Do końca PROMOCJI zostało TYLKO:

Samiec α & ∑ - Hybryda Najlepszych Cech Osobowości Alfy i Sigmy W Jednym

Poznaj Nową Męska Osobowość, Której 99% Kobiet Nie Zna... Za To Każda Jej Pożąda U Swojego Mężczyzny !


Pozbądź się cech, których kobiety nienawidzą w Alfie i Sigmie, a tym samym zostaw tylko te najlepsze, które kobiety pożądają i je masteruj (ulepszaj)... a staniesz się Facetem Idealnym dla Płci Pięknej.

I pozbędziesz się swojej konkurencji (faceta, z którym rywalizujecie o tę samą dziewczynę) NA ZAWSZE !


Odkryj, Jak Stać Się Hybrydą Najlepszych Cech Osobowości Samca α & ∑ - z poniższego Wideo !

(Promocja trwa TYLKO do Tego Piątku (26.01) do 23:59)

Dlaczego kobiety nie zwracają na Ciebie w ogóle uwagi lub nie tak jakbyś tego chciał? 

Dlaczego twoja relacja z daną dziewczyną nie zdąży się nawet dobrze zacząć, a już się kończy, albo kobieta nagle zaczyna Ciebie olewać i traci Tobą zainteresowanie ? 

Jeśli masz któryś z tych problemów, to problem tkwi w Twojej Osobowości ! 

Co to znaczy? 

To znaczy, że nie masz osobowości Samca Sigma & Alfa (Hybrydy) ! 

Jeśli kobieta, która Ci się podoba, nie jest Tobą zainteresowana, to znaczy, że ona w Tobie nie widzi atrakcyjnych cech osobowości mężczyzny. 

Chciałbym Ci tutaj pokazać, jak możesz posiąść cechy męskiej osobowości, którym nie może oprzeć się żadna kobieta i stać się Samcem Sigma & Alfa (Hybrydą) !

Co To Znaczy - “Samiec Sigma & Alfa (Hybryda)” ?

Zacznijmy od początku, kim jest Samiec Alfa, jakie cechy osobowości ma ten typ mężczyzny. 

W skrócie jest to mężczyzna, który jest dominujący i przewodzący innym. Jego styl życia i bycia zwraca uwagę nie tylko atrakcyjnych kobiet, ale i mężczyzn, którzy chcą być, tacy jak ona, więc za nim podążają. A kobiety do takiego mężczyzny lgną. 

A kim jest Samiec Sigma ? Jakie cechy osobowości ma ten typ mężczyzny i czym się charakteryzuje ? 

Taki facet to najczęściej samotny wilk, który ma cechy samca alfa, lecz z pewnymi wyjątkami. Najczęściej nie ma on potrzeby przewodzenia grupie, nie uznaje hierarchiczności, a w grupie potrafi podważyć autorytet przywódcy, jeśli coś mu nie pasuje. 

Jest to silny, ogarnięty facet, twardo stąpający po ziemi, który nie potrzebują poklasku, aby działać. 

Działa najczęściej w swoim tempie i na swoich własnych zasadach. 

Dużo zarabia i ma wiele kobiet ze względy na jego tajemniczy, interesujący i cholernie pewny siebie sposób bycia. 

No i do rzeczy… 

Analizując te dwa typy męskiej osobowości, które przyciągają kobiety i dają spełnienie oraz szczęście w życiu (czyli to, czego każdy z nas chcę, prawda?). 

Postanowiłem, że wyciągane z tych obu typów męskiej osobowości to, co najlepsze i połączę w jedno, aby stworzyć faceta o charakterze idealnym, którym każdy będzie mógł się stać, również Ty ! 

Bo wiadomo, że zarówno facet Alfa, jak i Sigma, mają wady i dlatego pomyślałem, a co byłoby jakby wyeliminować całkowicie wady w tych obu typach mężczyzn, zostawić tylko to, co najlepsze, a dodatkowo połączyć α & ∑ w jedno ? 

I tak też właśnie zrobiłem ! 

Wyeliminowałem wady, zostawiłem to, co najlepsze i połączyłem w jedno wszystkie najlepsze cechy faceta Alfa i Sigmy, tworząc Hybrydę najlepszych męskich osobowości α & ∑ ! 

Chcesz je poznać ? 

Zapraszam…

Jak Posiąść Osobowość Samca α & ∑ i Dlaczego To Jest Złoty Gral Podrywu !?

Być może zauważyłeś, że już od kilku lat następuje spadek męskości. 

“Faceci” są bardziej kobiecy, noszą rurki, malują paznokcie, są mięccy, słabi, nie uprawiają żadnego sportu, czy nie potrafią poradzić sobie w życiu, a to tylko wierzchołek góry lodowej. 

Być może Ciebie to nie dotycz, ale, tak czy inaczej, Ci “mężczyźni” mają wpływ na to, jak kobiety NAS - prawdziwych Samców odbierają. 

I w związku z tym, że przyszło nam żyć w czasach, gdzie cierpimy na kryzys męskości, to kobiety fantazjują o prawdziwym mężczyźnie, jeszcze bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. 

