Do końca PROMOCJI zostało TYLKO:

OSTATNIA TAKA PROMOCJA NA TEN KURS!

Psychika Kobiety Bez Tajemnic - Czyli Jak Kobiety Myślą, Co Kobiety Czują i Jak Nam Mężczyznom, To Pokazują

Naucz Się Jak Rozumieć Kobietę Bez Słów - Czytając Jej Mowę Ciała, Znaki, Gesty, Działania, Sygnały, Sposób Ubioru, Zachowanie i Nie Tylko!

Krótko mówiąc - Naucz Się Być W Głowie Kobiety i Czytać Jej W Myślach!

Poznaj MÓJ NOWY Autorski System, który pozwoli Ci CZYTAĆ i ROZUMIEĆ (bez słów!), absolutnie każdą kobietę (z pracy, szkoły, zajęć dodatkowych, społeczności, w której się udzielasz, kursów, czy siłowni, ale też nowo poznaną dziewczynę, czy nawet Twoją żonę!).

Jest to zupełnie nowy system czytania kobiet. Testowałem i sprawdzałem to wszystko w praktyce przez 1,5 roku, na sobie i na moich najbliższych kursantach... i teraz mając pewność, że to wszystko działa, mogłem to opakować w program szkoleniowy.


Odkryj, Jak Rozumieć Kobietę Bez Słów, Czytając Jej Mowę Ciała Znaki, Gesty, Działania, Sygnały, Sposób Ubioru i Zachowania - Czyli Poznaj Psychikę Kobiet i Naucz Się Czytać Im W Myślach  (BO TAK DA SIĘ TO ZROBIĆ - ALBO 100% ZWROTU PIENIĘDZY!)

(Promocja trwa TYLKO do tego Piątku (28.07) do 23:59)

Czy wiesz, że kobiety jedno myślą, drugie mówią, a trzecie robią? 

Być może kiedyś już to słyszałeś. 

A wiesz, z czego to wynika? 

Z tego, że kobiety to są istoty emocjonalne i najczęściej nie dogadasz się z nimi w sposób logiczny, jak ze swoim kolegą. 

Do skutecznego rozumienia kobiet (co przełoży się na lepszą jakość Twoich relacji z kobietami) potrzebujesz rozumieć co kobiety dokładnie myślą o Tobie, o danej sytuacji, o twoim działaniu np. twojej próbie pocałunku, czy dotyku, albo relacji z Tobą. 

A najlepsze jest to, że jesteś w stanie to odczytywać. Bo wystarczy, tylko abyś poznał kobiecą mowę ciała, abyś wiedział co kobieta myśli i czuje, robiąc to czy tamto, albo wykonując jakiś gest. 

I mając taką wiedzę odnośnie kobiecej mowy ciała, będziesz w stanie rozumieć kobietę, bez słów - DOSŁOWNIE! 

To tak jakbyś był w jej głowie i dokładnie wiedział co ona myśli ! 

Prawda jest taka, że każda kobieta za pomocą swojej mowy ciała, gestów, zachowań, czy sposobu bycia, przekazuje facetowi ogrom informacji na temat jej zainteresowania. A co najlepsze one to robią na każdym etapie znajomość! 

Problem leży tylko w tym, że faceci nie umieją odczytywać tego co kobieta mówi w sposób niewerbalny (tzw. mowa ciała) i przez to cholernie często rujnują sobie relację z kobietą, która temu konkretnemu facetowi się podoba, a on jej. 

Jestem pewny, że sam kiedyś miałeś taką sytuację (wiesz o niej, lub nawet nie), że kobieta dawał Ci masę sygnałów, że była zainteresowana seksem lub nawet związkiem z Tobą, ale ty nie potrafiłeś odczytać jej mowy ciała, przez co się czaiłeś lub prowadziłeś relację, nie tak jak powinieneś i ona straciła Tobą zainteresowanie. 

Z moich obserwacji wynika, że każdy facet miał przynajmniej jedną taką sytuację w życiu, a średnia to są aż 3 takie sytuację! 

Rozumiesz, średnio facet rujnuje aż 3 relację z kobietami, przez brak znajomość kobieciej mowy ciała! A przecież jedna z tych 3 kobiet mogłaby być nawet żoną danego faceta np. Twoją! 

A znając kobiecą mowę ciała, jesteś w stanie w sposób zero-jedynkowy, określić czego kobieta od ciebie chcę, Jesteś w stanie bez problemu określić, czy ona chcę być pocałowana, czy chcę być dotknięta, zaproszona na randkę, czy chcę, abyś ją zaprosił do siebie lub “wprosił się” do niej, albo czy chce z Tobą seksu lub związku! 

Wiadomo nie od dziś, że kobiety nie są logiczne i więcej informacji o sobie oraz o ich zainteresowaniu przekazują facetowi w sposób właśnie nielogiczny czy niewerbalny (tzw. mowa ciała). Dlatego tak ważne jest, abyś TY umiał odczytywać kobiecą mowę ciała, bo dzięki temu wystarczy, że spojrzysz na jej zachowanie względem Ciebie i już będziesz wiedział, czy możesz ją pocałować, dotknąć ją, wziąć od niej jakiś kontakt, albo czy możesz ją zaprosić na randkę, lub zacząć się do niej “dobierać”, aby doprowadzić do seksu - bo będziesz dokładnie wiedzieć, czy ona tego chce, czy nie! 

To jest właśnie ogromnym błędem większość facetów, dlaczego popełniają oni błędy w związku czy podczas uwodzenia kobiet. Ponieważ mężczyźni nie zwracają uwagi na sygnały wysłane przez kobiety - bo nawet najczęściej o nich nie wiedzą! 

Ale TY właśnie TERAZ masz możliwość to zmienić! Masz możliwość, poznania kobieciej mowy ciała od A do Z! 

Teraz z moją pomocą możesz dowiedzieć się, dosłownie wszystkiego o kobieciej mowie ciała. Dowiesz się jakich słów i gestów kobieta używa, aby przekazać Ci, że chcę, abyś wziął od niej np. numer telefonu lub Facebooka albo Instagram. Powiem Ci i nauczę Cię jak odczytywać, czy kobieta chcę, abyś ją pocałował (jest to pewne konkretne zachowanie i gest). A to nie wszystko, bo powiem Ci również o gestach i zachowaniach kobiet, które świadczą o tym, że ona chcę, abyś zaprosił ją na randkę, albo abyś zaprosił ją do siebie do mieszkania, lub wszedł do niej do domu, dotkną czy przytulił itd. 

Dowiesz się również, co kobieta robi oraz jak się zachowuje kiedy jej zaczyna na Tobie zależeć (konkretne zachowanie) i kiedy chcę z Tobą związku, oraz kiedy chcę tylko seksu i ma po prostu na ciebie ochotę, abyś ją przeleciał!

Słownik kobiecego języka, jest dla Ciebie na wyciągnięcie ręki… wystarczy, tylko po niego sięgnąć!

Wszystkie Tajemnice Kobiet Od Dziś Są Ujawnione!

