Do końca PROMOCJI zostało TYLKO:

OSTATNIA TAKA PROMOCJA NA TEN KURS !

Jak Zrobić Z Twojej (jeszcze) Koleżanki, Przyjaciółki Lub Dziewczyny, Która Nie Chcę Z Tobą Związku - Twoją Dziewczynę, Która Pokocha Cię Na Zabój i Stworzyć Z Nią Szczęśliwy Związek Albo Relację Opartą Tylko Na Seksie i Fajnie Spędzonym Wspólnie Czasie!

Poznaj MÓJ NOWY 7 ETAPOWY Autorski System, który pozwoli Ci z absolutnie każdej twojej koleżanki (z pracy, szkoły, zajęć dodatkowych, społeczności, w której się udzielasz, kursów, czy siłowni) zrobić Twoją dziewczynę, która straci dla Ciebie głowę.

Ta "7 Etapowa Strategia" zadziała nawet na Twoją przyjaciółkę, z którą przyjaźnisz się już kilka, a nawet kilkanaście lat. A nawet na dziewczynę, która nie chcę z Tobą związku - również na twoją Ex!

Dzięki tym 7 krokom, które poznasz, zrobisz to w każdym z tych wypadków! - ALBO 100% ZWROTU PIENIĘDZY

Jest to zupełnie nowy system, nowa wiedza, ponieważ dopiero skończyłem to wszystko testować (zajęło mi to 10 miesięcy) na sobie i na moich najbliższych kursantach... i teraz mając pewność, że to wszystko działa, mogłem to opakować w program szkoleniowy.

Nikt na Świcie poza mną i moimi nielicznymi, najbliższymi kursantami o tym nie wie, ponieważ, tak jak powiedziałem - dopiero co skończyłem to wszystko testować, a zajęło mi to aż 10 miesięcy!  


Odkryj, Jak Zrobić Ze Swojej Koleżanki, Przyjaciółki Czy Dziewczyny, Która Nie Chcę Z Tobą Związku - Swoją Kobietę (BO TAK DA SIĘ TO ZROBIĆ - ALBO 100% ZWROTU PIENIĘDZY!)

(Promocja trwa TYLKO do tego Piątku (11.08) do 23:59)

Masz już dość, że kobiety, które Ci się podobają, traktują Cię tylko jak kolegę lub przyjaciela? 

Jeśli tak, to czytaj dalej, bo sam kiedyś miałem identyczny problem, ale po 10 latach kariery osoby, która bardzo intensywnie kształci się w relacjach z kobietami, w tym 4 lat jako trener, wiem dokładnie co zrobić, aby ze swojej (czyt. Twojej!) koleżanki zrobić Twoją dziewczynę, albo po prostu się z nią przespać! 

Prawda jest taka, że jeśli dla dziewczyny, która Ci się podoba, jesteś lub stajesz się tylko kolegą/przyjacielem to problem tkwi w Twoim niewłaściwym podejściu do relacji. 

Jeśli ona traktuje Cię, TYLKO jako kolegę to musisz zmienić najpierw swój sposób myślenia na temat podrywu koleżanek i ogólnie kobieta, a potem zmienić swoje działanie - a w tym wszystkim Ci pomogę, ponieważ jako Trener Podrywu, który zjadł na tym zęby, dokładnie wiem, co i jak masz zrobić, aby ona stała się twoją dziewczyną lub abyś się z nią przespał! 

Pokaże i powiem Ci od A do Z jak zrobić to w zaledwie 10 dni!

Jak Przestać Być Tylko Jej Kolegą i Wejść Z Nią W Związek Albo Przespać Się Z Nią - Zaledwie W 10 Dni!

Pierwszym i najważniejszym krokiem w zrobieniu z Twojej koleżanki - Twoją dziewczynę jest zmienienie jej nastawienia co do Ciebie. 

Jeśli znacie się już jakiś czas, to ona ma wyrobione jakieś tam zdanie na Twój temat, które na pewno nie idzie w parze z tym, abyś mógł być jej chłopakiem lub facetem, z którym będzie uprawiać seks (przynajmniej na razie). Dlatego jeśli chcesz ją zdobyć, to musisz jej pokazać, że jesteś tak naprawdę, innym facetem niż do tej pory myślała, że jesteś. 

Ona musi Cię poznać na nowo, musi zobaczyć w Tobie coś, czego jeszcze nie widziała i nie poznała do tej pory, co ją zaintryguje, zaciekawi, a następnie zacznie ekscytować, a to wszystko przełoży się na Twoją atrakcyjność w jej oczach. 

A jak to zrobić? 

Czytaj dalej, a wszystkiego się dowiesz! 

Musisz zmienić jej dotychczasowe przekonania oraz sposób myślenia na Twój temat, jaki sobie wyrobiła w przeszłości przez doświadczenia oraz przeżycia, jakie z Tobą przeżyła do tej pory. 

Kiedy zmienisz jej przekonania oraz sposób myślenia na twój temat, ona zacznie Cię traktować zupełnie inaczej niż do tej pory. Przestaniesz być tylko jej kolegą, a zaczniesz być dla niej kimś więcej. 

