Do końca PROMOCJI zostało TYLKO:

Uległość Kobiety - Jak Wytworzyć Uległość i Posłuszeństwo Kobiety, Aby Robiła Wszystko, Czego Chcesz !

Poznaj MOJE Autorskie 3 KROKI, które pozwolą Ci nauczyć Twoją obecną lub przyszłą kobietę uległości i posłuszeństwa.

Dzięki temu to Ty zawsze będziesz "NAD NIĄ", ona będzie Cię słuchać i przepraszać jeśli zrobić coś, co Ci się nie spodoba. 

Po tym szkoleniu już raz na zawsze przejmiesz kontrolę w swoich relacjach z kobietami !

Za pomocą tych metod nawet z "rasowej suki" zrobisz grzeczną i potulną kotkę, która będzie Cię słuchać.

Jest to zupełnie nowy materiał i nowy system wytwarzania uległości w kobiecie. Testowałem i sprawdzałem to wszystko w praktyce przez ostatni ROK, na sobie i na moich najbliższych kursantach... i teraz mając pewność, że to wszystko działa, mogłem to opakować w program szkoleniowy.


Odkryj, Jak Wytworzyć Uległość i Posłuszeństwo Kobiety  (BO TAK ! ZROBISZ TO ALBO 100% ZWROTU PIENIĘDZY!)

Czemu dla jednego faceta kobieta nigdy nie ma czasu, nie chce się spotykać, nie ma do niego szacunku, czyli ogólnie mówiąc jest dla niego zołzą, za to dla drugiego ta sama kobieta, zawsze ma czas, dzwoni, pisze, chce się spotykać i traktuje go z dużym szacunkiem ?

Być może sam masz lub miałeś kiedyś taką sytuację (tak jak, ja kiedyś), że kobieta, która Ci się podoba, jest dla Ciebie oschłą zołzą, za to wcześniej spotykała się z facetem, którego kochała, szanowała i któremu była uległa, wierna i posłuszna ?

Albo w międzyczasie pojawiał się facet, dla którego stała się posłuszna i traktowała go z dużym szacunkiem, za to podczas spotykania się z Tobą była totalnie niezainteresowana. Ja swojego czasu miałem tak non-stop !

Za to odpowiedź jest prostsza niż myślisz…

Kobiecie mechanizmy biologiczne i genetyczne, które ewoluowały na przestrzeni tysięcy lat, już od czasów naszych praprzodków, zaprogramowały kobiecą podświadomość w taki sposób, że ona angażuje się tylko w relację z facetem, któremu może i chce być uległa oraz posłuszna.

I właśnie dlatego, nawet jeśli używasz specjalnych metod, technik, czy sztuczek podrywu albo rozmowy na zainteresowanie kobiety, to nic Ci to nie daje. Ponieważ jeśli nie pokażesz kobiecej podświadomości, że ma Cię słuchać i szanować to ona nigdy nie będzie Tobie uległa i posłuszna, a bez tego nie ma szans na udany związek, czy relację.

Czytaj dalej… ale nauczę Cię krok po kroku jak nauczyć kobietę uległości i posłuszeństwa, aby to ona zaczęła Cię przepraszać i prosić o więcej i więcej !

Już za chwilę poznasz PRZEPOTĘŻNE techniki wywierania wpływu na kobiecy umysł.

Jeśli chcesz wytworzyć silną inwestycję kobiety w waszą relację, to ona musi być Ci uległa i posłuszna...

Prawda jest taka, że jeśli nauczysz kobietę, aby była Ci uległa i posłuszna to ona zrobi dla Ciebie wszystko, a to wytworzy jej większą inwestycję, co przełoży się na rozkochanie jej w sobie na zabój.

Jeśli chcesz uległości i posłuszeństwa kobiety, aby to ona zawsze Ciebie słuchała, to zapomnij o detalach w rozmowie czy zachowaniu, o których tak pamiętasz podczas prowadzenia relacji. Zamiast tego skup się na najważniejszej rzeczy, czyli na…

BUDOWANIU ULEGŁOŚCI poprzez jej INWESTYCJĘ !

Moje wieloletnie doświadczenie z kobietami nauczyło mnie, że nie ma silniejszej metody na rozkochanie w sobie kobiety.

To jest tak naprawdę najważniejsza i jedyna umiejętność, której potrzebujesz jeśli chcesz być kochany przez kobiety…

…nawet przez “zimne suki”, które są dla Ciebie oschłe, niemiłe i nie zwracają na Ciebie uwagi. Ponieważ poznając tę wiedzą nawet z “rasowej suki”, zrobisz pokorną i grzeczną dziewczynkę, która Cię słucha i wykonuje każde Twoje polecenie !

