie, ale jak że prawdziwe pt. “Baba bez bolca, dostaje pierdolca”.

I to jest FAKT !

Jeśli kobieta nie zostanie usatysfakcjonowana w łóżku, jeśli nie dozna wielu orgazmów z mężczyzną, to często chodzi zła i wściekła na cały świat. A kiedy tylko zostanie pożądanie … (wiesz, co mam na myśli), nagle staje się miła, posłuszna i potulna dla swojego mężczyzny.

I pewnie sam nie raz tego doznałeś, że kobieta była wściekła (wpływ negatywnych emocji np. z pracy), ale kiedy tylko rozładowałeś ją poprzez seks i orgazm, nagle całe negatywne ciśnienie z niej zeszło i stała się aniołkiem.

Znane ?

Natomiast trzeba wiedzieć, że zwykły seks to za mało dla kobiet. Bo prawda jest taka, że jeśli nie zaskoczysz kobiety w łóżku i nie dasz jej kilkunastu orgazmów, podczas jednego stosunku, to ona nie będziesz traktować Cię jak wartościowego mężczyznę, z którym dalej chciałaby się spotykać.

Bo dla kobiet, tylko wartościowy mężczyzna potrafi dać kobiecie X orgazmów !

Faceci, którzy nie potrafią usatysfakcjonować kobiet w łóżku, nie są dla kobiet wartościowi i z takimi mężczyznami kobiety nie chcą się spotykać… smutne, ale prawdziwie.

Kobiety kochają swoje ORGAZMY, ponieważ w ten sposób doznają przyjemności, o jakich nam mężczyznom się nawet nie śni. A wynika to z tego, że pochwa kobiety jest kilkadziesiąt razy bardziej ukrwiona niż męski penis. Namiętny, ostry oraz wieloorgazmowy seks to jest to czego każda kobieta pragnie !

Dlatego jeśli kobieta nie dochodzi z tobą kilka lub kilkanaście razy podczas jednego stosunku, to jestem przekonany w 100%, że mniej lub bardziej zaczyna myśleć o swoim byłym lub innym mężczyźnie, z którym miała lub mogłaby mieć lepszy seks niż z tobą. Co bardzo często prowadzi do zdrad (np. ze swoim kolegą z pracy) lub rozstań przez kobietę.


Dlatego tak cholernie ważne jest, aby pokazać kobiecie, że jesteś najlepszym facetem, jakiego ona kiedykolwiek miała w łóżku !

Rozmawiając i spotykając się z naprawdę ogromną ilością kobiet, doszedłem do wniosku, że udany seks (czyt. wiele nieziemskich orgazmów), to ponad 50% udanej relacji i absolutny klucz do tego, aby kobieta Cię nie zdradzała i żeby nie widziała świata poza tobą !

Dlatego ona wręcz musi dochodzić do szczytowania na każdym intymnym spotkaniu z tobą, bo jeśli tego nie będzie to jej angaż w relację z tobą, będzie coraz słabszy, aż w końcu całkowicie się wypali i odjedzie albo będzie Cię zdradzać.

Bo jeśli kobieta nie będzie mieć z tobą wielu orgazmów, to bardzo szybko Cię zdradzi lub zostawi dla swojego byłego albo kolegi z pracy, lub faceta, którego poznała np. na Tinderze.

Zresztą kobiety, z którymi byłem blisko (a było ich dużo), niejednokrotnie mi opowiadały, że kiedy tylko zdały sobie sprawę, że facet, z którym kiedyś się spotykały, nie zadowoli ich seksualnie, to zaczynały zakładać sobie konta na apkach randkowych, szukając innego faceta, który da im to, czego w tamtym czasie ten obecny facet dać nie potrafił, czyli fantastyczny wieloorgazmowy seks. W ten sposób oczywiście, przygotowując się do zdrady, następnie zdardzając, a potem i tak rozstajac się z tym facetem.

Więc jeśli nie chcesz być tym zdradzanym facetem, to czytaj dalej …


Jak Być W TOP 1% MĘŻCZYZN, Którzy Doprowadzają Kobiety Do Każdego Rodzaju Orgazmu !?

Zaraz dowiesz się jak doprowadzać kobiety do wielu ogromnych orgazmów podczas jednego stosunku.

A najlepsze jest to, że nie ważne ile masz lat i czy masz duże doświadczenie. Bo opierając się o moje doświadczenie, zrobisz to, nawet jeśli do tej pory miałeś, tylko jedną kobietę, a jeśli miałeś ich więcej to twoje doświadczenie plus moja wiedza i doświadczenie à propos kobiecych orgazmów, sprawią, że wejdziesz na zupełnie inny poziom seksu i dasz zupełnie inny, nieznany wcześniej orgazm, twojej kobiecie !

Ale najpierw chcę Ci coś przedstawić…

Ile kobiet przeżywa orgazm podczas seksu ?

Według badań przeprowadzonych w Stanach Zjednoczonych, 38% kobiet nie przeżyło NIGDY orgazmu z mężczyzną (ew. podczas masturbacji), a tylko 18% przeżywa go zawsze. Pozostałe kobiety z tego badania (44%), doznaje szczytowania raz na jakiś czas.

Wiem, że w Polsce wygląda to niemalże identycznie.

A więc jaki jest z tego wniosek i co nam to mówi o sferze seksualnej kobiet ?

Że lwia część kobiet nie przeżyła NIGDY orgazmu, będąc z mężczyzną w łóżku. Mogły go doznać przez masturbację, ale nie dzięki mężczyźnie.

A większość kobiet rzadko kiedy ma prawdziwe i pełne sczytywanie podczas seksu z mężczyzną, a i tak przeważnie wtedy muszą wspomagać się masturbacją.

Spójrz prawdziwe w oczy… To jest straszne dla kobiet !

Facet, z którym dana kobieta sypia, dojdzie zawsze, a ona raz na jakiś czas lub w ogóle…

A przecież kobiety również potrzebują satysfakcjonującego seksu, tak samo jak my mężczyźni, ponieważ jeśli tego seksu nie będziemy mieć lub nie taki, jaki byśmy chcieli, to poszlibyśmy szukać go gdzie indziej… i tak samo robią kobiety. Jeśli nie dostają seksu, jakiego chcą i potrzebują, to będą szukać go gdzie indziej (czyt. u innego mężczyzny).

