Do końca PROMOCJI zostało TYLKO:

OSTATNIA TAKA PROMOCJA NA TEN PROGRAM!

Posłuszna Kobieta - Czyli Jak Łamać Opory, Blokady i Wymówki Kobiet i Przejść Każdy Shit Test

Naucz Się Jak Obejść KAŻDĄ Wymówkę, Opór, Blokadę Czy Shit Test Kobiety i... 

...zamień jej "NIE" w "TAK, TAK, TAK !"


Poznaj MÓJ NOWY Autorski System, oparty na mojej nowej "NAUKOWEJ METODZIE UWODZENIA" który pozwoli Ci zbić dosłownie każdy opór, blokadę czy wymówkę kobiety i przejść każdy jej Shit Test...

...Dzięki czemu zawsze dostaniesz od kobiety to, czego od niej chcesz np. ciągłe pisanie, spotykanie się, całowanie, uprawianie seksu, wejście w związku, czy nawet powrót do waszego związku !


Jest to zupełnie nowy system, ponieważ wszystko jest oparte na mojej "NAUKOWEJ METODZIE UWODZENIA" (testowanie tego wszystkiego zajęło mi łącznie ponad 2 lata) na sobie i na moich najbliższych kursantach... i teraz mając pewność, że to wszystko działa, mogłem to opakować w program szkoleniowy online.

Nikt na Świcie poza mną i moimi nielicznymi, najbliższymi kursantami o tym nie wie, ponieważ, tak jak powiedziałem - testowałem to ponad 2 lata i nie jest to wiedza dostępna dla każdego !  


Odkryj, Jak Zbić Każdy Opór, Blokadę, Wymówkę czy Shit Test Kobiety i Otrzymać Od Niej To, Czego Chcesz np. Związek, Seks, Czy Powrót Do Siebie (BO TAK DA SIĘ TO ZROBIĆ - ALBO 100% ZWROTU PIENIĘDZY!)

(Promocja trwa TYLKO do Tego Piątku (13.10) do 23:59)

- Czy miałeś kiedyś sytuację, że dziewczyna (również Twoja była), która Ci się podobała… odmówiła Ci pocałunku, seksu, dalszego spotykania się, związku czy powrotu do waszej relacji

- Albo przestała Ci odpisywać, lub w ogóle Ci nie odpisała na pierwszą wiadomość? 

- Lub po jednym, lub kilku spotkaniach, przestała chcieć się z Tobą spotykać

- Albo po prostu strzeliła focha, czy była zablokowana i oporna na pocałunek, seks, czy związek? 

- Czy po prostu nagle przestała chcieć kontynuować waszą relację i zaprzestała spotkań z Tobą (choć z początku wszystko dobrze się układało)? 

- Albo odmówiła Ci powrotu do waszego związku, również małżeńskiego ? 

A może przyjacielu, właśnie w tym momencie jesteś w takiej sytuacji ? 

Na początek musisz zdać sobie sprawę, że nie Ty jeden masz lub miałeś taką sytuację, ponieważ prawda jest taka, że każdy facet w swoim życiu doświadczył takiego zdarzenia, gdzie dziewczyna była zablokowana, czy oporna np. na dalsze pisanie, spotykanie się, całowanie, uprawianie seksu, czy tym bardziej wejście w związku, albo nawet powrót do związku. 

Ja sam swojego czasu byłem MISTRZEM ZLEWEK… niestety to ja nie zlewałem, tylko to ja byłem zlewany… 

Opory i blokady, czy fochy, albo kończenie relacji ze strony kobiet w moich relacjach to była swojego czasu norma. 

Tak samo jak i u wielu moich kursantów, którzy się do mnie odzywali, abym pomógł im w ich relacjach z kobietami. 

Musisz wiedzieć, że OPORY i BLOKADY kobiet to normalka, ponieważ między innymi w ten właśnie sposób kobiety nas testują. 

Najczęściej one przez te testy, jakim jest np. odwrócenie głowy, kiedy chcesz ją pocałować, lub odwołanie spotkania, chcą Cię sprawdzić i zobaczyć jak zagregujesz, co zrobisz i jak się zachowasz

Czasem również kobieta ma opory z innych powodów. Bo np. nie jest przekonana co do wejścia z Tobą w związek. 

Natomiast musisz wiedzieć, że nie ważne jest, co jest powodem oporu i blokady kobiety (test lub brak pewności co do Ciebie), ale ważne jest to, że każdy opór, wszystkie blokady, każda niepewności i każdy test wynika zawsze z jednego czynnika… 

A tym czynnikiem jest… BRAK EMOCJONALNEJ GWARANCJI KOBIETY co do Ciebie ! 

I to jest dla Ciebie świetna wiadomość! 

Wiesz dlaczego? 

Ponieważ, mając odpowiednią wiedzą, umiejętności, znając odpowiednie zachowania, teksty i tzw. “odbicia piłeczek” jesteś w stanie w bardzo łatwy i szybki sposób dać kobiecie tą Emocjonalną Gwarancje, dzięki której ona nabierze pewności co do Ciebie, a jej opory i blokady znikną ! 

Kiedy poznałem tę wiedzę, był to absolutny GAME CHANGER (pl. Odwrócenie Gry) dla moich relacji z kobietami. 

A kiedy przekazałem tę wiedzę moim kursantom… ich losy z kobietami również odmieniły się o 180 stopni

Zobacz zresztą sam:

Zdobycie Dziewczyny Marzeń:


Odzyskanie Byłej:

Dlaczego Kobiety Stają Się Oporne Lub Zablokowane?

Odpowiedź jest banalnie prosta… po prostu rozmawiasz (werbalnie i niewerbalnie) z nią w NIEWŁAŚCIWY sposób. 