I z jeden strony jest to dla nas dobre, ponieważ wystarczy tylko pokazać cechy osobowości, których kobieta pragnie, ale z drugiej strony kobiety są bardziej wyczulone i zachowawcze co do facetów. 

Dlatego też, zdobycie dziewczyny, która mi czy Tobie się podoba, nie zawsze jest takie łatwe, jakby się mogło wydawać. 

Ponieważ kobiety w dzisiejszych czasach zaczęły bardziej zwracać uwagę na to, co facet ma do zaoferowania (czyt. osobowość) i stały się bardziej wymagające. 

Samo bycie Samcem Alfa czy też Sigma nie wystarczy… 

Skąd wiem? 

Ponieważ przetasowałem to i z jednymi kobietami, z którymi się spotykałem byłem tylko Samcem Alfa za to z drugimi tylko Sigmą. 

No i efekty były różne, za to najlepsze rezultaty osiągnąłem, jak już wcześniej zresztą napisałem… Kiedy wyciągnąłem najlepsze cechy Alfy i Sigmy i połączyłem je w jedno, tworząc Samca α & ∑ ! 

Którym każdy mężczyzna, również TY możesz się stać, wystarczy tylko poznać jakich cech ze swojej osobowości masz się pozbyć, jakie mieć, oraz jakie masterować (ulepszać), aby każda kobieta była Twoja i abyś stał się facetem, jakiego żadna kobieta jeszcze nie spotkała na swojej drodze ! 

Prawda jest taka, że już na początku relacji, kobieta Cię przetestuję, czy masz dla niej wystarczająco silną, męska i satysfakcjonująca dla niej osobowość i charakter jako mężczyzna. 

No i jeśli okaże się, że tego nie masz, to pewnie domyślasz się, jak to się skończy… 

… kobieta straci Tobą zainteresowania… NA ZAWSZE ! 

I to jest właśnie powód, dlaczego kobiety, tracą zainteresowanie facetem, podczas pierwszych randek czy w trakcie związku. 

Ponieważ facet już od początku nie ma odpowiednich cech osobowości lub traci je albo ich nie ulepsza w trakcie trwania związku. 

A w programie “Samiec α & ∑ - Hybryda Najlepszych Cech Osobowości Alfy i Sigmy W Jednym” pokazuje jak stać się facetem, który w DZISIEJSZYCH CZASACH jest najbardziej pożądanym “rodzajem” faceta przez najatrakcyjniejsze kobiety w Polsce i na świecie !

Dlaczego Bycie Tylko Samcem Alfa Lub Tylko Sigmą To Za Mało ?

Ponieważ kobieta szczególnie na początku znajomości, ale i późniejszym czasie też, będzie testować Cię wiele razy i problem tkwi w tym, że test, który zda facet typu Alfa, nie konicznie zda facet typu Sigma i oczywiście na odwrót. Test, który zda facet Sigma, nie konicznie zda facet Alfa. 

I dlatego, jeśli jesteś facetem Alfa, to możesz nie zdać testów kobiety, które zdałby facet Sigma, albo trafisz na kobietę, która woli Sigmę niż Alfę. 

Albo na odwrót będąc facetem Sigma, możesz nie zdać testów kobiety, które zdałby facet Alfa, albo trafisz na kobietę, która woli Alfę niż Sigmę. 

Chyba już rozumiesz, dlaczego najlepsze rezultaty daje połączenie najlepszych cech obu tych osobowości, prawda ? 

Dlatego już od początku powinieneś pokazywać kobiecie silne męskie cechy Sigmy i Alfy w jednym. 

Nie mówiąc już o tym, że kobieta będzie Cię testować i sprawdzać wielokrotnie, czy jesteś dla niej wystarczająco dobry, dlatego trzeba wiedzieć, jakie cechy powinieneś masterować (ulepszać), aby cały czas z dnia na dzień coraz bardziej podobać się swojej kobiecie.

Już Samce α & ∑ Przyciągają Kobiety…

… A Wyobraź Sobie, Co Się Stanie, Jak Połączysz Najlepsze Cechy, Tych 2 Osobowości W Jedną !

Czy znasz sytuację, w której facet, którego znasz mniej lub bardziej, spotyka się, cały czas z najpiękniejszymi kobietami ? Nigdy nie narzeka na brak powodzenia i zawsze to kobiety go uwodzą ? 

Albo czy masz atrakcyjną koleżankę, która spotyka się z facetem, który na brak kobiet nie narzeka i ma ich na pęczki ? 

Najprawdopodobniej tak, ponieważ każdy z nas, zna taką osobą i nawet jeśli nie znasz jej osobiście, to po prostu wiesz, że tacy mężczyźni istnieją ! 

PS. Ty znasz MNIE - nie mówię tego, żeby się chwalić, na tym etapie już nie muszę, tym bardziej, że kiedyś byłem synonimem anty-atrakcyjnego faceta i kobiety nawet na mnie nie patrzyły - ale to się zmieniło w ciągu kilku ostatnich lat ! 

