Jak szybko, prosto i skutecznie podniecać kobiety i zacząć sypiać z najpiękniejszymi dziewczynami, które ci się podobają zawsze kiedy oraz gdzie chcesz i mieć Seks Bez Ograniczeń w 20 dni!

Mój Materiał o seksualnym uwodzeniu kobiet jest tak niecenzuralny, oraz nieadekwatny politycznie, że nie mógłbym umieścić go na YouTubie, bo mój kanał zostałby zablokowany!


Odkryj, dlaczego większość mężczyzn nie ma tyle seksu w życiu oraz tylu partnerek łóżkowych ile by chcieli

A jeśli tego nie osiągniesz w 20 dni lub krócej i kurs nie spełni Twoich oczekiwań to Zwrócę Ci 100% Twoich Pieniędzy, a kurs będziesz mógł sobie zachować w ramach rekompensaty!

Musisz wiedzieć, że jeśli nauczysz się, w jaki sposób łatwo i szybko doprowadzić do seksu z kobietą będzie ci o wiele łatwiej znaleźć kochankę lub dziewczynę na dłużej. 

Kobiety reagują bardzo dobrze na facetów, którzy działają na nie seksualnie i prawdą jest to że jeśli nie będziesz oddziaływał na kobiecą fantazję seksualnie to możesz stać się dla niej tylko kolegą, a jak zakwalifikuję cię jako kolegę, chociaż raz lub przyjaciela to potem z tej szufladki jest bardzo ciężko wyjść. Być może wiesz coś na ten temat… 

Może to się wtedy skończyć tak, że kiedy będziesz próbował zaprosić ją na randkę to ona z tobą nie pójdzie, bo absolutnie NIC do ciebie nie czuła i nie czuję. A nawet jeśliby poszła to tylko jak twoja koleżanko-przyjaciółka i ty zrobisz sobie nadzieję, wydasz pieniądze, żeby na końcu usłyszeć “zostańmy przyjaciółmi”.

Natomiast kiedy zaczniesz kojarzyć jej się z seksem, pożądaniem oraz podnieceniem, choć w najmniejszym stopniu to ona sama sobie wyjaśni, dlaczego się z tobą spotyka i dlaczego chcę się z tobą spotykać. 

Jeśli dasz jej ogromne emocje, szczególnie te seksualne, pożądanie oraz podniecenie to ona sama sobie wyjaśni, dlaczego chcę zrobić to co zaraz zrobi (seks z tobą)

Myślę, że zdajesz sobie z tego sprawę, że seks wywołuje w kobiecie niesamowite emocje i kobiety po udanym seksie, szczególnie podczas orgazmu całkowicie zmieniają zdanie na temat mężczyzny, z którym się spotykają, oczywiście na plus!

Więc jeśli nie nauczysz się doprowadzać do seksu z kobietami to później możesz mieć duże problemy, ponieważ one będą mieć duże opory przed seksem z tobą, bo przykładowo źle z nimi rozmawiałeś albo możesz ją do siebie zniechęcić i ona może pomyśleć, a następnie sobie to w jakiś sposób zracjonalizować, że przestałeś się jej podobać, a wtedy jest już pozamiatane…

Jak Podniecić Kobietę?

Musisz wiedzieć jak rozmawiać z kobietami jeśli chcesz wywołać w niej żar podnicienia. Kluczowym elementem jest to, abyś wiedział, jak przejść z normalnej rozmowy do rozmowy o seksie. Ogrom facetów popełnia tu błąd, bo albo nie robią tego w ogóle, albo robią to za szybko, lub w zły sposób. 

Kobieta nie zgodzi się od razu na seks z tobą kiedy jej to zaproponujesz, musisz do tego wykorzystać odpowiednią strategię, którą zawarłem w kursie Seks Bez Ograniczeń  i kiedy tylko wprowadzisz, tę strategię ona zacznie czuć podniecenie, ekscytację i przestanie się kontrolować!

Nie ma znaczenia czy jesteś w jej typie, czy nie i co ona sobie o tobie pomyślała kiedy cię poznała. Jeśli nauczysz się i zaczniesz rozmawiać z nią w taki sposób jak pokazuję to w kursie, Seks Bez Ograniczeń to ona zacznie się łapać na fantazjach seksualnych z tobą w roli głównej, a z tego miejsca jest bardzo prosta droga do wylądowania z nią w łóżku.