I poprzez swój zły styl rozmowy (mowa werbalna) czy zachowania (mowa niewerbalna) nie dajesz wyżej wspomnianej EMOCJONALNEJ GWARANCJI kobiecie

Pewnie się zastanawiasz, co to w ogóle znaczy “Emocjonalna Gwarancja”

To znaczy, że kobieta jest pewna (lub też nie), że będziesz w stanie dać jej emocje, że ją zaspokoisz emocjonalnie - bo jak już na pewnie doskonale wiesz, płeć piękna żyje emocjami i bez emocji niczego nie ugrasz z żadną kobietą, a już na pewno nie długoterminowo. 

Oczywiście ta kobieca analiza na temat “Emocjonalnej Gwarancji”, jaką możesz jej dać - odbywa się z poziomu jej podświadomości, dlatego jeśli byś ją o to spytał, to ona Ci NIE POWIE, że: 

“Tak chcę, abyś dawał mi emocje i jeśli mi ich nie dasz, to nie będę chciała z Tobą być”... 

… Ona tego świadomie nie wie i nie patrzy na to w taki “naukowy” sposób jak Ja. 

(Bo tak podryw i uwodzenie to jest nauka i wiedza jak każda inna. Jeśli nauczysz się matematyki, to będziesz w niej lepszy, a jeśli nauczysz się uwodzenia, to w tym będziesz lepszy) 

To tak samo jakbyś zapytał kobietę, czego ona chcę od faceta, a ona Ci odpowie, że chcę kwiatków, aby spędzał z nią każda wolną chwilę, aby o nią dbał, zabierał ją na wycieczki czy kupował prezenty, a ona w zamian za to odpłaci mu się tym samym…

…pieprzenie… wiemy oboje, że rzeczywistość jest inna i jeśli będziesz taki dla kobiety, to może przez jakiś czas będzie spoko, ale po chwili ona przestanie być Tobą zainteresowana i będzie miała Cię dość, bo PRZEINWESTUJESZ. 

Dlatego wniosek jest prosty, dawaj kobiecie emocje, a zbijesz każdy opór i każdą blokadę. 

I nie słuchaj się kobiet, ponieważ one NIGDY nie podrywały lasek i nie wiedzą jak się podrywa dziewczyny. A nawet jeśli tak - to podryw kobiety przez inną kobietę jest po stokroć łatwiejszy niż podryw kobiety przez mężczyznę. Kobietom może się wydawać, że wiedzą, jak poderwać dziewczynę, ale prawda jest taka, że one nigdy nie były facetem i nie wiedzą jak to jest w NASZEJ skórze… 

ale JA WIEM i chcę Ci w tym pomóc, dlatego nie przerywaj czytania, a wszystkiego się dowiesz. 

Oczywiście prawda jest taka, że też nie możesz dawać kobiecie byle jakich emocji, ponieważ jeśli chcesz zbijać opory, blokady, czy testy kobiet to musisz to robić w odpowiedni i przemyślany sposób, stosując się do konkretnych strategii i metod, opartych na moim autorskim “Naukowym Podejściu Uwodzenia”. 

Opracowywanie mojego “Naukowego Podejścia Uwodzenia” zajęło mi ostatnie 10 lat. 

Dlatego poznając całą moją wiedzę z ostatnich 10 lat, którą zawarłem w tym najnowszym Programie Szkoleniowym Online, poznasz coś, czego nie ma NIGDZIE indziej, w żadnym innym moim programie, ani tym bardziej u innych terenów. 

Dowiadując się wszystkiego o “Naukowym Podejściu Uwodzenia” zaczniesz bez żadnego problemu przechodzić każdy test i zbijać wszystkiego opory czy blokady kobiety przed pisaniem, spotykaniem się, pocałunkiem, seksem, wejściem w związek, czy powrotu do siebie ! 

Po tym programie szkoleniowym Twoje życie zmieni się nie do poznania, bo nauczysz się jak gładko i bez żadnych problemów zbijać każdy opór, blokadę czy test kobiety. 

Będziesz umieć zmienić każde “Nie” / “Nie Wiem” kobiety w “TAK, TAK, TAK !” na zawołanie ! 

I będziesz dla niej najlepszym facetem, jakiego kiedykolwiek poznała właśnie dzięki poznaniu mojej teorii “Naukowego Podejścia Uwodzenia”.

Naukowe Podejście Uwodzenia nauczy Cię jak radzić sobie z każdą blokadą kobiety!

Z programu szkoleniowego "Posłuszna Kobieta - Jak Łamać Opory, Blokady i Wymówki Kobiet i Przechodzić Każdy Shit Test" opartym na “Naukowym Podejściu Uwodzenia” dowiesz się jak poradzić sobie z każdym oporem czy blokadą ze strony kobiety, ponieważ całą wiedzę, jaką w nim przekazuje, podaje na konkretnych przykładach z życia wziętych. 

Na konkretnych życiowych sytuacjach, których na 100% doświadczyłeś, albo doświadczysz w przyszłości z kobietami, wyjaśnię Ci, co robić kiedy kobieta mówi “NIE” / ‘Nie Wiem” /”Nie jestem pewna” itd. 

Czyli ogólnie mówiąc dowiesz się co dokładnie robić kiedy kobieta w jakiekolwiek sytuacji w waszej relacji ma jakąś blokadę, opór, czy po prostu Cię testuje. Nauczysz się zamieniać jej “NIE” w “TAK, TAK, TAK !” 

Przykłady, jakie omówię, są żywcem wzięte: 

- z podejść na ulicy

- spontanicznych rozmów z kobietami w klubie i na ulicy

- podrywu w klubie

- sms-ów

- z podrywu w internecie

- z randek, przed seksem

- w trakcie i po seksie

- z krótszej, ale i z dłuższej relacji (nawet małżeństwo)

- czy też oczywiście z powrotu do siebie. 