Nauczył Mnie Tego Mój Pierwszy Mentor !

Ten system “Uległej Kobiety” składa się tylko z 3 kroków. Dzięki temu nie musisz przeprowadzać kobiety przez 63 etapy, żeby do tego czasu coś jej się odwidziało i przestałaby chcieć się z Tobą spotykać.

Wystarczą Ci tylko 3 KROKI, szybkie i cholernie prezycyjne…

Na początku (najważniejsze!) pokażesz kobiecie swoją męską decyzyjność i prowadzenie, abyś to Ty był górą w relacji (oczywiście podam Ci mnóstwo przykładów jak to robić w początkowej oraz w zaawansowanej relacji).

Potem nauczę Cię jak kalibrować swoje zachowanie, dostosowując Twoje działania do jej reakcji.

A następne pozostanie Ci tylko czekać na jej inwestycję i odpowiednio na to reagować, pokazując dalej męską decyzyjność (nauczę Cię to robić w odpowiedni sposób).

Korzystam z tych metod od wielu lat, aby wytwarzać w kobietach uległość i posłuszeństwo oraz, żeby zawsze robiły to co ja chcę, żebym to ja był “Górą” w relacji. I od wielu lat daje mi to cały czas te same, przewidywalne i dokładnie oczekiwane efekty.

Nauczył mnie tego mój mentor, potem ja nauczyłem tego moich najbliższych kursantów i potem przez wiele lat nikogo tego nie uczyłem, aż do dziś !

Pewnie teraz się zastanawiasz, dlaczego chcę to ujawnić ? Już mówię…

Uznałem, że jeśli chcę być najlepszym trenerem relacji damsko-męskich w Polsce (a taki jest mój cel), to nie mogę zatrzymać tak potężnej wiedzy tylko dla siebie. I muszę ją ujawnić wąskiemu gronu osób, które mnie śledzą, bo tylko dzięki temu w perspektywie czasu zostanę najlepszym trenerem relacji w Polsce !

Dlatego teraz i Ty możesz wykorzystać tą (zakazaną!) wiedzę w praktyce.

Kiedy poznasz tę wiedzę i nauczysz się umiejętności, które przedstawiam w "Uległość Kobiety - Jak Wytworzyć Uległość i Posłuszeństwo Kobiety, Aby Robiła Wszystko Czego Chcesz" kobieta zacznie Cię słuchać, podążać za Tobą i już zawsze Twoje zdanie będzie dla niej najważniejsze.

W ten sposób “wytresujesz” kobietę, aby stała Ci się ona niesamowicie uległa i posłuszna, ponieważ od teraz to ona zacznie Cię przepraszać i prosić o drugą szansę jeśli zrobiła coś złego.

Kobiet Nigdy Ci Nie Odmówi, Będzie Uległa i Posłuszna Jeśli..

Kobiety kochają facetów, którzy mają skłonność w związku do DYKTATORSTWA.

Nie wierzysz !?

W takim razie odpowiedz sobie sam na pytanie, czy poznałeś kiedyś kogoś, albo miałeś takiego kolegę lub byłeś świadkiem wydarzenia, że jakiś mężczyzna był dla kobiety chamski, nie przejmował się jej zdaniem i miał w dupie to, co ona zrobi czy jak się zachowa, a mimo to był dla kobiet cholernie atrakcyjny i miał ich pod dostatkiem ?

Pewnie, że znasz takie sytuacje (choćby z historii), tak jak ja !

Chcę być z Tobą w 100% szczery i chcę, żebyś miał ogromne powodzenia wśród kobiet, albo żebyś stworzył szczęśliwy związek w którym Ty będziesz szczęśliwy i usatysfakcjonowany. Dlatego muszę Ci to powiedzieć…

… Kobieta będzie naprawdę szczęśliwa TYLKO WTEDY kiedy będzie w związku z facetem, który jest dominujący, prowadzący i decyzyjny.

Faceci, którzy są “niżej” niż kobieta w związku, już na stracie są przegranymi… i ten związek prędzej czy później się rozpadnie, najprawdopodobniej przez zdradę kobiety.

Społeczeństwo, mainstream, telewizja i cała ta propaganda wmawia nam od początku naszego męskiego życia, że trzeba się dogadywać z kobietą, być dla niej dobry, romantyczny, słuchać jej, a wszystko się wyjaśni, ułoży i wtedy one nas pokochają.

BUJDA NA RESORACH !

W ten sposób zostaniesz tylko jednym z wielu facetów, których kobieta, wykorzystuje.

A Ty tego nie chcesz, prawda ?