I ty też możesz stać się takim facetem ! 

Jeśli chcesz być postrzegany przez kobiety jak “Najlepsza Partia” to musisz po prostu pokazywać kluczowe cechy charakteru i osobowości, dzięki którym kobiety będą traktować Cię jak żadnego innego faceta. 

Dlatego właśnie najpierw odkryłem, które cechy osobowości odrzucają kobiety w Alfie i Sigmie i następnie się ich pozbyłem. 

Potem za to skomplementowałem, najlepsze cechy Alfy i Sigmy, za którymi kobiety szaleją i połączyłem w jedno ! 

I otrzymałem gotowy przepis na faceta IDEALNEGO, który jest w stanie zdobyć serce każdej kobiety ! 

I chcę Ci go przekazać !

Czy to jest na pewno dla Ciebie?

Czy na 100% przyda Ci się ta wiedza?

Program “Samiec α & ∑ - Hybryda Najlepszych Cech Osobowości Alfy i Sigmy W Jednym” zrobi z Ciebie faceta wyjątkowego i unikatowego. 

Staniesz się rzadkim gatunkiem faceta, ponieważ będziesz miał cechy osobowości, które ma mniej niż 10% mężczyzn w Polsce ! 

Praktycznie żaden facet nie ma najlepszych cech Alfy i Sigmy w jednym. 

A Ty po tym programie szkoleniowym dostaniesz jasną instrukcję, jakich cech osobowości masz się pozbyć, a jakie posiąść i jak je masterować (ulepszać). 

I dzięki temu staniesz się wyjątkowy facetem o cechach osobowości, które posiada mniej niż 10% mężczyzn w Polsce, co przełoży się na, że będziesz przyciągał wzrok i zainteresowanie najbardziej atrakcyjnych kobiet w Polsce, ponieważ będziesz facetem, jakiego one jeszcze na swojej drodze życia nie spotkały. 

Ponieważ staniesz się Samcem α & ∑ - Hybrydą najlepszych cech osobowości tych dwóch rodzi facetów, którzy podobają się najbardziej kobietom ! 

Dostajesz gotowe instrukcje KOPIUJ-WKLEJ jak stać się Samcem Alfa & Sigma (Hybrydą) i zaczniesz sobie radzić z najbardziej atrakcyjnymi kobietami. 

A jeśli już masz dziewczynę, czy żonę to ten materiał jest również dla Ciebie, ponieważ pokażesz swojej partnerce swoją nową osobowość, która na nowo wskrzesi w niej ogromny płomień pożądanie i miłości co do Ciebie ! 

Po wprowadzeniu metod z tego szkolenia i kiedy staniesz się Samcem α & ∑ kobiety będą traktować Cię jak BOGA. 

I to mogę Ci obiecać i zagwarantować, albo nic nie zapłacisz, ponieważ chroni Cię Gwarancja 100% ZWROTU PIENIĘDZY !

Jeżeli kiedykolwiek usłyszałeś od dziewczyny, z którą Ci nie wyszło zdania typu:

“Muszę to przemyśleć”
“Nie jestem jeszcze gotowa na nic poważniejszego”
"Jesteś cudownym facetem, ale nie chcę cię oszukiwać... nie jest między nami tak jak powinno"
“Potrzebuje więcej czasu”
"Próbowałam się otworzyć na coś więcej, ale nie działa to w ten sposób na mnie"
"Uwierz bardzo mi przykro, spróbowaliśmy. Życzę ci wszystkiego co najlepsze"
“Jesteś świetny i każda dziewczyna marzy o takim facecie… ale nie ja”
“Zasługujesz na kogoś lepszego niż ja”
“Zostańmy przyjaciółmi”
"Bardzo dobrze bawiłam się na spotkaniach z tobą, ale jako KOLEDZY"
"Nie wrócę do Ciebie"
"Nie będziemy już ponownie razem"
“Jesteś super, ale jako kolega” itp.

Albo w ogóle z dnia na dzień przestała się do Ciebie odzywać!

To Po Zdobyciu Wiedzy z Tego Programu JUŻ NIGDY W ŻYCIU NIE USŁYSZYSZ TEGO TYPU ZDAŃ... NIGDY !!!

“Brzmi Fajnie, Ale Czy To Na Pewno Zadziała?”

Posłuchaj co nagrali mi moi kursanci, kiedy zdradziłem im moją wiedzę i metody!

Jeśli przeglądasz tę ofertę na telefonie kliknij "Słuchaj w Przeglądarce" (ang. Listen in browser), żeby nie przeniosło cię na inną stronę.

Zobacz Więcej Efektów Moich Klientów (kliknij) 
Czego Jeszcze Się Dowiesz Z Tego Programu Szkoleniowego?