Jak Zabrać Dziewczynę Z Klubu Do Siebie Lub Wpaść Do Niej Na Seks!?

Tę strategię do tej pory zdradzałem tylko kursantom, którzy kupowali roczny mentoring u mnie w kwocie 50.000 zł!!! 

Powiem ci szczegółowo krok po kroku jak podejść, co powiedzieć i jak wyprowadzić dziewczynę z klubu do siebie lub wprosić się do niej (jeśli nie masz możliwości zabrania jej do siebie, bo np. mieszkasz z rodzicami) i następnie jak doprowadzić z nią do seksu.

Dzięki tej metodzie potrafiłem mieć nawet 3 partnerki jednej nocy! 

Jeśli wykorzystasz tę strategię to możesz mieć inną dziewczynę w każdy weekend, a jeśli nabierzesz wprawy i doświadczenia to i śmiem twierdzić, że nawet i codziennie! 

Wystarczy tylko żebyś wyszedł na miasto i zaczął podrywać kobiety w taki sposób jak opisałem to w tym kursie. 

(Tak wiem, że aktualnie kluby są zamknięte, aczkolwiek weź pod uwagę, że w końcu je otworzą a ty wtedy będziesz już na to gotowy!)

Seks na 1 randce? Czy to w ogóle możliwe?
Oczywiście, że tak!

Powiem ci jak będąc szczerym i bezpośrednim, doprowadzić do seksu z kobietami na pierwszych randkach w całkowicie naturalny sposób. 

I wcale nie musisz wyglądać jak Brad Pitt czy być bogaty, wystarczy jeśli będziesz wiedział jak być intrygującym i fascynującym oraz podniecającym ją facetem a jej cipka będzie twoja! 

Powiem ci, w jakich sytuacjach możesz od razu zaproponować seks dziewczynie, a nie wiem, czy wiesz, ale kobiety uwielbiają szczerych i bezpośrednich mężczyzn (bądź szczery, ale nie głupi, dlatego nie możesz też mówić wszystkiego, o czym pomyślisz i o tym również mówię w kursie)

W jaki sposób zbudować seksualne napięcie i spowodować, aby zaczęła myśleć o twoim peni...!?

Jeśli twoim problemem jest to, że mimo twoich starań ona nie ma ochoty na seks z tobą to wiedz, że twoja męczarnia dobiegła właśnie końca! 

Wystarczy, że za pomocą odpowiednich tekstów mowy ciała, pokażesz jej, że to ty jesteś dla niej nagrodą i że to ona musi na ciebie zasłużyć, a wtedy zobaczysz, że ona sama zacznie o ten seks zabiegać. 

Powiem ci jak rozbudzić kobiecie pożądanie oraz podniecenie za pomocą seksualnego napięcia kobiety. 

Mężczyźni popełniają ten błąd, że próbują na siłę w logiczny sposób przekonać kobietę do seksu, a to niestety nigdy nie działa i nigdy nie zadziała. 

Musisz nauczyć się jak być dla niej seksualną nagrodą, której ona będzie pożądać, a wtedy ona sama zacznie o ten seks zabiegać, prosić, a może nawet wręcz błagać!!!

Teraz to moja codzienność i TY też tak możesz!

“Brzmi Fajnie, Ale Czy To Na Pewno Zadziała?”
Posłuchaj co nagrali mi moi kursanci kiedy zdradziłem im tę wiedzę!

Jeśli przeglądasz tę ofertę na telefonie kliknij "Słuchaj w Przeglądarce" (ang. Listen in browser), żeby nie przeniosło cię na inną stronę.

Czego Jeszcze Się Dowiesz Z Tego Kursu?

Moduł I

“COŚ” co  jest niezbędne, aby dziewczyna chciała znaleźć się w Twoim mieszkaniu
Czego NIE MOŻESZ robić jeśli chcesz, aby twoje spotkania częściej kończyły się seksem
Jak skutecznie i naturalnie zaproponować pójście do ciebie, żeby przy tym nie wyjść na nachalnego typa
Jak zniwelować opory dziewczyny przed seksem, aby wasza interakcja przy tym nie ucierpiała
Jak mieć KONTROLĘ nad interakcją i nie oddawać jej kobiecie
Dlaczego do tej pory twoje spotkania nie kończyły się seksem
Jak mieć trójkąt  (dwie dziewczyny naraz)
Jak bez oporów doprowadzić do seksu
Jak obejść ostatnie opory kobiety

