Do końca PROMOCJI zostało TYLKO:

OSTATNIA TAKA PROMOCJA NA TEN PROGRAM!

Stań Się Facetem, Posiadającym "" (Nieznaną Dla Większości Mężczyzn) Osobowość, Styl i Charakter, Charyzmatycznego Faceta, Który Ekscytuje i Podnieca Kobiety Na Całym Świecie!

Płeć piękna NIE LUBI facetów, którzy nie są charyzmatycznie męscy, którzy nie mają "TEGO" męskiego charakteru i najczęściej gardzą takimi mężczyznami, DLATEGO nawet najprzystojniejsi i umięśnieni mężczyźni mają problem z uwodzeniem kobiet.

Na szczęście po tym materiale, poznasz wszystkie sekrety jak pokazywać męski charakter, charyzmę, styl i osobowość, które są kluczowe w zdobywaniu kobiet, a o których 95% Facetów Na Świecie Nie Wie!

Mój autorski materiał o męskiej Osobowości, Stylu i Charakterze Charyzmatycznego Faceta, który jest atrakcyjny dla kobiet, jest czymś, czego w Polsce jeszcze nie było i długo nie będzie, ponieważ wszystko, co w nim zawarłem, to jest kwintesencja mojego prawie 15-letniego doświadczenia jako uwodziciel i 4-letniego jako trener... i nie biorę odpowiedzialności za wydzwanianie w nocy do ciebie przez dziewczyny, które się w Tobie zakochały, po zastosowaniu TYCH metod.

Wiedzę i Doświadczenie, które zawarłem w tym materiale, jeszcze NIGDY(!) nie wyjawiłem w żadnym moim płatnym programie, a tym bardziej na YouTubie... i Nie Wyjawię! - Możesz Się Tego Dowiedzieć Tylko Stąd!


Odkryj, jak pokazywać Osobowość Styl i Charakter Charyzmatycznego Faceta, który ekscytuję i podnieca każdą kobietę na świecie i stań się jednym z najbardziej atrakcyjnych facetów Polsce z poniższego wideo (BO TAK DA SIĘ TO ZROBIĆ - ALBO 100% ZWROTU PIENIĘDZY!)

(Ostatnia taka Promocja trwa TYLKO do tego Piątku (29.09) do 23:59)

Bycie Charyzmatycznym Facetem… hmm co to w ogóle znaczy? 

Jeśli kiedykolwiek przydarzyła ci się taka sytuacja, że kobieta od początku unikała, lub zaczęła nagle unikać kontaktu z tobą i np. przestała ci odpisywać, odbierać telefony, dzwonić lub od początku tego nie robiła to właśnie dlatego, że NIE byłeś lub NIE jesteś Charyzmatycznym Facetem, który jest atrakcyjny dla kobiet. 

Płeć piękna nie lubi facetów, którzy nie są charyzmatycznie męscy, którzy nie mają TEGO męskiego charakteru i najczęściej gardzą takim mężczyznami. 

A dlaczego tak się dzieje? 

To proste… 

Mężczyzna, który nie jest Charyzmatycznym Facetem, nie jest dla kobiety emocjonalnie wartościowy. A w konsekwencji nie jest dla niej atrakcyjny ani fizycznie, a tym bardziej seksualnie (nawet jeśli jest przypakowany i wygląda jak młody Arnold Schwarzenegger). I to jest właśnie odpowiedź, dlaczego nawet przystojni i umięśnieni faceci mają problemy z zainteresowaniem ze strony kobiet. 

Bo nie mają Osobowości i Stylu Charyzmatycznego Faceta z Męskim Charakterem! 

Od emocji zaczyna się wszystko i jeśli nie potrafisz być emocjonalnie wartościowy dla dziewczyny, to nie będziesz interesował kobiet, ponieważ nie będziesz dla niej seksualnie wartościowy, albo w najlepszym wypadku będziesz padał ofiarą manipulacji ze strony kobiet, przez co możesz popaść w depresję i nigdy nie będziesz szczęśliwy!!!

A jak być emocjonalnie wartościowym mężczyzną? 

Musisz mieć Osobowość, Styl i Charakter Charyzmatycznego Faceta! 

Bo emocję wśród kobiet do danego faceta, biorą się z jego charyzmy i charakteru i od ciebie zależy czy te emocje będą na twoją korzyść, czy nie korzyść.

Jak Tworzyć Emocje Wśród Kobiet Za Pomocą Charyzmy?

Ważne jest to, abyś nie ulegał kobiecie nigdy, a szczególnie na początku waszej znajomości. 

Charyzmatyczny Facet z Męskim Charakterem potrafi ustawić relację z kobietą już od samego początku poprzez odpowiednie zachowanie, czy słowa, aby ona oszalała na jego punkcie (bardzo, bardzo szczegółowo poruszam temat Atrakcyjnej Dominacji Kobiety w Module III). 

Błędem NIE Charyzmatycznych Facetów jest to, że poprzez ich brak charyzmy i charakteru to kobieta zaczyna dyktować warunki. A w męskiej charyzmie, która jest atrakcyjna dla kobiet, chodzi o to, abyś to TY był silniejszy, a nie dziewczyna, ponieważ w relacji zawsze jedna ze stron dominuje, a pasuje, żebyś to był Ty. 