No i wiadomo, że na każdym z tych etapów relacji kobieta ma “jakieś tam” opory, blokady czy po prostu Cię testuje. Czasem jest łatwiej, a innym razem jest trudniej… 

…A Ty dzięki mojemu doświadczeniu i wiedzy, którą zdobędziesz po przestudiowaniu programu "Posłuszna Kobieta - Jak Łamać Opory, Blokady i Wymówki Kobiet i Przechodzić Każdy Shit Test" i nauczeniu się “Naukowego Podejścia Uwodzenia” będziesz w stanie w mgnieniu oka każdy taki opór, blokadę zbić na zawołanie! 

I tak jak powiedziałem wiedza za programu "Posłuszna Kobieta - Jak Łamać Opory, Blokady i Wymówki Kobiet i Przechodzić Każdy Shit Test" i “Naukowe Podejście Uwodzenia” zadziała nawet wtedy kiedy chcesz odzyskać byłą, czy uwieść koleżankę, albo dziewczynę, która Ciebie nie chcę… 

…Ponieważ od zakończenia programu będziesz w stanie zamienić każde “NIE” kobiety w “TAK, TAK, TAK !”

Jak Niwelować Opory, Blokady i Testy Kobiet?

Ostatnie 10 lat zajęło mi uczenie się, dopracowywanie i ulepszanie technik, metod i strategii zbijania wszelkich obiekcji kobiet, czy przechodzenia ich testów. 

I nie było to takie łatwe z tego względu, że musiałem poświęcić naprawdę ogromną ilość czasu, na umawianie się z tymi laskami, potem na spotykanie się z nimi i następnie spędzanie z nimi czasu. Oczywiście nie było to aż takie złe, w końcu kto by nie chciał widzieć się z min. 2 dziewczynami dziennie. 

Notamiast jeśli miałbyś ok. 20-30 randek w tygodniu to też byś miał już tego dość (chyba ;D). No ja w każdym razie miałem już tego dość.

Ale zmierzam do tego, że poświęcając ogromną ilość czasu na wypróbowanie wszystkich metoda, technik i strategii na zabijanie oporów i blokad kobiet, odkryłem 20% “sztuczek”, które dają najlepsze rezultaty, ponieważ odpowiadają za 80% efektów! 

Bo prawda jest taka, że nie potrzebujesz znać każdej metody na niwelowanie oporów czy blokad kobiet. 

A potrzebujesz jedynie tych, które dadzą Ci najlepsze efekty, a resztą nie musisz zaprzątać sobie głowy. 

No i właśnie od tego masz mnie! 

Ponieważ ja już wszystko zrobiłem za Ciebie… Ty jedynie możesz (bo nie musisz, jeśli nie chcesz) poznać te metody, które pozwolą Ci zbić każdy opór czy blokadę kobiety przed jakąkolwiek jej obiekcją np. przed pisaniem z Tobą, spotykaniem się, pocałunkiem, seksem, wejściem w związek, czy powrotu do siebie ! 

I dzięki konkretnym stylom rozmowy i zachowaniom (o których mówię w programie) będziesz w stanie szybko i skutecznie zamienić kobiece “NIE” w “TAK, TAK, TAK !” - albo 100% Zwrotu Pieniędzy! 

Również dzięki tej wiedzy będziesz bez najmniejszego problemu przechodzić każdy SHIT TEST kobiety! 

I losy gry się odwrócą, ponieważ po tym programie, to Ty będziesz testować kobiety, na co one będą reagować dziki pożądaniem i ekscytacją co do Ciebie (również Twoja Ex)! 

Każda kobiet będzie Tobą cholernie pozytywnie zaskoczona, ponieważ staniesz się facetem, jakiego jeszcze ona nie spotkała, będziesz wyjątkowy, co przełoży się na to, że Twoja wybranka (serca lub łóżkowa) nie będzie chciała Cię stracić i oszaleje na Twoim punkcie, robiąc dla Ciebie wszystko, co tylko będziesz chciał !

Czy to jest na pewno dla Ciebie?

Czy na 100% przyda Ci się ta wiedza?

Jeśli masz problem, że kobiety ciągle mają jakieś wymówki, opory czy blokady kiedy chcesz z nimi coś więcej podziałać (seks lub związek) to “Naukowa Metoda Uwodzenia” pomoże Ci ten problem rozwiązać raz na zawsze !!!

Natomiast może też jesteś w takiej sytuacji, że nie masz problemu z kobietami, ale akurat, TA dziewczyna, którą Ty chcesz zdobyć na seks lub związek, nie jest Tobą zainteresowana, albo chcesz odzyskać byłą, ale ona nie widzi szans na powrót (czyli ma wymówki, blokady i opory)... 

…To nie bój się, bo wiedza z programu "Posłuszna Kobieta - Jak Łamać Opory, Blokady i Wymówki Kobiet i Przechodzić Każdy Shit Test" który jest oparty na mojej “Naukowej Metodzie Uwodzenia” pomoże Ci zbić każdy opór kobiety w każdej sytuacji, nawet w tych, które wymieniłem przed chwilą. 

I to mogę Ci zagwarantować i obiecać, albo 100% Zwrotu Pieniędzy! 

Bo z tego programu dowiesz się, co tak naprawdę oznaczają blokady, wymówki, opory czy testy kobiet, jakie są ich przyczyny, czyli gdzie leży ich źródło i oczywiście co i jak robić, aby bez najmniejszego problemu przechodzić każdą blokadę czy test i uwieść każdą kobietą (nawet tą, która Ciebie nie chcę) albo odzyskać byłą - POMIMO jej oporów i wymówek! 

Szczerze mówiąc, uważam, że ten program to materiał OBOWIĄZKOWY dla każdego mężczyzny, który chce radzić sobie lepiej w relacjach z kobietami. 

Bo nawet jeśli już dobrze radzisz sobie z kobietami, to po tym programie będziesz sobie radzić CHOLERNIE DOBRZE i będziesz osiągać efekty, jakich jeszcze NIGDY wcześniej nie osiągałeś i to mogę z pełną świadomością i odpowiedzialnością Ci obiecać ! 