Moduł II

Jak podniecić ją w rozmowie (rozmowa przed seksem)
Po jakich słowach ona będzie myśleć o seksie z Tobą
Jak zaprogramować fantazję seksualne dziewczynie, o których ona marzy (wtedy łatwiej ona ci się odda)
Jak podniecić dziewczynę swoją mową ciała
Błędy, których musisz się wystrzegać, bo inaczej żadna kobieta się z tobą nie prześpi
Jak zabrać dziewczynę z klubu na seks do rana
Jak zrobić tak, aby mieć seks cały czas
Jak wylądować w łóżku z koleżanką/przyjaciółką
Co masz robić krok po kroku w mieszkaniu z kobietą, aby ten seks mieć

Moduł III

Łóżkowe historię
Pewna technika, która sprawi, że ona nie będzie ci potrafić i nie będzie chcieć ci odmówić
Jak rozpocząć rozmowę, aby wylądować z kobietą w łóżku w ciągu godziny
Jak sprawić, aby kobieta sama się rozebrała
Jak przejść do masażu oraz jak go zrobić, aby kobieta się ekstremalnie podnieciła
Co masz zrobić, aby dziewczyna sama zaczęła cię dotykać
Jak sprawić wrażenie dobrego w łóżku nawet jeśli przedtem nie miałeś dziewczyny
Jak przespać się z koleżanką dziewczyny, którą poznałeś

Moduł IV

Jak przekonania musisz mieć jeśli chcesz mieć seks non-stop
Co napisać jej przed randką, aby zgodziła się na seks
Jak rozmawiać przez telefon, aby ona wiedziała, że chodzi ci o seks
Jak przygotować mieszkanie przed sprowadzeniem jej do domu, aby ona poczuła się komfortowo i aby to “łatwo” poszło
Jak stworzyć seksualną atmosferę i doprowadzić do pocałunku, aby to nie było dla ciebie stresujące
Najczęstszy błąd, który popełnia 99% facetów w mieszkaniu, który niemalże całkowicie niweluję twoje szansę na jakikolwiek seks
Jak za pomocą luźnej prostej rozmowy zająć jej uwagę i ściągnąć ją do mieszkania

Czy to wszystko jest warte jednorazowej płatności 97 zł
(Dostęp masz dożywotni wraz ze wszystkimi aktualizacjami)

Nie zmarnuj tym razem tej okazji, bo będzie tylko drożej!

(Promocja Kończy Się Już Za Kilka Dni!)

Możesz Nabyć To Wszystko Nawet Jeśli:

Jesteś mało pewnym siebie facetem
Nie masz wykształcenia wyższego
Jesteś wstydliwy gościem
Jesteś Introwertykiem
Nie jesteś przystojny
Nie jesteś bogaty
Jesteś niski

Bo To Wszystko Przestanie Mieć Znaczenie Kiedy Poznasz Wiedzę Jak Sypiać Z Każdą Kobietą, Która Ci Się Tylko Podoba - OBIECUJĘ Ci TO!

Cena na moim sklepie za ten kurs TERAZ:

Kurs ten jest tak niecenzuralny, oraz nieadekwatny politycznie, że nie mogłem i nie będę mógł, bo udostępnić nigdy na YouTubie, bo prawdopodobnie od razu mój kanał zostałby zablokowany.

W całym tym kursie opowiem Ci oraz Cię wszystkiego nauczę krok po kroku, każdej techniki, wszystkich strategii, o których wiedzą TYLKO faceci, którzy są zajebiście dobrzy z kobietami
i zaliczają minimum 8 na 10 lasek, z którymi się spotykają (jest to wiedza głównie od zagraniczny trenerów uwodzenia, poparta moim wieloletnim doświadczeniem oraz historiami i przeżyciami z życia mojego i moich kursantów).

Bez tej wiedzy niemożliwe jest skuteczne doprowadzanie do seksu non-stop oraz płynne przechodzenie przez opory dziewczyn!

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy!

Dodatkowo chcę Ci dać gwarancję! 

Będziesz mógł przerobić kurs i jeśli po 49% kursu, z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z efektów, jakie osiągniesz z moimi technikami, wystarczy, że zgodnie z regulaminem napiszesz do mnie na kontakt@tomgac.pl, a zwrócę Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty. Bez pytań, bez podawania jakiegokolwiek powodu. Wystarczy, że napiszesz, a ja zwrócę Ci pieniądze w ciągu 24h. 