Jak ten PROCES wygląda:

ETAP I. Najpierw zobaczy i poczuje, że coś się w Tobie zmieniło ( Metody "Zmiana 17/7" & "Nowy Ja" ) 

ETAP II. Potem zacznie ją to ciekawić i intrygować (Metoda "Odwrócona Intryga" ) 

ETAP III. Następnie jej ciekawość będzie ją tak zżerać, że będzie chciała, to odkryć, przez co będzie sama się do Ciebie więcej odzywać i chcieć się z Tobą spotykać (Metoda "Kobiecy Głód" ) 

ETAP IV. Później zaczniesz ją ekscytować, ponieważ ona poczuje przy Tobie coś, czego jeszcze nie czuła do tej pory - co przełoży się na jej podekscytowanie kiedy tylko spędza z Tobą czas (Metoda "Moc Ekscytacji" ) 

ETAP V. Dalej będzie chciała z Tobą tego czasu spędzać więcej i więcej (Metoda "Time 24" ) 

ETAP VI. Następnie zaczniesz ją podniecać i ekscytować. Będzie czuć silne pożądanie seksualne co do Ciebie - tutaj się z nią prześpisz (Metody "Pożądanie Seksualno-Emocjonalne" & "Seksualne Napięcie" ) 

ETAP VII. A na samym końcu -  Ona się w Tobie zakocha i nie będzie widzieć świata poza Tobą i zacznie się zastawiać jak to możliwe, że jej miłość życia była tak blisko niej przez ten cały czas, a ona nawet tego nie zauważyła. A to spowoduje, że będzie chciała Ci to wynagrodzić i będzie dla Ciebie uległa, posłuszna i będzie robić dla Ciebie wszystko, czego tylko chcesz (Metody "Miłość w Pełni" & "Posłuszna Kobieta" )

Jak widzisz, musisz przejść tylko, przez te 7 etapów, aby ona była Twoja. 

I może to być dla Ciebie MEGA TRUDNE, albo CHOLERNIE ŁATWE! 

Wszystko zależy od tego, czy będziesz miał odpowiednią wiedzę oraz umiejętność, aby tego dokonać. 

Ja ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że mi odkrywanie tych metod i tej wiedzy zajęło ostatnie 10 lat. Ty też możesz poświęcić na to tyle czasu i energi jeśli chcesz, droga wolna. 

Ale nie musisz! 

Możesz dostać ode mnie gotową instrukcję krok po kroku jak zwinnie przechodzić przez te 7 etapów. Ponieważ każdą z tych metoda, wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w programie "Zrób Z Koleżanki Swoją Dziewczynę" 

I wtedy rzeczywiście będzie to dla Ciebie CHOLERNIE ŁATWE zadanie, które wykonasz w zaledwie 10 dni, od wprowadzenia pierwszej metody!

To Zadziała Nawet Jeśli Znasz Ją Od +10 Lat, A Jeśli Znacie Się Krócej, To Będzie Tylko Łatwiej!

Nie przejmuj się jeśli znasz ją już wiele lat, ponieważ te 7 Etapów zadziała nawet jeśli przyjaźnicie się już od +10 lat, a jeśli przyjaźnicie się/znacie się mniej niż +10 lat, to będzie tylko łatwiej. 

Dowiesz się dokładnie jak zmienić swoje zachowania, nawyki, przekonania oraz działania względem tej dziewczyny, abyś był dla niej atrakcyjny, jak jeszcze nigdy wcześniej. 

Poznając te 7 ETAPÓW rozkochiwania w sobie twojej przyjaciółki/koleżanki (która na ten moment nie wyobraża sobie, abyście byli razem i nawet nie chcę z Tobą być) poznasz drogę i konkretne schematy, aby ona zobaczyła w Tobie jej przyszłego faceta, a nawet męża, lub kochanka (bo to już będzie zależeć od Ciebie)! 

Nauczę Cię również jak radzić sobie z jej wymówkami, czy oporami, albo negatywnym nastawieniem do zmiany waszych stosunków, które na pewno się pojawią prędzej czy później. Bo jeśli nie poznasz tej wiedzy jak płynnie obchodzić jej wymówki i opory, to niestety, ale możesz zaprzepaścić swoje szanse na związek, czy seks z nią - raz na zawsze!

Na szczęście wszystkiego odnośnie radzenia sobie z jej obiekcjami (jakie by one nie było), dowiesz się poznając Metodę "Łamacz Oporów" 

Dowiesz się również jak wpłynąć na jej podświadomość, a potem na świadomość, abyś przemycił do jej głowy, że jesteś dla niej kimś naprawdę ważnym i że NIE jesteś dla niej tylko kolegą/przyjacielem, a kimś duuuużo więcej. 

Ponieważ w tym programie powiem Ci dokładnie, jak funkcjonuję Psychika Kobiety! 

To tak, jakbyś siedział w jej w głowie i dokładnie wiedział co ona myśli oraz co chcę, żebyś z nią zrobił, czy co jej powiedział! 

Cały ten proces, którego Cię nauczę, jak z koleżanki/przyjaciółki zrobić swoją dziewczynę, czy kochankę odbywa się stopniowo, z kroczku na kroczek, dlatego będzie to wymagało odpowiedniej wiedzy i odpowiedniego wdrożenia, ale na szczęście po tym materiale, kiedy zastosujesz się do moich rad i metod, będziesz dokładnie wiedział, co i jak robić, więc nie musisz się tym przejmować! 