Ale z drugiej strony jest to ogromna karta przetargowa i szansa dla mężczyzn, którzy potrafią doprowadzić kobietę do szczytów przyjemności. Tacy mężczyźni są w TOP 1% FACETÓW. I to ich kobiety najbardziej pragną oraz to właśnie z nimi zdradzają swoich partnerów.

Chcesz być w TOP 1% MĘŻCZYZN !?

Jeśli tak, to wiedz, że teraz jest to łatwiejsze i szybsze niż myślisz, ponieważ przygotowałem dla Ciebie kompletne szkolenie online, w którym zawarłem całą moją seksualną wiedzę i doświadczenie z kobietami, dzięki czemu nauczę Cię krok po kroku jak doprowadzić kobietę do najróżniejszych rodzajów orgazmów (oczywiście również squirt… i to nie byle jaki !).

Dzięki wiedzy i umiejętnością, jakie posiada TOP 1% FACETÓW, staniesz się wyjątkowym facetem dla kobiety. Każda kobieta, na której przetestujesz zdobytą tutaj wiedzę, nie będzie mogła przestać o tobie myśleć !


Wieloorgazmowy Seks Z Wytryskiem Kobiety (Squirt) - Jak Do Tego Doprowadzić ?

Prawda jest taka, że najlepsze metody i umiejętności uwodzenia, nie będą się nic liczyć bez udanej relacji łóżkowej. Bo w średnim terminie jeśli nie będziesz umieć zadowolić kobiety w łóżku, albo będzie ci się wydawać, że ją zadowalasz, ale tak naprawdę jej czegoś brakuje, to ona będzie Cię zdradzać lub od razu Cię zostawi kiedy tylko uzna, że nic z tego nie będzie, bo ona już podczas któregoś seksu nie dostaje od Ciebie to czego chce.

Ciekawą statystyką, również wynikając z badań w Stanach Zjednoczonych, jest to, że 67% kobiet nie jest zadowolona ze swojej sfery łóżkowej. Jest to naprawdę ogromna liczba … 67% !

W Polsce jest oczywiście plus minus podobnie.

To znaczy, że kobiety w tej grupie, nawet kiedy przeżywają orgazm, to mimo to nie satysfakcjonuje je ona na tyle, aby były w pełni zadowolone z seksu ze swoim partnerem.

I to jest straszne, bo może ci się wydawać, że wszystko jest w porządku między wami, również w łóżku, ale tak naprawdę kobieta nie jest w pełni z tego zadowolona, ukrywa to przed tobą, a w międzyczasie spotyka się z innym facetem, który potrafi dać jej w łóżku to, czego ona pragnie.

Nie chcę, żebyś był w tej grupie mężczyzn, chcę, żebyś był w TOP 1% FACETÓW i wiem, że Ty również tego chcesz.

Nawet jeśli teraz Wasze relacje łóżkowe nie są takie jakbyś tego chciał lub nie jesteś pewien czy Twoja kobieta spełnia się z tobą seksualnie, to nic nie szkodzi. Ponieważ jesteś w stanie bardzo szybko się nauczyć jak uprawić z kobietą wieloorgazmowy seks, podczas którego ona będzie przeżywać nieziemskie chwile.

Prawda jest taka, że seks jest najlepszym uwodzicielskim narzędziem. Jeśli zaczniesz doprowadzać kobietę do szczytów jej przyjemności, to jesteś w stanie zażegnać nawet kryzys w Waszym związku, ponieważ przez seks dasz upust jej negatywnym emocją… i to wszystko z niej… WYTRYŚNIE !

I zostaną tylko same pozytywne emocje i przyjemne doznania z twoją osobą.

Jest to NAJMOCNIEJSZY program szkoleniowy online jaki kiedykolwiek zrobiłem !

Już po pierwszym razie kiedy tylko zastosujesz, chociażby podstawowe techniki wieloorgazmowego seksu na kobiecie, ona nie będzie chciała zejść z Ciebie, ani nie będzie pozwalała Ci “wyciągnąć”, bo tak jej będzie z tobą dobrze. Ona zacznie pożądać z tobą seksu jak z żadnym innym facetem do tej pory.

Krok po kroku, w bardzo dokładny sposób pokaże ci techniki wieloorgazmowego seksu z kobietą.

Dowiesz się w jakiś sposób ją stymulować, pieścić, dotykać, lizać, wkładać, aby dochodziła przepotężnym ciągiem mokrych orgazmów (squirt).

Po wprowadzeniu tych seksualnych metod, kobieta cholernie się od Ciebie uzależni i prawdopodobnie nie będzie dawać ci spokoju, będzie dzwonić, pisać i non stop chcieć się spotykać oraz uprawiać z tobą seks. Wolę Cię przed tym ostrzec, ponieważ wprowadzasz to do swojej relacji na własne ryzyko.


Konkretne Pozycje, Techniki Oraz Metody Stymulujące Czułe Punktu Kobiety, Które Powodują Wieloorgazmowy Seks (Mnóstwo Squirtów Naraz)

To szkolenie to tak naprawdę same NOWOŚCI !

Jest to najnowsza, nigdzie wcześniej niepublikowana wiedza. Min. w tym szkoleniu umieściłem wachlarz przeskutecznych i przede wszystkim sprawdzonych pozycji łóżkowych, które doprowadzają kobietę do wrzenia, aby następnie zaczęła szczytować (tryskać), jak jeszcze nigdy wcześniej.

Dzięki tym pozycją doprowadzisz kobietę do szczytowania, którego nigdy wcześniej, z żadnym innym facetem nie miała… nie wierzysz !?

To sprawdź to bez ryzyka, ponieważ chroni Cię 14-dniowa Gwarancja Zwrotu Pieniędzywięc możesz sprawdzić, przetestować, a jeśli coś nie zadziała, tak jak teraz obiecuje, to napiszesz do mnie, a zwrócę ci 100% Twoich pieniędzy.

Brzmi uczciwie ?

No pewnie !

Poza tym dostaniesz konkretną instrukcję, jak rozgrzać kobietę, jak prowadzić grę wstępną krok po kroku, dowiesz się nawet, w jaki sposób poruszać się w kobiecie, aby ona doznała nieziemskiej przyjemności, kiedy w niej będziesz.

Po wprowadzeniu wiedzy z tego szokolenia, zdzwiesz się jak ŁATWO można doprowadzać kobietę do wieloorgazmowego seksu, który zawsze będzie kończył się potężnymi squirtami.