Moduł I

Jak pokazać nową osobowość (Alfa & Sigma) kobicie - również tej, która od Ciebie odeszła
Jak nie dać się manipulować kobiecie
Jak prowadzić relację/związek będąc facetem Alfa & Sigma
Trzymanie na dystans kobiety, aby chciała więcej i więcej 
Jak pokazywać atrakcyjne cechy przy kobiecie będąc Samcem α & ∑ 
W jaki sposób wyleczyć się z zazdrości o kobietę
Jak w 100% wykorzystywać każdą sytuację z kobietą (przy pomocy metody - α & ∑ Rules)
Jak być stabilnym emocjonalnie facetem (jedna z cech Samca α & ∑)
Jak NIGDY nie dać ponieść się emocją kobiecie
Przykłady z życia wzięte skutecznego uwodzenia dzięki osobowości Samca α & ∑
Sposoby rozmowy na kosmiczną zmianę emocji w kobiecie (MOCNE !) 
W jaki sposób mówić do kobiety, aby one słysząc twój głos czuły rozkosz i przyjemność 
Jak pokazać swoją zmianę na lepsze, kobiecie, która nie chcę z Tobą rozmawiać, ani spędzać czasu
Piorunujące pierwsze dobre wrażenie - Jak to zrobić ? (System Samca α & ∑)
Jak sprawić, aby dziewczyna nie zwracała uwagi na innych i kochała tylko Ciebie
Jak pozbyć się Lęku, Strachu, czy Stresu przed podejściem do dziewczyny na ulicy
Jak pozbyć się Lęku, Strachu, czy Stresu przed randką
Stalowe reguły osobowości Samca α & ∑ !
Słowa, po których kobieta poczuje do Ciebie coś, czego nie czuła, przy żadnym innym facecie (podaje konkretne słowa i zdania)

Moduł II

W jaki sposób rozkręcać seksualną napięcie, a potem żądze w kobiecie będąc Samcem α & ∑
Pierwotne instynkty kobiety - Jakie ona są i jak na nie oddziaływać
Co musisz robić, aby kobieta zaczęła Cię odbierać jak Silnego Faceta α & ∑
Jak dać bezpieczeństwo kobicie
Co zrobić, aby dziewczyna poczuła się przy Tobie bezpiecznie 
O jakich cechach charakteru u mężczyzny, kobiety rozmawiają między sobą - jakich cech pożądają (będzie to wiedział!)
Bądź magnesem na kobiety będąc Samcem α & ∑
Jak być wyluzowanym przy kobietach - strategia krok po kroku 
Jakiego seksu pożąda każda kobieta 
Jaki seks uprawia Samiec α & ∑
Jak "wytresować" kobietę
Jak nauczyć się bezstresowego sposobu bycia i rozmowy przy kobicie
Jak pogłębiać uczucia kobiety co do Ciebie będąc Samcem α & ∑
Jak sprawić, aby kobieta kochała Cię jeszcze bardziej będąc Samcem α & ∑
W jaki sposób pokazywać szorstki (czyt. silny) charakter kobiecie  
Jak być bezwzględnym dla kobiety - To jej się będzie podobać !
Jak szeptać do kobiet, tak aby działało to cuda 
Jak i kiedy ukarać dziewczynę ?
Jak i kiedy zrobić przerwę od spotkań ?
Co jest lepsze kara czy nagroda ?
Co jest lepsze kara czy przerwa ?
W jaki sposób komunikować się z dziewczyną będąc Samcem α & ∑, aby ona chciała więcej 

Moduł III

W jaki sposób zachowywać się przy kobiecie, aby nie potrafiła Cię zaszufladkować, dzięki czemu będziesz dla niej mega tajemniczy i fascynujący
Szybkie, krótkie i proste teksty, które wzbudzają ciekawości i zainteresowanie kobiety 
Jak przełamać wstyd przy kobiecie 
Jak pozbyć się strachu przed i przy kobietach raz na zawsze 
Najmocniejsze i najlepsze teksty, jakich używam w podrywie kobiet (dam Ci je wszystkie)
Dlaczego jedne teksty działają a inne nie
Jak mówić do kobiet, aby ona robiły co tylko zechcesz 
W jaki sposób uspokajać dziewczynę, która jest zła i agresywna 
Jak wykorzystać bycie Samcem α & ∑ w praktyce z kobietami i w życiu
Na jakim etapie musisz pokazać swoją męskość
Najważniejsze etapy w relacji
Na jakim etapie musisz pokazać, że jesteś Samcem α & ∑
Typowe błędy facetów, przez które kobiety tracą nimi zainteresowanie
Jak nie być misiem przytulasiem
Jak nie być miękkim facetem
Jak nie być kobietą w relacji 
Jak pozbyć się kobiecych cech ze swojej osobowości, abyś był 100% mężczyzną
Jak stworzyć w swojej osobie, fascynująca i ciekawą osobowość dla kobiet
W jaki sposób patrzy się na kobiety Samiec α & ∑ i jak się tego nauczyć
Jak się zachowywać, aby kobieta uważała Cię za zajebistego gościa 
Co mówić na spotkaniach i pomiędzy, aby kobieta mówiła o Tobie swoim koleżanką 
Jak uwodzić kobiety za pomocą uroku osobistego 
Jak być nonszalanckim facetem, którego kobiety kochają 
Bądź facetem z gracją, który zdobywa serca kobiet
Jak i co mówić kobietą, aby słyszały to, co chcą usłyszeć i żeby tym samym inwestowały w znajomość
Jak być pewnym siebie Samcem α & ∑ i podkręcić dzięki temu znajomość z kobietą