Kiedy poznasz całą tą wiedzę, tych 7 ETAPÓW, ona w końcu zacznie traktować Cię z szacunkiem, a w jej oczach zobaczysz pożądanie, podekscytowanie, podniecenie, oraz wreszcie zakochanie się w Tobie i to mogę Ci ZAGWARANTOWAĆ I OBIECAĆ!

To Zadziała Na Każdą Twoją Koleżankę (Praca, Szkoła, Koleżanka Czy Przyjaciółka, Którą Znasz Od X Lat), A Nawet Na Dziewczynę, Która Nie Chcę Z Tobą Związku!

Mam 100% pewności, że to działa, ponieważ tę wiedzę, praktyki i metody ja i moi kursanci przetestowaliśmy na ogromnej ilość kobiet (sam nie potrafię już ich zliczyć, ale łącznie ponad 300 to było ich na pewno!). 

A efekt był ZAWSZE TAKI SAM! 

Ogromny wzrost zainteresowania niegdyś koleżanki/przyjaciółki, ciekawość, pożądanie i podniecenie, a na końcu zakochanie się i ciągłe pytania pt. “Co się stało, że tak się zmieniłeś? Jesteś inny, lepszy, podobasz mi się!” 

Wiedza, schematy, praktyki i metody są efektem 10 lat doświadczeń z kobietami (mojego oraz moich bardzo licznych kursantów), dlatego masz pewność, że to działa - albo 100% zwrotu pieniędzy!

To Wszystko Zadziała Również Na Twoją Byłą Lub Niedoszłą!

Tak dobrze widzisz, to zadziała nawet na twoją Ex lub Niedoszłą dziewczynę! 

Jeśli twoja była chcę się tylko z Tobą “przyjaźnić” lub w ogólne nie chce mieć z Tobą nic wspólnego, to wręcz bym powiedział, że MUSISZ przerobić ten program! 

Dowiesz się, dlaczego nie możesz zgadzać się na układ “przyjaciele” ze swoją byłą i co dokładnie masz robić i jak to robić, aby ona znowu zobaczyła w Tobie faceta, w którym się zakochała i żeby ona znowu na sam twój widok czuła rozkosz, porządnie i miłość. 

Nawet jeśli nie chce Cię znać, to na to też są metody i o nich również Ci powiem i ponownie dowiesz się co dokładnie, masz robić, aby ona znowu poczuła do Ciebie rozkosz, pożądanie i miłość. 

Tak samo w przypadku niedoszłej dziewczyny, jeśli ona nie jest Tobą na ten moment zainteresowana, to powiem Ci i nauczę Cię co zrobić, aby zainteresowana Tobą, zaczęła być i żeby nie mogła przestać o Tobie myśleć oraz, żeby widziała w Tobie atrakcyjnego faceta! 

Utrata kobiety, którą kochasz, to cholernie bolesna sytuacja, ale teraz dzięki tej wiedzy możesz wszystko naprawić i sprawić, aby ona ponownie poczuła do Ciebie fascynację, pożądanie, podekscytowanie, podcienie i na końcu BEZGRANICZNĄ MIŁOŚĆ!

Jeżeli kiedykolwiek usłyszałeś od koleżanki/przyjaciółki lub od dziewczyny, z którą Ci nie wyszło zdania typu:

“Muszę to przemyśleć”
“Nie jestem jeszcze gotowa na nic poważniejszego”
"Jesteś cudownym facetem, ale nie chcę cię oszukiwać... nie jest między nami tak jak powinno"
“Potrzebuje więcej czasu”
"Próbowałam się otworzyć na coś więcej, ale nie działa to w ten sposób na mnie"
"Uwierz bardzo mi przykro, spróbowaliśmy. Życzę ci wszystkiego co najlepsze"
“Jesteś świetny i każda dziewczyna marzy o takim facecie… ale nie ja”
“Zasługujesz na kogoś lepszego niż ja”
“Zostańmy przyjaciółmi”
"Bardzo dobrze bawiłam się na spotkaniach z tobą, ale jako KOLEDZY"
"Nie wrócę do Ciebie"
"Nie będziemy już ponownie razem"
“Jesteś super, ale jako kolega” itp.

Albo w ogóle z dnia na dzień przestała się do Ciebie odzywać!

To Po Zdobyciu Wiedzy z Tego Programu JUŻ NIGDY W ŻYCIU NIE USŁYSZYSZ TEGO TYPU ZDAŃ... NIGDY!!!

“Brzmi Fajnie, Ale Czy To Na Pewno Zadziała?”
Posłuchaj co nagrali mi moi kursanci kiedy zdradziłem im moją wiedzę i metody!

Jeśli przeglądasz tę ofertę na telefonie kliknij "Słuchaj w Przeglądarce" (ang. Listen in browser), żeby nie przeniosło cię na inną stronę.

Zobacz Więcej Efektów Moich Klientów (kliknij) Czego Jeszcze Się Dowiesz Z Tego Programu Szkoleniowego?