Możesz mi wierzyć lub nie, ale prawda jest taka, że KAŻDA kobieta, na KAŻDYM etapie relacji z KAŻDYM facetem daje sygnały za pomocą swojej mowy ciała, gestów, oraz krótkich słów, które mają być wskazówką dla faceta, aby zaczął działać. Problem leży niestety w tym, że większość facetów nie wie, co to są za sygnały i nie wie, jak je odczytywać. 

Sam pewnie już nie raz zmarnowałeś okazję na wzięcie numery telefonu, zaproszenie na randkę, pocałunek, doprowadzenie do seksu, czy wejście w związek z laską, która mega Ci się podobała, bo nie wiedziałeś, że w danej chwili był odpowiedni moment, żeby zacząć działać. No i zwlekałeś, a ona straciła kompletnie Tobą zainteresowanie… 

Ja sam miałem tak setki razy, więc dokładnie wiem o czym mówię! 

Największy problem jednak leży w tym, że jeśli nie znasz, kobieciej mowy ciała, gestów oraz słów, które mają zachęcić Cię do działania, w danej chwili to nawet nie wiesz, że takie sytuację się wydarzyły w przeszłości i będą się dziać w przyszłość w twoich relacjach z kobietami. Bo nie będziesz tego nawet widział, przez brak umiejętność odczytywania kobieciej mowy ciała! 

Najczęściej to wygląda tak, ze kobieta sygnalizuje coś facetowi np. Tobie przez swoje zachowanie, mowę ciała, gesty lub jedno krótki słowo, a Ty źle na to reagujesz lub nie reagujesz w ogóle i ona po czasie traci Tobą zainteresowanie albo Cię friendzonuje, bo przecież nie wykonałeś żadnego działania. 

Więc dla niej był to sygnał, że nie chcesz z nią nic zdziałać, albo chcesz się z nią tylko przyjaźnić (już znasz powód Twoich friendzonów) lub po prostu jesteś facetem “bez jaj” a takich facetów kobiety przecież nie chcą! 

A Ty tak naprawdę po prostu o tym nie widziałeś, bo nie miałeś wiedzy i umiejętność odnośnie odczytywania kobieciej mowy ciała! 

Aż Do DZIŚ! 

Ponieważ właśnie przygotowałem dla Ciebie program szkoleniowy online, w którym dokładnie omawiam kobiecą mowę ciała, od najdrobniejszych gestów typu spojrzenia, czy muśniecie cię ręką, przez gesty i króciutkie słowa, aż do konkretnych zdań, które mają Cię nakierować na odpowiednie działanie, które ona chcę, abyś wykonał np. pocałunek lub doprowadzenie do seksu! 

Dzięki tej wiedzy, która jest oparta na moim 10-letnim doświadczeniu jako aktywnie praktykujący uwodziciel oraz 4-letnim jak trener podrywu będziesz potwornie atrakcyjny i skuteczny w relacjach z kobietami! 

Poświeciłem 10 lat na budowanie najróżniejszych relacji z kobietami od zwykłych randek, które niczym szczególnym się nie kończyły, przez przelotny, spontaniczny czy przypadkowy seks, z wieloma kobietami, aż do tworzenia wartościowych i poważnych relacji. 

W międzyczasie przez ostatnie 4 lata, szkoliłem moich podopiecznych z uwodzenia kobiet (których na ten moment jest już ponad 1000). Analizowałem tysiące rozmów sms itp. moich kursantów, randek, związków, czy krótkoterminowych relacji. 

A to wszystko doprowadziło mnie do odkrycia CAŁEJ KOBIECEJ MOWY CIAŁA! 

Dlatego WIEM, że jeśli poznasz tę wiedzę, odnośnie odczytywania kobieciej mowy ciała, gestów, zachowań oraz słów i nabierzesz tych umiejętności, a potem wprowadzisz to czego się nauczyłeś w życie, to Twoja skuteczność we wszelkich relacjach z kobietami (podryw, związek czy małżeństwo) wzrośnie przynajmniej  x20 !

Kobiety mają swój WŁASNY język, o którym wiedzą TYLKO ONE!

Hmm… Aż Do Dziś!

Czy zaproponowałeś kiedyś kobiecie wymianę numerami telefonu, pójście do ciebie, wyjechanie na wspólny wyjazd, pójście na imprezę do twoich znajomych itd. a w zamian usłyszałeś coś typu: “Nie znajmy się na tyle”, a może “No nie wiem, nie znam Cię”

A może zapytałeś, czy chciałaby pojechać do Twojego kolegi, albo chciałeś wejść do niej do domu lub spytałeś się, czy podoba jest się miejsce, do którego ją zabrałeś, a ona odpowiedziała “Może” ; “Jest okej” itd. ? 

A czy usłyszałeś po kilku spotkaniach od dziewczyny, że: ”Jesteś fajny” ; “Jesteś słodki” ; “Super się z Tobą rozmawia i spędza czas”

A czy kobieta patrzyła się Ci kiedyś głęboko w oczy przynajmniej 3 sekundy? Albo czy podgryzała wargę będąc z Tobą na spotkaniu, lub się oblizywała ? 

Być może nawet nie zwracałeś na to uwagi, a takich sygnałów i gestów jest dużo więcej! 

I jeśli ich nie znasz to, marnujesz setki okazji na udane relacje z kobietami, codziennie! 

Prawdę mówiąc, określone słowa, zachowania, gesty, reakcje kobiety czy jej sposób bycia w danej chwili to NIGDY NIE JEST PRZYPADEK! 

Kobieta zawsze chcę Ci coś zakomunikować i najczęściej kobieta wyraża dużo więcej właśnie przez swoją mowę niewerbalną (czyli mowę ciała) niż podczas mowy werbalnej (normalnej rozmowy). 

Dlatego jeśli chcesz wiedzieć, o czym kobieta myśli, czy co chcę, abyś jej czy z nią zrobił w danej chwili, to kluczowe jest, poznanie kobieciej mowy ciała! 

I najczęściej zawsze w kluczowych momentach w relacji z mężczyznom, kobiety używają najwięcej swojej mowy ciała oraz określonych gestów, słów, czy zachowań. 

Pewnie zastanawiasz się teraz, DLACZEGO TAK JEST !? 

Ponieważ ona chcę, abyś dopasował swoje zachowanie do jej “zachcianki”, czyli np. chciała, żebyś ją pocałował, dlatego np. patrzyła Ci się głęboko w oczy przez 10 sekund (jeden z wielu sygnałów kobiecego zainteresowania). 

Kobiety nie chcą, ale też nie umieją, dosłownie powiedzieć facetowi czego chcę np. pocałunku lub seksu, ponieważ kobiety to są istoty emocjonalne, a nie logiczne jak my mężczyźni, a dodatkowe one lubią jak facet, się pewnych rzeczy domyśla i robi coś, czego ona mu nie powiedziała, żeby zrobił. Dlatego też często słyszałeś lub słyszysz od kobiet tekst typu “Domyśl się!” - kolejny sygnał od kobiety. 