I wygląda to tak, że kiedy to facet dominuje kobietę, to jej się to podoba i wszystko jest okej, natomiast kiedy jest na odwrót, to najczęściej dziewczyna w ogóle nie jest zainteresowana facetem, albo, traktuje go jak ofiarę, manipuluje, zdradza go, wykorzystuje, a na końcu i tak zostawia… nie chcę, abyś to był Ty!

Na szczęście w kursie Osobowość i Styl Charyzmatycznego Faceta w Module II dokładnie omawiam jak w atrakcyjny sposób dominować kobietę (również w sposób seksualny), aby ona lub one (to już o od ciebie zależy czy chcesz jedną kobietę, czy wiele) za tobą szalała!

Brak Charyzmy = Jesteś Słaby

A kobiety nienawidzą słabych facetów, dlatego zawsze kiedy prosisz o jej względy i zainteresowanie (dzwoniąc, pisząc, ciągle gdzieś zapraszając, prezenty, bycie miłym, dobrym, uczynnym, wrażliwym, zawsze chętnie pomagającym, bycie na każde zawołanie itp.) to ona ma na ciebie wywalone! 

Chcę dać Ci komplety schemat, receptę, instrukcję krok po kroku Osobowości i Stylu Charyzmatycznego Faceta z Męskim Charakterem, którą wystarczy tylko przenieść na relację z kobietami, aby zobaczyć i przede wszystkim doznać i poczuć na własnej skórze nieziemskiego zainteresowania ze strony KAŻDEJ kobiety! 

Ponieważ mam już tego dość, że faceci wykładają się na banalnych pytaniach dziewczyn, pretensjach, czy fochach, a to wszystko prowadzi tylko do tego, że jest coraz gorzej z zainteresowaniem tej konkretnej kobiety, a w późniejszym czasie też i następnych kobiet, bo do tego jeszcze dochodzi podłamanie, stres, brak poczucia własnej wartość, spadek pewności siebie i tak dalej… 

ALE NIE MUSI TAK BYĆ! 

Możesz tego wszystkiego się pozbyć, poznając Osobowość i Styl Charyzmatycznego Faceta z Męskim Charakterem z moją pomocą!

Czy są minusy bycia Charyzmatycznym Facetem?

 - TAK!

Najgorsze jest to, że jeśli przypadkowo byłeś Charyzmatycznym Facetem na początku relacji i jakoś udało ci się wejść w związek z kobietą, to ona, tak czy inaczej, może cię z dnia na dzień zostawić mówiąc;

“Kiedyś byłeś jakiś taki inny, lepszy…” 

Dlaczego tak się dzieje? 

Ponieważ jeśli przez przypadek miałeś w sobie jakąś tam charyzmę, to nie mając odpowiedniej wiedzy jak i z czego wziął się sukces z tą kobietą, w późniejszym czasie możesz zatracić tę Osobowość, Styl, Charyzmę, Charakter oraz inne męskie cechy, dzięki którym zdobyłeś jej serce. 

Bo nawet nie wiesz, jakie to były cechy i dlaczego ci to wyszło… 

Jeśli przestaniesz być silny, nieposkromiony, wojowniczy, czy nieustraszony w relacji, a zamiast tego staniesz się takim cipkiem to przestaniesz być w jakikolwiek sposób pociągający dla kobiety, z którą jesteś i ona cię zostawi! (a tego chyba nie chcesz prawda?) 

A wszystko przez to, że nie wiesz jakie Charyzmatyczne cechy spowodowały to, że teraz jesteście lub będziecie razem!

Więc jaki widzisz ten materiał jest dla Ciebie nawet jeśli jesteś teraz w związku, a jeśli jeszcze nie jesteś, ale chcesz być, to tym bardziej jest on dla ciebie, a jeśli nie chcesz być w związku, tylko mieć wiele kobiet to również ten kurs jest dla ciebie, ponieważ kiedy poznasz wiedzę, z tego kursu, kobiety zaczną za Tobą latać jak nigdy wcześniej!

Będąc z tobą absolutnie szczerym i uczciwym (jak zawsze z resztą), kurs Osobowość i Styl Charyzmatycznego Faceta to podstawa, Top 1, najważniejsza pozycja, jaką powinieneś mieć jeśli chcesz być nie dobry, a zajebisty z kobietami!!!

Powinieneś kupić ten program jeśli…

- Kiedykolwiek dziewczyna straciła tobą zainteresowanie po pierwszej lub drugiej randce, a ty nie wiesz, dlaczego 

- Po kilku randkach kobieta stała się dla ciebie zimna i przestała chcieć się z tobą spotkać 

- Nie wiesz, w jaki sposób zainteresować sobą dziewczynę 

- Brakuje ci tematów do rozmów 

- Spotkania wypadają sztywno 

-  Po kilku spotkaniach nigdy nie dochodzi do seksu 

- Zupełnie nie masz efektów z kobietami 

- Jeżeli twoje relację z kobietami zawsze kończą się źle i nie tak jakbyś tego chciał 

- Kobieta przestaje ci odpisywać 

- Dziewczyna urywa kontakt 

- Po pocałunku/seksie ona nagle przestaje chcieć się z tobą spotykać i traci zainteresowanie, choć wydawałoby się, że wszystko robisz dobrze 

Poznając Osobowość i Styl Charyzmatycznego Faceta z Męskim Charakterem (a po tym kursie poznasz wszystko, gwarantuje!), będziesz również w stanie odzyskać swoją byłą dziewczynę, która aktualnie nie chcę z tobą być, albo uwieść, być lub przespać się ze swoją wieloletnią koleżanką/przyjaciółką, w której się podkochujesz, ale ona na ten moment nie wyobraża sobie z tobą być w związku, czy się z tobą przespać. 

