Krok 1: Obejrzyj Bezpłatny Trening:

Krok 2: Poznaj Całą Wiedzę Rozkochania W Sobie Kobiety Za 77:

Cena Wkrótce Ponownie Wzrośnie !

Jak Sprawić, Aby ONA OBŁĘDNIE Się W Tobie Zakochała Zaledwie w 21 Dni (3 Tygodnie) Lub Krócej!?

Poznaj MÓJ Autorski System, który pozwoli Ci Rozkochać KAŻDĄ KOBIETĘ, która Ci się podoba w zaledwie 3 Tygodnie (21 dni) lub krócej.

Poznasz cały proces od A do Z, od poznania się, przez randki, aż po pierwszy SEKS, po którym ona już będzie w Tobie Szalenie Zakochana i nie będzie widzieć świata poza Tobą!

Dzięki temu "Systemowi" Rozkochiwania w Sobie Kobiety, ja i moi kursanci rozkochaliśmy już setki kobiet!

Jest to (ZAKAZANA!) wiedza, o której NIKT nie mówi i mało kto o niej wie, przez co 95% Facetów Na Świecie O Tym Nie Wie i dlatego 9/10 facetów nie ma w pełni satysfakcjonujących efektów z kobietami !

Jest to bardzo OSTRY, SZOKUJĄCY i KONTROWERSYJNY materiał, dlatego nie mogę go nigdzie indziej udostępnić niż TUTAJ, ale tym samym jego efekty są DUŻO LEPSZE niż wszystko, czego próbowałeś dotychczas.


Odkryj, Jak Rozkochać W Sobie Do Obłędu Kobietę, Która Ci Się Podoba w 21 Dni z poniższego wideo (BO TAK DA SIĘ TO ZROBIĆ - ALBO 100% ZWROTU PIENIĘDZY!)

Czy ty też próbowałeś być dobrym, a wręcz najlepszym facetem dla dziewczyny, która Ci się podoba lub podobała, jakiego ona tylko mogła spotkać? Kupowałeś jej kwiatki, czekoladki, prezenty, pisałeś, dzwoniłeś, chciałeś się spotykać, proponowałeś ciągle spotkania, zabierałeś na super randki, a ona mimo to finalnie i tak nie chciała wejść z Tobą w związek, ani nawet się z Tobą przespać lub nawet pójść z Tobą na randkę!? 

A czy kobiety, które Ci się podobają, olewają Cię i wciąż nie możesz znaleźć sobie dziewczyny? 

Jeśli TAK, to wiedz, że dokładnie wiem co czujesz, bo sam kiedyś byłem dokładnie w takim samym miejscu… 

… Byłem olewany, spławiany i odrzucany przez KAŻDĄ(!!!) dziewczynę, która mi się tylko podobała i z którą chciałem pójść na randkę lub nawet, z którą poszedłem na randkę, ale one mimo to, nie były mną nigdy zainteresowane. 

Pamiętam jak pewnego razu, szykowałem się na już 5 randkę z jedną dziewczyną i byłem pewien, że to będzie spotkanie przełomowe, po którym będziemy razem. Mega cieszyłem się na to spotkanie i już nie mogłem się go doczekać. 

I kiedy już miałem wchodzić z domu, dostałem od niej smsa o treści: 

“Przepraszam, ale dziś nie dam rady się spotkać, ale chciałem ci też napisać, że niestety, ale nic z tego nie będzie, jesteś super, ale nie jesteś facetem dla mnie. Cześć :)” 

To było coś tragicznego… kiedy już myślałem, że w końcu znalazłem sobie dziewczynę, z którą wejdę w prawdziwy poważny związek to nagle tuż przed spotkaniem dostałem od niej takiego smsa… Miałeś tak kiedyś, albo chociaż podobną sytuację? 

Jeśli tak, to doskonale wiesz co to za ból… 

Niestety moje wcześniejsze “podboje” wcale nie kończyły się lepiej… Mój rekord nie licząc ten relacji, o której przed chwilą Ci napisałem, to była jedna randka… zawsze, po najpóźniej pierwszym spotkaniu dziewczyny mnie olewały i nie chciał dalej się ze mną spotykać. 

Natomiast nieodpisywanie mi przez dziewczyny, wystawianie mnie, spławianie, odrzucanie czy po prostu smsy typu “sorry, ale nic z tego nie będzie, jesteś super, ale nie dla mnie” - to wszystko było dla mnie normą… 

I kiedy chciałem już dać sobie z tym wszystkim święty spokój, postanowiłem pojechać na szkolenie z podrywu do jednego z zagranicznych trenerów w Stanach Zjednoczonych, na które miałem już zarezerwowane i opłacone miejsce kilka miesięcy wcześniej. I gdyby nie to, że wszystko już miałem wcześniej opłacone, to pewnie bym nie pojechał (o ironio!). Powiedziałem sobie, że jadę na coś takiego ostatni raz, bo jeśli TO mi nie pomoże, to już nic mi nie pomoże. 