Możemy się tak umówić?

Ale TYLKO TERAZ - Seks Bez Ograniczeń za:

STANDARD

997 zł
97 zł

**Cena, jaka jest teraz na moim sklepie to 997 zł**

VIP (Rekomendowany)

+ 7 Bonusy

#1.BONUS. Poznawanie dziewczyn przez internet. Jak do nich pisać? (facebooka, instagrama, symatpia.pl i tak dalej) (Wartość 49 zł) 

#2.BONUS. Seksualna Atrakcyjność
(Wartość 149 zł)

#3.BONUS. Jak Flirtować z Pięknymi Kobietami (Wartość 149 zł)

#4.BONUS. 32 Teksty Na Udany, Zabawny Podryw (Wartość 99 zł)

#5.BONUS. Jak być zabawnym gościem? (Wartość 49 zł)

#6.BONUS. Błędy, przez które OD RAZU rujnujesz szanse u kobiety! (Wartość 199 zł)

#7.BONUS. 30 min. Konsultacji (Wartość 198 zł)

1889 zł
147 zł

**Cena, jaka jest teraz na moim sklepie to 997Bez Bonusów**

Wolisz zapłacić przelewem? Nie ma problemu!

Przelej daną kwotę za pakiet, który cię interesuje, w tytule podając swojego maila, z dopiskiem co zamówiłeś np.

Kwota: 97 zł / 147 zł

Tytuł: SBO VIP - (twój mail) np. mariuszkowalski@gmail.com

Numer Rachunku:

92 1140 2004 0000 3302 8032 4583

(sprawdź, czy wysyłasz pieniądze na odpowiedni numer konta [ten wyżej] żeby potem nie było nieporozumień)

-------------------------------------------------

Dzięki, że dotrwałeś do końca

Tom Gac 

PS. Pamiętaj, że nie podejmujesz żadnego ryzyka, ponieważ chroni Cię 100% gwarancja zwrotu pieniędzy. 

PPS. Nie zwlekaj! Ta śmiesznie niska cena obowiązuje tylko do środy (tymczasowa promocja). Potem będzie wyższa.

albo

NIESPODZIANKA

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego TOP kursu pt.  Emocjonalny Kod Kobiet, również na MEGA PROMOCJI, która już NIGDY się nie powtórzy. 

Z tego kursu dowiesz się jak generować emocję w rozmowie z dziewczyną, aby zainteresowała się tobą oraz żeby reagowała entuzjastycznie na to co mówisz i na twoją osobę.

Nauczę cię również jak zawładnąć jej emocjami, aby tak się uzależniła od ciebie, żeby nie widziała świata poza tobą. Ogólnie dowiesz się wszystkiego na temat wywoływania emocji w kobietach, tak żeby nie mogła przestać o tobie myśleć oraz żeby sama zaczęła inwestować w waszą znajomość  i nie potrafiła ci odmówić np. związku lub seksu, a nawet trójkącika!

Z tego kursu dowiesz się również:

- Jak kontrolować emocje Kobiety 

- Co mówić i jak się zachowywać, aby kontrolować jej zachowanie (Tego nie dowiesz się z YouTube'a, ani nigdzie indziej!)

- Jak przeprowadzić Kobietę przez każdy stan emocji (skrajnie negatywnych do skrajnie pozytywnych) - Kontrolując wszystko na każdym kroku

- Jak nie przepalić znajomości przez zbyt dużo emocji

-  Jak rozładować emocje, aby jej zainteresowanie wystrzeliło w kosmos (moja autorska metoda)

- Jaki ma Charakter, Faceta, w którym kobiety się zakochują na zabój (Konkretny Opis)

- Moje autorskie absolutnie NAJLEPSZE emocjonalne teksty do kobiet - Po których ona oszaleje na twoim punkcie

- Jak Władać Emocjami kobiety

- Ile i jakich konkretnie emocji musisz wywołać, aby kobieta się w Tobie zakochała na zabój

- Psychologia Emocji Kobiet

- Teksty kopiuj-wklej na każdą okazję z kobietą

- Jak rozpoznać konkretny typ kobiety i jak się do niej dopasować emocjami

- Jak uratować związek poprzez kierowanie emocjami kobiety

i wiele, wiele więcej, bo aż 4 Moduły

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat Władania Kobiecymi Emocjami! 