Przerabiając Osobowość i Styl Charyzmatycznego Faceta, dostaniesz gotowe narzędzia, tak zwaną wędkę, którą będzie tylko trzeba zarzucić, dzięki której będziesz kontrolował cały kierunek relacji od A do Z, z kobietą od poznania do związku, czy seksu (zależy, czego będziesz chciał). 

Jeśli wprowadzisz choćby POŁOWĘ, wiedzy z tego kursu to kobiety zaczną traktować cię jak nikogo innego przedtem i później, bo będziesz dla nich, śmiem twierdzić, że... Bogiem!

Odkąd zacząłem mieć, Osobowość i Styl Charyzmatycznego Faceta moja codzienność wygląda tak:

i TY też możesz mieć taką codzienność, wystarczy, że wykujesz swój Męski Charakter w czym JA Ci Pomogę!

Jeżeli kiedykolwiek usłyszałeś od dziewczyny zdania typu:

“Muszę to przemyśleć”
“Nie jestem jeszcze gotowa na nic poważniejszego”
"Jesteś cudownym facetem, ale nie chcę cię oszukiwać... nie jest między nami tak jak powinno"
“Potrzebuje więcej czasu”
"Próbowałam się otworzyć na coś więcej, ale nie działa to w ten sposób na mnie"
"Uwierz bardzo mi przykro, spróbowaliśmy. Życzę ci wszystkiego co najlepsze"
“Jesteś świetny i każda dziewczyna marzy o takim facecie… ale nie ja”
“Zasługujesz na kogoś lepszego niż ja”
“Zostańmy przyjaciółmi”
"Bardzo dobrze bawiłam się na spotkaniach z tobą, ale jako KOLEDZY"
"Nie wrócę już do Ciebie"
"Nie będziemy już ponownie razem"
“Jesteś super, ale jako kolega” itp.

Albo w ogóle z dnia na dzień przestała się do Ciebie odzywać!

To wiesz, dlaczego tak się wydarzyło? 

Ponieważ ona nie poczuła to ciebie intensywniejszych emocji i nie dostałeś od niej takiego uczucia, jakie jej dałeś. 

A dlaczego? 

Ponieważ nie tak, zdobywa się kobietę. Ona musi się tobą zainteresować. 

A zainteresowanie kobiety zdobywa się Osobowością i Stylem Charyzmatycznego Faceta z Męskim Charakterem! 

O którym myśli nawet wtedy kiedy na spotkaniu nie wydarzyło się nic szczególnego i gadaliście o błahostkach typu jedzenie, praca, szkoła itp. 

Bo osobowość, styl, charakter i męska charyzma to coś więcej niż tylko dobra rozmowa, teksty, czy słowa… 

Charyzma to twoja MOWA CIAŁA, WIGOR, KRZEPA i ENERGIA, jaką wytwarzasz dokoła siebie i jaką inni ludzie od ciebie czują i właśnie to stanowi klucz do zainteresowania wszystkich kobiet! 

Poznając moją wiedzę o uwodzeniu kobiet, którą zgłębiałem już prawie 10 lat i dowiadując się, czym są moje autorskie charyzmatyczne zachowania atrakcyjnego faceta, na którego lecą wszystkie dziewczyny, będziesz w stanie 

- Mieć mnóstwo zainteresowania od mega atrakcyjnych kobiet 

- Mieć powodzenie u płci pięknej 

- Przyciągać kobiecie spojrzenia i oczywiście później będziesz to mógł wykorzystać na swoją korzyść (randka, spotkanie, związek, seks) i wiele, więcej.

A to tylko wierzchołek góry lodek, ponieważ poznając wiedzę Jak Mieć Osobowość i Styl Charyzmatycznego Faceta z Modułu IV 

-> Ludzie dokoła będą Cię Szanować 

-> Będziesz miał respekt, nie tylko wśród kobiet, ale i wśród ludzi dokoła, znojnych, nieznajomych, współpracowników, szefa itp. 

-> Zaczniesz mieć więcej przyjaciół i znajomych 

-> Będziesz tworzył dużo bardziej jakościowcze relację z ludźmi (nie ilość, a jakość, prawda?) 

-> Będziesz lepszym, bardziej zauważalnym pracownikiem, dzięki czemu twój szef cię doceni i być może zaoferuję podwyżkę!

“Brzmi Fajnie, Ale Czy To Na Pewno Zadziała?”
Posłuchaj co nagrali mi moi kursanci kiedy zdradziłem im tę wiedzę!