Dziewczyna chce, żebyś odczytywał jej reakcje i dostosował swoje zachowanie i działanie do jej sygnału lub gestu, wyrażonych przez jej mowę ciała! 

Teraz już pewnie wiesz dlaczego, nie było kolejnego spotkania z dziewczyną, która Ci się podobała, albo dlaczego przestała Ci odpisywać lub dała Ci znać, że jesteś super, ale to nie to i że ona nic nie czuje. 

Ponieważ nie potrafiłeś “czytać kobiet”, nie umiałeś i najprawdopodobniej wciąż nie umiesz, odczytywać kobieciej mowy ciała, gestów, zachowań i słów, które mają Cię skłonić do jakiegoś określonego działania np. pocałunku lub seksu! 

Nie umiesz odczytywać tego co kobieta Ci mówi (bez słów, za pomocą mowy ciała) pomiędzy wierszami, nie widzisz tego jak ona się zachowuje “za kuluarami”, przez co omija Cię masa cholernie ważnych informacji, które ona chcę Ci przekazać. 

I w sytuacji kiedy trzeba zareagować w silny, męski i charakterny sposób Ty się czaisz lub nie robisz NIC, bo nie wiesz, że ona właśnie dała Ci sygnał, który miał Ci dać do zrozumienia, żebyś zabrał ją do siebie i ostro przeleciał! 

Albo, żebyś zaprosił ja na randkę, pocałował, czy przytulił! 

No i Ty tego nie zrobiłeś, a ona przestała chcieć się dalej z Tobą spotykać, bo nie widzi w Tobie faceta z “jajami” lub Cię zfriendzonowała… 

Chyba nie chcesz znów tego powtórzyć, prawda !?

Mowa ciała, sygnały, gesty, zachowanie i sposób bycia kobiety - To NIE są jedyne czynniki, przez które kobiety "COŚ" nam mężczynom przekazują!

Nie wiem, czy wiesz, ale to, co kobieta mi czy Tobie mówi o sobie, nie wyraża tylko przez swoje słowa, mowę ciała, gesty, zachowanie czy sposób bycia. 

Ale tak samo przez swój ubiór np. czerwona sukienka albo mini spódniczka, lub czerwone szpilki, czy czerwona, bądź biała bielizna. 

A to nie wszystko, bo są jeszcze przecież tatuaże np. na plecach, nadgarstku, szyi, czy pod lub nad piersiami i nie tylko. 

Do tych sytuacji zaliczają się również specyficzne zachowania kobiet np. dotknięcie faceta w bark, udo, muśnięcie go łydką, stopą czy dłonią (nie, to wcale nie było przypadkowe!), czy objęcie faceta podczas witania się lub kiedy dziewczyna pierwsza podaje rękę facetowi i się z nim wita. 

To wszystko to są sygnały od kobiet, a każdy z nich oznacza co innego. Jedne są bardziej zero jedynkowe inne mniej, ale każdy coś oznacza i każdym ona chcę Ci coś przekazać! 

Problem niestety tkwi w tym, że 98% facetów nie rozumie kobiet i ich sygnałów, jakie one dają nam mężczyzną, a potem tacy faceci są szokowani, że dziewczyny nie jest nimi w ogóle zainteresowane, lub przestają być zainteresowane i przestają się angażować, albo sprawy zaszły tak daleko, że zdradzają! 

A takich “sygnałów”, które kobiety Ci wysyłają, jest dużo więcej! 

Już nawet nie jestem w stanie zliczyć, ile miałem konsultacji czy szkoleń, na których faceci mi przedstawiali swoją sytuację z dziewczyną, która ich zdradziła, zostawiła, przestała chcieć się spotkać, czy straciła zaangażowanie itd. 

Ja wsłuchując się w ich historie, wyłapałem mnóstwo sygnałów, jakie one im dawały i zapytałem: 

“Przecież ona dawała Ci ten i taki sygnał, wiec, dlaczego nie reagowałeś!?” 

Każdy z nich odpowiadał mi mniej więcej w tym samym stylu: 

“To był sygnał!? Serio!? Nawet o tym nie wiedziałem, nie miałem pojęcia, że ona przez to chce mi coś przekazać…” 

Zdając sobie sprawę, że tak wielu facetów nie rozumiem “kobiecego języka” uznałem, że muszę coś z tym zrobić! 

Dlatego przygotowałem dla Ciebie program szkoleniowy online, który jest instrukcją od A do Z, “kobiecego języka”. Po poznaniu tej PRZEPOTĘŻNEJ wiedzy już żaden sygnał o kobiety Ci nie umknie. 

Będziesz dokładnie wiedział, co oznacza kiedy kobieta mruga do Ciebie oczami, dotyka Cię za bark, patrzy się na twoją szyję lub twoje dłonie, obejmuje Cię podczas witania się i wiele wiele więcej! 

Dowiesz się, dokładnie co oznacz, jak kobieta ma na sobie czerwone szpilki czy czerwoną sukienkę, albo biały top, albo kiedy ma tatuaż na nadgarstku, czy na plechach. 

Oczywiście w tym programie znajdziesz tego dużo dużo więcej! 

Prawda jest taka, że dzięki tej wiedzy bez problemu zmienisz dziewczynę, która traktuje Cię z dystansem w kobietę, która nie potrafi przestać o Tobie myśleć i będzie maszyną namiętności i miłości oraz seksu dla Ciebie, bo tak jej zawrócisz w głowie, czytając jej mowę ciała! 

Musisz zrozumieć, że jeśli chcesz odnosić sukcesy z kobietami, to musisz znać ich dokładne potrzeby, a prawda jest taka, że one Ci o nich NIGDY nie powiedzą wprost! 

One chcą, abyś się ich domyślił, a jesteś w stanie to zrobić, nabierając umiejętność CZYTANIA KOBIET ! 

Inaczej nie będziesz wiedział, co robić i jak reagować, aby ja zdobyć, czy zatrzymać, aby Cię nie zostawiła, ani nie zdradziła!

"Dlaczego ona tak się zachowuje?"

"Czy ona mnie kocha"

"Czy mnie zdradza?"

"Czy jest mną zainteresowana?"

"Czy ona chcę, abym ją pocałował?"

"Czy ona chcę ze mną seksu?"

Odpowiedz sobie szczerze na poniższe pytania: 

- Czy chciałeś kiedyś wiedzieć, dlaczego kobieta zachowuje się [....i tutaj wstaw sobie jakieś jej zachowanie z przeszłość, nad którym się zastanawiałeś…] ?

 - Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy ona tak naprawdę Cię kocha, bo np. nie masz co do tego 100% pewności

- Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy jej się podobasz i czy dalej chcę i będzie chcieć się z Tobą spotkać ? 

- Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego ona nie odpisuje, nie dzwoni, nie chcę się spotkać itd. ? 

- Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy ona chcę Cię zdradzić lub czy nawet to robi, albo czy myśli o innych facetach, lub czy z nimi flirtuje ? 