I wiesz co!? To była moja najlepsza decyzja, jaką podjąłem w życiu, aby jechać na to szkolenie! 

Bo to, czego się tam dowiedziałem, oraz czego się nauczyłem, zmieniło WSZYSTKO w moich relacjach z kobietami!

Czego Nauczyłem Się Na Najlepszym Szkoleniu Z Podrywu W Stanach Zjednoczonych i Co Zmieniło Moje Relację Z Kobietami Na Zawsze O 180 Stopni !?

Zacznijmy najpierw od tego, że nie jest do wiedza dla każdego, nie każdy powinien i dlatego też nie każdy ma do niej dostęp. Ponieważ wielu facetów mogłoby ją wykorzystywać, w bardzo zły sposób robiąc ogromną krzywdę emocjonalną i uczuciową wielu kobietom. 

Ponieważ ta wiedza posiada metody, patenty, schematy i sztuczki tak silnie oddziaływające na emocje i uczucia kobiety, że jeśli tylko wprowadzisz w życie i zastosujesz tą wiedzą i umiejętności na kobiecie, która Ci się podoba, to w ciągu 21 dni (zaledwie 3 tygodnie!) lub krócej ona zakocha się w Tobie jak jeszcze NIGDY w NIKIM wcześniej i będzie w stanie zrobić dla Ciebie wszystko, dosłownie WSZYSTKO, co tylko jesteś w stanie sobie wyobrazić! 

Dlatego już wiesz, dlaczego do tej wiedzy nie powinien i nie może mieć dostępu każdy facet… ponieważ “źli” faceci mogliby wykorzystać to w bardzo zły sposób. 

A dodatkowo jest to wiedza, za którą musiałem zapłacić 7000$ (ok. 30 000 zł), bo tyle kosztowało całe to szkolenie ze wszystkim. 

A więc na początku szkolenia od razu zadałem pytanie mojemu trenerowi: 

“Co mogę zrobić, aby rozkochać w sobie każdą dziewczynę, która tylko mi się podoba i nieważne czy to będzie koleżanka z pracy, wieloletnia przyjaciółka, dziewczyna, która mnie zfriendzonowała, znajoma, czy totalnie obca i nieznajoma mi dziewczyna. 

Chcę po prostu umieć rozkochiwać w sobie do szaleństwa każdą dziewczyną w jak najkrótszym czasie, która mi się tylko spodoba. Ponieważ do tej pory jestem przez każdą dziewczynę spławiany, olewany, odrzucany i żadna dziewczyna mnie nie chcę, nawet nie umiem doprowadzić tylko do jednorazowego seksu z dziewczyną!” 

Dokładnie tak brzmiało moje pierwsze pytanie, jakie zadałem mojemu Mentorowi po przywianiu się i luźniej zapoznawczej rozmowie. 

To, co mi powiedział i czego mnie nauczył, odmieniło WSZYSTKO, moje relacje z kobietami zmieniły się o 180 stopni, a ja w moim życiu nagle z dnia na dzień zacząłem mieć NADMIAR kobiet w swoim życiu i nie mogłem się od nich opędzić. A wszystko zmieniło się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki! 

A najlepsze jest to, że nauczyłem już tego wszystkiego kilku moich najbardziej zaufanych kursantów, aby sprawdzić, czy działa to dla każdego, czy tylko ja mam tak niesamowite efekty… i okazało się, że każdy mój student, któremu zdradziłem tę wiedzę i nauczyłem tego wszystkiego, zaczął mieć efekty z kobietami jak NIGDY wcześniej i każdy z nich z dnia na dzień zaczął mieć NADMIAR kobiet w swoim życiu! 

A więc pewnie teraz chcesz wiedzieć, co mi powiedział i czego mnie nauczył mój Mentor, oraz co później JA przekazem moim najbardziej zaufanym kursantom? 

A więc jego odpowiedź brzmiała…

“Tom, jeśli chcesz rozkochać jakąkolwiek dziewczynę do istnego szaleństwa, aby nie widziała świata poza Tobą, to musisz dokładnie wiedzieć, jak działa Psychika Kobiet i Jak Kobiety Myślą”

Widzisz Przyjacielu, prawda jest taka, że są pewnie zachowania, dzięki którym kobieta jest się w stanie niesamowicie zaangażować w znajomość, aby następnie zakochać się danym facecie. 

Większość facetów zachowuje się “normalnie” przy dziewczynie, a jeśli będziesz tak się zachowywać to albo nie będziesz miał żadnych efekty z kobietami (tak jak być może teraz) albo będziesz się tylko podobał kobietom przez jakiś czas, dopóki nie trafi na faceta, który zawróci jej w głowie. A ciebie wtedy zdradzi i z dnia na dzień zostawi. 