Moduł I

Jak się zachować kiedy dziewczyna Cię Testuje
Gotowe odpowiedzi, których możesz użyć, kiedy ona będzie Cię testować
Co oznaczają te SHIT TESTY kobiety?
NEGATYWNE emocje  w uwodzeniu koleżanki 
Jak wykorzystywać emocje Negatywne, a jak Pozytywne w uwodzeniu koleżanki
Jak dotykać kobietę 
Jak dotykać koleżankę/przyjaciółkę, aby ją ekscytować i nakręcać
Jak podniecać kobietę swoim dotykiem
Jak wyjść z pułapki "Kolega"
Jak wyjść z pułapki "Kolega" przy twojej EX
Jak wyjść z pułapki "Kolega" przy dziewczynie, która Cię nie chcę
Jak stać się wyzwaniem dla koleżanki/byłej/dziewczyny, która Cię nie chcę
Jak przestać być miłym gościem i zacząć być Samcem Alfa, który będzie jarać i podniecać dziewczynę (twoją przyjaciółkę/koleżankę) 
Co i jak robić, aby ONA sama zaczęła cię uwodzić i podrywać 
Co i jak robić, aby ONA sama zaciągnęła Cię do łóżka 
Jak nakręcać Twoją koleżankę na seks z Tobą
Jak sprawić, aby ona była posłuszna
Co i jak zrobić, aby ona bez żadnego "ale" reagowała na twoje polecenia/sugestie
Jak sprawić, aby ona była grzeczna i żeby była ona każde twoje zawołanie

Moduł II

Jak nauczyć koleżankę BEZGRANICZNEGO SZACUNKU do Ciebie
Szacunek w oczach każdej kobiety - Jak go wytworzyć
Związek z koleżanką - na co musisz uważać
Związek z koleżanką - co musisz wiedzieć
Związek z koleżanką - czego masz NIGDY nie robić
Związek z koleżanką - co MUSISZ robić
Związek z koleżanką - kiedy kobieta naprawdę kocha
Związek z koleżanką - jak sprawić, aby Cię BEZGRANICZNIE POKOCHAŁA
Jak prowadzić całej uwodzenie koleżanki (A-Z)
Jak kierować koleżanką od poznania, aż do związku/seksu
Psychologia Zainteresowania Kobiety
Jak funkcjonuje Psychika Twojej Koleżanki/Byłej/Dziewczyny, która Cię Olała - dzięki temu będziesz dokładnie wiedział co ona myśli
Na co uważać przy wymówkach kobiety (BARDZO WAŻNE)
Jak stać się SEKSUALNĄ FANTAZJĄ i POŻĄDANIEM KOBIETY (Przykłady z mojego życia)
Jak pokazać wartość emocjonalną koleżance/byłej/dziewczynie, która Cię nie chcę
Jak pokazać wartość seksualną koleżance/byłej/dziewczynie, która Cię nie chcę
FANTAZJE SEKSUALNE Twoje Koleżanki/Byłej/Dziewczyny, która Cię Olała
Jak SZYBKO i SKUTECZNIE przejść od rozmowy do pocałunku z każdą dziewczyną
Jak krok po kroku wychodzić z szufladki kolegi/faceta którego ona nie chcę
Całkowicie NOWE moje osobiste historię oraz historię moich kursantów z uwodzenia kobiet (koleżanek i nie tylko)  - NOWE SPOSOBY i METODY
Całkowicie NOWE moje osobiste doświadczenia oraz doświadczenia moich kursantów z uwodzenia kobiet (koleżanek i nie tylko)  - NOWE SPOSOBY i METODY
Jak rozmawiać z kobietą, aby od razu widziała i czuła, że nie jesteś tylko jej kolegą/przyjacielem
Jak zachowywać się  przy kobiecie, aby od razu widziała i czuła, że nie jesteś tylko jej kolegą/przyjacielem
Jak emocjonalnie wpływać na kobietę, aby od razu i czuła, że nie jesteś tylko jej kolegą/przyjacielem

Moduł III

Jak skutecznie się droczyć z koleżanką 
EMOCJONALNE droczenie się z koleżanką - jak to robić?
20 Technik Droczenia Się z Koleżanką
10 Technik Seksualnego Droczenia Się Z Koleżanką 
Style rozmowy z koleżanką
Różne style uwodzenia koleżanki
10 Styli rozmowy z koleżanką, aby ją uwodzić 
Jak Uwodzić Koleżankę Z Pracy
Jak Uwodzić Koleżankę Ze Szkoły
Jak Uwodzić Koleżankę Z Zajęć Grupowych 
Jak Uwodzić Koleżankę Z Kursów (na które chodzisz lub będziesz chodzić)
Przykładowe kursy/zajęcia grupowe na które, możesz się zapisać, aby poznać fajne dziewczyny, które potem będziesz mógł uwodzić 
Jak się wyróżnić na tle innych facetów, którzy też "podbijają" do tej koleżanki
Jak się wyróżnić na tle jej innych kolegów, którzy też ją podrywają
Jak być facetem jedynym w swoim rodzaju
W jaki sposób uwodzić koleżankę przy JEJ znajomych, aby jej znajomi nie widzieli, że ją podrywasz
Jak ją podrywać przy jej znajomych 
Jak budować seksualne napięcie przy znajomych koleżanki, która chcesz poderwać
Jak i jakim tonem głosu pobudzać seksualność i podniecenie koleżanki
MOJE HISTORIE Z PODRYWU KOLEŻANEK - Z ŻYCIA WZIĘTE 
5 sposobów na zwiększenie odwagi i pewności siebie podczas podrywu koleżanki
Najczęstrze błędy podczas uwodzenia koleżanki/przyjaciółki - MUSISZ JE ZNAĆ!