Moduł IV

Jak stać się Szanowanym facetem w oczach kobiety 
Jak zbudować ogromny szacunek kobiet co do twojej osoby - Krok po Kroku
Jak uwodzić kobiety męską mocą Samca α & ∑ i co to jest ?
Jaką metodą wykorzystują najlepsi uwodziciela, aby ich byłe do nich wracały
Jak wykorzystać metodę Samiec α & ∑, aby Ex do Ciebie wróciła  w 7 dni !
Jak rozkręcać rozmowę z kobietami będąc Samcem α & ∑
Jakich sposobów rozmowy używają Samcem α & ∑
3 cechy Twojego charakteru, które musisz mieć, aby być atrakcyjnym
Jak oczarować kobietę
Jak zawrócić w głowie kobiecie poczuciem luzu oraz droczeniem się
Techniki łóżkowego używane przez Samców α & ∑
Jak cały czas utrzymywać zainteresowanie kobiety w związku mając osobowość Samca α & ∑
Elementy Osobowości Samca α & ∑
Elementy Charakteru Samca α & ∑
Triki, patenty i sztuczki, dzięi, którym kobieta będzie Cię odbierać jako Samca α & ∑
Jak mieć niezachwianą Pewność Siebie przy kobietach 
Jak być silnym psychicznie facetem dla kobiet wykorzystując do tego metody Samca α & ∑ 
Osobowość Samca α & ∑ - Jak ją mieć ?
Jak wpływać na kobiety będąc Samcem α & ∑

Uogólniając, Gwarantuje Ci, Że PO TYM Programie:

Będziesz miał (ostrzegam!) WIELE kobiety, które będą chciały spotykać się z tobą na poważnie/na stałe
Będziesz jarał, intrygował i podniecał dziewczyny samym swoim spojrzeniem i zachowaniem
Wybór dziewczyn, z którymi możesz się spotykać wzrośnie przynajmniej x3
Będziesz miał więcej Seksu
Twoje randki przestaną się kończyć po jednym lub dwóch spotkaniach
Nie będziesz więcej spędzał wieczorów sam!
Będziesz miał NADMIAR kobiet w swoim życiu
Nie będziesz miał nawet czasu, aby spotykać się ze wszystkimi kobietami na randkę lub seks, bo będzie ich za dużo!
Twoja Ex (nawet była małżonka) wróci do Ciebie!

Czy to wszystko jest warte jednorazowej płatności 397 zł
(Dostęp masz dożywotni wraz ze wszystkimi aktualizacjami)

(Promocja trwa TYLKO do Tego Piątku (26.01) do 23:59)

Możesz Nabyć To Wszystko Nawet Jeśli:

Jesteś mało pewnym siebie facetem
Jesteś wstydliwy gościem
Jesteś Introwertykiem
Nie jesteś przystojny
Nie jesteś bogaty
Jesteś niski
Myślisz, że już NIC Ci nie pomoże

Bo To Wszystko Przestanie Mieć Znaczenie, Kiedy Poznasz Wiedzę Z Programu SAMIEC α & ∑  — OBIECUJĘ Ci TO albo 100% ZWROTU PIENIĘDZY !

Cena na moim sklepie dla każdego za ten program TERAZ:

A Ty możesz dostać "Samiec Alfa & Sigma" na dużo lepszych warunkach cenowych i zgarnąć więcej korzyści ... o czym poniżej ! 

Nigdzie nie mówię o tej PROMOCJI, ani na Facebooku, ani na YouTubie, ani nawet na stronie nie ma takiej ceny! 

Wiedzą o niej tylko moim najbliżsi, czyli min. Ty Bracie !

Do końca PROMOCJI zostało TYLKO:

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy!

Dodatkowo chcę Ci dać GWARANCJĘ! 

Będziesz mógł przerobić 2 moduły programu, bez ponoszenia żadnego ryzyka. A jeśli  po obejrzeniu szkolenia, uznasz, że to nie jest to, czego oczekiwałeś i z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z efektów, jakie osiągniesz z moimi metodami (W CO WĄTPIĘ !), to wystarczy, że napiszesz do mnie na kontakt@tomgac.pl, a zwrócę Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty. Bez pytań, bez podawania jakiegokolwiek powodu. Wystarczy, że napiszesz do mnie, w ciągu 14 dni od zakupu, a ja zwrócę Ci Twoje pieniądze w ciągu 24h. 

Szczerze wątpię, że będziesz chciał zwrócić ten program, ponieważ jestem pewien, że spełni on Twoje oczekiwania i sam będziesz w ciężkim szoku, jak konkretna wiedza tam jest zawarta i wiem, że nie pożałujesz ani złotówki wydajnej na to szkolenie. 