Chcesz, aby to ona była Tobie posłuszna i uległa a nie na odwrót, prawda ?

Tak sądziłem…

Dlatego dziś chcę Cię nauczyć, co masz robić, aby odnieść ogromny sukces w relacjach z kobietami i żeby wytwarzać w nich uległość i posłuszeństwo Twojej osobie.

W ten sposób zaczniesz być DOMINUJĄCYM facetem, któremu kobiety nie będą potrafiły odmówić !

Czy to jest na pewno dla Ciebie?

Czy na 100% przyda Ci się ta wiedza?

Program szkoleniowy "Uległość Kobiety - Jak Wytworzyć Uległość i Posłuszeństwo Kobiety, Aby Robiła Wszystko Czego Chcesz" jest przeznaczony zdecydowanie dla każdego faceta, bez wyjątku !

Nie ważne czy masz satysfakcjonujące efekty z kobietami (bo zawsze może być lepiej, prawda ?), czy ich totalnie nie masz i Twoje relacje z płcią piękną kończą się zawsze niepowodzeniem.

Ponieważ wreszcie możesz mieć narzędzia, dzięki którym będziesz sprawował kontrolę nad przebiegiem całej znajomości z kobietą.

Dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz, abyś stał się synonimem MĘSKOŚCI i ATRAKCYJNOŚCI !

Poznasz zachowania, które jeśli pokażesz w relacji z kobietą sprawią, że ona w mgnieniu oka stanie się dla Ciebie uległa i posłuszna, a Ty będziesz dla niej najważniejszy.

Ten program to coś, czego jeszcze NIGDY nie było !

Jest to KOMPAS z całą instrukcją obsługi, który zaowocuję przeogromnymi sukcesami w Twoich relacjach kobietami !

Program "Uległość Kobiety - Jak Wytworzyć Uległość i Posłuszeństwo Kobiety, Aby Robiła Wszystko Czego Chcesz" jest najpotężniejszym i najlepszym programem szkoleniowym online jaki kiedykolwiek zrobiłem, jest też najdłuższy i najbardziej rozbudowany z moich wszystkich szkoleń dlatego jestem pewny w 120%, że będzie to NAJLEPSZA INWESTYCJA w relację z kobietami, jaką kiedykolwiek podjąłeś !

A jeśli tak by się nie stało, w co szczerze wątpię, to pamiętaj, że masz Gwarancję Zwrotu Pieniędzy, dlatego nic nie ryzykujesz, a możesz tylko i wyłącznie zyskać !

Jeżeli kiedykolwiek usłyszałeś od dziewczyny, z którą Ci nie wyszło zdania typu:

“Muszę to przemyśleć”
“Nie jestem jeszcze gotowa na nic poważniejszego”
"Jesteś cudownym facetem, ale nie chcę cię oszukiwać... nie jest między nami tak jak powinno"
“Potrzebuje więcej czasu”
"Próbowałam się otworzyć na coś więcej, ale nie działa to w ten sposób na mnie"
"Uwierz bardzo mi przykro, spróbowaliśmy. Życzę ci wszystkiego co najlepsze"
“Jesteś świetny i każda dziewczyna marzy o takim facecie… ale nie ja”
“Zasługujesz na kogoś lepszego niż ja”
“Zostańmy przyjaciółmi”
"Bardzo dobrze bawiłam się na spotkaniach z tobą, ale jako KOLEDZY"
"Nie wrócę do Ciebie"
"Nie będziemy już ponownie razem"
“Jesteś super, ale jako kolega” itp.

Albo w ogóle z dnia na dzień przestała się do Ciebie odzywać!

To Po Zdobyciu Wiedzy z Tego Programu JUŻ NIGDY W ŻYCIU NIE USŁYSZYSZ TEGO TYPU ZDAŃ... NIGDY!!!

Bo będziesz umiał zapobiec wszelkiemu niepowodzeniu w Twojej relacji, dzięki temu, że już na stracie nauczysz kobietę ULEGŁOŚCI i POSŁUSZEŃSTWA !

“Brzmi Fajnie, Ale Czy To Na Pewno Zadziała?”

Posłuchaj co nagrali mi moi kursanci kiedy zdradziłem im moją wiedzę i metody!

Jeśli przeglądasz tę ofertę na telefonie kliknij "Słuchaj w Przeglądarce" (ang. Listen in browser), żeby nie przeniosło cię na inną stronę.

Zobacz Więcej Efektów Moich Klientów (kliknij) Czego Jeszcze Się Dowiesz Z Tego Programu Szkoleniowego?