Jeśli przeglądasz tę ofertę na telefonie kliknij "Słuchaj w Przeglądarce" (ang. Listen in browser), żeby nie przeniosło cię na inną stronę.

Zobacz Więcej Efektów Moich Klientów (kliknij) Chciałbym przedstawić Ci efekt prawie 10 lat doświadczeń z uwodzenia i rozkochiwania w sobie kobiet z całej Polski za pomocą Osobowości i Stylu Charyzmatycznego Faceta z Męskim Charakterem, po raz pierwszy!!!

Nauczę Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o uwodzeniu i rozkochiwaniu w sobie dziewczyn w Polsce i za granicą, za pomocą swoje
Osobowości i Charakteru!

Wiedzy z tego kursu jeszcze NIGDZIE nie udostępniałem, w żadnym płatnym materiale, a tym bardziej darmowym np. na YTbie, więc Gwarantuje Ci, że ten materiał odmieni twoje relację z kobietami na zawsze o 180 stopni!!!

A jeśli już jesteś dobry, w relacjach z kobietami to będziesz Jeszcze LEPSZY!

Czego Jeszcze Się Dowiesz Z Tego Programu?

Moduł I

Jak być konkretnym męskim facetem dla kobiet
Gotowe męskie, charyzmatyczne teksty do kobiet (konkretne przykłady)
Jak zachować męską twarz w każdej sytuacji
Jeśli kobieta ŹLE na Ciebie reaguje - Co zrobić? (Konkretna Strategia)
Jak nauczyć kobietę inwestycji w znajomość (konkretnych nawyków)
Od poznania do związku - czyli strategia A-Z uwodzenia z pomocą Osobowości i Stylu Charyzmatycznego Faceta
Co zrobić, jak się zachować i co powiedzieć, aby ona była grzeczna i posłuszna
Wcale nie musisz dużo mówić - Powiem dokładnie, dlaczego i o co tak naprawdę chodzi w charyzmatycznej rozmowie z dziewczyną
Atrakcyjność Bierna i Czynna - Czym się różnią, o co w nich chodzi jak oraz kiedy je stosować
Każda kobieta chce być zdominowana przez faceta - Dlaczego i jak to wywołać
Co robić w przypadku nieposłuszeństwa - Metoda Charyzmatycznych Kar i Nagród (innych niż wszystkie)
Męska Charyzma i Charakter w dłużej znajomość - Jak to utrzymać
Jak poradzić sobie ze swoim komplekasami (jesteś otyły, introwertyczny, masz nadwagę itp.) - Jak sobie  z nimi radzić - Moja autorska strategia (sam kiedyś miałem niewyobrażalne kompleksy)
Dyktowanie warynków kobietom - Jak to robić, aby zawsze się z tobą zgadzała
Jak opieprzyć dziewczynę i dlaczego to ważne

Moduł II

Co to w ogóle znaczy być męskim dla kobiety?
Jak odbierają nas kobiety i co to dla nas facetów znaczy? - Jak możesz to wykorzystać na swoją korzyść!
Jak działa Psychika kobiety, kiedy poznaje Charyzmatycznego Faceta - Dzięki temu będziesz znać "szyfr" do jej serca! 
MĘSKA CHARYZMA  - co to jest i jak ją budować przy kobietach (oraz ogólnie ludziach)
Słowa, o których piękna kobiety nigdy nie zapomni - zszokujesz ją, a jednocześnie nakręcisz ją na siebie jak nikt nigdy wcześniej!
Charyzmatyczne pierwsze wrażenie na dziewczynie - Jak je zrobić? ("Sztuczka", którą odkryłem po spławieniu mnie przez 100 mega seksownych kobiet)
Sposób na wyróżnienie się na tle innych facetów, za pomocą Męskiego Charakteru i Charyzmy, jakich ta dziewczyna do tej pory poznała
Osobowość i Styl Charyzmatycznego Faceta - Co to jest i jak to prezentować?
MĘSKIE cechy przy kobiecie - Jak i kiedy musisz je pokazywać
Słowa, które każda kobieta, chcę słyszeć  - TO JEST MOCNE!
Odpowiedzi które musisz stosować przy kobiecie (Przykłady Tekstów)
Wykorzystanie Mowy Ciały - Jak i co zrobić, aby wydawać się i BYĆ bardziej męski, atrakcyjny i podniecający przy kobiecie
Wpływ hormonów na twój charakter i osobowość (Testostron - jak go mieć dużo i być bardziej męski)
Bedąc BEZWZGLĘDNYM kobiety Cię pokochają - Jak być takim facetem
Wyjdź z ramy zbyt miłego faceta i pokaż jej że jesteś inny - Jak to zrobić?