Natomiast jeśli chcesz, aby kobieta pokochała Cię jak nigdy nikogo wcześniej, abyś zawrócił jej w głowie, aby świata poza Tobą nie wiedziała i aby myślała tylko całymi dniami o Tobie i o spotkaniach czy seksie z Tobą to musisz przejawiać całkowicie inny zestaw zachowań i sposób oraz styl bycia (Moduł III)

Możesz i do tego będziemy dążyć, abyś TY stał się obsesją a wręcz narkotykiem dziewczyny, która Ci się podoba, każdej dziewczyny! 

Bo da się to zrobić, trzeba tylko wiedzieć JAK!? 

Jeśli chcesz być zdrowym “narkotykiem” dziewczyny, o którym będzie myślała dniami i nocami i nie będzie mogła się już doczekać i powstrzymać przed kolejną “dawką” Ciebie, to potrzebujesz czegoś więcej niż “normalnego” zachowania i sposobu bycia. 

A więc od czego zacząć? 

Przede wszystkim od randek i spotkań, one nie mogą być po prostu fajnie - one muszą być NIEZAPOMNIANE! 

Twoje, a właściwie Wasze randki muszą być czymś, z czym ona jeszcze NIGDY się nie spotkała. Ona na spotkaniach z Tobą musi doświadczać czegoś, czego jeszcze NIGDY nie doświadczyła na żadnej randce z żadnym innym facetem. 

Musisz ze spotkania na spotkanie uruchamiać w niej deficyt Twojej osoby, ona ciągle musi czuć niedosyt Ciebie! 

A da się to zrobić i jest to PROSTSZE, niż myślisz! 

Mogę i wręcz CHCĘ dać ci gotową instrukcję, która jest w stanie budować w niej niedosyt, a tym samym pragnienie Ciebie z dnia na dzień coraz większy. 

A co najlepsze dzięki Metodzie - Zakochany Wir (bo tak się nazywa jedna z mocniejszych metod w Module II, których oczywiście jest dużo więcej) jesteś w stanie rozkochać do obłędu każdą kobietę, która Ci się podoba - NAWET TĄ NAJBARDZIEJ OPORNĄ I NIEDOSTĘPNĄ! 

Tą wiedzę zdradzam PIERWSZY RAZ, jeszcze w żadnym moim kursie tego nie poruszałem… jest to coś, czego w Polsce jeszcze nie było i coś, czego możesz dowiedzieć się tylko ode mnie, bo mało kto miał dostęp do takiej wiedzy jak ja!

Dzięki Tym Metodą Jesteś W Stanie Rozkochać Do OBŁĘDU Każdą Kobietę Zaledwie w 21 Dni Lub Krócej (Zaledwie 3 Tygodnie!)

Powiem Ci i nauczę Cię jak dokładnie od A do Z, jak kierować relacją z randki na randkę, aby ona z dnia na dzień wkładała coraz więcej uczuć, emocji i zaangażowania w waszą relację i w uczucie co do Ciebie. 

Dzięki technice - Obłęd Zakochania (Moduł III) jesteś w stanie sprawić, aby ona zrobiła dla Ciebie wszystko, czego tylko sobie zapragniesz, nawet aby zamieszkała z Tobą jeśli tylko będziesz tego chciał! 

Prawda jest taka, że techniki, patenty i metody, o których zaraz Ci powiem są szokujące, (dlatego nie chcę, aby każdy miał do nich dostęp, a szczególnie “źli” faceci), ale właśnie dzięki temu działają one dużo lepiej niż wszystko, czego próbowałeś dotychczas!

Bo tak jak już wspomniałem, jest to wiedza, której jeszcze nigdzie, nigdy nie udostępniałem w żadnym moim płatnym materiale a tym bardziej na YouTubie, ponieważ miałem duże wątpliwości, czy chce udostępniać tak mocną, a wręcz można by powiedzieć ZAKAZANĄ WIEDZĘ każdemu. 

Lecz po wielu miesiącach namysłu zdecydowałem się, że udostępnię to tylko nie liczynym - i TY Przyjacielu masz właśnie teraz taką możliwość, ponieważ jesteś jednym z “wybrańców”. 

Ale tą wiedzę może otrzymać tylko 20 osób, po tym jak 20 osób zdecyduję się na pobranie tej wiedzy, ta strona się zablokuje, a następnie ją usunę!

A Więc Jak Rozkochać Kobietę Do Obłędu w 21 Dni Lub Krócej!?

Jeśli naprawdę chcesz, aby ona Cię pokochała do szaleństwa i aby świata poza Tobą nie wiedziała, żebyś był jej “narkotykiem” to musisz wytworzyć między Wami “Połączenie Uczuciowe” (o którym mówię w Module IV). Dzięki temu wpłyniesz bezpośrednio na jej uczucia i emocję związane z Twoją osobą i z Wami co przełoży się na bardzo silne i bardzo szybkie zakochanie się w Tobie. 