Moduł I

Różnice pomiędzy facetem, którego kobiety słuchają i któremu są posłuszne, a facetem "pipką", którego mają gdzieś
Jak w inteligenty sposób pokazywać dominację w relacji, aby dziewczyna niczego się nie domyślała i żeby nie uznała, że jesteś zazdrosny
Jak nauczyć kobietę, aby Cię dobrze traktowała
Jak zaczynać i kończyć rozmowę, aby wzbudzać w kobiecie uległość
Jak wydawać polecenia kobiecie, aby Cię słuchała i żeby wykonywała wszystko, co powiesz
W jaki sposób unieść swój głos, aby kobieta Cię momentalnie posłuchała i była posłuszna
Jak sprawić, aby kobieta zaczęła się o Ciebie martwić i tęsknić za Tobą
Jak dostosować karę  do przewinienia kobiety, aby nie przepalić relacji (kalkulator)
Co zrobić, aby kobieta traktowała Cię poważnie 
Jak ukarać kobietę za jej nieposłuszeństwo (najgłębsza psychologia)
W jaki sposób wymagać posłuszeństwa od kobiety 
Co robić, aby pokazać kobiecie, że sama musi inwestować w relacje (dzięki temu naprawdę się zakocha)

Moduł II

Jak uczuć kobiety uległości w związku (jak to rozwijać krok po kroku)
Ton Głosu, po którym kobieta stanie się posłuszna 
Jak mówić do kobiety, aby zaczęła być natychmiast uległa
W jaki sposób podczas pierwszej i każdej kolejnej rozmowy pokazywać dziewczynie, że ma być uległa i posłuszna
W jaki sposób unikać logiki w relacji z kobietą
Jak zdawać testy kobiety 
W jaki sposób kobieta sprawdza, czy jesteś dominującym mężczyzną (przejdź jej każdy test)
Jak mówić dominująco podczas rozmowy seksualno-emocjonalnej
Sygnały świadczące o wypalaniu się Waszej relacji
Wiara w siebie - jak zacząć w siebie wierzyć przy najpiękniejszych kobietach
O czym pamiętać, jeśli chcesz być dominującym mężczyzną
Co łączy negatywne emocje i dominacje 
Co różni negatywne emocje a dominacje
Wykorzystanie uległej natury kobiety do wzbudzenia w niej uległość i posłuszeństwa
Najczęstsze błędny przy próbie dominacji kobiety

Moduł III

Historie z mojego życia 
Jakie mechanizmy działają w praktyce jeśli chodzi o uległość kobiety
Co robić praktycznie, co teoretycznie w relacji z kobietą, aby ona była Ci posłuszna
Jak dostosowywać swoją dominację do kobiety
Typy kobiet (dzięki temu będziesz wiedział jak i na ile możesz ją dominować)
Jak być "NAD" kobietą
Jak sprawić, abyś zawsze i wszędzie był "NAD" kobietą
Co robić, aby kobieta pozwalała Ci się dominować
Mocne teksty, których musisz użyć jeśli dziewczyna zaczyna pyskować
Co robić i co mówić kiedy dziewczyna zaczyna być nieposłuszna, aby naprowadzić ją na odpowiednie tory
Wspólna cecha uległości kobiety, miłości do danego mężczyzny
Jak wykorzystać jej miłość do ciebie, aby stała się dla ciebie jeszcze bardziej uległa
Emocje a Uległość kobiety
Inwestycja emocjonalna, która łączy ciebie i kobietę (jak to wykorzystać)
Komu zależy mniej (jak to sprawdzić)
Jak wykreować mniejszą inwestycję, aby kobieta mocnej Ciebie pragnęła
Dlaczego musisz być "gruboskórny"
Dlaczego i jak masz być TWARDSZY niż kobieta w związku (jak to wykorzystać)
Jak namówić byłą dziewczynę do uległości, posłuszeństwa i spotkań
Jak obchodzić opory kobiety (nawet Twojej ex)

Moduł IV

Osobowości facetów, które powodują uległość kobiety
Jakie zachowania mężczyzn wzbudzają podziw i fascynację kobiety (jak to wykorzystać)
Kiedy kobieta robi się uległa 
Jak połączyć pocałunki, sposoby dotyku, grę słów, aby kobieta była uległa i posłuszna
Jak radzić sobie z testami kobiety (niewygodne pytania i zachowania kobiety)
Etapy do wzbudzenia niezachwianej uległości kobiety 
Jak sprawić, aby kobieta Cię bezwzględnie szanowała
Co robić, aby kobieta zaczęła się o Ciebie bardziej starać
Cechy męskiej osobowości, dziki którym kobiety ulegają
Co to jest męska dyktatura 
Jak używać DYKTATURY w związku
Jak uczyć kobiety uległości
Jak nauczyć kobiety uległość i posłuszeństwa nawet jeśli się znacie