Moduł III

Prowadzenie kobiety za pomocą Osobowości, Charyzmy i Charakteru - od poznania aż do związku
Odpowiadanie w interesujący męski sposób kobietom - Jak to robić?
Wywoływanie ekscytacji i pożądania u kobiety za pomocą Charyzmy - konkretne zachowanie, którego nauczyłem się w UK na szkoleniu z uwodzenia
CECHY Męskiej Osobowości - Musisz je opanować jeśli chcesz podobać się kobietom
Naucz kobietę Szacunku i Respektu do Ciebie - Jak to zrobić od samego początku 
Przyciąganie kobiecych spojrzeń (impreza/praca/ulica/spotkanie towarzyskie) - Jak to zrobić
Męski Flirt - Jak się tego nauczyć i jak to wykorzystać na swoją korzyść
Charyzmatycznie Seksualna Aura - Jak ją wytworzyć
Intonacja Głosu, jakiej powinieneś używać jeśli chcesz lepiej oddziaływać na kobiety
INTYMNE I GŁĘBOKIE emocje - Jak je wywołać w kobiecie
Bądź Przebojowym Factem z którym kobieta nie będzie się nudzić - Jak sprawić takie wrażenie i BYĆ takim mężczyzną od początku od początku
Łatwo i bez przeszkód reaguj na wymówki kobiet - Jak się tego nauczyć
Krótkie, cięte odpowiedzi które warto stosować - Zostań Mistrzem Ciętej Riposty

Moduł IV

Co zrobić, aby być bardziej lubianym i mieć więcej przyjaciół
Jak być bardziej szanowanym przez ludzi dookoła ciebie (w tym twojego szefa, który być może da Cię potem podwyżkę)
Co robić i jak się zachować, aby inni się z Tobą liczyli (kobiety, znajomi, szef, rodzina itp.)
Jak podtrzymywać uczucia z piękną kobietą, aby cię nie zostawiła/zdradziła
Odzyskiwanie szacunku dziewczyny i jej zainteresowania jeśli je straciła za pomocą Stylu Charyzmatycznego Faceta
Jak budować związek za pomocą Stylu Charyzmatycznego Faceta
Zwracaj uwagę na "TO COŚ" a kobiety zaczną cię podziwiać!
Facet, który odmawia kobietą i je olewa zawsze będzie dla niej atrakcyjniejszy - Dlaczego tak jest i jak to osiągnąć
Jak eliminować konkurencję innych facetów i być jej jednym przy pomocy Charakteru i Charyzmy
Słowa, których NIGDY nie mów kobiecie (NAJWIĘKSZY BŁĄD MĘŻCZYZN)
Zachowania Mężczyzny które są ważne dla kobiet
Jakiego faceta kobiety UWIELBIAJĄ!
Zawsze mów to kobietom (one cię za to pokochają!)
Zmiana Twojego Tonu Głosu w rozmowie z dziewczyną na bardziej atrakcyjny dla kobiet 

Uogólniając, Gwarantuje Ci, że po tym programie:

Będziesz miał (ostrzegam!) WIELE kobiety, które będą chciały spotykać się z tobą na poważnie/na stałe
Będziesz jarał, intrygował i podniecał dziewczyny samym swoim spojrzeniem i zachowaniem
Wybór dziewczyn, z którymi możesz się spotykać wzrośnie przynajmniej x3
Będziesz miał więcej Seksu
Twoje randki przestaną się kończyć po jednym lub dwóch spotkaniach
Nie będziesz więcej spędzał wieczorów sam!
Będziesz bardziej szanowany i lubiany
Będziesz miał więcej szczerych Znajomych i Przyjaciół
Twój szef Cię dostrzeże i być może nawet zaproponuje Ci podwyżkę!

Czy to wszystko jest warte jednorazowej płatności 397 zł
(Dostęp masz dożywotni wraz ze wszystkimi aktualizacjami)

(Ostatnia taka Promocja trwa TYLKO do tego Piątku (29.09) do 23:59)

Możesz Nabyć To Wszystko Nawet Jeśli:

Jesteś mało pewnym siebie facetem
Nie masz wykształcenia wyższego
Jesteś wstydliwy gościem
Jesteś Introwertykiem
Nie jesteś przystojny
Nie jesteś bogaty
Jesteś niski
Myślisz, że już NIC Ci nie pomoże
Czy masz zakola i powoli łysiejesz

Bo To Wszystko Przestanie Mieć Znaczenie Kiedy Poznasz Wiedzę Jak Mieć Osobowość i Styl Charyzmatycznego Faceta, który Jara Kobiety - OBIECUJĘ Ci TO!

Cena na moim sklepie dla każdego za ten program TERAZ:

A Ty możesz dostać "Osobowość i Styl Charyzmatycznego Faceta" na jeszcze lepszych warunkach cenowych! 

Nigdzie nie mówię o tej PROMOCJI, ani na Facebooku, ani na YouTubie, ani nawet na stronie nie ma takiej ceny! 

Wiedzą o niej tylko moim najbliżsi, czyli min. Ty Bracie !

Do końca PROMOCJI zostało TYLKO:

OSTATNIA TAKA PROMOCJA NA TEN PROGRAM!

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy!

Dodatkowo chcę Ci dać GWARANCJĘ! 

Będziesz mógł przerobić 2 moduły programu, bez ponoszenia żadnego ryzyka. A jeśli  po obejrzeniu szkolenia, uznasz, że to nie jest to, czego oczekiwałeś i z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z efektów, jakie osiągniesz z moimi metodami (W CO WĄTPIĘ !), to wystarczy, że napiszesz do mnie na kontakt@tomgac.pl, a zwrócę Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty. Bez pytań, bez podawania jakiegokolwiek powodu. Wystarczy, że napiszesz do mnie, w ciągu 14 dni od zakupu, a ja zwrócę Ci Twoje pieniądze w ciągu 24h. 