Oczywiści jeśli twoje efekty z kobietami są mizerne, to tym bardziej powinieneś zainteresować się "Posłuszną Kobietą - Jak Łamać Opory, Blokady i Wymówki Kobiet i Przechodzić Każdy Shit Test" który jest oparty na mojej “Naukowej Metodzie Uwodzenia”

Bo prawda jest taka, że kobiety zawsze będą Ci robić jakieś wymówki (na każdym etapie znajomości) i jeśli chcesz przez nie umiejętnie przechodzić i się ich pozbywać raz na zawsze i osiągać to, czego chcesz (seksu, związku lub powrotu do siebie) to musisz wiedzieć, jak na to wszystko reagować, jakie działanie podjąć. 

Bo niestety, ale bez tej wiedzy wypalisz każdą znajomość i kobieta prędzej czy później straci Tobą zainteresowanie - raczej prędzej niż później jeśli nie będziesz umiał zbić jej oporów czy przejść jej testów. 

Z tego co zdążyłem zauważyć, będąc trenerem podrywu już 4 lata, to jest to, że na tym etapie praktycznie każdy facet popełnia jakieś błędy. No dobra jakieś 91% facetów NIE POTRAFI w sposób idealny zbijać oporów, wymówek, blokad czy przechodzić testów kobiet, czyli prawdopodobnie Ty też. 

Bo nawet jeśli nie zawsze popełniasz w tym błędy, to na pewno co jakiś czas taką gafę strzelisz, przez którą tracisz w jej oczach punkty atrakcyjności. 

A po co, skoro da się tego uniknąć i możesz tylko i wyłącznie rosnąć w jej oczach i zdobywać tylko dodatnie punkty atrakcyjności? 

A po poznaniu wiedzy z tego programu doświadczysz nowego i cholernie zwiększonego zainteresowania ze strony kobiet i każda laska (również była) nie będzie mogła się Tobie oprzeć!

Jeżeli kiedykolwiek usłyszałeś od dziewczyny, z którą Ci nie wyszło zdania typu:

“Muszę to przemyśleć”
“Nie jestem jeszcze gotowa na nic poważniejszego”
"Jesteś cudownym facetem, ale nie chcę cię oszukiwać... nie jest między nami tak jak powinno"
“Potrzebuje więcej czasu”
"Próbowałam się otworzyć na coś więcej, ale nie działa to w ten sposób na mnie"
"Uwierz bardzo mi przykro, spróbowaliśmy. Życzę ci wszystkiego co najlepsze"
“Jesteś świetny i każda dziewczyna marzy o takim facecie… ale nie ja”
“Zasługujesz na kogoś lepszego niż ja”
“Zostańmy przyjaciółmi”
"Bardzo dobrze bawiłam się na spotkaniach z tobą, ale jako KOLEDZY"
"Nie wrócę do Ciebie"
"Nie będziemy już ponownie razem"
“Jesteś super, ale jako kolega” itp.

Albo w ogóle z dnia na dzień przestała się do Ciebie odzywać!

Czyli krótko mówiąc, miała po prostu jakąś BLOKADĘ albo Cię testowała...

To Po Zdobyciu Wiedzy z Tego Programu JUŻ NIGDY W ŻYCIU NIE USŁYSZYSZ TEGO TYPU ZDAŃ... NIGDY!!!

Bo będziesz umiał zbić każdy kobiecy opór, blokadę, wymówkę i zdać wszystkie SHIT TESTY, dzięki "NAUKOWEJ METODZIE UWODZENIA" !

“Brzmi Fajnie, Ale Czy To Na Pewno Zadziała?”

Posłuchaj co nagrali mi moi kursanci kiedy zdradziłem im moją wiedzę i metody!


A to nie wszystko! Mam duuużo więcej opinii moich kursantów. Posłuchaj sam, poniżej:

Jeśli przeglądasz tę ofertę na telefonie kliknij "Słuchaj w Przeglądarce" (ang. Listen in browser), żeby nie przeniosło cię na inną stronę.

Zobacz Więcej Efektów Moich Klientów (kliknij) 
Czego Jeszcze Się Dowiesz Z Tego Programu Szkoleniowego?

Moduł I

Odpowiednie nastawienie do jej wymówek
Jak niwelować jej wymówki
Jak sprawić, aby kobieta była Ci uległa i posłuszna w każdej sytuacji
Jak masz reagować na jej wymówki 
Jak radzić sobie z jej oporami ?
Jak sprawić, aby ona zgadzała się na wszystko co tylko zaproponujesz
Jak zdobywać najbardziej zablokowane kobiety
Jak uderzać w menatly "czuły punkt" kobiety, dzięki któremu ona odblokuje się na wszytsko co tylko zechcesz - (i co to jest ten "czuły punkt"?)
Jak radzić sobie z jej blokadami ?
Jak stoponiow "rozgryźć" każdą kobietę
Jak radzić sobie z jej wymówkami ?
Jak przechodzić jej SHIT TESTY
Jak rozpoznać SHIT TEST
Jak pokonywać jej blokady w szczery sposób
Jak poradzić sobie z każdą jej blokadą ?
Bycie bezpośrednim kiedy ona mówi "NIE"
Jak jej każda "NIE" zamienić w "TAK, TAK, TAK !"
Co powoduje fochy i blokady kobiety w związku ? (Czyli czego nie robić, aby tego uniknąć)
Jak mocniej angażować kobietę w rozmowę 
Jak wytwarzać zaangażowanie kobiety przez zbijanie jej oporów i przechodzenie jej SHIT TESTÓW
Jak likwidować kobiece blokady 
Jak grać POZYTYWNYMI i NEGATYWNYMI emocjami, aby niszczyć każdy opór kobiety
Jak robić jej pod górę zdobywanie Ciebie, co przełoży się na jej jeszcze większe zainteresowanie (Metoda Wyzwanie)
Jak złamać każdy opór kobiety dzięki technice "Emocjonalne Bodźcowanie"