Moduł IV

Najczęstsze BŁĘDY w uwodzeniu koleżanki + Jak Je Rozwiązać
Jak pozbywać się OPORÓW koleżanki
Jak pozbyć się oporów koleżanki przed Randką
Jak pozbyć się oporów koleżanki przed Pocałunkiem
Jak pozbyć się oporów koleżanki przed Seksem
Jak pozbyć się oporów koleżanki przed Związkiem
Co zrobić jeśli koleżanka nie odpisuje na twoje wiadomości
Co i jak pisać do koleżanki, aby była zainteresowana
Jak pisać SMS-y/Messenger/Instagram do koleżanki, aby ją nakręcać
Co zrobić jeśli ona odmawia ci spotkania?
Jak postępować po odmowie spotkania przez kobietę i jak ją do tego przekonać
Wykorzystanie twojego spojrzenia, aby przesyłać seksualno-atrakcyjne komunikaty dziewczynie 
Jak patrzeć się na koleżankę, aby ona poczuła do ciebie Pociąg Seksualny
Jak uprawiać Seks z koleżanką
Jaki Seks uprawiać z koleżanką
Jak Zbudować POŁĄCZENIE SEKSUALNE z koleżanką
Jak postępować w łóżku z kobietą, aby NIGDY więcej nie pomyślała o Tobie jak o koledze
Mechanizmy w Psychologii Koleżanki
Jak kobieta odróżnia kochanka/chłopaka od kolegi - i jak możesz to wykorzytać na swoją korzyść
Jak i o co się pytać kobietę, aby podświadomie ją zaprogramować do tego, żeby myślała nad związkiem/seksem z Tobą 
Jakie pytania zadawać kobiecie, aby działać na jej wyobraźnie seksualną oraz związkową

Uogólniając, Gwarantuje Ci, że po tym Programie:

Będziesz miał (ostrzegam!) WIELE kobiety, które będą chciały spotykać się z tobą na poważnie/na stałe
Będziesz jarał, intrygował i podniecał dziewczyny samym swoim spojrzeniem i zachowaniem
Wybór dziewczyn, z którymi możesz się spotykać wzrośnie przynajmniej x3
Będziesz miał więcej Seksu
Twoje randki przestaną się kończyć po jednym lub dwóch spotkaniach
Nie będziesz więcej spędzał wieczorów sam!
Będziesz miał NADMIAR kobiet w swoim życiu
Nie będziesz miał nawet czasu, aby spotykać się ze wszystkimi kobietami na randkę lub seks, bo będzie ich za dużo!
Twoja Ex (nawet była małżonka) wróci do Ciebie!

Czy to wszystko jest warte jednorazowej płatności 397 zł
(Dostęp masz dożywotni wraz ze wszystkimi aktualizacjami)

(Promocja trwa TYLKO do tego Piątku (11.08) do 23:59)

Możesz Nabyć To Wszystko Nawet Jeśli:

Jesteś mało pewnym siebie facetem
Jesteś wstydliwy gościem
Jesteś Introwertykiem
Nie jesteś przystojny
Nie jesteś bogaty
Jesteś niski
Myślisz, że już NIC Ci nie pomoże
Czy masz zakola i powoli łysiejesz !

Bo To Wszystko Przestanie Mieć Znaczenie Kiedy Poznasz Wiedzę Z Programu ZRÓB Z KOLEŻANKI SWOJĄ DZIEWCZYNĘ — OBIECUJĘ Ci TO albo 100% Zwrotu Twojej Gotówki !

Cena na moim sklepie za ten program TERAZ:

A Ty możesz dostać "ZRÓB Z KOLEŻANKI SWOJĄ DZIEWCZYNĘ" na jeszcze lepszych warunkach cenowych i zgarnąć więcej korzyści... o czym poniżej !

Nigdzie nie mówię o tej PROMOCJI, ani na Facebooku, ani na YouTubie, ani nawet na stronie nie ma takiej ceny! 

Wiedzą o niej tylko moim najbliżsi, czyli min. Ty Bracie !

Do końca PROMOCJI zostało TYLKO:

OSTATNIA TAKA PROMOCJA NA TEN KURS!

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy!

Dodatkowo chcę Ci dać GWARANCJĘ! 

Będziesz mógł przerobić 2 moduły programu, bez ponoszenia żadnego ryzyka. A jeśli  po obejrzeniu szkolenia, uznasz, że to nie jest to, czego oczekiwałeś i z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z efektów, jakie osiągniesz z moimi metodami (W CO WĄTPIĘ !), to wystarczy, że napiszesz do mnie na kontakt@tomgac.pl, a zwrócę Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty. Bez pytań, bez podawania jakiegokolwiek powodu. Wystarczy, że napiszesz do mnie, w ciągu 14 dni od zakupu, a ja zwrócę Ci Twoje pieniądze w ciągu 24h. 