Szczerze wątpię, że będziesz chciał zwrócić ten program, ponieważ jestem pewien, że spełni on Twoje oczekiwania i sam będziesz w ciężkim szoku, jak konkretna wiedza tam jest zawarta i wiem, że nie pożałujesz ani złotówki wydajnej na to szkolenie. 

Ale chcę dać Ci tę gwarancję zwrotu pieniędzy, abyś czuł się w 100% bezpieczny, żebyś nie podejmował żadnego ryzyka i żebyś mógł tylko zyskać. 

Ponieważ cholernie zależy mi na Twoim sukcesie z kobietami i ogólnie w Twoim całym życiu!

A więc możemy się tak umówić?

Pasuje Ci ten deal? 

Ale TYLKO do tego PIĄTKU (29.09) do 23:59 Osobowość i Styl Charyzmatycznego Faceta za:

STANDARD


UWAGA !
Bonusowo Otrzymasz 1h Konsultacji Ze Mną 1:1 

1197 zł
397 zł

**Cena, jaka jest teraz na sklepie to 1197 zł**

Promocja trwa TYLKO do Piątku (29.09) do 23:59!

Taka Promocja Na Ten Program NIGDY Się Już Nie Powtórzy!

VIP (Rekomendowany)


UWAGA !
Z Pakietem VIP masz MIESIĄC indywidualnego prowadzenia GRATIS. 

Przy indywidualnym prowadzeniu jestem do twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. Możesz w każdej chwili do mnie napisać z jakimkolwiek pytaniem, a ja od razu Ci pomogę.

+ 7 Bonusy

#1.BONUS. Poznawanie dziewczyn przez internet. Jak do nich pisać? (facebooka, instagrama, symatpia.pl i tak dalej) (Wartość 49 zł) 

#2.BONUS. Seksualna Atrakcyjność
(Wartość 149 zł)

#3.BONUS. Jak Flirtować z Pięknymi Kobietami (Wartość 149 zł)

#4.BONUS. 32 Teksty Na Udany, Zabawny Podryw (Wartość 99 zł)

#5.BONUS. Jak być zabawnym gościem? (Wartość 49 zł)

#6.BONUS. Błędy, przez które OD RAZU rujnujesz szanse u kobiety! (Wartość 199 zł)

#7.BONUS. 30 min. Konsultacji (Wartość 198 zł)

2089 zł
597 zł

**Cena, jaka jest teraz na sklepie to 1197 zł (I To Bez Bonusów)**

Promocja trwa TYLKO do Piątku (29.09) do 23:59!

Taka Promocja Na Ten Program NIGDY Się Już Nie Powtórzy!

Wolisz zapłacić przelewem? Nie ma problemu!

Przelej daną kwotę za pakiet, który cię interesuje, w tytule podając swojego maila, z dopiskiem co zamówiłeś np.

Kwota: 397 zł / 597 zł

Tytuł: CH - (twój mail) np. mariuszkowalski@gmail.com

Numer Rachunku:

92 1140 2004 0000 3302 8032 4583

(sprawdź, czy wysyłasz pieniądze na odpowiedni numer konta [ten wyżej] żeby potem nie było nieporozumień)

-------------------------------------------------

Dzięki, że dotrwałeś do końca

Tom Gac 

PS. Pamiętaj, że nie podejmujesz żadnego ryzyka, ponieważ chroni Cię 100% gwarancja zwrotu pieniędzy. 

albo

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety), również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak być lepszy w łóżku od 99% facetów 

- Sztuczki w łóżku, po których kobieta Cię NIGDY nie zapomni (Tego nie dowiesz się z Erotycznych Stron, ani nigdzie indziej!)

- Jak znacznie wydłużyć seks!

- Jak pozbyć się przedwczesnego wytrysku (Konkretne ćwiczenia jak kontrolować wytrysk i się od niego powstrzymać)

-  Łóżkowe pozycje, które znacznie wydłużają seks (moje autorskie pozycje)

- Jak uprawiać seks dłużej, nawet kilka godzin! (Trening, przez który Cię przeprowadzę)

- Jak pozbyć się Impotencji NA ZAWSZE!

- Jak mieć EREKCJE, jakich jeszcze nigdy nie miałeś

- Twoja Psychika - Jak niszczy lub jak ulepsza twój seks (rozkładam męską psychikę seksualną na czynniki pierwsze)

- Jak zwiększyć swoją sprawność seksualną  (moja autorska metoda, którą odkryłem po przespaniu się z 100-tką kobiet)

- Jak doprowadzić kobietę do kilkunastu orgazmów (Jak mieć maraton seksualny)

- Najmocniejsze metody na zwiększenie potencji!

- Jak kobiety myślą o seksie i jak możesz to wykorzystać, aby dać jej przyjemność, jakiej nie dał jej nikt inny

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia lepszym, a wręcz najlepszym facetem, w łóżku, jakiego kobieta, która ci się podoba do, tej pory miała. 90% mężczyzn nie potrafi dać kobiecie satysfakcjonującego seksu, powodem tego jest np. przedwczesny wytrysk, impotencja, nie umiejętność doprowadzenia kobiety do orgazmu, słaba wytrzymałość, brak energii na kolejny stosunek, czy brak doświadczenia i odpowiednich umiejętność, które zafascynują i zaszokują kobietę.  