Moduł II

Jak ładować kobietę emocjami, aby Ci uległa raz na zawsze
Jak naładowywać kobietę emocjami (pozytywne i negatywne)
Jak wytwarzać uległość w kobiecie
Spraw, aby ona była Ci posłuszna i zrobiło, co tylko zechcesz (np. trójką z inną dziewczyną)
Dlaczego masz nie słuchać kobiet
Na co zwracać uwagę, aby odnaleźć jej prawdziwy opór
Co kobieta wyraża przez swoje "NIE" lub jakąkolwiek inną blokadę
Co kobieta chcę od Ciebie usłyszeć kiedy mówi "NIE" 
Co powinieneś zrobić kiedy napotkasz opór kobiety
Jak radzić sobie z wymówkami kobiet (Praktyczne historię z życia wzięte)
Moje Historie niwelowania kobiecych opór i przechodzenia ich SHIT TESTÓW (+35)
Historie moich kursantów niwelowania kobiecych opór i przechodzenia ich SHIT TESTÓW (+50)
Jak zamienić oporną dziewczynę w POSŁUSZNĄ i ULEGŁĄ
Jak z rozmowy, w której są tematy tabu i blokady przejść na atrakcyjną rozmowę, w której ona mówi Ci wszytsko - a potem z Tobą to robi !
Jaką mowę ciała powinieneś mieć kiedy kobieta jest zablokowana lub robi Ci testy
Jak rozpoznać po jej Mowie Ciała, że ona jest zablokowana
Mowa Ciała w uwodzeniu kobiet (opornych i nie tylko)
Jaką mowę ciała powinieneś prezentować, aby niwelować każdy opór i wymówkę kobiety
Jak niwelować wymówki/opory przed pocałunkiem, dotykiem czy seksem
Jak doprowadzić do seksu, nawet jeśli kobieta mówi "NIE"
Jak sprawić, aby ona reagowała "TAK, TAK, TAK!" na każdą Twoją propozycję np. Trójkącik  z jej przyjaciółką
Jak doprowadzić do pocałunku, kiedy ona nie chcę
Jak przekonać kobietę do każdej czynności seksualnej, jaka tylko Ci się marzy
Jak interpretować opory  i blokady kobiet

Moduł III

Jakie opory kobiety mają na randkach (+100)
Jak pozbywać się każdego oporu kobiety, na randce 
Jak niwelować przyszłe opory kobiet pomiędzy spotkaniami poprzez SMSy  (FB, Instagramu, WhatsApp, Tinder itd.)
Jak zbijać każdy opór kobiety poprzez rozmowę przez telefon
Jak doprowadzić do spotkania przez niwelowanie jej opór podczas pisania
Laska nie chcę się z Tobą spotkać? - Co zrobić, aby się spotkała
SMSowa (FB, Instagramu, WhatsApp, Tinder itd.) GRA zbijania opór i przechodzenia SHIT TESTÓW
Jak traktować kobiety?
Jak reagować na wymówki pięknych kobiet (pisanie)
Jak reagować na wymówki pięknych kobiet (na żywo)
Rodzaje testów kobiety
Jak kobiety testują mężczyzn
Testy w krótkiej i długiej relacji (nawet małżeństwo)
Co kobieta chcę wyrazić przez swój SHIT TEST 
Dlaczego nie powinieneś się przejmować TESTAMI kobiet i jak na nie reagować, aby skutecznie je przechodzić
Jak obejść to, kiedy dziewczyna nie chcę się spotkać/umówić
Jak radzić sobie z oporami i wymówkami przed seksem
Jak namówić kobietę na KAŻDĄ czynność seksualną 
Jak odzyskać kontakt z byłą 
Jak przełamać opory wewnętrzne Twojej byłej, aby ponownie chciał się z Tobą spotkać i zacząć być w związku
Jak zniwelować każdy opór Twoje byłej, która na ten moment nie pozwala jej wrócić do Ciebie
Jak sprawić, aby ona ponownie się w Tobie zakochała i świata poza Tobą nie widziała

Moduł IV

Jak z  jej "NIE" zrobić "TAK, TAK, TAK !" 
Gra emocjonalna, którą wykorzystasz do przełamania każdego opory kobiety
Jak grać emocjami, aby kobieta ZAPOMINAŁA o tym, że jeszcze przed chwilą miała jakieś blokady  
Emocjonalna zabawa Oporami kobiety
Dlaczego emocje są tak ważne w procesie zbijania oporów kobiety 
U jakich kobiet nie zbijesz blokad i oporów
Jak za pomocą emocji przechodzić każdy SHIT TEST kobiety 
Jak reagować na opory i blokady kobiet w najróżniejszych sytuacjach (+150 sytuacji)
Jak reagować na SHIT TESTY kobiet w najróżniejszych sytuacjach (+90 sytuacji)
Co to są SHIT TESTY kobiet i dlaczego one je tak naprawdę robią ?
Reakcja IDEALNA na każdą blokadę kobiety 
Jak rozmawiać z dziewczyną kiedy ona jest zablokowana
Najlepsze sposoby rozmów na oporne kobiety (+190 sposobów)
Żyła Złota w niszczeniu oporów kobiety
Co to jest SPIRALA BLOKAD kobiety?
Jak wykorzystać SPIRALE BLOKAD kobiety na swoją korzyść ?
Jak zbić opór kobiety je własną blokadą
Skąd biorą się opory i blokady kobiet
Skąd biorą się SHIT TESTY kobiet
Metoda OKRĄG OPORÓW - jak z niej korzystać?
Jak rozpoznać, że dziewczyna będzie mieć opory i będzie Ci z nią ciężko?

Uogólniając, Gwarantuje Ci, że po tym Programie:

Będziesz miał (ostrzegam!) WIELE kobiety, które będą chciały spotykać się z tobą na poważnie/na stałe
Będziesz jarał, intrygował i podniecał dziewczyny samym swoim spojrzeniem i zachowaniem
Wybór dziewczyn, z którymi możesz się spotykać wzrośnie przynajmniej x3
Będziesz miał więcej Seksu
Twoje randki przestaną się kończyć po jednym lub dwóch spotkaniach
Nie będziesz więcej spędzał wieczorów sam!
Będziesz miał NADMIAR kobiet w swoim życiu
Nie będziesz miał nawet czasu, aby spotykać się ze wszystkimi kobietami na randkę lub seks, bo będzie ich za dużo!
Twoja Ex (nawet była małżonka) wróci do Ciebie!