O ile zrobisz to poprawnie, ale nie martw się! 

Bo tego Cię nauczę krok po kroku! 

Natomiast jeśli tego nie zrobisz to ona będzie Cię po prostu nadal traktować jako zwykłego kolegę, albo będziesz dla niej tylko zwykłym kochaniem, z którym uprawia tylko seks i nic więcej, albo w ogóle będzie mieć Cię totalnie w dupie (tak jak to jest być może teraz). 

Dlatego “Połączenie Uczuciowe” (Moduł IV) jest jednym z najważniejszych etapów całej GRY, bo jeśli tego nie zrobisz, albo zrobisz to źle, to wszystko szlag trafi! 

Nawet jeśli wszystko do tej pory zrobiłeś dobrze… Ponieważ “Połączenie Uczuciowe” jest finalizacją, ostatnim i jednocześnie najważniejszym elementem, aby kobieta zakochała się w Tobie do obłędu! 

Natomiast w Module I powiem Ci dokładnie krok po kroku, co zrobić i przede wszystkim JAK to robić, aby ona z randki na randkę myślała i zakochiwała się w Tobie coraz bardziej. Natomiast pamiętaj, jeśli nie zastosujesz techniki “Połączenie Uczuciowe” to i tak nic z tego nie będzie, ponieważ jest to NAJWAŻNIEJSZY PUNKT w całej grze! 

Dzięki tej wiedzy raz na zawsze pozbędziesz się, rozczarowań i odrzuceń jak miałeś do tej pory, próbując zdobyć dziewczynę, która Ci się podobała i już NIGDY żadna dziewczyna Cię nie odrzuci… NIGDY! (Obiecuję Ci To!)

A Najlepsze Jest To, Że Ten “System” Działa Na Dosłownie KAŻDĄ Kobietę!

Dokładnie Tak! 

Nie ważne czy chcesz to zastosować na swojej byłej, którą ponownie chcesz odzyskać, czy na koleżance ze szkoły albo z pracy, czy na twojej wieloletniej przyjaciółce, lub na dziewczynie, która Cię zfriendzonowała, czy na dziewczynie, która po prostu Ci się podoba, albo na dziewczynie, która na ten moment nie jest Tobą totalnie zainteresowana i Cię olewa! 

To wszystko nie ma znacznie, rozumiesz! 

Ponieważ Procedury, które opracowałem działają, na KAŻDĄ Kobietę BEZ WYJĄTKU! 

Jeśli tylko dasz się poprowadzić i krok po kroku będziesz robił to co Ci powiem i czego się nauczysz, to będziesz zdobywał najbardziej atrakcyjne kobiety, laski 10/10 przy minimalnym, a z czasem zerowym wysiłku, bo tak Ci to wejdzie w krew! 

Dowiesz się jak stać się i być zdrowym “narkotykiem” dla dziewczyny, która Ci się podoba (i tak jak powiedziałem nieważne czy to twoja ex, koleżanka, przyjaciółka, dziewczyna, która Ci się podoba, czy która na ten moment Cię olewa i Cię nie chcę). 

Będziesz w stanie zbudować tak silne zaangażowanie oraz połączenie uczuciowe i emocjonalne  między wami, że każda dziewczyna, na której tylko to zastosujesz, pokocha Cię do SZALEŃSTWA!

Odkąd stosuję to wszystko, moja codzienność wygląda właśnie tak:

i TY też możesz mieć taką codzienność, wystarczy, że dowiesz się Jak OBŁĘDNIE ROZKOCHAĆ W SOBIE KOBIETĘ, w czym JA Ci Pomogę!

Jeżeli kiedykolwiek usłyszałeś od dziewczyny zdania typu:

“Muszę to przemyśleć”
“Nie jestem jeszcze gotowa na nic poważniejszego”
"Jesteś cudownym facetem, ale nie chcę cię oszukiwać... nie jest między nami tak jak powinno"
“Potrzebuje więcej czasu”
"Próbowałam się otworzyć na coś więcej, ale nie działa to w ten sposób na mnie"
"Uwierz bardzo mi przykro, spróbowaliśmy. Życzę ci wszystkiego co najlepsze"
“Jesteś świetny i każda dziewczyna marzy o takim facecie… ale nie ja”
“Zasługujesz na kogoś lepszego niż ja”
“Zostańmy przyjaciółmi”
"Bardzo dobrze bawiłam się na spotkaniach z tobą, ale jako KOLEDZY"
"Nie wrócę do Ciebie"
"Nie będziemy już ponownie razem"
“Jesteś super, ale jako kolega” itp.

Albo w ogóle z dnia na dzień przestała się do Ciebie odzywać!

To Po Zdobyciu Wiedzy z Tego Programu JUŻ NIGDY W ŻYCIU NIE USŁYSZYSZ TEGO TYPU ZDAŃ... NIGDY!!!