Dostaniesz konkrety plik i zbiór pozycji, technik oraz działań, dzięki którym kobieta dojdzie szybciej, będzie to się odbywać wielokrotnie podczas jednego stosunku, a przede wszystkim jej szczytowanie będzie intensywniejsze (większa przyjemność), niż kiedykolwiek wcześniej miała.

Jestem przekonany, że po wprowadzeniu tych technik, pozycji i metod na swojej kobiecie ona już NIGDY nie będzie chciała spać bez Ciebie w nocy, a co więcej wytworzysz w niej uzależnienie od seksu z Tobą. Bo tylko Ty będziesz w stanie dać jej taki orgazm (mnóstwo squirtów, nawet naraz) !!!

Wiem to z autopsji 😉


Czułe Orgazmiczne Punkty Kobiecego Ciała, Które Doprowadzają Kobietę Do Wytrysków Wiele Razy - Gdzie One Są ?

Czy zafundowałeś kiedyś kobiecie kilka orgazmów naraz podczas Waszego pierwszego seksu ?

Jeśli odpowiedź brzmi “TAK”, to czy jesteś tego pewien, czy Ci się tylko to wydaje ?

Okej, to może zapytam inaczej.

Czy podczas Waszego pierwszego seksu, kobieta squirtowała przynajmniej 3 razy ?

No właśnie…

A to jest klucz !

Bo prawda jest taka, że jeśli dasz kobiecie podczas Waszego pierwszego seksu doznania, jakich nigdy wcześniej nie miała (np. 2,3,4 squirty po kolei lub naraz), to ona dosłownie oszaleje na Twoim punkcie.

Natomiast, żeby to wyszło, to podczas Waszego seksu musi być różnorodność. Czyli wieloorgazmowy seks przez pochwę, anal, sutki, łechtaczkę i jeszcze kilka innych “tajnych” miejsc na ciele kobiety, które są zawarte w kursie.

Kiedy dasz kobiecie właśnie takie doznania, ona będzie miała mokre sny (dosłownie) z Tobą w roli głównej codziennie !

A podczas jej samotnej masturbacji będziesz zawsze na pierwszym planie w jej głowie.

Stosując wiedzę z "Kobiecy Orgazm Bez Tajemnic" kobieta nie zapomni o Tobie już NIGDY !

GWARANTUJE CI TO albo 100% ZWROTU PIENIĘDZY !!!

Dlatego nieważne czy chcesz odzyskać byłą, czy zdobyć kobietę, bo ta wiedza jest niezbędna w każdym z tych wypadków.


Z Moimi Seksualnymi Metodami, Możesz Nawet Odzyskać Straconą Miłość, Byłą, A Nawet Wskrzesić Twój Związek, Który Ma Teraz Kryzys !

Nie wiem, czy wiesz, ale seks i szeroko pojęta seksualność to najsilniejszy bodziec emocjonalny dla każdej kobiety. Dlatego jeśli będziesz umiał doprowadzić kobietę do wielokrotnych orgazmów z tryśnięciem, których będzie min. 3 podczas jednego seksu (wraz z wprawą będziesz w stanie doprowadzić nawet do 10 squirtów, albo i więcej podczas jednego stosunku), to często pod wpływem tych najsilniejszych emocji, czyli bodźców seksualnych kobieta np. Twoja była lub niedoszła sama będzie chciała powrotu do Ciebie.

Nie wspominając już o nowej kobiecie lub obecnej, która, bo wprowadzeniu metod, o których mówię w kursie, będzie szaleć za Tobą, a Ty staniesz się dla niej całym światem, bo dasz jej coś, czego nikt inny przedtem jej nie dał, czyli nieziemski seks !

A prawda jest taka, że z moją pomocą pozbędziesz się swoich nieatrakcyjnych zachowań (łóżkowych i nie tylko), a w zamian za to nauczę Cię stosowania technik oraz metod seksualnych, dzięki którym będziesz miał przeogromne szanse na to, że Twoja była lub niedoszła wróci do Ciebie, albo na nowo rozkochasz w sobie obecną kobietą i wskrzesisz Twój związek/małżeństwo.

Bo jeśli skupisz się na Waszych łóżkowych sprawach i zaczniesz dawać kobicie wieloorgazmowy seks (mojego autorstwa), to wiem o tym, że to poprawi jakość Waszego związku. I to nie jest opinia, tylko to jest FAKT !!!

I z pełną odpowiedzialnością Ci to udowodnię, albo 100% ZWROTU PIENIĘDZY w ciągu 14 DNI.

Nie mówiąc już o tym, że po wprowadzeniu seksualnego uwodzenia oraz metod seksualnych, o których mówię w kursie, z łatwością zaczniesz podniecać i uwodzić swoje koleżanki, czy kobiety, które Ci się podobają.

Przedstawiam w kursie pewne sposoby dotyku czy też seksualne przekąski, a nawet napoje, drinki itp. dzięki, którym bez problemu zrobisz z kobiety, która Ci się podoba swoją kochankę, a potem jeśli tylko będziesz tego chciał, wejdziesz z nią w związek, ponieważ to od Ciebie będzie zależeć, bo to Ty będziesz trzymał całą relację, a nie kobieta.

Czy to jest na pewno dla Ciebie?

Czy na 100% przyda Ci się ta wiedza?

Odpowiedz sobie szczerze sam przed sobą.

Czy do tej pory kobiety mówiły Ci, jaki to jesteś zajebisty w łóżku, że nigdy nie miały takich doznań jak podczas seksu z Tobą, że jesteś najlepszym facetem, z jakim kiedykolwiek spały ?

Albo czy doprowadziłeś kobietę do wieloorgazmowego seksu (+5 squirtów podczas jednego stosunku) ?

Jeśli nie, to zdecydowanie powinieneś ZAINWESTOWAĆ w ten kurs. Tak, bo to jest inwestycja, która zwróci Ci się w postaci nieziemskiego seksu i obłędnie zakochanych kobiet lub kobiety !

Bo jaka jest najlepsza inwestycja ?

.. INWESTYCJA W SIEBIE, bo na niej NIGDY nie stracisz… i to jest FAKT !