Czy to wszystko jest warte jednorazowej płatności 397 zł
(Dostęp masz dożywotni wraz ze wszystkimi aktualizacjami)

(Promocja trwa TYLKO do Piątku (13.10) do 23:59)

Możesz Nabyć To Wszystko Nawet Jeśli:

Jesteś mało pewnym siebie facetem
Jesteś wstydliwy gościem
Jesteś Introwertykiem
Nie jesteś przystojny
Nie jesteś bogaty
Jesteś niski
Myślisz, że już NIC Ci nie pomoże
Czy masz zakola i powoli łysiejesz !

Bo To Wszystko Przestanie Mieć Znaczenie Kiedy Poznasz Wiedzę Z Programu POSŁUSZNA KOBIETA — OBIECUJĘ Ci TO!

Cena na moim sklepie dla każdego za ten program TERAZ:

A Ty możesz dostać "POSŁUSZNĄ KOBIETĘ" na dużo lepszych warunkach cenowych i zgarnąć więcej korzyści ... o czym poniżej ! 

Nigdzie nie mówię o tej PROMOCJI, ani na Facebooku, ani na YouTubie, ani nawet na stronie nie ma takiej ceny! 

Wiedzą o niej tylko moim najbliżsi, czyli min. Ty Bracie !

Do końca PROMOCJI zostało TYLKO:

OSTATNIA TAKA PROMOCJA NA TEN PROGRAM!

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy!

Dodatkowo chcę Ci dać GWARANCJĘ! 

Będziesz mógł przerobić 2 moduły programu, bez ponoszenia żadnego ryzyka. A jeśli  po obejrzeniu szkolenia, uznasz, że to nie jest to, czego oczekiwałeś i z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z efektów, jakie osiągniesz z moimi metodami (W CO WĄTPIĘ !), to wystarczy, że napiszesz do mnie na kontakt@tomgac.pl, a zwrócę Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty. Bez pytań, bez podawania jakiegokolwiek powodu. Wystarczy, że napiszesz do mnie, w ciągu 14 dni od zakupu, a ja zwrócę Ci Twoje pieniądze w ciągu 24h. 

Szczerze wątpię, że będziesz chciał zwrócić ten program, ponieważ jestem pewien, że spełni on Twoje oczekiwania i sam będziesz w ciężkim szoku, jak konkretna wiedza tam jest zawarta i wiem, że nie pożałujesz ani złotówki wydajnej na to szkolenie. 

Ale chcę dać Ci tę gwarancję zwrotu pieniędzy, abyś czuł się w 100% bezpieczny, żebyś nie podejmował żadnego ryzyka i żebyś mógł tylko zyskać. 

Ponieważ cholernie zależy mi na Twoim sukcesie z kobietami i ogólnie w Twoim całym życiu!

A więc możemy się tak umówić?

Pasuje Ci ten deal? 

Ale TYLKO do PIĄTKU (13.10) do 23:59 POSŁUSZNA KOBIETA za:

STANDARD


UWAGA !
Bonusowo Otrzymasz 1h Konsultacji Ze Mną 1:1 

1599 zł
397 zł

**Cena, jaka jest teraz na sklepie to 1599 zł**

Promocja trwa TYLKO do Piątku (13.10) do 23:59!

Taka Promocja Na Ten Program NIGDY Się Już Nie Powtórzy!

UWAGA !
Z Pakietem VIP masz MIESIĄC indywidualnego prowadzenia GRATIS. 

Przy indywidualnym prowadzeniu jestem do twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. Możesz w każdej chwili do mnie się odezwać z jakimkolwiek pytaniem, a ja od razu Ci pomogę.


VIP (Rekomendowany)

+ 7 Bonusy

#1.BONUS. Poznawanie dziewczyn przez internet. Jak do nich pisać? (facebooka, instagrama, symatpia.pl i tak dalej) (Wartość 49 zł) 

#2.BONUS. Seksualna Atrakcyjność
(Wartość 149 zł)

#3.BONUS. Jak Flirtować z Pięknymi Kobietami (Wartość 149 zł)

#4.BONUS. 32 Teksty Na Udany, Zabawny Podryw (Wartość 99 zł)

#5.BONUS. Jak być zabawnym gościem? (Wartość 49 zł)

#6.BONUS. Błędy, przez które OD RAZU rujnujesz szanse u kobiety! (Wartość 199 zł)

#7.BONUS. 30 min. Konsultacji (Wartość 198 zł)

2491 zł
597 zł

**Cena, jaka jest teraz na sklepie to 1599 zł (bez bonusów)**

Promocja trwa TYLKO do Piątku (13.10) do 23:59!

Taka Promocja Na Ten Program NIGDY Się Już Nie Powtórzy!

Wolisz zapłacić przelewem? Nie ma problemu!

Przelej daną kwotę za pakiet, który cię interesuje, w tytule podając swojego maila, z dopiskiem co zamówiłeś np.

Kwota: 397 zł / 597 zł

Tytuł: PK - (twój mail) np. mariuszkowalski@gmail.com

Numer Rachunku:

92 1140 2004 0000 3302 8032 4583

(sprawdź, czy wysyłasz pieniądze na odpowiedni numer konta [ten wyżej] żeby potem nie było nieporozumień)

-------------------------------------------------

Dzięki, że dotrwałeś do końca

Tom Gac 

PS. Pamiętaj, że nie podejmujesz żadnego ryzyka, ponieważ chroni Cię 100% gwarancja zwrotu pieniędzy. 

albo

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety), również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak być lepszy w łóżku od 99% facetów 

- Sztuczki w łóżku, po których kobieta Cię NIGDY nie zapomni (Tego nie dowiesz się z Erotycznych Stron, ani nigdzie indziej!)