Jeśli TAK, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość, ponieważ w tym programie dostaniesz odpowiedź na wszystkie te pytania i wiele, wiele więcej! 

Dostaniesz gotowe odpowiedzi na każde Twoje pytanie, ponieważ ten program szkoleniowy porównałbym do SŁOWNIKA, lub ENCYKLOPEDII kobiet i kobiecego języka! 

Od teraz już NIC się przed Tobą nie ukryję, jeśli chodzi o kobiecy język i to, co one chcą Ci przekazać… NIC ! 

Od DZIŚ będziesz dokładnie wiedział, co kieruje kobietą, którą poznałeś i co ma na myśli, mówiąc jakieś słowo, czy zachowując się w konkretny sposób. Będziesz znał znaczenia kobiecych zachowań i gestów. 

Od teraz nie będziesz się już dwoił i troił, myśląc, czy ona Cię lubi, czy chcę się z Tobą spotkać, czy Cię kocha, czemu Ci nie odpisuje, czy w ogóle się jeszcze spotkacie itd. 

Ponieważ po przerobieniu tego programu już wszystko od razu będzie dla Ciebie jasne, przejrzyste i zrozumiałe, a dzięki temu będziesz dokładnie wiedział, jak zareagować na dane słowo, czyn, czy zachowanie kobiety! 

Krótko mówiąc, będziesz W JEJ GŁOWIE!

Czy to jest na pewno dla Ciebie?

Czy na 100% przyda Ci się ta wiedza?

Szczerze mówiąc, uważam, że KAŻDY facet powinien zaopatrzyć się w ten program. Nie ważna czy wychodzi Ci z kobietami, czy nie. Ponieważ zdolność “czytania” kobiet, ich mowy ciała, gestów, zachowań, słów, jest umiejętnością, na której po prostu NIE STRACISZ ! 

Zdobywając tę umiejętność, możesz TYLKO ZYSKAĆ, ponieważ to tak jakbyś był w głowie kobiety. Od poznania tej wiedzy już nigdy nie będziesz miał myśli w głowie typu: “A co ona miała na myśli?” 

Bo będziesz to po prostu wiedział, bo wszystko powie Ci jej zachowanie, słowa i gesty, oraz sygnały, których do tej pory pewnie nawet nie zauważałeś. Ponieważ ja Cię ich wszystkich nauczę. Bo prawda jest taka, że bez tej umiejętności za wiele w kontaktach z kobietami nie osiągniesz. 

Bo nawet jeśli Ci wychodzi w relacjach z kobietami i nie masz z tym problemów, to prędzej czy później trafisz na jakiś opór lub zagwozdkę, ponieważ nie będziesz wiedział lub nie będziesz pewien co ona miała na myśli, lub co ona chciała Ci przez to przekazać, a na to prędzej czy później trafi każdy facet. 

No i wtedy właśnie twój związek uratuje, umiejętność “Czytania Kobiet”

No a jeśli masz problemy mniejsze lub większe w relacjach z kobietami to, pytanie, czy jest to produkt dla Ciebie, jest po prostu retoryczne i odpowiedź na nie jest jednoznaczna. 

Na pewno nie raz miałeś taką sytuację, że kobieta strzeliła focha, przestała się do Ciebie odzywać, straciła zainteresowanie, napisała Ci “domyśl się” albo “dam znać” lub “napisze jutro” - a w końcu w ogóle się nie odezwała, a ty zastanawiałeś się, co źle zrobiłeś i dlaczego ona tak się zachowała. 

No i widzisz, prawda jest taka, że mogłeś tego uniknąć albo po prostu to szybko odkręcić, ponieważ ona na 1000% dawał Ci już jakieś sygnały wcześniej. Przed tym fochem, przed straceniem zainteresowania itd. ale że Ty nie umiałeś tego odczytać, to po prostu nic nie zrobiłeś i ją straciłeś lub właśnie teraz ją tracisz, albo nawet Cię zdradza! 

Ten program, będzie zajebiście pomocy dla każdego faceta, który ma problemy z kobietami, ale również i dla każdego mężczyzny, który tych problemów nie ma. 

I jestem przekonany, że jest to najlepsza INWESTYCJA, jaką możesz zrobić, dla poprawy swoich relacji z kobietami, ponieważ tak jak napisałem wcześniej, dzięki tej wiedzy będziesz dokładnie wiedział, co kobieta ma na myśli w danej sytuacji, bo po prostu będziesz w jej głowie! 

Tak, bo to jest INWESTYCJA, która na pewno Ci się ZWRÓCI po 100 kroć ! 

Dzięki temu programowi, dokładnie zrozumiesz psychikę i umysł kobiety, jak jeszcze nigdy wcześniej. 

Prawda jest taka, że bez zdolności czytania zachowań, intencji, gestów i sygnałów kobiety nie będziesz w stanie skutecznie i umiejętnie prowadzić żadnej relacji z kobietą, przez krótki okres, ani tym bardziej jej utrzymać przez X lat, w szczęśliwej ramie związku. 

Szczerze mówiąc, uważam, że jest to NAJLEPSZY PROGRAM SZKOLENIOWY ONLINE JAKI TYLKO KIEDYKOLWIEK ZROBIŁEM ! 

Po prostu to wiem, że po zdobyciu wiedzy i umiejętności z tego programu, kobiety, ani ich zachowanie, nie będą już dla Ciebie żadną tajemnicą i nic się przed Tobą w relacjach z kobietami nie ukryje… już NIGDY ! 

Wiem, że ten program raz na zawsze odmieni trwale Twoje kontakty z kobietami, albo 100% ZWROTU PIENIĘDZY !

Jeżeli kiedykolwiek usłyszałeś od dziewczyny, z którą Ci nie wyszło zdania typu:

“Muszę to przemyśleć”
“Nie jestem jeszcze gotowa na nic poważniejszego”
"Jesteś cudownym facetem, ale nie chcę cię oszukiwać... nie jest między nami tak jak powinno"
“Potrzebuje więcej czasu”
"Próbowałam się otworzyć na coś więcej, ale nie działa to w ten sposób na mnie"
"Uwierz bardzo mi przykro, spróbowaliśmy. Życzę ci wszystkiego co najlepsze"
“Jesteś świetny i każda dziewczyna marzy o takim facecie… ale nie ja”
“Zasługujesz na kogoś lepszego niż ja”
“Zostańmy przyjaciółmi”
"Bardzo dobrze bawiłam się na spotkaniach z tobą, ale jako KOLEDZY"
"Nie wrócę do Ciebie"
"Nie będziemy już ponownie razem"
“Jesteś super, ale jako kolega” itp.

Albo w ogóle z dnia na dzień przestała się do Ciebie odzywać!

To Po Zdobyciu Wiedzy z Tego Programu JUŻ NIGDY W ŻYCIU NIE USŁYSZYSZ TEGO TYPU ZDAŃ... NIGDY!!!

Bo będziesz umiał zapobiec wszelkiemu niepowodzeniu w twojej relacji, dzięki CZYTANIU KOBIECEJ MOWY CIAŁA !