Dlatego nawet jeśli jesteś dobry w łóżku, to pamiętaj, że albo się rozwijasz, albo się cofasz, a na pewno nie wiesz wszystkiego i zawsze możesz się czegoś dowiedzieć, być w czymś lepszy i coś podkręcić w swoim seksie, aby kobieta doznawała z Tobą jeszcze więcej przyjemności niż przedtem.

Po wprowadzeniu moich seksualnych metod w Twoją relację, staniesz się najwartościowszym facetem dla kobiety, z jakim kiedykolwiek miała od czynienia, a dodatkowo kobieta pozostanie Ci wierna, posłuszna i uległa, nigdy Cię nie zdradzi i zawsze będzie robić to co Ty chcesz.

Bez dobrego seksu nie masz najmniejszych szans na zbudowanie szczęśliwego i szczerego związku, który będzie oparty na solidnych fundamentach i które przetrwa lata, dekady, a nawet całe życie.

Za to z wieloorgazmowym seksem jest to niesłychanie proste… przekonaj się sam !

I nie słuchaj kłamstw kobiety, które mówi, że seks nie jest dla niej aż tak istotny albo, że w ogóle się dla niej on nie liczy. Gdyby tak było, to kobiety by nie zdradzały i w ogóle by tego seksu nie uprawiały. A przecież i zdradzają i uprawiają seks, bo również chcą przyjemności i orgazmów tak samo jak my mężczyźni. Tym bardziej, że jak już Ci wcześniej tłumaczem, kobieca pochwa, jest kilkadziesiąt razy bardziej ukrwiona niż penis i z tego wynika, że kobiety przeżywają więcej przyjemności i rozkoszy w łóżku niż my. Dlatego tym bardziej istotne jest, aby dać kobiecie satysfakcjonujący ją seks i być lepszy od każdego innego faceta przed Tobą.

Podświadomie kobieta i tak zawsze będzie szukać faceta, z którym jest jej w łóżku najlepiej.

Tak jest prawda… KOBIETY ZAWSZE WYBIERAJĄ FACETA, KTÓRY JEST NAJLEPSZY W ŁÓŻKU, ponieważ tak samo jak my faceci chcemy mieć najlepszą kochankę w łóżku, tak samo one chcą mieć najlepszego kochanka.

Kobiety Ci tego nie powiedzą, ale ja właśnie powiedziałem Ci prawdę.

Więc pasuje, abyś to Ty był tym NAJLEPSZYM KOCHANKIEM !

Podejmujesz rękawice i weźmiesz swój rozwój w swoje ręce !?


Jeżeli kiedykolwiek usłyszałeś od kobiety, z którą Ci nie wyszło zdania typu:

“Muszę to przemyśleć”
“Nie jestem jeszcze gotowa na nic poważniejszego”
"Jesteś cudownym facetem, ale nie chcę cię oszukiwać... nie jest między nami tak jak powinno"
“Potrzebuje więcej czasu”
"Próbowałam się otworzyć na coś więcej, ale nie działa to w ten sposób na mnie"
"Uwierz bardzo mi przykro, spróbowaliśmy. Życzę ci wszystkiego co najlepsze"
“Jesteś świetny i każda dziewczyna marzy o takim facecie… ale nie ja”
“Zasługujesz na kogoś lepszego niż ja”
“Zostańmy przyjaciółmi”
"Bardzo dobrze bawiłam się na spotkaniach z tobą, ale jako KOLEDZY"
"Nie wrócę do Ciebie"
"Nie będziemy już ponownie razem"
“Jesteś super, ale jako kolega” itp.

Albo w ogóle z dnia na dzień przestała się do Ciebie odzywać!

To Po Zdobyciu Wiedzy z Tego Programu JUŻ NIGDY W ŻYCIU NIE USŁYSZYSZ TEGO TYPU ZDAŃ... NIGDY!!!

Bo będziesz umiał zapobiec wszelkiemu niepowodzeniu w Twoich relacjach z kobietami, dzięki temu, że dasz kobiecie przyjemność łóżkową, jakiej ona NIGDY wcześniej nie doświadczyła, co sprawi, że ona nie będzie umieć z Ciebie zrezygnować !

“Brzmi Fajnie, Ale Czy To Na Pewno Zadziała?”

Posłuchaj co nagrali mi moi kursanci kiedy zdradziłem im moją wiedzę i metody!

Jeśli przeglądasz tę ofertę na telefonie kliknij "Słuchaj w Przeglądarce" (ang. Listen in browser), żeby nie przeniosło cię na inną stronę.

Zobacz Więcej Efektów Moich Klientów (kliknij) 

Czego Jeszcze Się Dowiesz Z Tego
Programu Szkoleniowego ?

Moduł I

Co mówić kobiecie do ucha kiedy jest blisko orgazmu 
Jak wychodzić i wychodzić z pochwy, a ona czuła obłędną rozkosz
Jak kontrolować wytrysk (NOWE METODY)
Sztuka opanowania "punktu bez odwrotu" przed wytryskiem, aby móc dłużej uprawiać seks
PEŁNA INSTRUKCJA kiedy i jak zmieniać pozycję w łóżku, aby kobieta szybciej i bardziej intensywnie szczytowała
Jak zwiększyć ochotę kobiety na coraz większą przyjemność w łóżku
Jak uzależnić kobietę seksem od Ciebie i od seksu z Tobą
Jak głęboko wchodzić w pochwę kobiety
Ruchy w pochwie kobiety, dzięki którym kobieta dojdzie do squirtu (pełna instrukcja)
Seksualne Droczenie Się, które zwiększa siłę orgazmu kobiety
Punkty Krytyczne przed orgazmem kobiety - na co uważać, aby nie spalić orgazmu
Wykorzystywanie Twojego ciała, aby kobieta odczuwała podwyższoną przyjemność i podniecenie
Mechanizmy dodające orgazmy (Metody na 2,3,4-krotne orgazmy kobiety naraz)
Najlepsze sposoby na stalową erekcję
Jak uprawiać seks z kobietą przez absurdalnie długi czas
Czym jest technika "Płetwy" i jak doprowadzić kobietę za jej pomocą do szczytów jej przyjemności
Pozycje w łóżku, które trzeba wykorzystać, aby kobieta straciła całą kontrolę nad seksem i żeby odleciała na krainy przyjemności i rozkoszy seksualnej 
Pod jakim kątem najlepiej wchodzić w pochwę kobiety
Jak uprawiać seks z kobietą, aby on jej nie nudził
Punkty na ciele kobiety, które należy masowac jeśli chcesz przyśpieszyć ORGAZM i squirt kobiety