“Brzmi Fajnie, Ale Czy To Na Pewno Zadziała?”

Posłuchaj co nagrali mi moi kursanci kiedy zdradziłem im tę wiedzę!

Jeśli przeglądasz tę ofertę na telefonie kliknij "Słuchaj w Przeglądarce" (ang. Listen in browser), żeby nie przeniosło cię na inną stronę.

Czego Jeszcze Się Dowiesz Z Tego Programu Szkoleniowego Online?

Moduł I

Jak kontrolować kobiece emocję w związku, aby działały one na twoją korzyść
CO i JAK musisz zrobić, żeby kobieta się w Tobie w pełni zakochała
Kiedy jest odpowiedni moment na sprawienie, aby kobieta się w Tobie mogła w pełni zakochać
Co mówić i Jak się zachowywać, aby dziewczyna nie mogła się doczekać kiedy zadzwonisz i zaproponujesz spotkanie
Rozpalanie emocji kobiety do efektu Zakochania się w Tobie - Jak to należy robić?
Moje Historie - Jak Rozkochiwałem W Sobie Kobiety
Jak zaciekawić dziewczynę swoją osobą już podczas waszej pierwszej interakcji, żeby nie mogła przestać o Tobie myśleć 
Jak wywołać w niej deficyt emocjonalny Ciebie
Przykłady Rozmów - Jak Rozkochiwać w sobie kobiety za pomocą słów 
Jak wzbudzić chęć do seksu z Tobą w kobiecie już na pierwszej randce
Jak wywołać pożądanie w kobicie
Czego masz NIE ROBIĆ podczas próby czy całowania dziewczyny (Największe Błędy)
Jak całować dziewczynę, aby sama zapoczątkowała następny pocałunek i aby nie mogła się doczekać kiedy zrobisz to ponownie
Dyktowanie warunków kobietom - Jak to robić, aby zawsze się z tobą zgadzała
Jak opieprzyć dziewczynę i dlaczego to ważne

Moduł II

Jak i jaki Seks uprawiać, aby kobieta zakochała się w Tobie na zabój już po pierwszym waszym razie
Jak wykorzystać kobietę w rozkochiwaniu jej do twojej osoby
Dlaczego kobiety kłamią, często nawet same sobie i jak TY możesz to wykorzystać
Jak możesz sprawdzić, czy ona tak naprawdę szczerze Cię kocha? - Dzięki temu nie zmarnujesz czasu na nieodpowiednią dziewczynę
Jak wyciszać kłótnie między wami, aby nie zepsuć waszej relacji
Jak przy pomocy kłótni możesz wzmocnić wasz relację i sprawić, aby ona jeszcze bardziej Cię pokochała
Co zrobić, aby z dnia na dzień coraz bardziej podobać się kobiecie/Twojej dziewczynie
Dlaczego niektóre kobiety zdradzają?
Dlaczego inne kobiety są wierne?
Jak sprawić, aby Twoja kobieta była zawsze Tobie wierna, oddana i lojalna i żeby NIGDY Cię nie zdradziła
Jak rozkochać starszą kobietę, a jak młodszą dziewczynę
Jak TY możesz przeprowadzać SHIT TESTY na kobicie, które sprawią, że poznasz jej prawdziwe intencję oraz jak możesz to wykorzystać na swoją korzyść
Jak chronić swoją kobietę przed innym uwodzicielem
Jak chronić wasz związek
Jak rozpoznać oraz jak to sprawdzić kiedy jej naprawdę zależy, a kiedy to tylko chwilowy “strzał amora”

Moduł III

W jakich facetach zakochują się kobiety (Konkretne Typy)
Jakie zachowanie sprawiają, że dziewczyna zakochuje się bądź nie, w danym facecie (Konkretne Przykłady)
Co kobieta chcę, a wręcz pragnie usłyszeć od faceta
Proces zakochiwania się kobiety - na co musisz zwrócić uwagę
Co robić w łóżku z kobietą, aby ona się w Tobie szybko zakochała
Jak uczyć kobietę inwestowania w waszą relację - co prowadzi do silnego zakochania się w Tobie
Jak sprawić, aby ona raz na zawsze zapomniała o swoim byłym i żeby kochała Tylko Ciebie (Konkretna Strategia)
Co musisz zrobić, aby strzeliła ją prawdziwa strzała “amora” i żeby poczuła do Ciebie coś nieziemskiego
Jak działa Psychika Kobiety w procesie zakochiwania się
Jak kobiety się zakochują - konkretne historię od A do Z
Jak sprawić, aby dziewczyna inwestowała SEKSUALNIE w Waszą Relację
Jak budować i trzymać deficyt twoje osoby, aby ona cały czas martwiła się, czy ona się Tobie na pewno podoba