Szczerze wątpię, że będziesz chciał zwrócić ten program, ponieważ jestem pewien, że spełni on Twoje oczekiwania i sam będziesz w ciężkim szoku, jak konkretna wiedza tam jest zawarta i wiem, że nie pożałujesz ani złotówki wydajnej na to szkolenie. 

Ale chcę dać Ci tę gwarancję zwrotu pieniędzy, abyś czuł się w 100% bezpieczny, żebyś nie podejmował żadnego ryzyka i żebyś mógł tylko zyskać. 

Ponieważ cholernie zależy mi na Twoim sukcesie z kobietami i ogólnie w Twoim całym życiu!

A więc możemy się tak umówić?

Pasuje Ci ten deal? 

Ale TYLKO do tego PIĄTKU (11.08) do 23:59 ZRÓB Z KOLEŻANKI SWOJĄ DZIEWCZYNĘ za:

STANDARD

2997 zł
397 zł

**Cena, jaka jest teraz na sklepie to 2997 zł**

Promocja trwa TYLKO do Piątku (11.08) do 23:59!

Taka Promocja Na Ten Program NIGDY Się Już Nie Powtórzy!

VIP (Rekomendowany)


UWAGA !
Z Pakietem VIP masz MIESIĄC indywidualnego prowadzenia GRATIS. 

Przy indywidualnym prowadzeniu jestem do twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. Możesz w każdej chwili do mnie napisać z jakimkolwiek pytaniem, a ja od razu Ci pomogę.

+ 7 Bonusy

#1.BONUS. Poznawanie dziewczyn przez internet. Jak do nich pisać? (facebooka, instagrama, symatpia.pl i tak dalej) (Wartość 49 zł) 

#2.BONUS. Seksualna Atrakcyjność
(Wartość 149 zł)

#3.BONUS. Jak Flirtować z Pięknymi Kobietami (Wartość 149 zł)

#4.BONUS. 32 Teksty Na Udany, Zabawny Podryw (Wartość 99 zł)

#5.BONUS. Jak być zabawnym gościem? (Wartość 49 zł)

#6.BONUS. Błędy, przez które OD RAZU rujnujesz szanse u kobiety! (Wartość 199 zł)

#7.BONUS. 30 min. Konsultacji (Wartość 198 zł)

3889 zł
597 zł

**Cena, jaka jest teraz na sklepie to 2997 zł (bez bonusów)**

Promocja trwa TYLKO do Piątku (11.08) do 23:59!

Taka Promocja Na Ten Program NIGDY Się Już Nie Powtórzy!

Wolisz zapłacić przelewem? Nie ma problemu!

Przelej daną kwotę za pakiet, który cię interesuje, w tytule podając swojego maila, z dopiskiem co zamówiłeś np.

Kwota: 397 zł / 597 zł

Tytuł: ZD - (twój mail) np. mariuszkowalski@gmail.com

Numer Rachunku:

92 1140 2004 0000 3302 8032 4583

(sprawdź, czy wysyłasz pieniądze na odpowiedni numer konta [ten wyżej] żeby potem nie było nieporozumień)

-------------------------------------------------

Dzięki, że dotrwałeś do końca

Tom Gac 

PS. Pamiętaj, że nie podejmujesz żadnego ryzyka, ponieważ chroni Cię 100% gwarancja zwrotu pieniędzy. 

albo

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety), również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak być lepszy w łóżku od 99% facetów 

- Sztuczki w łóżku, po których kobieta Cię NIGDY nie zapomni (Tego nie dowiesz się z Erotycznych Stron, ani nigdzie indziej!)

- Jak znacznie wydłużyć seks!

- Jak pozbyć się przedwczesnego wytrysku (Konkretne ćwiczenia jak kontrolować wytrysk i się od niego powstrzymać)

-  Łóżkowe pozycje, które znacznie wydłużają seks (moje autorskie pozycje)

- Jak uprawiać seks dłużej, nawet kilka godzin! (Trening, przez który Cię przeprowadzę)

- Jak pozbyć się Impotencji NA ZAWSZE!

- Jak mieć EREKCJE, jakich jeszcze nigdy nie miałeś

- Twoja Psychika - Jak niszczy lub jak ulepsza twój seks (rozkładam męską psychikę seksualną na czynniki pierwsze)

- Jak zwiększyć swoją sprawność seksualną  (moja autorska metoda, którą odkryłem po przespaniu się z 100-tką kobiet)

- Jak doprowadzić kobietę do kilkunastu orgazmów (Jak mieć maraton seksualny)

- Najmocniejsze metody na zwiększenie potencji!

- Jak kobiety myślą o seksie i jak możesz to wykorzystać, aby dać jej przyjemność, jakiej nie dał jej nikt inny

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia lepszym, a wręcz najlepszym facetem, w łóżku, jakiego kobieta, która ci się podoba do, tej pory miała. 90% mężczyzn nie potrafi dać kobiecie satysfakcjonującego seksu, powodem tego jest np. przedwczesny wytrysk, impotencja, nie umiejętność doprowadzenia kobiety do orgazmu, słaba wytrzymałość, brak energii na kolejny stosunek, czy brak doświadczenia i odpowiednich umiejętność, które zafascynują i zaszokują kobietę.  