- Jak znacznie wydłużyć seks!

- Jak pozbyć się przedwczesnego wytrysku (Konkretne ćwiczenia jak kontrolować wytrysk i się od niego powstrzymać)

-  Łóżkowe pozycje, które znacznie wydłużają seks (moje autorskie pozycje)

- Jak uprawiać seks dłużej, nawet kilka godzin! (Trening, przez który Cię przeprowadzę)

- Jak pozbyć się Impotencji NA ZAWSZE!

- Jak mieć EREKCJE, jakich jeszcze nigdy nie miałeś

- Twoja Psychika - Jak niszczy lub jak ulepsza twój seks (rozkładam męską psychikę seksualną na czynniki pierwsze)

- Jak zwiększyć swoją sprawność seksualną  (moja autorska metoda, którą odkryłem po przespaniu się z 100-tką kobiet)

- Jak doprowadzić kobietę do kilkunastu orgazmów (Jak mieć maraton seksualny)

- Najmocniejsze metody na zwiększenie potencji!

- Jak kobiety myślą o seksie i jak możesz to wykorzystać, aby dać jej przyjemność, jakiej nie dał jej nikt inny

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia lepszym, a wręcz najlepszym facetem, w łóżku, jakiego kobieta, która ci się podoba do, tej pory miała. 90% mężczyzn nie potrafi dać kobiecie satysfakcjonującego seksu, powodem tego jest np. przedwczesny wytrysk, impotencja, nie umiejętność doprowadzenia kobiety do orgazmu, słaba wytrzymałość, brak energii na kolejny stosunek, czy brak doświadczenia i odpowiednich umiejętność, które zafascynują i zaszokują kobietę.  

Jeśli masz problem z którąś z wyżej wymienionych przypadłości to, koniecznie musisz coś z tym zrobić, ponieważ brak satysfakcjonującego seksu dla kobiety często prowadzi do rozpadu związku lub zdrady! 

Na szczęście w kursie ...... masz gotowe rozwiązania  na wszystkie wyżej wymienione problemy, ponieważ sam kiedyś miałem problem z brakiem erekcji, a później przedwczesnym wytryskiem, ale wyszedłem z tego i teraz mogę ci powiedzieć, co dokładnie masz zrobić, aby również się tego pozbyć!

Dodatkowo dzięki lekcjom, w których opowiadam o moich łóżkowych sytuacjach, nabierzesz ogromnego doświadczenia, ponieważ powiem Ci, co i jak robić z dziewczyną w łóżku, abyś był jej NAJLEPSZYM!

Potem wystarczy, że tylko to zastosujesz!

STANIESZ SIĘ KOCHANIEM, Z KTÓRYM KOBIETY BĘDĄ CHCIAŁY SPAĆ NON-STOP - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez seks z tobą, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety) NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Najlepszym Kochaniem w Łóżku, Którego Kobieta Nigdy Nie Zapomni i Będzie Chciała Mieć z Tobą Seks Non-Stop, a Potem Się W Tobie Zakocha Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Emocjonalny Kod Kobiet, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się jak generować emocję w rozmowie z dziewczyną, aby zainteresowała się tobą oraz żeby reagowała entuzjastycznie na to co mówisz i na twoją osobę.

Nauczę cię również jak zawładnąć jej emocjami, aby tak się uzależniła od ciebie, żeby nie widziała świata poza tobą. Ogólnie dowiesz się wszystkiego na temat wywoływania emocji w kobietach, tak żeby nie mogła przestać o tobie myśleć oraz żeby sama zaczęła inwestować w waszą znajomość  i nie potrafiła ci odmówić np. związku.

Cena za Emocjonalny Kod Kobiet NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797 zł

Close

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Możesz nabyć Emocjonalny Kod Kobiet na dodatkowej mocnej promocji, jeśli zdecydujesz się na niego teraz. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797

Close

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Możesz nabyć Emocjonalny Kod Kobiet na dodatkowej mocnej promocji, jeśli zdecydujesz się na niego teraz. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797 zł

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie TOP Dziewczyna 10/10, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak się zachowywać w towarzystwie BARDZO atrakcyjnej kobiety, aby poczuła do Ciebie pożądanie i ekscytację

- Jak uwodzić modelki,  laski 10/10? (Tego nie dowiesz się z kanałów na YouTubie)

- Na podstawie czego kobieta 10/10 decyduje o wyborze mężczyzny na związek? (dzięki tej wiedzy będziesz w stanie być z prawdziwą modelką!)

- Jak komunikować się z dziewczynami 10/10, aby zacząć jej się podobać jak nikt inny przedtem (konkretne przykłady kopiuj wklej)

-  Dlaczego najpiękniejsze kobiety często są niedostępne i jak to obejść

- Największe błędy w uwodzeniu topowych lasek 10/10

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać dziewczynę 10 na 10 do szaleństwa

- Jak sypiać z najpiękniejszymi kobietami, modelkami, hostessami, laskami 10/10 (konkretna strategia, kopiuj wklej od wdrożenia przez Ciebie)

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat uwodzenia najpiękniejszych kobiet, lasek 10/10. Jeśli chcesz mieć u swego boku przepiękną dziewczynę, która będzie cię kochać, oraz której koledzy będą  ci zazdrościć, a wszyscy inni będą, się oglądać za wami zastanawiając się, jak ty to zrobiłeś, że wyrwałeś TAKĄ LASKĘ to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za TOP Dziewczyna 10/10 NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 1199 zł

Będzie: 1199 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętności i Wiedza Jak Uwodzić Najpiękniejsze TOPowe kobiety 10/10 i Ewentualny Związek z Taką Przepiękną Dziewczyną, Której Każdy Będzie Ci Zazdrościć Jest Wart 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie CHARYZMATYCZNY FACET, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak przyciągać spojrzenia kobiet w każdym momencie kiedy tylko będziesz tego chciał

- Co zrobić, aby kobiety chciały spotykać się z Tobą na poważniej (Tego nie dowiesz się na YouTubie!)