Moduł II

17 najpotężniejszych technik stymulujących pochwę i łechtaczkę
Pisanie i rozmawianie z kobietą po seksie, aby ona dalej myślała o orgazmie i sczytowaniu, jakich dostała podczas seksu z Tobą (Pełna Instrukcja)
Jakie emocje odpowiadają z kobiecy orgazm i przyjemność
Jak wykorzystać emocje, które nakręcisz podczas seksu z Tobą, aby jej orgazm był 10x silniejszy
Jak przekonać kobietę do zrobienia Ci loda, nawet jeśli protestuje i nie chce
Jak łamać wszelkie blokady łóżkowe kobiet
Jak doprowadzić kobietę do squirtu i orgazmu za pomocą minetki (instrukcja krok po kroku)
NOWE sposoby na mocniejsze i silniejsze erekcję podczas seksu z kobietą
7 pozycje łóżkowe, które każda kobieta zapamięta do końca życia 
Systematyczny Orgazm - czyli jak uprawiać seks, aby doznawała systematycznych orgazmów
Przyczyny szybkich wytrysków - jak się ich pozbyć ?
Jak wygenerować obsesję kobiety na punkcie seksu z Tobą

Moduł III

Budowa kobiecego ciała (najbardziej erogenne punkty)
Jak punkty na ciele kobiety są najbardziej wrażliwe na orgazm
Orgazm pochwowy, łechtaczkowy i sutkowy - jak do nich doprowadzać
Orgazm pochwowy, łechtaczkowy i sutkowy - jak doprowadzić do tych trzech orgazmów w jednym momencie
Orgazm sutkowy krok po kroku
Orgazm łechtaczkowy krok po kroku
Orgazm pochwowy krok po kroku
Stopniowanie i zwiększanie poziomu orgazmu kobiety
Od czego zależy czy kobieta poczuje silny orgazm, czy nie i jak sprawić, aby zawsze go z Tobą poczuła
Doprowadzanie kobiety do orgazmu z wytryskiem (squirt)
Jakie założenia muszą być spełniona, aby kobieta squirtowała
Wrażliwe punktu w pochowie kobiety
Łączenie stymulujących punktów pochowy kobiety
Ćwiczenia, które nauczę Twoją kobietę orgazmów i squirtów (100% skuteczności)
Jak rozciągnąć pochwę kobiety i dlaczego to tak ważne, aby robić to co jakiś czas
Jak naturalnie zwęzić pochwę kobiety (będzie Ci za to wdzięczna !)
4 Sposoby na przyśpieszenie orgazmu kobiety
MIŁOSNY SEKS - sztuka pchnięć i poruszania się w kobiecie, aby czuła coś więcej niż tylko przyjemność (ona wtedy poczuje miłość !)
Jak w tym samym czasie masturbować łechtaczkę kobiety i wykonywać pchnięcia, aby doznawała różnych orgazmów w tym samym czasie 
Jak rozgrzewać uda kobiety przed i w trakcie seksu, aby doznawała szybszych i intensywniejszych orgazmów 
Jak wytrzymać z kobieta w łóżku dłużej niż 99% facetów (nawet jeśli nie masz doświadczenia)
Sposoby na długi seks
Jak często zmieniać pozycję w łóżku

Moduł IV

Jak stymulować sutki oraz inne erogenne miejsca na ciele kobiety za pomocą palcy i dłoni, aby dochodziła
W jaki sposób robić palcówkę kobiecie, aby jej nigdy nie zapomniała i żeby dochodziła wielokrotnie
Jak działa umysł kobiety na pieszczoty
Jak działa umysł kobiety podczas podniecenia - po co Ci tak wiedza i co ona Ci da ?
Kiedy kobieta jest blisko orgazmu - co wtedy robić, aby zwiększyć przyjemność jej szczytowania 
Jak sprawić, aby kobieta doszła szybko i intensywnie
Jak wydłużyć orgazm kobiety, aby odczuwała jeszcze większą przyjemność kiedy już finalnie dojdzie
Jak pieścić kobietę ustami
Jak stymulować kobietę palcami
Kiedy i w jaki sposób pieścić piersi kobiety
Jak doprowadzać kobietę do orgazmu piersiowego
Gdzie jest punk D (tak, punkt D, nie G) i jak stymulowanie go sprawi, że kobieta dojdzie wielokrotnie 
Wszystko o punkcie D
Wszystko o punkcie G oraz punkcie A
Jak stymulować w jednym czasie punkt A, D i G, aby kobieta doszła do orgazmu wielokrotnego
Łóżkowe pozycje, które sprawią, że kobieta dochodzi do ORGAZMU non-stop
Jakie tempo powinieneś trzymać penetrując kobietę, aby ona dochodziła cały czas
Jaki rodzaj wewnątrz kobiety wytwarza największe podniecenie i największe orgazmy (Techniki poruszania się w kobiecie - pełna instrukcja)
Sekrety orgazmu pochwowego
Co robić, aby kobieta dochodziła pochwowo
W jaki sposób obudzić w kobiecie dziką seksualność
Korzeń łechtaczki - jak go pieścić i stymulować, aby kobieta dochodziła za każdym razem 
Orgazm łechtaczkowy krok po kroku
Jak przygotować kobietę do wielokrotnego orgazmu
Jak przenieść uwagę kobiety, aby myślała, tylko o podniecającym seksie z Tobą

Moduł V

Rzeczy, których kobiety Ci nigdy nie powiedzą o seksie
Co musisz wiedzieć o seksie z kobietą, aby doprowadzać kobietę raz za razem do szczytowania i squirtów
Metoda "DODATNIA" - czyli jak dodawać orgazmy, aby kobieta szczytowała kilka razy w tym samym czasie
Jak sprawić, aby kobieta dochodziła wielokrotnie
Jak stymulować pochwę i łechtaczkę kobiety za pomocą palcy i dłoni, aby dochodziła
Czy zmiana pozycji ma wpływ na orgazm kobiety
Jak dodatkowo podniecać kobietę w łózku i poza nim za pomocą słów (konkretna lista słów)
Co mówić kobieicie w trakcie seksu, aby zwiększyć jej orgazm
Najbardziej wrażliwe punkty na ciele kobiety
Jak korzystać z punktów erogennych na ciele kobiety, aby szczytowała ona raz za razem
Czego nie mówić kobiecie w łóżku podczas seksu, bo inaczej ona nie dojdą do szczytowania
Generator Znajomych Orgazmów - jak generować orgazm w kobiecie, która już Cię zna np. Twoja była, koleżanka, niedoszła
Przepisy na napoje, które zwiększą ochotę na seks kobiety (pełne przepisy do wykonania w domu z podstawowych produktów)
Akcesoria i gadżety w łóżku - czy używać oraz jak i jakich używać ?
Dostosowanie seksu do typu danej kobiety, aby ona doszła do silnych wytrysków (squirtów)