Jeśli masz problem z którąś z wyżej wymienionych przypadłości to, koniecznie musisz coś z tym zrobić, ponieważ brak satysfakcjonującego seksu dla kobiety często prowadzi do rozpadu związku lub zdrady! 

Na szczęście w kursie ...... masz gotowe rozwiązania  na wszystkie wyżej wymienione problemy, ponieważ sam kiedyś miałem problem z brakiem erekcji, a później przedwczesnym wytryskiem, ale wyszedłem z tego i teraz mogę ci powiedzieć, co dokładnie masz zrobić, aby również się tego pozbyć!

Dodatkowo dzięki lekcjom, w których opowiadam o moich łóżkowych sytuacjach, nabierzesz ogromnego doświadczenia, ponieważ powiem Ci, co i jak robić z dziewczyną w łóżku, abyś był jej NAJLEPSZYM!

Potem wystarczy, że tylko to zastosujesz!

STANIESZ SIĘ KOCHANIEM, Z KTÓRYM KOBIETY BĘDĄ CHCIAŁY SPAĆ NON-STOP - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez seks z tobą, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety) NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Najlepszym Kochaniem w Łóżku, Którego Kobieta Nigdy Nie Zapomni i Będzie Chciała Mieć z Tobą Seks Non-Stop, a Potem Się W Tobie Zakocha Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Emocjonalny Kod Kobiet, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się jak generować emocję w rozmowie z dziewczyną, aby zainteresowała się tobą oraz żeby reagowała entuzjastycznie na to co mówisz i na twoją osobę.

Nauczę cię również jak zawładnąć jej emocjami, aby tak się uzależniła od ciebie, żeby nie widziała świata poza tobą. Ogólnie dowiesz się wszystkiego na temat wywoływania emocji w kobietach, tak żeby nie mogła przestać o tobie myśleć oraz żeby sama zaczęła inwestować w waszą znajomość  i nie potrafiła ci odmówić np. związku.

Cena za Emocjonalny Kod Kobiet NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797 zł

Close

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Możesz nabyć Emocjonalny Kod Kobiet na dodatkowej mocnej promocji, jeśli zdecydujesz się na niego teraz. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797

Close

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Możesz nabyć Emocjonalny Kod Kobiet na dodatkowej mocnej promocji, jeśli zdecydujesz się na niego teraz. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797 zł

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie TOP Dziewczyna 10/10, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak się zachowywać w towarzystwie BARDZO atrakcyjnej kobiety, aby poczuła do Ciebie pożądanie i ekscytację

- Jak uwodzić modelki,  laski 10/10? (Tego nie dowiesz się z kanałów na YouTubie)

- Na podstawie czego kobieta 10/10 decyduje o wyborze mężczyzny na związek? (dzięki tej wiedzy będziesz w stanie być z prawdziwą modelką!)

- Jak komunikować się z dziewczynami 10/10, aby zacząć jej się podobać jak nikt inny przedtem (konkretne przykłady kopiuj wklej)

-  Dlaczego najpiękniejsze kobiety często są niedostępne i jak to obejść

- Największe błędy w uwodzeniu topowych lasek 10/10

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać dziewczynę 10 na 10 do szaleństwa

- Jak sypiać z najpiękniejszymi kobietami, modelkami, hostessami, laskami 10/10 (konkretna strategia, kopiuj wklej od wdrożenia przez Ciebie)

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat uwodzenia najpiękniejszych kobiet, lasek 10/10. Jeśli chcesz mieć u swego boku przepiękną dziewczynę, która będzie cię kochać, oraz której koledzy będą  ci zazdrościć, a wszyscy inni będą, się oglądać za wami zastanawiając się, jak ty to zrobiłeś, że wyrwałeś TAKĄ LASKĘ to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za TOP Dziewczyna 10/10 NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 1199 zł

Będzie: 1199 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętności i Wiedza Jak Uwodzić Najpiękniejsze TOPowe kobiety 10/10 i Ewentualny Związek z Taką Przepiękną Dziewczyną, Której Każdy Będzie Ci Zazdrościć Jest Wart 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie CHARYZMATYCZNY FACET, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak przyciągać spojrzenia kobiet w każdym momencie kiedy tylko będziesz tego chciał

- Co zrobić, aby kobiety chciały spotykać się z Tobą na poważniej (Tego nie dowiesz się na YouTubie!)

- Jak zwiększysz wybór kobiet, z którymi możesz się Spotykać i SYPIAĆ!

- Dostawać dużo atencję i zainteresowania od kobiet, które ci się podobają

-  Jak mieć większe powodzenie u płci przeciwnej, dzięki charyzmie stosując "Charyzmatyczną Pętlę" (moja autorska technika)

- Jak być bardziej szanowanym i respektowanym przez kobiety i nie tylko (przez szefa, ludzi, współpracowników, znajomych)

- Twoje randki przestaną kończyć się po pierwszym lub drugim spotkaniu

- Nauczysz się podniecać dziewczyny samym spojrzeniem

- Przestaniesz spędzać wieczory samotnie!