Takiego materiału na temat emocji nie ma NIGDZIE!!!

Jeśli miałbym Ci polecić tylko jeden z moich kursów, to byłby to właśnie TEN!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez emocje, jakie im dajesz, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w TERAZ w PROMOCJI i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Emocjonalny Kod Kobiet NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba zapłacić za ten kurs teraz na moim sklepie to 997 zł

Close

NIESPODZIANKA

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego TOP kursu pt.  Emocjonalny Kod Kobiet, również na MEGA PROMOCJI, która już NIGDY się nie powtórzy. 

Z tego kursu dowiesz się jak generować emocję w rozmowie z dziewczyną, aby zainteresowała się tobą oraz żeby reagowała entuzjastycznie na to co mówisz i na twoją osobę.

Nauczę cię również jak zawładnąć jej emocjami, aby tak się uzależniła od ciebie, żeby nie widziała świata poza tobą. Ogólnie dowiesz się wszystkiego na temat wywoływania emocji w kobietach, tak żeby nie mogła przestać o tobie myśleć oraz żeby sama zaczęła inwestować w waszą znajomość  i nie potrafiła ci odmówić np. związku lub seksu, a nawet trójkącika!

Z tego kursu dowiesz się również:

- Jak kontrolować emocje Kobiety 

- Co mówić i jak się zachowywać, aby kontrolować jej zachowanie (Tego nie dowiesz się z YouTube'a, ani nigdzie indziej!)

- Jak przeprowadzić Kobietę przez każdy stan emocji (skrajnie negatywnych do skrajnie pozytywnych) - Kontrolując wszystko na każdym kroku

- Jak nie przepalić znajomości przez zbyt dużo emocji

-  Jak rozładować emocje, aby jej zainteresowanie wystrzeliło w kosmos (moja autorska metoda)

- Jaki ma Charakter, Faceta, w którym kobiety się zakochują na zabój (Konkretny Opis)

- Moje autorskie absolutnie NAJLEPSZE emocjonalne teksty do kobiet - Po których ona oszaleje na twoim punkcie

- Jak Władać Emocjami kobiety

- Ile i jakich konkretnie emocji musisz wywołać, aby kobieta się w Tobie zakochała na zabój

- Psychologia Emocji Kobiet

- Teksty kopiuj-wklej na każdą okazję z kobietą

- Jak rozpoznać konkretny typ kobiety i jak się do niej dopasować emocjami

- Jak uratować związek poprzez kierowanie emocjami kobiety

i wiele, wiele więcej, bo aż 4 Moduły

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat Władania Kobiecymi Emocjami! 

Takiego materiału na temat emocji nie ma NIGDZIE!!!

Jeśli miałbym Ci polecić tylko jeden z moich kursów, to byłby to właśnie TEN!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez emocje, jakie im dajesz, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w TERAZ w PROMOCJI i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Emocjonalny Kod Kobiet NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba zapłacić za ten kurs teraz na moim sklepie to 997 zł

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Emocjonalny Kod Kobiet, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się jak generować emocję w rozmowie z dziewczyną, aby zainteresowała się tobą oraz żeby reagowała entuzjastycznie na to co mówisz i na twoją osobę.

Nauczę cię również jak zawładnąć jej emocjami, aby tak się uzależniła od ciebie, żeby nie widziała świata poza tobą. Ogólnie dowiesz się wszystkiego na temat wywoływania emocji w kobietach, tak żeby nie mogła przestać o tobie myśleć oraz żeby sama zaczęła inwestować w waszą znajomość  i nie potrafiła ci odmówić np. związku.

Cena za Emocjonalny Kod Kobiet NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797 zł

Close

ZA DROGO!?
A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Możesz nabyć Emocjonalny Kod Kobiet na dodatkowej mocnej promocji, jeśli zdecydujesz się na niego TERAZ. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Cena, jaką trzeba zapłacić normalnie za ten kurs to 997

Close

ZA DROGO!?
A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Możesz nabyć Emocjonalny Kod Kobiet na dodatkowej mocnej promocji, jeśli zdecydujesz się na niego TERAZ. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Cena, jaką trzeba zapłacić normalnie za ten kurs to 997

Close