Jeśli masz problem z którąś z wyżej wymienionych przypadłości to, koniecznie musisz coś z tym zrobić, ponieważ brak satysfakcjonującego seksu dla kobiety często prowadzi do rozpadu związku lub zdrady! 

Na szczęście w kursie ...... masz gotowe rozwiązania  na wszystkie wyżej wymienione problemy, ponieważ sam kiedyś miałem problem z brakiem erekcji, a później przedwczesnym wytryskiem, ale wyszedłem z tego i teraz mogę ci powiedzieć, co dokładnie masz zrobić, aby również się tego pozbyć!

Dodatkowo dzięki lekcjom, w których opowiadam o moich łóżkowych sytuacjach, nabierzesz ogromnego doświadczenia, ponieważ powiem Ci, co i jak robić z dziewczyną w łóżku, abyś był jej NAJLEPSZYM!

Potem wystarczy, że tylko to zastosujesz!

STANIESZ SIĘ KOCHANIEM, Z KTÓRYM KOBIETY BĘDĄ CHCIAŁY SPAĆ NON-STOP - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez seks z tobą, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety) NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Najlepszym Kochaniem w Łóżku, Którego Kobieta Nigdy Nie Zapomni i Będzie Chciała Mieć z Tobą Seks Non-Stop, a Potem Się W Tobie Zakocha Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Emocjonalny Kod Kobiet, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się jak generować emocję w rozmowie z dziewczyną, aby zainteresowała się tobą oraz żeby reagowała entuzjastycznie na to co mówisz i na twoją osobę.

Nauczę cię również jak zawładnąć jej emocjami, aby tak się uzależniła od ciebie, żeby nie widziała świata poza tobą. Ogólnie dowiesz się wszystkiego na temat wywoływania emocji w kobietach, tak żeby nie mogła przestać o tobie myśleć oraz żeby sama zaczęła inwestować w waszą znajomość  i nie potrafiła ci odmówić np. związku.

Cena za Emocjonalny Kod Kobiet NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797 zł

Close

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Możesz nabyć Emocjonalny Kod Kobiet na dodatkowej mocnej promocji, jeśli zdecydujesz się na niego teraz. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797

Close

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Możesz nabyć Emocjonalny Kod Kobiet na dodatkowej mocnej promocji, jeśli zdecydujesz się na niego teraz. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797 zł

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie TOP Dziewczyna 10/10, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak się zachowywać w towarzystwie BARDZO atrakcyjnej kobiety, aby poczuła do Ciebie pożądanie i ekscytację

- Jak uwodzić modelki,  laski 10/10? (Tego nie dowiesz się z kanałów na YouTubie)

- Na podstawie czego kobieta 10/10 decyduje o wyborze mężczyzny na związek? (dzięki tej wiedzy będziesz w stanie być z prawdziwą modelką!)

- Jak komunikować się z dziewczynami 10/10, aby zacząć jej się podobać jak nikt inny przedtem (konkretne przykłady kopiuj wklej)

-  Dlaczego najpiękniejsze kobiety często są niedostępne i jak to obejść

- Największe błędy w uwodzeniu topowych lasek 10/10

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać dziewczynę 10 na 10 do szaleństwa

- Jak sypiać z najpiękniejszymi kobietami, modelkami, hostessami, laskami 10/10 (konkretna strategia, kopiuj wklej od wdrożenia przez Ciebie)

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat uwodzenia najpiękniejszych kobiet, lasek 10/10. Jeśli chcesz mieć u swego boku przepiękną dziewczynę, która będzie cię kochać, oraz której koledzy będą  ci zazdrościć, a wszyscy inni będą, się oglądać za wami zastanawiając się, jak ty to zrobiłeś, że wyrwałeś TAKĄ LASKĘ to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za TOP Dziewczyna 10/10 NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 1199 zł

Będzie: 1199 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętności i Wiedza Jak Uwodzić Najpiękniejsze TOPowe kobiety 10/10 i Ewentualny Związek z Taką Przepiękną Dziewczyną, Której Każdy Będzie Ci Zazdrościć Jest Wart 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie CHARYZMATYCZNY FACET, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak przyciągać spojrzenia kobiet w każdym momencie kiedy tylko będziesz tego chciał

- Co zrobić, aby kobiety chciały spotykać się z Tobą na poważniej (Tego nie dowiesz się na YouTubie!)

- Jak zwiększysz wybór kobiet, z którymi możesz się Spotykać i SYPIAĆ!

- Dostawać dużo atencję i zainteresowania od kobiet, które ci się podobają

-  Jak mieć większe powodzenie u płci przeciwnej, dzięki charyzmie stosując "Charyzmatyczną Pętlę" (moja autorska technika)

- Jak być bardziej szanowanym i respektowanym przez kobiety i nie tylko (przez szefa, ludzi, współpracowników, znajomych)

- Twoje randki przestaną kończyć się po pierwszym lub drugim spotkaniu

- Nauczysz się podniecać dziewczyny samym spojrzeniem

- Przestaniesz spędzać wieczory samotnie!