“Brzmi Fajnie, Ale Czy To Na Pewno Zadziała?”
Posłuchaj co nagrali mi moi kursanci kiedy zdradziłem im moją wiedzę i metody!

Jeśli przeglądasz tę ofertę na telefonie kliknij "Słuchaj w Przeglądarce" (ang. Listen in browser), żeby nie przeniosło cię na inną stronę.

Zobacz Więcej Efektów Moich Klientów (kliknij) Czego Jeszcze Się Dowiesz Z Tego Programu Szkoleniowego?

Moduł I

Czy Ta kobieta jest toksyczna? - ( Jak to sprawdzić? )
Jakie kobiety są manipulantkami, które wymuszają związek, aby tylko czerpać korzyści np. materialne
Jak sobie poradzić z depresją kobiety?
Jak sobie poradzić z niechęcią kobiety do Ciebie ?
Jak rozpoznać, że dziewczyna jest materialistą i zależy jej tylko na pieniądzach? 
Jak sprawdzić, czy Twoja kobieta jest szczera, prawdziwa i darzy Cię prawdziwym uczuciem?
Typowe sygnały kobiety świadczące o tym, że jest to dobra dziewczyna na związek, w który sama będzie inwestować 
Na jakie słowa i zdania kobiet, zawsze musisz zwracać uwagę (Konkretne Przykłady)
Kiedy kobieta naprawdę kocha i kiedy to prawdziwa miłość?
Typy kobiet, z którymi można zbudować szczęśliwy związek i prawdziwą miłość - Jak je rozpoznać?
Jak wyczuć prawdziwe intencję i zamiary kobiety? 
Co oznaczają te konkretne (+50) intencję i zachowania kobiet. Konkretne przykłady.
Jak powinieneś chronić swój związek przed uwodzicielem, który będzie chciał Ci odpić kobietę?
Jak odzyskać Ex? W jaki sposób to zrobić i kiedy będzie Ci to najłatwiej zrobić?
Czy Twoja Ex może do Ciebie wrócić (Test Możliwość Odzyskania Byłej) 
Jak nie być chorobliwe zazdrosnym o swoją kobietę? 
Jak przetestować wierność swojej kobiety?
Jak sprawdzić, czy Twoja dziewczyna chcę wrócić do byłego, bo dalej go kocha (konkretne sygnały) - Oraz jak do tego nie dopuścić!
Jak rozpoznać kobiety, które dobrze regaują podczas spontanicznego podrywu np. na ulicy - styl ubioru, poruszania się i zachowanie 

Moduł II

Translator kobiecego języka na język męski
Słowa, teksty i zdania, których kobiety używają do facetów na randkach i w związku - co one oznaczają ?
Tłumaczenie kobiecy słów i zdań na męski język
Jak rozpoznać "łatwe kobiety", które pragną szybkiego, spontanicznego i przygodnego seksu 
Jak rozpoznać "łatwą" dziewczynę
Jak ocenić JAKOŚĆ Twojego związku?
Jak zmienić TOKSYCZNĄ Kobietę oraz? Czy da się to zrobić?
Konkretne zachowania toksycznych kobiet, na które musisz uważać (+70 zachowań)
Jak konkretne rodzaje i typy kobiet zachowują się wobec facetów (+20 Typów Kobiet)
Sygnały świadczące o wypalaniu się Waszej relacji
Jak sprawdzić, czy Twój związek się wypala, czy się rozwija?
Jak sprawdzić, czy kobieta silnie angażuje się w znajomość?
Jak ocenić, czy kobieta NAPRAWDĘ Cię Kocha?
Jak i Czy kobiety proponują związek facetowi? - Na co musisz zwracać uwagę w takich sytuacjach?
Odczytywanie potrzeb Twojej kobiety w związku - Jak to robić skutecznie?
Oznaki i sygnały zainteresowania kobiety 
Kiedy kobieta wycofuję się z relacji? - (Konkretne Sygnały, które uratują Twoją relacje, czy Twój związek!)
Po czym poznać, że pierwsza randka zakończyła się sukcesem i że kobieta dalej będzie chcieć się z Tobą spotykać?
Kiedy i jak kobieta pokazuje, że jest gotowa na pocałunek, albo seks? - Konkretne Gesty i Sygnały Kobiety 
Kiedy kobieta pragnie Twojego dotyku? - Jak się zachowuje i co mówi?
Kiedy kobieta Ciebie pragnie i pożądana? - Jak się zachowuje i co mówi?
Jak sprawić, aby kobieta Cię pożądała jak jeszcze NIKOGO, NIGDY wcześniej!
Jakie są i co oznaczają sygnały kobiet na pierwszych randkach? 
Jak interpretować sygnały i gesty kobiet?
Na co zwracać uwagę i jakie powinny być Twoje reakcje na konkretne sygnały i gesty (dokładnie o nich mówię) kobiet?

Moduł III

Jak kobiety oszukują swoich facetów w związkach - MEGA WAŻNE!
Spojrzenia Kobiet - Jak je czytać (10 Metod Czytania Kobiecych Spojrzeń) 
Co oznacza zmiana tonu głosu kobiety i dlaczego ona to robi, oraz jak powinieneś to odebrać, a później ja na to zareagować
Co oznacza, długie i intensywne trzymanie kontaktu wzrokowego przez kobietę? - Jaki to jest dla Ciebie sygnał i co powinieneś przez to rozumieć oraz jak zagregować
Sygnały świadczące o tym, że jest to w pełni zdrowa psychicznie kobieta
Jak rozpoznać, czy wasz związek przetrwa lata, dekady, a nawet całe życie?
Jak rozpoznać, czy to miłość na całe życie?
Dlaczego kobiety zmieniają zdanie i o co w tym chodzi? Oraz jak na to reagować?
Mieszanka sygnałowa kobiet (Pozytywne i Negatywne Sygnały) - Jak powinieneś je rozumieć?
Jak rozpoznać ukryte zainteresowanie Twojej byłej świadczące o tym, że ona czeka na Twój telefon/wiadomość od Ciebie
Jak rozpoznać, że twoja była chcę do Ciebie wrócić i że nadal jest Tobą zainteresowana (Konkretne Zachowania)
Dziwne teksty kobiet, odbiegające od rzeczywistości - O co w nich chodzi i jak do tego podchodzić, aby wyjść z tego zwycięsko!?
Jakie kobiety w późniejszym etapie związku, zdystansują się seksualnie i nie będą chciały uprawiać z Tobą seksu 
Co chcą słyszeć kobiety? - Co i Jak im to mówić
Jak dostosować Twój sposób uwodzenia kobiety, na podstawie sygnałów, jakie ona Ci daje 
Gesty Kobiet (+100) oraz ich znaczenie dla facetów - co powinieneś o nich wiedzieć 
Jak sprawdzić, z jakim typem kobiety masz do czynienia? ( Dominantka, Wysoko Wrażliwa, Tyranka, Dobra Kobieta itd. )
Jak TYP kobiety zmienia związek krótko i długoterminowo
Kiedy i jak kobieta pokazuje, że spodziewa się i chcę SILNEJ MĘSKIEJ dominacji !?
MOJE HISTORIE Z PODRYWU DZIEWCZYN - Z ŻYCIA WZIĘTE 
Kiedy i jak kobieta pokazuje, że spodziewa się i chcę SILNEGO MĘSKIEGO PROWADZENIA 