Ale chcę dać Ci tę gwarancję zwrotu pieniędzy, abyś czuł się w 100% bezpieczny, żebyś nie podejmował żadnego ryzyka i żebyś mógł tylko zyskać. 

Ponieważ cholernie zależy mi na Twoim sukcesie z kobietami i ogólnie w Twoim całym życiu!

A więc możemy się tak umówić?

Pasuje Ci ten deal? 

Ale TYLKO do PIĄTKU (26.01) do 23:59 SAMIEC α & ∑ za:

STANDARD


UWAGA !
Bonusowo Otrzymasz 1h Konsultacji Ze Mną 1:1 

1497 zł
397 zł

**Cena, jaka jest teraz na sklepie to 1497 zł**

Promocja trwa TYLKO do Piątku (26.01) do 23:59!

Taka Promocja Na Ten Program NIGDY Się Już Nie Powtórzy!

UWAGA !
Z Pakietem VIP masz MIESIĄC indywidualnego prowadzenia GRATIS. 

Przy indywidualnym prowadzeniu jestem do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. Możesz w każdej chwili do mnie się odezwać z jakimkolwiek pytaniem, a ja od razu Ci pomogę.


VIP (Rekomendowany)

+ 7 Bonusy

#1.BONUS. Poznawanie dziewczyn przez internet. Jak do nich pisać? (facebooka, instagrama, symatpia.pl i tak dalej) (Wartość 49 zł) 

#2.BONUS. Seksualna Atrakcyjność
(Wartość 149 zł)

#3.BONUS. Jak Flirtować z Pięknymi Kobietami (Wartość 149 zł)

#4.BONUS. 32 Teksty Na Udany, Zabawny Podryw (Wartość 99 zł)

#5.BONUS. Jak być zabawnym gościem? (Wartość 49 zł)

#6.BONUS. Błędy, przez które OD RAZU rujnujesz szanse u kobiety! (Wartość 199 zł)

#7.BONUS. 30 min. Konsultacji (Wartość 198 zł)

2389 zł
597 zł

**Cena, jaka jest teraz na sklepie to 1497 zł (bez bonusów)**

Promocja trwa TYLKO do Piątku (26.01) do 23:59!

Taka Promocja Na Ten Program NIGDY Się Już Nie Powtórzy!

Wolisz zapłacić przelewem? Nie ma problemu!

Przelej daną kwotę za pakiet, który cię interesuje, w tytule podając swojego maila, z dopiskiem co zamówiłeś np.

Kwota: 397 zł / 597 zł

Tytuł: Samiec - (twój mail) np. mariuszkowalski@gmail.com

Numer Rachunku:

92 1140 2004 0000 3302 8032 4583

(sprawdź, czy wysyłasz pieniądze na odpowiedni numer konta [ten wyżej] żeby potem nie było nieporozumień)

-------------------------------------------------

Dzięki, że dotrwałeś do końca

Tom Gac 

PS. Pamiętaj, że nie podejmujesz żadnego ryzyka, ponieważ chroni Cię 100% gwarancja zwrotu pieniędzy.

albo

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety), również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak być lepszy w łóżku od 99% facetów 

- Sztuczki w łóżku, po których kobieta Cię NIGDY nie zapomni (Tego nie dowiesz się z Erotycznych Stron, ani nigdzie indziej!)

- Jak znacznie wydłużyć seks!

- Jak pozbyć się przedwczesnego wytrysku (Konkretne ćwiczenia jak kontrolować wytrysk i się od niego powstrzymać)

-  Łóżkowe pozycje, które znacznie wydłużają seks (moje autorskie pozycje)

- Jak uprawiać seks dłużej, nawet kilka godzin! (Trening, przez który Cię przeprowadzę)

- Jak pozbyć się Impotencji NA ZAWSZE!

- Jak mieć EREKCJE, jakich jeszcze nigdy nie miałeś

- Twoja Psychika - Jak niszczy lub jak ulepsza twój seks (rozkładam męską psychikę seksualną na czynniki pierwsze)

- Jak zwiększyć swoją sprawność seksualną  (moja autorska metoda, którą odkryłem po przespaniu się z 100-tką kobiet)

- Jak doprowadzić kobietę do kilkunastu orgazmów (Jak mieć maraton seksualny)

- Najmocniejsze metody na zwiększenie potencji!

- Jak kobiety myślą o seksie i jak możesz to wykorzystać, aby dać jej przyjemność, jakiej nie dał jej nikt inny

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia lepszym, a wręcz najlepszym facetem, w łóżku, jakiego kobieta, która ci się podoba do, tej pory miała. 90% mężczyzn nie potrafi dać kobiecie satysfakcjonującego seksu, powodem tego jest np. przedwczesny wytrysk, impotencja, nie umiejętność doprowadzenia kobiety do orgazmu, słaba wytrzymałość, brak energii na kolejny stosunek, czy brak doświadczenia i odpowiednich umiejętność, które zafascynują i zaszokują kobietę.  