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać w sobie dowolną dziewczynę do szaleństwa, dzięki "Charyzmatycznemu Zapętlaniu" (moja autorska technika)

- Mieć więcej przyjaciół i budować lepsze relacje z ludźmi

- Wyróżnić się w pracy, sprawić, żeby twój szef cię bardziej polubił i nawet otrzymać podwyżkę!

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia i stania się CHARYZMATYCZNYM FACETEM, dzięki temu dziewczyna, którą będziesz chciał poderwać, zacznie się czuć jak NIGDY DOTĄD, przy nikim innym, nie będzie wiedziała, dlaczego podobasz jej się coraz bardziej i czemu chcę być coraz bliżej ciebie i dłużej z tobą, a kiedy cię nie ma to tylko myśl o tobie i o tym kiedy do niej zadzwonisz, napiszesz i w końcu się znowu zobaczycie, a co najlepsze sama nie będzie wiedziała, dlaczego tak się dzieje, bo przecież nic szczególnego nie robiliście. 

TO JEST WŁAŚNIE "TA" CHARYZMA, JAKIEJ CIĘ NACZUĘ - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na polepszenie jakości Twojego życia w życiu codziennym. Twoje relację z ludźmi staną się lepsze, będziesz bardziej lubiany,  będziesz miał więcej znajomych, szczerych przyjaciół, a twój szef zacznie cię darzyć większą sympatią, dzięki czemu być może otrzymasz nawet niemałą podwyżkę!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za CHARYZMATYCZNEGO FACETA NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Charyzmatycznym Facetem, Dzięki Czemu Będziesz Miał Większe Powodzeniu u Kobiet i Będziesz Bardziej Lubiany Przez Ludzi, Znajomych i Szefa Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety), również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak być lepszy w łóżku od 99% facetów 

- Sztuczki w łóżku, po których kobieta Cię NIGDY nie zapomni (Tego nie dowiesz się z Erotycznych Stron, ani nigdzie indziej!)

- Jak znacznie wydłużyć seks!

- Jak pozbyć się przedwczesnego wytrysku (Konkretne ćwiczenia jak kontrolować wytrysk i się od niego powstrzymać)

-  Łóżkowe pozycje, które znacznie wydłużają seks (moje autorskie pozycje)

- Jak uprawiać seks dłużej, nawet kilka godzin! (Trening, przez który Cię przeprowadzę)

- Jak pozbyć się Impotencji NA ZAWSZE!

- Jak mieć EREKCJE, jakich jeszcze nigdy nie miałeś

- Twoja Psychika - Jak niszczy lub jak ulepsza twój seks (rozkładam męską psychikę seksualną na czynniki pierwsze)

- Jak zwiększyć swoją sprawność seksualną  (moja autorska metoda, którą odkryłem po przespaniu się z 100-tką kobiet)

- Jak doprowadzić kobietę do kilkunastu orgazmów (Jak mieć maraton seksualny)

- Najmocniejsze metody na zwiększenie potencji!

- Jak kobiety myślą o seksie i jak możesz to wykorzystać, aby dać jej przyjemność, jakiej nie dał jej nikt inny

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia lepszym, a wręcz najlepszym facetem, w łóżku, jakiego kobieta, która ci się podoba do, tej pory miała. 90% mężczyzn nie potrafi dać kobiecie satysfakcjonującego seksu, powodem tego jest np. przedwczesny wytrysk, impotencja, nie umiejętność doprowadzenia kobiety do orgazmu, słaba wytrzymałość, brak energii na kolejny stosunek, czy brak doświadczenia i odpowiednich umiejętność, które zafascynują i zaszokują kobietę.  

Jeśli masz problem z którąś z wyżej wymienionych przypadłości to, koniecznie musisz coś z tym zrobić, ponieważ brak satysfakcjonującego seksu dla kobiety często prowadzi do rozpadu związku lub zdrady! 

Na szczęście w kursie ...... masz gotowe rozwiązania  na wszystkie wyżej wymienione problemy, ponieważ sam kiedyś miałem problem z brakiem erekcji, a później przedwczesnym wytryskiem, ale wyszedłem z tego i teraz mogę ci powiedzieć, co dokładnie masz zrobić, aby również się tego pozbyć!

Dodatkowo dzięki lekcjom, w których opowiadam o moich łóżkowych sytuacjach, nabierzesz ogromnego doświadczenia, ponieważ powiem Ci, co i jak robić z dziewczyną w łóżku, abyś był jej NAJLEPSZYM!

Potem wystarczy, że tylko to zastosujesz!

STANIESZ SIĘ KOCHANIEM, Z KTÓRYM KOBIETY BĘDĄ CHCIAŁY SPAĆ NON-STOP - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez seks z tobą, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety) NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Najlepszym Kochaniem w Łóżku, Którego Kobieta Nigdy Nie Zapomni i Będzie Chciała Mieć z Tobą Seks Non-Stop, a Potem Się W Tobie Zakocha Jest Warta 199 zł)

Close