Uogólniając, Gwarantuje Ci, że po tym Programie:

Będziesz miał (ostrzegam!) WIELE kobiety, które będą chciały spotykać się z tobą na poważnie/na stałe
Będziesz jarał, intrygował i podniecał dziewczyny samym swoim spojrzeniem i zachowaniem
Wybór dziewczyn, z którymi możesz się spotykać wzrośnie przynajmniej x3
Będziesz miał więcej Seksu
Twoje randki przestaną się kończyć po jednym lub dwóch spotkaniach
Nie będziesz więcej spędzał wieczorów sam!
Będziesz miał NADMIAR kobiet w swoim życiu
Nie będziesz miał nawet czasu, aby spotykać się ze wszystkimi kobietami na randkę lub seks, bo będzie ich za dużo!
Twoja Ex (nawet była małżonka) wróci do Ciebie!

Czy to wszystko jest warte jednorazowej płatności 497 zł
(Dostęp masz dożywotni wraz ze wszystkimi aktualizacjami)

(Promocja trwa TYLKO do tego Piątku (16.02) do 23:59)

Możesz Nabyć To Wszystko Nawet Jeśli:

Jesteś mało pewnym siebie facetem
Nie masz wykształcenia wyższego
Jesteś wstydliwy gościem
Jesteś Introwertykiem
Nie jesteś przystojny
Nie jesteś bogaty
Jesteś niski
Myślisz, że już NIC Ci nie pomoże
Czy masz zakola i powoli łysiejesz !

Bo To Wszystko Przestanie Mieć Znaczenie Kiedy Poznasz Wiedzę Z Programu KOBIECY ORGAZM BEZ TAJEMNIC — OBIECUJĘ Ci TO albo 100% Zwrotu Twojej Gotówki !

Cena na moim sklepie za ten program TERAZ:

A Ty możesz dostać "KOBIECY ORGAZM BEZ TAJEMNIC" na jeszcze lepszych warunkach cenowych i zgarnąć więcej korzyści... o czym poniżej !

Nigdzie nie mówię o tej PROMOCJI, ani na Facebooku, ani na YouTubie, ani nawet na stronie nie ma takiej ceny! 

Wiedzą o niej tylko moim najbliżsi, czyli min. Ty Bracie !

Do końca PROMOCJI zostało TYLKO:

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy!

Dodatkowo chcę Ci dać GWARANCJĘ! 

Będziesz mógł przerobić 2 moduły programu, bez ponoszenia żadnego ryzyka. A jeśli  po obejrzeniu szkolenia, uznasz, że to nie jest to, czego oczekiwałeś i z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z efektów, jakie osiągniesz z moimi metodami (W CO WĄTPIĘ !), to wystarczy, że napiszesz do mnie na kontakt@tomgac.pl, a zwrócę Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty. Bez pytań, bez podawania jakiegokolwiek powodu. Wystarczy, że napiszesz do mnie, w ciągu 14 dni od zakupu, a ja zwrócę Ci Twoje pieniądze w ciągu 24h. 

Szczerze wątpię, że będziesz chciał zwrócić ten program, ponieważ jestem pewien, że spełni on Twoje oczekiwania i sam będziesz w ciężkim szoku, jak konkretna wiedza tam jest zawarta i wiem, że nie pożałujesz ani złotówki wydajnej na to szkolenie. 

Ale chcę dać Ci tę gwarancję zwrotu pieniędzy, abyś czuł się w 100% bezpieczny, żebyś nie podejmował żadnego ryzyka i żebyś mógł tylko zyskać. 

Ponieważ cholernie zależy mi na Twoim sukcesie z kobietami i ogólnie w Twoim całym życiu!

A więc możemy się tak umówić?

Pasuje Ci ten deal? 

Ale TYLKO do tego PIĄTKU (16.02) do 23:59 KOBIECY ORGAZM BEZ TAJEMNIC za:

Do końca PROMOCJI zostało TYLKO:

STANDARD


UWAGA !
Bonusowo Otrzymasz 1h Konsultacji Ze Mną 1:1

1997 zł
497 zł

**Cena, jaka jest teraz na sklepie to 1997 zł**

Promocja trwa TYLKO do Piątku (16.02) do 23:59!

Taka Promocja Na Ten Program NIGDY Się Już Nie Powtórzy!

VIP (Rekomendowany)


UWAGA !
Z Pakietem VIP masz MIESIĄC indywidualnego prowadzenia GRATIS. 

Przy indywidualnym prowadzeniu jestem do twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. Możesz w każdej chwili do mnie napisać z jakimkolwiek pytaniem, a ja od razu Ci pomogę.

+ 7 Bonusy

#1.BONUS. Poznawanie dziewczyn przez internet. Jak do nich pisać? (facebooka, instagrama, symatpia.pl i tak dalej) (Wartość 49 zł) 

#2.BONUS. Seksualna Atrakcyjność
(Wartość 149 zł)

#3.BONUS. Jak Flirtować z Pięknymi Kobietami (Wartość 149 zł)

#4.BONUS. 32 Teksty Na Udany, Zabawny Podryw (Wartość 99 zł)

#5.BONUS. Jak być zabawnym gościem? (Wartość 49 zł)

#6.BONUS. Błędy, przez które OD RAZU rujnujesz szanse u kobiety! (Wartość 199 zł)

#7.BONUS. 30 min. Konsultacji (Wartość 198 zł)

2889 zł
697 zł

**Cena, jaka jest teraz na sklepie to 1997 zł (bez bonusów)**

Promocja trwa TYLKO do Piątku (16.02) do 23:59!

Taka Promocja Na Ten Program NIGDY Się Już Nie Powtórzy!