Moduł IV

Kiedy jest odpowiedni moment, aby powiedzieć dziewczynie, że ją Kochasz
W jakich okolicznościach powinieneś wypowiedzieć słowa “Kocham Cię”, a w jakich absolutnie tego nie robić
Co mówić kobiecie na początku waszej znajomości, aby ona zaczęła do ciebie czuć coś więcej
Uczucia Kobiety - od A do Z
Co się NAJBARDZIEJ liczy na kobiet wśród mężczyzn
O czym NIGDY kobiety nie mówią facetom, a co jest bardzo ważne w procesie rozkochiwania w sobie kobiety
Jaki TYP kobiety najłatwiej rozkochać, a jaki najtrudniej
Jak być zdrowym “NARKOTYKIEM” dla dziewczyny
Jak wciągnąć kobietę do swojego życia, aby potem nie mogła bez Ciebie żyć
Jak rozkochiwać dziewczynę (7 Mocnych Metod)
Jak być fantazją seksualną i życiową kobiety, która Ci się podoba
Co wpływa na uczucia kobiety
Dlaczego kobiety tak naprawdę się zakochują
Co musisz zrobić z dziewczyną podczas pierwszych spotkań jeśli chcesz, aby ona się w Tobie już po pierwszym spotkaniu zakochała
Jak Zbudować POŁĄCZENIE UCZUCIOWE z kobietą

Uogólniając, Gwarantuje Ci, Że Po Tym Programie:

Będziesz miał (ostrzegam!) WIELE kobiety, które będą chciały spotykać się z tobą na poważnie/na stałe
Będziesz jarał, intrygował i podniecał dziewczyny samym swoim spojrzeniem i zachowaniem
Wybór dziewczyn, z którymi możesz się spotykać wzrośnie przynajmniej x3
Będziesz miał więcej Seksu
Twoje randki przestaną się kończyć po jednym lub dwóch spotkaniach
Nie będziesz więcej spędzał wieczorów sam!
Będziesz miał NADMIAR kobiet w swoim życiu
Nie będziesz miał nawet czasu, aby spotykać się ze wszystkimi kobietami na randkę lub seks, bo będzie ich za dużo!
Twoja Ex (nawet była małżonka) wróci do Ciebie!

Czy to wszystko jest warte jednorazowej płatności 77 zł
(Dostęp masz dożywotni wraz ze wszystkimi aktualizacjami)

Możesz Nabyć To Wszystko Nawet Jeśli:

Jesteś mało pewnym siebie facetem
Jesteś wstydliwy gościem
Jesteś Introwertykiem
Nie jesteś przystojny
Nie jesteś bogaty
Jesteś niski
Myślisz, że już NIC Ci nie pomoże

Bo To Wszystko Przestanie Mieć Znaczenie Kiedy Poznasz Wiedzę Jak OBŁĘDNIE ROZKOCHAĆ W SOBIE KAŻDĄ KOBIETĘ — OBIECUJĘ Ci TO! (Albo 100% Zwrotu Pieniędzy)

Cena na moim sklepie dla każdego za ten program TERAZ:

A Ty możesz dostać "Obłędnie Zakochaną" na dużo lepszych warunkach cenowych i zgarnąć więcej korzyści ... o czym poniżej ! 

Cena Wkrótce Ponownie Wzrośnie !

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy!

Dodatkowo chcę Ci dać GWARANCJĘ! 

Będziesz mógł przerobić 2 moduły programu, bez ponoszenia żadnego ryzyka. A jeśli  po obejrzeniu szkolenia, uznasz, że to nie jest to, czego oczekiwałeś i z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z efektów, jakie osiągniesz z moimi metodami (W CO WĄTPIĘ !), to wystarczy, że napiszesz do mnie na kontakt@tomgac.pl, a zwrócę Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty. Bez pytań, bez podawania jakiegokolwiek powodu. Wystarczy, że napiszesz do mnie, w ciągu 14 dni od zakupu, a ja zwrócę Ci Twoje pieniądze w ciągu 24h. 

Szczerze wątpię, że będziesz chciał zwrócić ten program, ponieważ jestem pewien, że spełni on Twoje oczekiwania i sam będziesz w ciężkim szoku, jak konkretna wiedza tam jest zawarta i wiem, że nie pożałujesz ani złotówki wydajnej na to szkolenie. 

Ale chcę dać Ci tę gwarancję zwrotu pieniędzy, abyś czuł się w 100% bezpieczny, żebyś nie podejmował żadnego ryzyka i żebyś mógł tylko zyskać. 

Ponieważ cholernie zależy mi na Twoim sukcesie z kobietami i ogólnie w Twoim całym życiu!

A więc możemy się tak umówić?

Pasuje Ci ten deal? 

OBŁĘDNIE ZAKOCHANA za:

Cena Wkrótce Ponownie Wzrośnie !

UWAGA !
Z Pakietem VIP masz MIESIĄC indywidualnego prowadzenia GRATIS. 