- Jak zwiększysz wybór kobiet, z którymi możesz się Spotykać i SYPIAĆ!

- Dostawać dużo atencję i zainteresowania od kobiet, które ci się podobają

-  Jak mieć większe powodzenie u płci przeciwnej, dzięki charyzmie stosując "Charyzmatyczną Pętlę" (moja autorska technika)

- Jak być bardziej szanowanym i respektowanym przez kobiety i nie tylko (przez szefa, ludzi, współpracowników, znajomych)

- Twoje randki przestaną kończyć się po pierwszym lub drugim spotkaniu

- Nauczysz się podniecać dziewczyny samym spojrzeniem

- Przestaniesz spędzać wieczory samotnie!

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać w sobie dowolną dziewczynę do szaleństwa, dzięki "Charyzmatycznemu Zapętlaniu" (moja autorska technika)

- Mieć więcej przyjaciół i budować lepsze relacje z ludźmi

- Wyróżnić się w pracy, sprawić, żeby twój szef cię bardziej polubił i nawet otrzymać podwyżkę!

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia i stania się CHARYZMATYCZNYM FACETEM, dzięki temu dziewczyna, którą będziesz chciał poderwać, zacznie się czuć jak NIGDY DOTĄD, przy nikim innym, nie będzie wiedziała, dlaczego podobasz jej się coraz bardziej i czemu chcę być coraz bliżej ciebie i dłużej z tobą, a kiedy cię nie ma to tylko myśl o tobie i o tym kiedy do niej zadzwonisz, napiszesz i w końcu się znowu zobaczycie, a co najlepsze sama nie będzie wiedziała, dlaczego tak się dzieje, bo przecież nic szczególnego nie robiliście. 

TO JEST WŁAŚNIE "TA" CHARYZMA, JAKIEJ CIĘ NACZUĘ - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na polepszenie jakości Twojego życia w życiu codziennym. Twoje relację z ludźmi staną się lepsze, będziesz bardziej lubiany,  będziesz miał więcej znajomych, szczerych przyjaciół, a twój szef zacznie cię darzyć większą sympatią, dzięki czemu być może otrzymasz nawet niemałą podwyżkę!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za CHARYZMATYCZNEGO FACETA NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Charyzmatycznym Facetem, Dzięki Czemu Będziesz Miał Większe Powodzeniu u Kobiet i Będziesz Bardziej Lubiany Przez Ludzi, Znajomych i Szefa Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety), również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak być lepszy w łóżku od 99% facetów 

- Sztuczki w łóżku, po których kobieta Cię NIGDY nie zapomni (Tego nie dowiesz się z Erotycznych Stron, ani nigdzie indziej!)

- Jak znacznie wydłużyć seks!

- Jak pozbyć się przedwczesnego wytrysku (Konkretne ćwiczenia jak kontrolować wytrysk i się od niego powstrzymać)

-  Łóżkowe pozycje, które znacznie wydłużają seks (moje autorskie pozycje)

- Jak uprawiać seks dłużej, nawet kilka godzin! (Trening, przez który Cię przeprowadzę)

- Jak pozbyć się Impotencji NA ZAWSZE!

- Jak mieć EREKCJE, jakich jeszcze nigdy nie miałeś

- Twoja Psychika - Jak niszczy lub jak ulepsza twój seks (rozkładam męską psychikę seksualną na czynniki pierwsze)

- Jak zwiększyć swoją sprawność seksualną  (moja autorska metoda, którą odkryłem po przespaniu się z 100-tką kobiet)

- Jak doprowadzić kobietę do kilkunastu orgazmów (Jak mieć maraton seksualny)

- Najmocniejsze metody na zwiększenie potencji!

- Jak kobiety myślą o seksie i jak możesz to wykorzystać, aby dać jej przyjemność, jakiej nie dał jej nikt inny

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia lepszym, a wręcz najlepszym facetem, w łóżku, jakiego kobieta, która ci się podoba do, tej pory miała. 90% mężczyzn nie potrafi dać kobiecie satysfakcjonującego seksu, powodem tego jest np. przedwczesny wytrysk, impotencja, nie umiejętność doprowadzenia kobiety do orgazmu, słaba wytrzymałość, brak energii na kolejny stosunek, czy brak doświadczenia i odpowiednich umiejętność, które zafascynują i zaszokują kobietę.  

Jeśli masz problem z którąś z wyżej wymienionych przypadłości to, koniecznie musisz coś z tym zrobić, ponieważ brak satysfakcjonującego seksu dla kobiety często prowadzi do rozpadu związku lub zdrady! 

Na szczęście w kursie ...... masz gotowe rozwiązania  na wszystkie wyżej wymienione problemy, ponieważ sam kiedyś miałem problem z brakiem erekcji, a później przedwczesnym wytryskiem, ale wyszedłem z tego i teraz mogę ci powiedzieć, co dokładnie masz zrobić, aby również się tego pozbyć!

Dodatkowo dzięki lekcjom, w których opowiadam o moich łóżkowych sytuacjach, nabierzesz ogromnego doświadczenia, ponieważ powiem Ci, co i jak robić z dziewczyną w łóżku, abyś był jej NAJLEPSZYM!

Potem wystarczy, że tylko to zastosujesz!

STANIESZ SIĘ KOCHANIEM, Z KTÓRYM KOBIETY BĘDĄ CHCIAŁY SPAĆ NON-STOP - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez seks z tobą, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety) NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Najlepszym Kochaniem w Łóżku, Którego Kobieta Nigdy Nie Zapomni i Będzie Chciała Mieć z Tobą Seks Non-Stop, a Potem Się W Tobie Zakocha Jest Warta 199 zł)

Close