Moduł IV

Co oznacza dany wyraz twarzy kobiety (+20 przykładów)
Jak kobieta komunikuje swoje POTRZEBY EMOCJONALNE 
Jak kobieta komunikuje swoje POTRZEBY SEKSUALNE
Czytanie kobiecej mowy ciała na różnych etapach relacji 
Jak wyczuwać granicę pomiędzy normalnym zachowaniem kobiety, a przejawem toksyczności - Gdzie jest granica?
Z jakim kobietami NIE ZBUDUJESZ ZWIĄZKU (Na przyszłość!)
Zachowania, sygnały oraz gesty kobiet, które chcą seksu na pierwszej randce
Sygnały kobiecego podniecenia i ekstcytacji - Jak sprawdzić, czy ona jest podniecona na twoim punkcie?
Jak sprawdzić, czy kobieta coś do ciebie czuje?
Sposób Ubioru Kobiety - Co on świadczy o danej kobiecie oraz jak to interpretować? 
Sposób Zachowania Kobiety - Co on świadczy o danej kobiecie oraz jak to interpretować? 
Jak rozpoznać TYP kobiety po je ubiorze
Słowa i zdania, których NIGDY nie powie zakochana kobieta
Słowa i zdania, których NIGDY nie powie kobieta, która nie kocha (Test Jej Miłości Do Ciebie)
Jak sprawdzić, czy Twoja dziewczyna Cię zdradziła, albo czy ma zamiar to zrobić (Konkretne Zachowania Kobiety, Która Zdradza, Albo Ma Taki Zamiar)
Jak rozpoznać, że ona planuje Cię zdradzić (sygnały i gesty) 
Czy jesteś w dobrym związku z właściwą kobietą? - Jak to sprawdzić
Jak rozpoznać, że kobieta zaczyna traktować Cię jak kolegę/przyjaciela - pierwsze oznaki (Dzięki temu nie wpadniesz do friendzona i szybko z niego wyjdziesz!) 
Zainteresowana i Niezainteresowana Kobieta - Jak zachowuje się pomiędzy spotkaniami
Jak i po czym rozpoznać, że dałeś kobiecie lepszy seks niż reszta dotychczasowych facetów
Jak rozpoznać, że dziewczyna doszło do orgazmu i szczytowała przy Tobie?
Jak rozpoznać ile razy kobieta z Tobą doszła?

Uogólniając, Gwarantuje Ci, że po tym Programie:

Będziesz miał (ostrzegam!) WIELE kobiety, które będą chciały spotykać się z tobą na poważnie/na stałe
Będziesz jarał, intrygował i podniecał dziewczyny samym swoim spojrzeniem i zachowaniem
Wybór dziewczyn, z którymi możesz się spotykać wzrośnie przynajmniej x3
Będziesz miał więcej Seksu
Twoje randki przestaną się kończyć po jednym lub dwóch spotkaniach
Nie będziesz więcej spędzał wieczorów sam!
Będziesz miał NADMIAR kobiet w swoim życiu
Nie będziesz miał nawet czasu, aby spotykać się ze wszystkimi kobietami na randkę lub seks, bo będzie ich za dużo!
Twoja Ex (nawet była małżonka) wróci do Ciebie!

Czy to wszystko jest warte jednorazowej płatności 397 zł
(Dostęp masz dożywotni wraz ze wszystkimi aktualizacjami)

(Promocja trwa TYLKO do tego Piątku (28.07) do 23:59)

Możesz Nabyć To Wszystko Nawet Jeśli:

Jesteś mało pewnym siebie facetem
Nie masz wykształcenia wyższego
Jesteś wstydliwy gościem
Jesteś Introwertykiem
Nie jesteś przystojny
Nie jesteś bogaty
Jesteś niski
Jesteś łysy czy masz zakola
Myślisz, że już NIC Ci nie pomoże

Bo To Wszystko Przestanie Mieć Znaczenie Kiedy Poznasz Wiedzę Z Programu PSYCHIKA KOBIETY BEZ TAJEMNIC — OBIECUJĘ Ci TO!

Cena na moim sklepie za ten kurs TERAZ:

A Ty możesz dostać "PSYCHIKĘ KOBIETY BEZ TAJEMNIC" na dużo lepszych warunkach cenowych i zgarnąć więcej korzyści... o czym poniżej ! 

Nigdzie nie mówię o tej PROMOCJI, ani na Facebooku, ani na YouTubie, ani nawet na stronie nie ma takiej ceny! 

Wiedzą o niej tylko moim najbliżsi, czyli min. Ty Bracie !

Do końca PROMOCJI zostało TYLKO:

OSTATNIA TAKA PROMOCJA NA TEN KURS!

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy!

Dodatkowo chcę Ci dać GWARANCJĘ! 

Będziesz mógł przerobić 2 moduły programu, bez ponoszenia żadnego ryzyka. A jeśli  po obejrzeniu szkolenia, uznasz, że to nie jest to, czego oczekiwałeś i z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z efektów, jakie osiągniesz z moimi metodami (W CO WĄTPIĘ !), to wystarczy, że napiszesz do mnie na kontakt@tomgac.pl, a zwrócę Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty. Bez pytań, bez podawania jakiegokolwiek powodu. Wystarczy, że napiszesz do mnie, w ciągu 14 dni od zakupu, a ja zwrócę Ci Twoje pieniądze w ciągu 24h. 

Szczerze wątpię, że będziesz chciał zwrócić ten program, ponieważ jestem pewien, że spełni on Twoje oczekiwania i sam będziesz w ciężkim szoku, jak konkretna wiedza tam jest zawarta i wiem, że nie pożałujesz ani złotówki wydajnej na to szkolenie. 

Ale chcę dać Ci tę gwarancję zwrotu pieniędzy, abyś czuł się w 100% bezpieczny, żebyś nie podejmował żadnego ryzyka i żebyś mógł tylko zyskać. 

Ponieważ cholernie zależy mi na Twoim sukcesie z kobietami i ogólnie w Twoim całym życiu!

A więc możemy się tak umówić?

Pasuje Ci ten deal? 

Ale TYLKO do PIĄTKU (28.07) do 23:59 PSYCHIKA KOBIETY BEZ TAJEMNIC za:

STANDARD

2997 zł
397 zł

**Cena, jaka jest teraz na sklepie to 2997 zł**

Promocja trwa TYLKO do Piątku (28.07) do 23:59!

Taka Promocja Na Ten Kurs NIGDY Się Już Nie Powtórzy!

UWAGA !
Z Pakietem VIP masz MIESIĄC indywidualnego prowadzenia GRATIS. 