Jeśli masz problem z którąś z wyżej wymienionych przypadłości to, koniecznie musisz coś z tym zrobić, ponieważ brak satysfakcjonującego seksu dla kobiety często prowadzi do rozpadu związku lub zdrady! 

Na szczęście w kursie ...... masz gotowe rozwiązania  na wszystkie wyżej wymienione problemy, ponieważ sam kiedyś miałem problem z brakiem erekcji, a później przedwczesnym wytryskiem, ale wyszedłem z tego i teraz mogę ci powiedzieć, co dokładnie masz zrobić, aby również się tego pozbyć!

Dodatkowo dzięki lekcjom, w których opowiadam o moich łóżkowych sytuacjach, nabierzesz ogromnego doświadczenia, ponieważ powiem Ci, co i jak robić z dziewczyną w łóżku, abyś był jej NAJLEPSZYM!

Potem wystarczy, że tylko to zastosujesz!

STANIESZ SIĘ KOCHANIEM, Z KTÓRYM KOBIETY BĘDĄ CHCIAŁY SPAĆ NON-STOP - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez seks z tobą, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety) NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Najlepszym Kochaniem w Łóżku, Którego Kobieta Nigdy Nie Zapomni i Będzie Chciała Mieć z Tobą Seks Non-Stop, a Potem Się W Tobie Zakocha Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Emocjonalny Kod Kobiet, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się jak generować emocję w rozmowie z dziewczyną, aby zainteresowała się tobą oraz żeby reagowała entuzjastycznie na to co mówisz i na twoją osobę.

Nauczę cię również jak zawładnąć jej emocjami, aby tak się uzależniła od ciebie, żeby nie widziała świata poza tobą. Ogólnie dowiesz się wszystkiego na temat wywoływania emocji w kobietach, tak żeby nie mogła przestać o tobie myśleć oraz żeby sama zaczęła inwestować w waszą znajomość  i nie potrafiła ci odmówić np. związku.

Cena za Emocjonalny Kod Kobiet NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797 zł

Close

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Możesz nabyć Emocjonalny Kod Kobiet na dodatkowej mocnej promocji, jeśli zdecydujesz się na niego teraz. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797

Close

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Możesz nabyć Emocjonalny Kod Kobiet na dodatkowej mocnej promocji, jeśli zdecydujesz się na niego teraz. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797 zł

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie TOP Dziewczyna 10/10, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak się zachowywać w towarzystwie BARDZO atrakcyjnej kobiety, aby poczuła do Ciebie pożądanie i ekscytację

- Jak uwodzić modelki,  laski 10/10? (Tego nie dowiesz się z kanałów na YouTubie)

- Na podstawie czego kobieta 10/10 decyduje o wyborze mężczyzny na związek? (dzięki tej wiedzy będziesz w stanie być z prawdziwą modelką!)

- Jak komunikować się z dziewczynami 10/10, aby zacząć jej się podobać jak nikt inny przedtem (konkretne przykłady kopiuj wklej)

-  Dlaczego najpiękniejsze kobiety często są niedostępne i jak to obejść

- Największe błędy w uwodzeniu topowych lasek 10/10

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać dziewczynę 10 na 10 do szaleństwa

- Jak sypiać z najpiękniejszymi kobietami, modelkami, hostessami, laskami 10/10 (konkretna strategia, kopiuj wklej od wdrożenia przez Ciebie)

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat uwodzenia najpiękniejszych kobiet, lasek 10/10. Jeśli chcesz mieć u swego boku przepiękną dziewczynę, która będzie cię kochać, oraz której koledzy będą  ci zazdrościć, a wszyscy inni będą, się oglądać za wami zastanawiając się, jak ty to zrobiłeś, że wyrwałeś TAKĄ LASKĘ to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za TOP Dziewczyna 10/10 NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 1199 zł

Będzie: 1199 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętności i Wiedza Jak Uwodzić Najpiękniejsze TOPowe kobiety 10/10 i Ewentualny Związek z Taką Przepiękną Dziewczyną, Której Każdy Będzie Ci Zazdrościć Jest Wart 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie CHARYZMATYCZNY FACET, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak przyciągać spojrzenia kobiet w każdym momencie kiedy tylko będziesz tego chciał

- Co zrobić, aby kobiety chciały spotykać się z Tobą na poważniej (Tego nie dowiesz się na YouTubie!)

- Jak zwiększysz wybór kobiet, z którymi możesz się Spotykać i SYPIAĆ!

- Dostawać dużo atencję i zainteresowania od kobiet, które ci się podobają

-  Jak mieć większe powodzenie u płci przeciwnej, dzięki charyzmie stosując "Charyzmatyczną Pętlę" (moja autorska technika)

- Jak być bardziej szanowanym i respektowanym przez kobiety i nie tylko (przez szefa, ludzi, współpracowników, znajomych)

- Twoje randki przestaną kończyć się po pierwszym lub drugim spotkaniu

- Nauczysz się podniecać dziewczyny samym spojrzeniem

- Przestaniesz spędzać wieczory samotnie!