Wolisz zapłacić przelewem? Nie ma problemu!

Przelej daną kwotę za pakiet, który cię interesuje, w tytule podając swojego maila, z dopiskiem co zamówiłeś np.

Kwota: 497 zł / 697 zł

Tytuł: KOBT - (twój mail) np. mariuszkowalski@gmail.com

Numer Rachunku:

92 1140 2004 0000 3302 8032 4583

(sprawdź, czy wysyłasz pieniądze na odpowiedni numer konta [ten wyżej] żeby potem nie było nieporozumień)

-------------------------------------------------

Dzięki, że dotrwałeś do końca

Tom Gac 

PS. Pamiętaj, że nie podejmujesz żadnego ryzyka, ponieważ chroni Cię 100% gwarancja zwrotu pieniędzy. 

albo

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety), również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak być lepszy w łóżku od 99% facetów 

- Sztuczki w łóżku, po których kobieta Cię NIGDY nie zapomni (Tego nie dowiesz się z Erotycznych Stron, ani nigdzie indziej!)

- Jak znacznie wydłużyć seks!

- Jak pozbyć się przedwczesnego wytrysku (Konkretne ćwiczenia jak kontrolować wytrysk i się od niego powstrzymać)

-  Łóżkowe pozycje, które znacznie wydłużają seks (moje autorskie pozycje)

- Jak uprawiać seks dłużej, nawet kilka godzin! (Trening, przez który Cię przeprowadzę)

- Jak pozbyć się Impotencji NA ZAWSZE!

- Jak mieć EREKCJE, jakich jeszcze nigdy nie miałeś

- Twoja Psychika - Jak niszczy lub jak ulepsza twój seks (rozkładam męską psychikę seksualną na czynniki pierwsze)

- Jak zwiększyć swoją sprawność seksualną  (moja autorska metoda, którą odkryłem po przespaniu się z 100-tką kobiet)

- Jak doprowadzić kobietę do kilkunastu orgazmów (Jak mieć maraton seksualny)

- Najmocniejsze metody na zwiększenie potencji!

- Jak kobiety myślą o seksie i jak możesz to wykorzystać, aby dać jej przyjemność, jakiej nie dał jej nikt inny

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia lepszym, a wręcz najlepszym facetem, w łóżku, jakiego kobieta, która ci się podoba do, tej pory miała. 90% mężczyzn nie potrafi dać kobiecie satysfakcjonującego seksu, powodem tego jest np. przedwczesny wytrysk, impotencja, nie umiejętność doprowadzenia kobiety do orgazmu, słaba wytrzymałość, brak energii na kolejny stosunek, czy brak doświadczenia i odpowiednich umiejętność, które zafascynują i zaszokują kobietę.  

Jeśli masz problem z którąś z wyżej wymienionych przypadłości to, koniecznie musisz coś z tym zrobić, ponieważ brak satysfakcjonującego seksu dla kobiety często prowadzi do rozpadu związku lub zdrady! 

Na szczęście w kursie ...... masz gotowe rozwiązania  na wszystkie wyżej wymienione problemy, ponieważ sam kiedyś miałem problem z brakiem erekcji, a później przedwczesnym wytryskiem, ale wyszedłem z tego i teraz mogę ci powiedzieć, co dokładnie masz zrobić, aby również się tego pozbyć!

Dodatkowo dzięki lekcjom, w których opowiadam o moich łóżkowych sytuacjach, nabierzesz ogromnego doświadczenia, ponieważ powiem Ci, co i jak robić z dziewczyną w łóżku, abyś był jej NAJLEPSZYM!

Potem wystarczy, że tylko to zastosujesz!

STANIESZ SIĘ KOCHANIEM, Z KTÓRYM KOBIETY BĘDĄ CHCIAŁY SPAĆ NON-STOP - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez seks z tobą, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety) NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Najlepszym Kochaniem w Łóżku, Którego Kobieta Nigdy Nie Zapomni i Będzie Chciała Mieć z Tobą Seks Non-Stop, a Potem Się W Tobie Zakocha Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Emocjonalny Kod Kobiet, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się jak generować emocję w rozmowie z dziewczyną, aby zainteresowała się tobą oraz żeby reagowała entuzjastycznie na to co mówisz i na twoją osobę.

Nauczę cię również jak zawładnąć jej emocjami, aby tak się uzależniła od ciebie, żeby nie widziała świata poza tobą. Ogólnie dowiesz się wszystkiego na temat wywoływania emocji w kobietach, tak żeby nie mogła przestać o tobie myśleć oraz żeby sama zaczęła inwestować w waszą znajomość  i nie potrafiła ci odmówić np. związku.

Cena za Emocjonalny Kod Kobiet NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797 zł

Close

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Możesz nabyć Emocjonalny Kod Kobiet na dodatkowej mocnej promocji, jeśli zdecydujesz się na niego teraz. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797

Close

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Możesz nabyć Emocjonalny Kod Kobiet na dodatkowej mocnej promocji, jeśli zdecydujesz się na niego teraz. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797 zł

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie TOP Dziewczyna 10/10, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak się zachowywać w towarzystwie BARDZO atrakcyjnej kobiety, aby poczuła do Ciebie pożądanie i ekscytację

- Jak uwodzić modelki,  laski 10/10? (Tego nie dowiesz się z kanałów na YouTubie)

- Na podstawie czego kobieta 10/10 decyduje o wyborze mężczyzny na związek? (dzięki tej wiedzy będziesz w stanie być z prawdziwą modelką!)

- Jak komunikować się z dziewczynami 10/10, aby zacząć jej się podobać jak nikt inny przedtem (konkretne przykłady kopiuj wklej)

-  Dlaczego najpiękniejsze kobiety często są niedostępne i jak to obejść

- Największe błędy w uwodzeniu topowych lasek 10/10

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać dziewczynę 10 na 10 do szaleństwa

- Jak sypiać z najpiękniejszymi kobietami, modelkami, hostessami, laskami 10/10 (konkretna strategia, kopiuj wklej od wdrożenia przez Ciebie)

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat uwodzenia najpiękniejszych kobiet, lasek 10/10. Jeśli chcesz mieć u swego boku przepiękną dziewczynę, która będzie cię kochać, oraz której koledzy będą  ci zazdrościć, a wszyscy inni będą, się oglądać za wami zastanawiając się, jak ty to zrobiłeś, że wyrwałeś TAKĄ LASKĘ to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za TOP Dziewczyna 10/10 NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 1199 zł

Będzie: 1199 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętności i Wiedza Jak Uwodzić Najpiękniejsze TOPowe kobiety 10/10 i Ewentualny Związek z Taką Przepiękną Dziewczyną, Której Każdy Będzie Ci Zazdrościć Jest Wart 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie CHARYZMATYCZNY FACET, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak przyciągać spojrzenia kobiet w każdym momencie kiedy tylko będziesz tego chciał

- Co zrobić, aby kobiety chciały spotykać się z Tobą na poważniej (Tego nie dowiesz się na YouTubie!)