Przy indywidualnym prowadzeniu jestem do twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. Możesz w każdej chwili do mnie napisać na maila z jakimkolwiek pytaniem, a ja od razu Ci pomogę.


VIP

+ 7 Bonusy

#1.BONUS. Poznawanie dziewczyn przez internet. Jak do nich pisać? (facebooka, instagrama, symatpia.pl i tak dalej) (Wartość 49 zł) 

#2.BONUS. Seksualna Atrakcyjność
(Wartość 149 zł)

#3.BONUS. Jak Flirtować z Pięknymi Kobietami (Wartość 149 zł)

#4.BONUS. 32 Teksty Na Udany, Zabawny Podryw (Wartość 99 zł)

#5.BONUS. Jak być zabawnym gościem? (Wartość 49 zł)

#6.BONUS. Błędy, przez które OD RAZU rujnujesz szanse u kobiety! (Wartość 199 zł)

#7.BONUS. 30 min. Konsultacji (Wartość 198 zł)

1889 zł
77 zł

**Cena, jaka jest teraz na sklepie to 997 zł (bez bonusów)**

Taka Promocja Na Ten PROGRAM NIGDY Się Już Nie Powtórzy!

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety), również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak być lepszy w łóżku od 99% facetów 

- Sztuczki w łóżku, po których kobieta Cię NIGDY nie zapomni (Tego nie dowiesz się z Erotycznych Stron, ani nigdzie indziej!)

- Jak znacznie wydłużyć seks!

- Jak pozbyć się przedwczesnego wytrysku (Konkretne ćwiczenia jak kontrolować wytrysk i się od niego powstrzymać)

-  Łóżkowe pozycje, które znacznie wydłużają seks (moje autorskie pozycje)

- Jak uprawiać seks dłużej, nawet kilka godzin! (Trening, przez który Cię przeprowadzę)

- Jak pozbyć się Impotencji NA ZAWSZE!

- Jak mieć EREKCJE, jakich jeszcze nigdy nie miałeś

- Twoja Psychika - Jak niszczy lub jak ulepsza twój seks (rozkładam męską psychikę seksualną na czynniki pierwsze)

- Jak zwiększyć swoją sprawność seksualną  (moja autorska metoda, którą odkryłem po przespaniu się z 100-tką kobiet)

- Jak doprowadzić kobietę do kilkunastu orgazmów (Jak mieć maraton seksualny)

- Najmocniejsze metody na zwiększenie potencji!

- Jak kobiety myślą o seksie i jak możesz to wykorzystać, aby dać jej przyjemność, jakiej nie dał jej nikt inny

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia lepszym, a wręcz najlepszym facetem, w łóżku, jakiego kobieta, która ci się podoba do, tej pory miała. 90% mężczyzn nie potrafi dać kobiecie satysfakcjonującego seksu, powodem tego jest np. przedwczesny wytrysk, impotencja, nie umiejętność doprowadzenia kobiety do orgazmu, słaba wytrzymałość, brak energii na kolejny stosunek, czy brak doświadczenia i odpowiednich umiejętność, które zafascynują i zaszokują kobietę.  

Jeśli masz problem z którąś z wyżej wymienionych przypadłości to, koniecznie musisz coś z tym zrobić, ponieważ brak satysfakcjonującego seksu dla kobiety często prowadzi do rozpadu związku lub zdrady! 

Na szczęście w kursie ...... masz gotowe rozwiązania  na wszystkie wyżej wymienione problemy, ponieważ sam kiedyś miałem problem z brakiem erekcji, a później przedwczesnym wytryskiem, ale wyszedłem z tego i teraz mogę ci powiedzieć, co dokładnie masz zrobić, aby również się tego pozbyć!

Dodatkowo dzięki lekcjom, w których opowiadam o moich łóżkowych sytuacjach, nabierzesz ogromnego doświadczenia, ponieważ powiem Ci, co i jak robić z dziewczyną w łóżku, abyś był jej NAJLEPSZYM!

Potem wystarczy, że tylko to zastosujesz!

STANIESZ SIĘ KOCHANIEM, Z KTÓRYM KOBIETY BĘDĄ CHCIAŁY SPAĆ NON-STOP - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez seks z tobą, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety) NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Najlepszym Kochaniem w Łóżku, Którego Kobieta Nigdy Nie Zapomni i Będzie Chciała Mieć z Tobą Seks Non-Stop, a Potem Się W Tobie Zakocha Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Emocjonalny Kod Kobiet, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się jak generować emocję w rozmowie z dziewczyną, aby zainteresowała się tobą oraz żeby reagowała entuzjastycznie na to co mówisz i na twoją osobę.