Uogólniając, Gwarantuje Ci, że po tym Programie:

Będziesz miał (ostrzegam!) WIELE kobiety, które będą chciały spotykać się z tobą na poważnie/na stałe
Będziesz jarał, intrygował i podniecał dziewczyny samym swoim spojrzeniem i zachowaniem
Wybór dziewczyn, z którymi możesz się spotykać wzrośnie przynajmniej x3
Będziesz miał więcej Seksu
Twoje randki przestaną się kończyć po jednym lub dwóch spotkaniach
Nie będziesz więcej spędzał wieczorów sam!
Będziesz miał NADMIAR kobiet w swoim życiu
Nie będziesz miał nawet czasu, aby spotykać się ze wszystkimi kobietami na randkę lub seks, bo będzie ich za dużo!
Twoja Ex (nawet była małżonka) wróci do Ciebie!

Czy to wszystko jest warte jednorazowej płatności 397 zł
(Dostęp masz dożywotni wraz ze wszystkimi aktualizacjami)

(Promocja trwa TYLKO do tego Piątku (29.12) do 23:59)

Możesz Nabyć To Wszystko Nawet Jeśli:

Jesteś mało pewnym siebie facetem
Nie masz wykształcenia wyższego
Jesteś wstydliwy gościem
Jesteś Introwertykiem
Nie jesteś przystojny
Nie jesteś bogaty
Jesteś niski
Jesteś łysy czy masz zakola
Myślisz, że już NIC Ci nie pomoże

Bo To Wszystko Przestanie Mieć Znaczenie Kiedy Poznasz Wiedzę Z Programu Uległość KobietyOBIECUJĘ Ci TO!

Cena na moim sklepie za ten kurs TERAZ:

A Ty możesz dostać "ULEGŁOŚĆ KOBIETY" na dużo lepszych warunkach cenowych i zgarnąć więcej korzyści... o czym poniżej ! 

Nigdzie nie mówię o tej PROMOCJI, ani na Facebooku, ani na YouTubie, ani nawet na stronie nie ma takiej ceny! 

Wiedzą o niej tylko moim najbliżsi, czyli min. Ty Bracie !

Do końca PROMOCJI zostało TYLKO:

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy!

Dodatkowo chcę Ci dać GWARANCJĘ! 

Będziesz mógł przerobić 2 moduły programu, bez ponoszenia żadnego ryzyka. A jeśli  po obejrzeniu szkolenia, uznasz, że to nie jest to, czego oczekiwałeś i z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z efektów, jakie osiągniesz z moimi metodami (W CO WĄTPIĘ !), to wystarczy, że napiszesz do mnie na kontakt@tomgac.pl, a zwrócę Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty. Bez pytań, bez podawania jakiegokolwiek powodu. Wystarczy, że napiszesz do mnie, w ciągu 14 dni od zakupu, a ja zwrócę Ci Twoje pieniądze w ciągu 24h. 

Szczerze wątpię, że będziesz chciał zwrócić ten program, ponieważ jestem pewien, że spełni on Twoje oczekiwania i sam będziesz w ciężkim szoku, jak konkretna wiedza tam jest zawarta i wiem, że nie pożałujesz ani złotówki wydajnej na to szkolenie. 

Ale chcę dać Ci tę gwarancję zwrotu pieniędzy, abyś czuł się w 100% bezpieczny, żebyś nie podejmował żadnego ryzyka i żebyś mógł tylko zyskać. 

Ponieważ cholernie zależy mi na Twoim sukcesie z kobietami i ogólnie w Twoim całym życiu!

A więc możemy się tak umówić?

Pasuje Ci ten deal? 

Ale TYLKO do tego PIĄTKU (29.12) do 23:59 ULEGŁOŚĆ KOBIETY za:

Do końca PROMOCJI zostało TYLKO:

STANDARD


Bonusowo otrzymasz 1h Konsultacji Wideo Ze Mną 1:1

1297 zł
397 zł

**Cena, jaka jest teraz na sklepie to 1297 zł**

Promocja trwa TYLKO do tego Piątku (29.12) do 23:59!

Taka Promocja Na Ten Kurs NIGDY Się Już Nie Powtórzy!

VIP (Rekomendowany)


UWAGA !
Z Pakietem VIP masz MIESIĄC indywidualnego prowadzenia GRATIS. 

Przy indywidualnym prowadzeniu jestem do twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. Możesz w każdej chwili do mnie napisać z jakimkolwiek pytaniem, a ja od razu Ci pomogę.