- Jak zwiększysz wybór kobiet, z którymi możesz się Spotykać i SYPIAĆ!

- Dostawać dużo atencję i zainteresowania od kobiet, które ci się podobają

-  Jak mieć większe powodzenie u płci przeciwnej, dzięki charyzmie stosując "Charyzmatyczną Pętlę" (moja autorska technika)

- Jak być bardziej szanowanym i respektowanym przez kobiety i nie tylko (przez szefa, ludzi, współpracowników, znajomych)

- Twoje randki przestaną kończyć się po pierwszym lub drugim spotkaniu

- Nauczysz się podniecać dziewczyny samym spojrzeniem

- Przestaniesz spędzać wieczory samotnie!

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać w sobie dowolną dziewczynę do szaleństwa, dzięki "Charyzmatycznemu Zapętlaniu" (moja autorska technika)

- Mieć więcej przyjaciół i budować lepsze relacje z ludźmi

- Wyróżnić się w pracy, sprawić, żeby twój szef cię bardziej polubił i nawet otrzymać podwyżkę!

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia i stania się CHARYZMATYCZNYM FACETEM, dzięki temu dziewczyna, którą będziesz chciał poderwać, zacznie się czuć jak NIGDY DOTĄD, przy nikim innym, nie będzie wiedziała, dlaczego podobasz jej się coraz bardziej i czemu chcę być coraz bliżej ciebie i dłużej z tobą, a kiedy cię nie ma to tylko myśl o tobie i o tym kiedy do niej zadzwonisz, napiszesz i w końcu się znowu zobaczycie, a co najlepsze sama nie będzie wiedziała, dlaczego tak się dzieje, bo przecież nic szczególnego nie robiliście. 

TO JEST WŁAŚNIE "TA" CHARYZMA, JAKIEJ CIĘ NACZUĘ - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na polepszenie jakości Twojego życia w życiu codziennym. Twoje relację z ludźmi staną się lepsze, będziesz bardziej lubiany,  będziesz miał więcej znajomych, szczerych przyjaciół, a twój szef zacznie cię darzyć większą sympatią, dzięki czemu być może otrzymasz nawet niemałą podwyżkę!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za CHARYZMATYCZNEGO FACETA NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Charyzmatycznym Facetem, Dzięki Czemu Będziesz Miał Większe Powodzeniu u Kobiet i Będziesz Bardziej Lubiany Przez Ludzi, Znajomych i Szefa Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety), również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak być lepszy w łóżku od 99% facetów 

- Sztuczki w łóżku, po których kobieta Cię NIGDY nie zapomni (Tego nie dowiesz się z Erotycznych Stron, ani nigdzie indziej!)

- Jak znacznie wydłużyć seks!

- Jak pozbyć się przedwczesnego wytrysku (Konkretne ćwiczenia jak kontrolować wytrysk i się od niego powstrzymać)

-  Łóżkowe pozycje, które znacznie wydłużają seks (moje autorskie pozycje)

- Jak uprawiać seks dłużej, nawet kilka godzin! (Trening, przez który Cię przeprowadzę)

- Jak pozbyć się Impotencji NA ZAWSZE!

- Jak mieć EREKCJE, jakich jeszcze nigdy nie miałeś

- Twoja Psychika - Jak niszczy lub jak ulepsza twój seks (rozkładam męską psychikę seksualną na czynniki pierwsze)

- Jak zwiększyć swoją sprawność seksualną  (moja autorska metoda, którą odkryłem po przespaniu się z 100-tką kobiet)

- Jak doprowadzić kobietę do kilkunastu orgazmów (Jak mieć maraton seksualny)

- Najmocniejsze metody na zwiększenie potencji!

- Jak kobiety myślą o seksie i jak możesz to wykorzystać, aby dać jej przyjemność, jakiej nie dał jej nikt inny

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia lepszym, a wręcz najlepszym facetem, w łóżku, jakiego kobieta, która ci się podoba do, tej pory miała. 90% mężczyzn nie potrafi dać kobiecie satysfakcjonującego seksu, powodem tego jest np. przedwczesny wytrysk, impotencja, nie umiejętność doprowadzenia kobiety do orgazmu, słaba wytrzymałość, brak energii na kolejny stosunek, czy brak doświadczenia i odpowiednich umiejętność, które zafascynują i zaszokują kobietę.  

Jeśli masz problem z którąś z wyżej wymienionych przypadłości to, koniecznie musisz coś z tym zrobić, ponieważ brak satysfakcjonującego seksu dla kobiety często prowadzi do rozpadu związku lub zdrady! 

Na szczęście w kursie ...... masz gotowe rozwiązania  na wszystkie wyżej wymienione problemy, ponieważ sam kiedyś miałem problem z brakiem erekcji, a później przedwczesnym wytryskiem, ale wyszedłem z tego i teraz mogę ci powiedzieć, co dokładnie masz zrobić, aby również się tego pozbyć!

Dodatkowo dzięki lekcjom, w których opowiadam o moich łóżkowych sytuacjach, nabierzesz ogromnego doświadczenia, ponieważ powiem Ci, co i jak robić z dziewczyną w łóżku, abyś był jej NAJLEPSZYM!

Potem wystarczy, że tylko to zastosujesz!

STANIESZ SIĘ KOCHANIEM, Z KTÓRYM KOBIETY BĘDĄ CHCIAŁY SPAĆ NON-STOP - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez seks z tobą, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety) NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Najlepszym Kochaniem w Łóżku, Którego Kobieta Nigdy Nie Zapomni i Będzie Chciała Mieć z Tobą Seks Non-Stop, a Potem Się W Tobie Zakocha Jest Warta 199 zł)

Close