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać w sobie dowolną dziewczynę do szaleństwa, dzięki "Charyzmatycznemu Zapętlaniu" (moja autorska technika)

- Mieć więcej przyjaciół i budować lepsze relacje z ludźmi

- Wyróżnić się w pracy, sprawić, żeby twój szef cię bardziej polubił i nawet otrzymać podwyżkę!

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia i stania się CHARYZMATYCZNYM FACETEM, dzięki temu dziewczyna, którą będziesz chciał poderwać, zacznie się czuć jak NIGDY DOTĄD, przy nikim innym, nie będzie wiedziała, dlaczego podobasz jej się coraz bardziej i czemu chcę być coraz bliżej ciebie i dłużej z tobą, a kiedy cię nie ma to tylko myśl o tobie i o tym kiedy do niej zadzwonisz, napiszesz i w końcu się znowu zobaczycie, a co najlepsze sama nie będzie wiedziała, dlaczego tak się dzieje, bo przecież nic szczególnego nie robiliście. 

TO JEST WŁAŚNIE "TA" CHARYZMA, JAKIEJ CIĘ NACZUĘ - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na polepszenie jakości Twojego życia w życiu codziennym. Twoje relację z ludźmi staną się lepsze, będziesz bardziej lubiany,  będziesz miał więcej znajomych, szczerych przyjaciół, a twój szef zacznie cię darzyć większą sympatią, dzięki czemu być może otrzymasz nawet niemałą podwyżkę!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za CHARYZMATYCZNEGO FACETA NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Charyzmatycznym Facetem, Dzięki Czemu Będziesz Miał Większe Powodzeniu u Kobiet i Będziesz Bardziej Lubiany Przez Ludzi, Znajomych i Szefa Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety), również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak być lepszy w łóżku od 99% facetów 

- Sztuczki w łóżku, po których kobieta Cię NIGDY nie zapomni (Tego nie dowiesz się z Erotycznych Stron, ani nigdzie indziej!)

- Jak znacznie wydłużyć seks!

- Jak pozbyć się przedwczesnego wytrysku (Konkretne ćwiczenia jak kontrolować wytrysk i się od niego powstrzymać)

-  Łóżkowe pozycje, które znacznie wydłużają seks (moje autorskie pozycje)

- Jak uprawiać seks dłużej, nawet kilka godzin! (Trening, przez który Cię przeprowadzę)

- Jak pozbyć się Impotencji NA ZAWSZE!

- Jak mieć EREKCJE, jakich jeszcze nigdy nie miałeś

- Twoja Psychika - Jak niszczy lub jak ulepsza twój seks (rozkładam męską psychikę seksualną na czynniki pierwsze)

- Jak zwiększyć swoją sprawność seksualną  (moja autorska metoda, którą odkryłem po przespaniu się z 100-tką kobiet)

- Jak doprowadzić kobietę do kilkunastu orgazmów (Jak mieć maraton seksualny)

- Najmocniejsze metody na zwiększenie potencji!

- Jak kobiety myślą o seksie i jak możesz to wykorzystać, aby dać jej przyjemność, jakiej nie dał jej nikt inny

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia lepszym, a wręcz najlepszym facetem, w łóżku, jakiego kobieta, która ci się podoba do, tej pory miała. 90% mężczyzn nie potrafi dać kobiecie satysfakcjonującego seksu, powodem tego jest np. przedwczesny wytrysk, impotencja, nie umiejętność doprowadzenia kobiety do orgazmu, słaba wytrzymałość, brak energii na kolejny stosunek, czy brak doświadczenia i odpowiednich umiejętność, które zafascynują i zaszokują kobietę.  

Jeśli masz problem z którąś z wyżej wymienionych przypadłości to, koniecznie musisz coś z tym zrobić, ponieważ brak satysfakcjonującego seksu dla kobiety często prowadzi do rozpadu związku lub zdrady! 

Na szczęście w kursie ...... masz gotowe rozwiązania  na wszystkie wyżej wymienione problemy, ponieważ sam kiedyś miałem problem z brakiem erekcji, a później przedwczesnym wytryskiem, ale wyszedłem z tego i teraz mogę ci powiedzieć, co dokładnie masz zrobić, aby również się tego pozbyć!

Dodatkowo dzięki lekcjom, w których opowiadam o moich łóżkowych sytuacjach, nabierzesz ogromnego doświadczenia, ponieważ powiem Ci, co i jak robić z dziewczyną w łóżku, abyś był jej NAJLEPSZYM!

Potem wystarczy, że tylko to zastosujesz!

STANIESZ SIĘ KOCHANIEM, Z KTÓRYM KOBIETY BĘDĄ CHCIAŁY SPAĆ NON-STOP - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez seks z tobą, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety) NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Najlepszym Kochaniem w Łóżku, Którego Kobieta Nigdy Nie Zapomni i Będzie Chciała Mieć z Tobą Seks Non-Stop, a Potem Się W Tobie Zakocha Jest Warta 199 zł)

Close