+ 7 Bonusy

#1.BONUS. Poznawanie dziewczyn przez internet. Jak do nich pisać? (facebooka, instagrama, symatpia.pl i tak dalej) (Wartość 49 zł) 

#2.BONUS. Seksualna Atrakcyjność
(Wartość 149 zł)

#3.BONUS. Jak Flirtować z Pięknymi Kobietami (Wartość 149 zł)

#4.BONUS. 32 Teksty Na Udany, Zabawny Podryw (Wartość 99 zł)

#5.BONUS. Jak być zabawnym gościem? (Wartość 49 zł)

#6.BONUS. Błędy, przez które OD RAZU rujnujesz szanse u kobiety! (Wartość 199 zł)

#7.BONUS. 30 min. Konsultacji (Wartość 198 zł)

2189 zł
597 zł

**Cena, jaka jest teraz na sklepie to 1297 zł (bez bonusów)**

Promocja trwa TYLKO do tego Piątku (29.12) do 23:59!

Taka Promocja Na Ten Kurs NIGDY Się Już Nie Powtórzy!

Wolisz zapłacić przelewem? Nie ma problemu!

Przelej daną kwotę za pakiet, który cię interesuje, w tytule podając swojego maila, z dopiskiem co zamówiłeś np.

Kwota: 397 zł / 597 zł

Tytuł: UK - (twój mail) np. mariuszkowalski@gmail.com

Numer Rachunku:

92 1140 2004 0000 3302 8032 4583

(sprawdź, czy wysyłasz pieniądze na odpowiedni numer konta [ten wyżej] żeby potem nie było nieporozumień)

-------------------------------------------------

Dzięki, że dotrwałeś do końca.

Tom Gac 

PS. Pamiętaj, że nie podejmujesz żadnego ryzyka, ponieważ chroni Cię 100% gwarancja zwrotu pieniędzy.

albo

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety), również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak być lepszy w łóżku od 99% facetów 

- Sztuczki w łóżku, po których kobieta Cię NIGDY nie zapomni (Tego nie dowiesz się z Erotycznych Stron, ani nigdzie indziej!)

- Jak znacznie wydłużyć seks!

- Jak pozbyć się przedwczesnego wytrysku (Konkretne ćwiczenia jak kontrolować wytrysk i się od niego powstrzymać)

-  Łóżkowe pozycje, które znacznie wydłużają seks (moje autorskie pozycje)

- Jak uprawiać seks dłużej, nawet kilka godzin! (Trening, przez który Cię przeprowadzę)

- Jak pozbyć się Impotencji NA ZAWSZE!

- Jak mieć EREKCJE, jakich jeszcze nigdy nie miałeś

- Twoja Psychika - Jak niszczy lub jak ulepsza twój seks (rozkładam męską psychikę seksualną na czynniki pierwsze)

- Jak zwiększyć swoją sprawność seksualną  (moja autorska metoda, którą odkryłem po przespaniu się z 100-tką kobiet)

- Jak doprowadzić kobietę do kilkunastu orgazmów (Jak mieć maraton seksualny)

- Najmocniejsze metody na zwiększenie potencji!

- Jak kobiety myślą o seksie i jak możesz to wykorzystać, aby dać jej przyjemność, jakiej nie dał jej nikt inny

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia lepszym, a wręcz najlepszym facetem, w łóżku, jakiego kobieta, która ci się podoba do, tej pory miała. 90% mężczyzn nie potrafi dać kobiecie satysfakcjonującego seksu, powodem tego jest np. przedwczesny wytrysk, impotencja, nie umiejętność doprowadzenia kobiety do orgazmu, słaba wytrzymałość, brak energii na kolejny stosunek, czy brak doświadczenia i odpowiednich umiejętność, które zafascynują i zaszokują kobietę.  

Jeśli masz problem z którąś z wyżej wymienionych przypadłości to, koniecznie musisz coś z tym zrobić, ponieważ brak satysfakcjonującego seksu dla kobiety często prowadzi do rozpadu związku lub zdrady! 

Na szczęście w kursie ...... masz gotowe rozwiązania  na wszystkie wyżej wymienione problemy, ponieważ sam kiedyś miałem problem z brakiem erekcji, a później przedwczesnym wytryskiem, ale wyszedłem z tego i teraz mogę ci powiedzieć, co dokładnie masz zrobić, aby również się tego pozbyć!

Dodatkowo dzięki lekcjom, w których opowiadam o moich łóżkowych sytuacjach, nabierzesz ogromnego doświadczenia, ponieważ powiem Ci, co i jak robić z dziewczyną w łóżku, abyś był jej NAJLEPSZYM!