Przy indywidualnym prowadzeniu jestem do twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. Możesz w każdej chwili do mnie zadzwonić/napisać z jakimkolwiek pytaniem, a ja od razu Ci pomogę.


VIP (Rekomendowany)

+ 7 Bonusy

#1.BONUS. Poznawanie dziewczyn przez internet. Jak do nich pisać? (facebooka, instagrama, symatpia.pl i tak dalej) (Wartość 49 zł) 

#2.BONUS. Seksualna Atrakcyjność
(Wartość 149 zł)

#3.BONUS. Jak Flirtować z Pięknymi Kobietami (Wartość 149 zł)

#4.BONUS. 32 Teksty Na Udany, Zabawny Podryw (Wartość 99 zł)

#5.BONUS. Jak być zabawnym gościem? (Wartość 49 zł)

#6.BONUS. Błędy, przez które OD RAZU rujnujesz szanse u kobiety! (Wartość 199 zł)

#7.BONUS. 30 min. Konsultacji (Wartość 198 zł)

3889 zł
597 zł

**Cena, jaka jest teraz na sklepie to 2997 zł (bez bonusów)**

Promocja trwa TYLKO do Piątku (28.07) do 23:59!

Taka Promocja Na Ten Kurs NIGDY Się Już Nie Powtórzy!

Wolisz zapłacić przelewem? Nie ma problemu!

Przelej daną kwotę za pakiet, który cię interesuje, w tytule podając swojego maila, z dopiskiem co zamówiłeś np.

Kwota: 397 zł / 597 zł

Tytuł: PKBT - (twój mail) np. mariuszkowalski@gmail.com

Numer Rachunku:

92 1140 2004 0000 3302 8032 4583

(sprawdź, czy wysyłasz pieniądze na odpowiedni numer konta [ten wyżej] żeby potem nie było nieporozumień)

-------------------------------------------------

Dzięki, że dotrwałeś do końca

Tom Gac 

PS. Pamiętaj, że nie podejmujesz żadnego ryzyka, ponieważ chroni Cię 100% gwarancja zwrotu pieniędzy.

albo

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety), również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak być lepszy w łóżku od 99% facetów 

- Sztuczki w łóżku, po których kobieta Cię NIGDY nie zapomni (Tego nie dowiesz się z Erotycznych Stron, ani nigdzie indziej!)

- Jak znacznie wydłużyć seks!

- Jak pozbyć się przedwczesnego wytrysku (Konkretne ćwiczenia jak kontrolować wytrysk i się od niego powstrzymać)

-  Łóżkowe pozycje, które znacznie wydłużają seks (moje autorskie pozycje)

- Jak uprawiać seks dłużej, nawet kilka godzin! (Trening, przez który Cię przeprowadzę)

- Jak pozbyć się Impotencji NA ZAWSZE!

- Jak mieć EREKCJE, jakich jeszcze nigdy nie miałeś

- Twoja Psychika - Jak niszczy lub jak ulepsza twój seks (rozkładam męską psychikę seksualną na czynniki pierwsze)

- Jak zwiększyć swoją sprawność seksualną  (moja autorska metoda, którą odkryłem po przespaniu się z 100-tką kobiet)

- Jak doprowadzić kobietę do kilkunastu orgazmów (Jak mieć maraton seksualny)

- Najmocniejsze metody na zwiększenie potencji!

- Jak kobiety myślą o seksie i jak możesz to wykorzystać, aby dać jej przyjemność, jakiej nie dał jej nikt inny

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia lepszym, a wręcz najlepszym facetem, w łóżku, jakiego kobieta, która ci się podoba do, tej pory miała. 90% mężczyzn nie potrafi dać kobiecie satysfakcjonującego seksu, powodem tego jest np. przedwczesny wytrysk, impotencja, nie umiejętność doprowadzenia kobiety do orgazmu, słaba wytrzymałość, brak energii na kolejny stosunek, czy brak doświadczenia i odpowiednich umiejętność, które zafascynują i zaszokują kobietę.  

Jeśli masz problem z którąś z wyżej wymienionych przypadłości to, koniecznie musisz coś z tym zrobić, ponieważ brak satysfakcjonującego seksu dla kobiety często prowadzi do rozpadu związku lub zdrady! 

Na szczęście w kursie ...... masz gotowe rozwiązania  na wszystkie wyżej wymienione problemy, ponieważ sam kiedyś miałem problem z brakiem erekcji, a później przedwczesnym wytryskiem, ale wyszedłem z tego i teraz mogę ci powiedzieć, co dokładnie masz zrobić, aby również się tego pozbyć!

Dodatkowo dzięki lekcjom, w których opowiadam o moich łóżkowych sytuacjach, nabierzesz ogromnego doświadczenia, ponieważ powiem Ci, co i jak robić z dziewczyną w łóżku, abyś był jej NAJLEPSZYM!

Potem wystarczy, że tylko to zastosujesz!

STANIESZ SIĘ KOCHANIEM, Z KTÓRYM KOBIETY BĘDĄ CHCIAŁY SPAĆ NON-STOP - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez seks z tobą, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety) NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Najlepszym Kochaniem w Łóżku, Którego Kobieta Nigdy Nie Zapomni i Będzie Chciała Mieć z Tobą Seks Non-Stop, a Potem Się W Tobie Zakocha Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Emocjonalny Kod Kobiet, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się jak generować emocję w rozmowie z dziewczyną, aby zainteresowała się tobą oraz żeby reagowała entuzjastycznie na to co mówisz i na twoją osobę.

Nauczę cię również jak zawładnąć jej emocjami, aby tak się uzależniła od ciebie, żeby nie widziała świata poza tobą. Ogólnie dowiesz się wszystkiego na temat wywoływania emocji w kobietach, tak żeby nie mogła przestać o tobie myśleć oraz żeby sama zaczęła inwestować w waszą znajomość  i nie potrafiła ci odmówić np. związku.

Cena za Emocjonalny Kod Kobiet NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797 zł

Close

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Możesz nabyć Emocjonalny Kod Kobiet na dodatkowej mocnej promocji, jeśli zdecydujesz się na niego teraz. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797

Close

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Możesz nabyć Emocjonalny Kod Kobiet na dodatkowej mocnej promocji, jeśli zdecydujesz się na niego teraz. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797 zł

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie TOP Dziewczyna 10/10, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak się zachowywać w towarzystwie BARDZO atrakcyjnej kobiety, aby poczuła do Ciebie pożądanie i ekscytację

- Jak uwodzić modelki,  laski 10/10? (Tego nie dowiesz się z kanałów na YouTubie)

- Na podstawie czego kobieta 10/10 decyduje o wyborze mężczyzny na związek? (dzięki tej wiedzy będziesz w stanie być z prawdziwą modelką!)