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać w sobie dowolną dziewczynę do szaleństwa, dzięki "Charyzmatycznemu Zapętlaniu" (moja autorska technika)

- Mieć więcej przyjaciół i budować lepsze relacje z ludźmi

- Wyróżnić się w pracy, sprawić, żeby twój szef cię bardziej polubił i nawet otrzymać podwyżkę!

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia i stania się CHARYZMATYCZNYM FACETEM, dzięki temu dziewczyna, którą będziesz chciał poderwać, zacznie się czuć jak NIGDY DOTĄD, przy nikim innym, nie będzie wiedziała, dlaczego podobasz jej się coraz bardziej i czemu chcę być coraz bliżej ciebie i dłużej z tobą, a kiedy cię nie ma to tylko myśl o tobie i o tym kiedy do niej zadzwonisz, napiszesz i w końcu się znowu zobaczycie, a co najlepsze sama nie będzie wiedziała, dlaczego tak się dzieje, bo przecież nic szczególnego nie robiliście. 

TO JEST WŁAŚNIE "TA" CHARYZMA, JAKIEJ CIĘ NACZUĘ - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na polepszenie jakości Twojego życia w życiu codziennym. Twoje relację z ludźmi staną się lepsze, będziesz bardziej lubiany,  będziesz miał więcej znajomych, szczerych przyjaciół, a twój szef zacznie cię darzyć większą sympatią, dzięki czemu być może otrzymasz nawet niemałą podwyżkę!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za CHARYZMATYCZNEGO FACETA NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Charyzmatycznym Facetem, Dzięki Czemu Będziesz Miał Większe Powodzeniu u Kobiet i Będziesz Bardziej Lubiany Przez Ludzi, Znajomych i Szefa Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety), również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak być lepszy w łóżku od 99% facetów 

- Sztuczki w łóżku, po których kobieta Cię NIGDY nie zapomni (Tego nie dowiesz się z Erotycznych Stron, ani nigdzie indziej!)

- Jak znacznie wydłużyć seks!

- Jak pozbyć się przedwczesnego wytrysku (Konkretne ćwiczenia jak kontrolować wytrysk i się od niego powstrzymać)

-  Łóżkowe pozycje, które znacznie wydłużają seks (moje autorskie pozycje)

- Jak uprawiać seks dłużej, nawet kilka godzin! (Trening, przez który Cię przeprowadzę)

- Jak pozbyć się Impotencji NA ZAWSZE!

- Jak mieć EREKCJE, jakich jeszcze nigdy nie miałeś

- Twoja Psychika - Jak niszczy lub jak ulepsza twój seks (rozkładam męską psychikę seksualną na czynniki pierwsze)

- Jak zwiększyć swoją sprawność seksualną  (moja autorska metoda, którą odkryłem po przespaniu się z 100-tką kobiet)

- Jak doprowadzić kobietę do kilkunastu orgazmów (Jak mieć maraton seksualny)

- Najmocniejsze metody na zwiększenie potencji!

- Jak kobiety myślą o seksie i jak możesz to wykorzystać, aby dać jej przyjemność, jakiej nie dał jej nikt inny

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia lepszym, a wręcz najlepszym facetem, w łóżku, jakiego kobieta, która ci się podoba do, tej pory miała. 90% mężczyzn nie potrafi dać kobiecie satysfakcjonującego seksu, powodem tego jest np. przedwczesny wytrysk, impotencja, nie umiejętność doprowadzenia kobiety do orgazmu, słaba wytrzymałość, brak energii na kolejny stosunek, czy brak doświadczenia i odpowiednich umiejętność, które zafascynują i zaszokują kobietę.  

Jeśli masz problem z którąś z wyżej wymienionych przypadłości to, koniecznie musisz coś z tym zrobić, ponieważ brak satysfakcjonującego seksu dla kobiety często prowadzi do rozpadu związku lub zdrady! 

Na szczęście w kursie ...... masz gotowe rozwiązania  na wszystkie wyżej wymienione problemy, ponieważ sam kiedyś miałem problem z brakiem erekcji, a później przedwczesnym wytryskiem, ale wyszedłem z tego i teraz mogę ci powiedzieć, co dokładnie masz zrobić, aby również się tego pozbyć!

Dodatkowo dzięki lekcjom, w których opowiadam o moich łóżkowych sytuacjach, nabierzesz ogromnego doświadczenia, ponieważ powiem Ci, co i jak robić z dziewczyną w łóżku, abyś był jej NAJLEPSZYM!

Potem wystarczy, że tylko to zastosujesz!

STANIESZ SIĘ KOCHANIEM, Z KTÓRYM KOBIETY BĘDĄ CHCIAŁY SPAĆ NON-STOP - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez seks z tobą, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety) NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Najlepszym Kochaniem w Łóżku, Którego Kobieta Nigdy Nie Zapomni i Będzie Chciała Mieć z Tobą Seks Non-Stop, a Potem Się W Tobie Zakocha Jest Warta 199 zł)

Close