Potem wystarczy, że tylko to zastosujesz!

STANIESZ SIĘ KOCHANIEM, Z KTÓRYM KOBIETY BĘDĄ CHCIAŁY SPAĆ NON-STOP - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez seks z tobą, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety) NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Najlepszym Kochaniem w Łóżku, Którego Kobieta Nigdy Nie Zapomni i Będzie Chciała Mieć z Tobą Seks Non-Stop, a Potem Się W Tobie Zakocha Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Emocjonalny Kod Kobiet, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się jak generować emocję w rozmowie z dziewczyną, aby zainteresowała się tobą oraz żeby reagowała entuzjastycznie na to co mówisz i na twoją osobę.

Nauczę cię również jak zawładnąć jej emocjami, aby tak się uzależniła od ciebie, żeby nie widziała świata poza tobą. Ogólnie dowiesz się wszystkiego na temat wywoływania emocji w kobietach, tak żeby nie mogła przestać o tobie myśleć oraz żeby sama zaczęła inwestować w waszą znajomość  i nie potrafiła ci odmówić np. związku.

Cena za Emocjonalny Kod Kobiet NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797 zł

Close

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Możesz nabyć Emocjonalny Kod Kobiet na dodatkowej mocnej promocji, jeśli zdecydujesz się na niego teraz. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797

Close

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Możesz nabyć Emocjonalny Kod Kobiet na dodatkowej mocnej promocji, jeśli zdecydujesz się na niego teraz. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797 zł

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie TOP Dziewczyna 10/10, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak się zachowywać w towarzystwie BARDZO atrakcyjnej kobiety, aby poczuła do Ciebie pożądanie i ekscytację

- Jak uwodzić modelki,  laski 10/10? (Tego nie dowiesz się z kanałów na YouTubie)

- Na podstawie czego kobieta 10/10 decyduje o wyborze mężczyzny na związek? (dzięki tej wiedzy będziesz w stanie być z prawdziwą modelką!)

- Jak komunikować się z dziewczynami 10/10, aby zacząć jej się podobać jak nikt inny przedtem (konkretne przykłady kopiuj wklej)

-  Dlaczego najpiękniejsze kobiety często są niedostępne i jak to obejść

- Największe błędy w uwodzeniu topowych lasek 10/10

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać dziewczynę 10 na 10 do szaleństwa

- Jak sypiać z najpiękniejszymi kobietami, modelkami, hostessami, laskami 10/10 (konkretna strategia, kopiuj wklej od wdrożenia przez Ciebie)

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat uwodzenia najpiękniejszych kobiet, lasek 10/10. Jeśli chcesz mieć u swego boku przepiękną dziewczynę, która będzie cię kochać, oraz której koledzy będą  ci zazdrościć, a wszyscy inni będą, się oglądać za wami zastanawiając się, jak ty to zrobiłeś, że wyrwałeś TAKĄ LASKĘ to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za TOP Dziewczyna 10/10 NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 1199 zł

Będzie: 1199 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętności i Wiedza Jak Uwodzić Najpiękniejsze TOPowe kobiety 10/10 i Ewentualny Związek z Taką Przepiękną Dziewczyną, Której Każdy Będzie Ci Zazdrościć Jest Wart 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie CHARYZMATYCZNY FACET, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak przyciągać spojrzenia kobiet w każdym momencie kiedy tylko będziesz tego chciał

- Co zrobić, aby kobiety chciały spotykać się z Tobą na poważniej (Tego nie dowiesz się na YouTubie!)

- Jak zwiększysz wybór kobiet, z którymi możesz się Spotykać i SYPIAĆ!

- Dostawać dużo atencję i zainteresowania od kobiet, które ci się podobają

-  Jak mieć większe powodzenie u płci przeciwnej, dzięki charyzmie stosując "Charyzmatyczną Pętlę" (moja autorska technika)

- Jak być bardziej szanowanym i respektowanym przez kobiety i nie tylko (przez szefa, ludzi, współpracowników, znajomych)

- Twoje randki przestaną kończyć się po pierwszym lub drugim spotkaniu

- Nauczysz się podniecać dziewczyny samym spojrzeniem

- Przestaniesz spędzać wieczory samotnie!

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać w sobie dowolną dziewczynę do szaleństwa, dzięki "Charyzmatycznemu Zapętlaniu" (moja autorska technika)

- Mieć więcej przyjaciół i budować lepsze relacje z ludźmi

- Wyróżnić się w pracy, sprawić, żeby twój szef cię bardziej polubił i nawet otrzymać podwyżkę!