- Jak komunikować się z dziewczynami 10/10, aby zacząć jej się podobać jak nikt inny przedtem (konkretne przykłady kopiuj wklej)

-  Dlaczego najpiękniejsze kobiety często są niedostępne i jak to obejść

- Największe błędy w uwodzeniu topowych lasek 10/10

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać dziewczynę 10 na 10 do szaleństwa

- Jak sypiać z najpiękniejszymi kobietami, modelkami, hostessami, laskami 10/10 (konkretna strategia, kopiuj wklej od wdrożenia przez Ciebie)

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat uwodzenia najpiękniejszych kobiet, lasek 10/10. Jeśli chcesz mieć u swego boku przepiękną dziewczynę, która będzie cię kochać, oraz której koledzy będą  ci zazdrościć, a wszyscy inni będą, się oglądać za wami zastanawiając się, jak ty to zrobiłeś, że wyrwałeś TAKĄ LASKĘ to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za TOP Dziewczyna 10/10 NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 1199 zł

Będzie: 1199 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętności i Wiedza Jak Uwodzić Najpiękniejsze TOPowe kobiety 10/10 i Ewentualny Związek z Taką Przepiękną Dziewczyną, Której Każdy Będzie Ci Zazdrościć Jest Wart 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie CHARYZMATYCZNY FACET, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak przyciągać spojrzenia kobiet w każdym momencie kiedy tylko będziesz tego chciał

- Co zrobić, aby kobiety chciały spotykać się z Tobą na poważniej (Tego nie dowiesz się na YouTubie!)

- Jak zwiększysz wybór kobiet, z którymi możesz się Spotykać i SYPIAĆ!

- Dostawać dużo atencję i zainteresowania od kobiet, które ci się podobają

-  Jak mieć większe powodzenie u płci przeciwnej, dzięki charyzmie stosując "Charyzmatyczną Pętlę" (moja autorska technika)

- Jak być bardziej szanowanym i respektowanym przez kobiety i nie tylko (przez szefa, ludzi, współpracowników, znajomych)

- Twoje randki przestaną kończyć się po pierwszym lub drugim spotkaniu

- Nauczysz się podniecać dziewczyny samym spojrzeniem

- Przestaniesz spędzać wieczory samotnie!

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać w sobie dowolną dziewczynę do szaleństwa, dzięki "Charyzmatycznemu Zapętlaniu" (moja autorska technika)

- Mieć więcej przyjaciół i budować lepsze relacje z ludźmi

- Wyróżnić się w pracy, sprawić, żeby twój szef cię bardziej polubił i nawet otrzymać podwyżkę!

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia i stania się CHARYZMATYCZNYM FACETEM, dzięki temu dziewczyna, którą będziesz chciał poderwać, zacznie się czuć jak NIGDY DOTĄD, przy nikim innym, nie będzie wiedziała, dlaczego podobasz jej się coraz bardziej i czemu chcę być coraz bliżej ciebie i dłużej z tobą, a kiedy cię nie ma to tylko myśl o tobie i o tym kiedy do niej zadzwonisz, napiszesz i w końcu się znowu zobaczycie, a co najlepsze sama nie będzie wiedziała, dlaczego tak się dzieje, bo przecież nic szczególnego nie robiliście. 

TO JEST WŁAŚNIE "TA" CHARYZMA, JAKIEJ CIĘ NACZUĘ - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na polepszenie jakości Twojego życia w życiu codziennym. Twoje relację z ludźmi staną się lepsze, będziesz bardziej lubiany,  będziesz miał więcej znajomych, szczerych przyjaciół, a twój szef zacznie cię darzyć większą sympatią, dzięki czemu być może otrzymasz nawet niemałą podwyżkę!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za CHARYZMATYCZNEGO FACETA NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Charyzmatycznym Facetem, Dzięki Czemu Będziesz Miał Większe Powodzeniu u Kobiet i Będziesz Bardziej Lubiany Przez Ludzi, Znajomych i Szefa Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety), również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak być lepszy w łóżku od 99% facetów 

- Sztuczki w łóżku, po których kobieta Cię NIGDY nie zapomni (Tego nie dowiesz się z Erotycznych Stron, ani nigdzie indziej!)

- Jak znacznie wydłużyć seks!

- Jak pozbyć się przedwczesnego wytrysku (Konkretne ćwiczenia jak kontrolować wytrysk i się od niego powstrzymać)

-  Łóżkowe pozycje, które znacznie wydłużają seks (moje autorskie pozycje)

- Jak uprawiać seks dłużej, nawet kilka godzin! (Trening, przez który Cię przeprowadzę)

- Jak pozbyć się Impotencji NA ZAWSZE!

- Jak mieć EREKCJE, jakich jeszcze nigdy nie miałeś

- Twoja Psychika - Jak niszczy lub jak ulepsza twój seks (rozkładam męską psychikę seksualną na czynniki pierwsze)

- Jak zwiększyć swoją sprawność seksualną  (moja autorska metoda, którą odkryłem po przespaniu się z 100-tką kobiet)

- Jak doprowadzić kobietę do kilkunastu orgazmów (Jak mieć maraton seksualny)

- Najmocniejsze metody na zwiększenie potencji!

- Jak kobiety myślą o seksie i jak możesz to wykorzystać, aby dać jej przyjemność, jakiej nie dał jej nikt inny

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia lepszym, a wręcz najlepszym facetem, w łóżku, jakiego kobieta, która ci się podoba do, tej pory miała. 90% mężczyzn nie potrafi dać kobiecie satysfakcjonującego seksu, powodem tego jest np. przedwczesny wytrysk, impotencja, nie umiejętność doprowadzenia kobiety do orgazmu, słaba wytrzymałość, brak energii na kolejny stosunek, czy brak doświadczenia i odpowiednich umiejętność, które zafascynują i zaszokują kobietę.  

Jeśli masz problem z którąś z wyżej wymienionych przypadłości to, koniecznie musisz coś z tym zrobić, ponieważ brak satysfakcjonującego seksu dla kobiety często prowadzi do rozpadu związku lub zdrady! 

Na szczęście w kursie ...... masz gotowe rozwiązania  na wszystkie wyżej wymienione problemy, ponieważ sam kiedyś miałem problem z brakiem erekcji, a później przedwczesnym wytryskiem, ale wyszedłem z tego i teraz mogę ci powiedzieć, co dokładnie masz zrobić, aby również się tego pozbyć!

Dodatkowo dzięki lekcjom, w których opowiadam o moich łóżkowych sytuacjach, nabierzesz ogromnego doświadczenia, ponieważ powiem Ci, co i jak robić z dziewczyną w łóżku, abyś był jej NAJLEPSZYM!

Potem wystarczy, że tylko to zastosujesz!

STANIESZ SIĘ KOCHANIEM, Z KTÓRYM KOBIETY BĘDĄ CHCIAŁY SPAĆ NON-STOP - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez seks z tobą, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety) NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Najlepszym Kochaniem w Łóżku, Którego Kobieta Nigdy Nie Zapomni i Będzie Chciała Mieć z Tobą Seks Non-Stop, a Potem Się W Tobie Zakocha Jest Warta 199 zł)

Close