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia i stania się CHARYZMATYCZNYM FACETEM, dzięki temu dziewczyna, którą będziesz chciał poderwać, zacznie się czuć jak NIGDY DOTĄD, przy nikim innym, nie będzie wiedziała, dlaczego podobasz jej się coraz bardziej i czemu chcę być coraz bliżej ciebie i dłużej z tobą, a kiedy cię nie ma to tylko myśl o tobie i o tym kiedy do niej zadzwonisz, napiszesz i w końcu się znowu zobaczycie, a co najlepsze sama nie będzie wiedziała, dlaczego tak się dzieje, bo przecież nic szczególnego nie robiliście. 

TO JEST WŁAŚNIE "TA" CHARYZMA, JAKIEJ CIĘ NACZUĘ - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na polepszenie jakości Twojego życia w życiu codziennym. Twoje relację z ludźmi staną się lepsze, będziesz bardziej lubiany,  będziesz miał więcej znajomych, szczerych przyjaciół, a twój szef zacznie cię darzyć większą sympatią, dzięki czemu być może otrzymasz nawet niemałą podwyżkę!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za CHARYZMATYCZNEGO FACETA NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Charyzmatycznym Facetem, Dzięki Czemu Będziesz Miał Większe Powodzeniu u Kobiet i Będziesz Bardziej Lubiany Przez Ludzi, Znajomych i Szefa Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety), również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak być lepszy w łóżku od 99% facetów 

- Sztuczki w łóżku, po których kobieta Cię NIGDY nie zapomni (Tego nie dowiesz się z Erotycznych Stron, ani nigdzie indziej!)

- Jak znacznie wydłużyć seks!

- Jak pozbyć się przedwczesnego wytrysku (Konkretne ćwiczenia jak kontrolować wytrysk i się od niego powstrzymać)

-  Łóżkowe pozycje, które znacznie wydłużają seks (moje autorskie pozycje)

- Jak uprawiać seks dłużej, nawet kilka godzin! (Trening, przez który Cię przeprowadzę)

- Jak pozbyć się Impotencji NA ZAWSZE!

- Jak mieć EREKCJE, jakich jeszcze nigdy nie miałeś

- Twoja Psychika - Jak niszczy lub jak ulepsza twój seks (rozkładam męską psychikę seksualną na czynniki pierwsze)

- Jak zwiększyć swoją sprawność seksualną  (moja autorska metoda, którą odkryłem po przespaniu się z 100-tką kobiet)

- Jak doprowadzić kobietę do kilkunastu orgazmów (Jak mieć maraton seksualny)

- Najmocniejsze metody na zwiększenie potencji!

- Jak kobiety myślą o seksie i jak możesz to wykorzystać, aby dać jej przyjemność, jakiej nie dał jej nikt inny

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia lepszym, a wręcz najlepszym facetem, w łóżku, jakiego kobieta, która ci się podoba do, tej pory miała. 90% mężczyzn nie potrafi dać kobiecie satysfakcjonującego seksu, powodem tego jest np. przedwczesny wytrysk, impotencja, nie umiejętność doprowadzenia kobiety do orgazmu, słaba wytrzymałość, brak energii na kolejny stosunek, czy brak doświadczenia i odpowiednich umiejętność, które zafascynują i zaszokują kobietę.  

Jeśli masz problem z którąś z wyżej wymienionych przypadłości to, koniecznie musisz coś z tym zrobić, ponieważ brak satysfakcjonującego seksu dla kobiety często prowadzi do rozpadu związku lub zdrady! 

Na szczęście w kursie ...... masz gotowe rozwiązania  na wszystkie wyżej wymienione problemy, ponieważ sam kiedyś miałem problem z brakiem erekcji, a później przedwczesnym wytryskiem, ale wyszedłem z tego i teraz mogę ci powiedzieć, co dokładnie masz zrobić, aby również się tego pozbyć!

Dodatkowo dzięki lekcjom, w których opowiadam o moich łóżkowych sytuacjach, nabierzesz ogromnego doświadczenia, ponieważ powiem Ci, co i jak robić z dziewczyną w łóżku, abyś był jej NAJLEPSZYM!

Potem wystarczy, że tylko to zastosujesz!

STANIESZ SIĘ KOCHANIEM, Z KTÓRYM KOBIETY BĘDĄ CHCIAŁY SPAĆ NON-STOP - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez seks z tobą, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety) NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Najlepszym Kochaniem w Łóżku, Którego Kobieta Nigdy Nie Zapomni i Będzie Chciała Mieć z Tobą Seks Non-Stop, a Potem Się W Tobie Zakocha Jest Warta 199 zł)

Close