Nauczę cię również jak zawładnąć jej emocjami, aby tak się uzależniła od ciebie, żeby nie widziała świata poza tobą. Ogólnie dowiesz się wszystkiego na temat wywoływania emocji w kobietach, tak żeby nie mogła przestać o tobie myśleć oraz żeby sama zaczęła inwestować w waszą znajomość  i nie potrafiła ci odmówić np. związku.

Cena za Emocjonalny Kod Kobiet NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797 zł

Close

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Możesz nabyć Emocjonalny Kod Kobiet na dodatkowej mocnej promocji, jeśli zdecydujesz się na niego teraz. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797

Close

A co powiesz na dodatkową mega zniżkę?

Możesz nabyć Emocjonalny Kod Kobiet na dodatkowej mocnej promocji, jeśli zdecydujesz się na niego teraz. W ten sposób udostępnię Ci materiały, które nigdzie nie są dostępne w takiej cenie.

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 797 zł

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie TOP Dziewczyna 10/10, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak się zachowywać w towarzystwie BARDZO atrakcyjnej kobiety, aby poczuła do Ciebie pożądanie i ekscytację

- Jak uwodzić modelki,  laski 10/10? (Tego nie dowiesz się z kanałów na YouTubie)

- Na podstawie czego kobieta 10/10 decyduje o wyborze mężczyzny na związek? (dzięki tej wiedzy będziesz w stanie być z prawdziwą modelką!)

- Jak komunikować się z dziewczynami 10/10, aby zacząć jej się podobać jak nikt inny przedtem (konkretne przykłady kopiuj wklej)

-  Dlaczego najpiękniejsze kobiety często są niedostępne i jak to obejść

- Największe błędy w uwodzeniu topowych lasek 10/10

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać dziewczynę 10 na 10 do szaleństwa

- Jak sypiać z najpiękniejszymi kobietami, modelkami, hostessami, laskami 10/10 (konkretna strategia, kopiuj wklej od wdrożenia przez Ciebie)

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat uwodzenia najpiękniejszych kobiet, lasek 10/10. Jeśli chcesz mieć u swego boku przepiękną dziewczynę, która będzie cię kochać, oraz której koledzy będą  ci zazdrościć, a wszyscy inni będą, się oglądać za wami zastanawiając się, jak ty to zrobiłeś, że wyrwałeś TAKĄ LASKĘ to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za TOP Dziewczyna 10/10 NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dni premiery to 1199 zł

Będzie: 1199 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętności i Wiedza Jak Uwodzić Najpiękniejsze TOPowe kobiety 10/10 i Ewentualny Związek z Taką Przepiękną Dziewczyną, Której Każdy Będzie Ci Zazdrościć Jest Wart 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę ci zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie CHARYZMATYCZNY FACET, również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak przyciągać spojrzenia kobiet w każdym momencie kiedy tylko będziesz tego chciał

- Co zrobić, aby kobiety chciały spotykać się z Tobą na poważniej (Tego nie dowiesz się na YouTubie!)

- Jak zwiększysz wybór kobiet, z którymi możesz się Spotykać i SYPIAĆ!

- Dostawać dużo atencję i zainteresowania od kobiet, które ci się podobają

-  Jak mieć większe powodzenie u płci przeciwnej, dzięki charyzmie stosując "Charyzmatyczną Pętlę" (moja autorska technika)

- Jak być bardziej szanowanym i respektowanym przez kobiety i nie tylko (przez szefa, ludzi, współpracowników, znajomych)

- Twoje randki przestaną kończyć się po pierwszym lub drugim spotkaniu

- Nauczysz się podniecać dziewczyny samym spojrzeniem

- Przestaniesz spędzać wieczory samotnie!

- Jak pozbyć się raz na zawsze konkurencji innych facetów i rozkochać w sobie dowolną dziewczynę do szaleństwa, dzięki "Charyzmatycznemu Zapętlaniu" (moja autorska technika)

- Mieć więcej przyjaciół i budować lepsze relacje z ludźmi

- Wyróżnić się w pracy, sprawić, żeby twój szef cię bardziej polubił i nawet otrzymać podwyżkę!

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia i stania się CHARYZMATYCZNYM FACETEM, dzięki temu dziewczyna, którą będziesz chciał poderwać, zacznie się czuć jak NIGDY DOTĄD, przy nikim innym, nie będzie wiedziała, dlaczego podobasz jej się coraz bardziej i czemu chcę być coraz bliżej ciebie i dłużej z tobą, a kiedy cię nie ma to tylko myśl o tobie i o tym kiedy do niej zadzwonisz, napiszesz i w końcu się znowu zobaczycie, a co najlepsze sama nie będzie wiedziała, dlaczego tak się dzieje, bo przecież nic szczególnego nie robiliście. 

TO JEST WŁAŚNIE "TA" CHARYZMA, JAKIEJ CIĘ NACZUĘ - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na polepszenie jakości Twojego życia w życiu codziennym. Twoje relację z ludźmi staną się lepsze, będziesz bardziej lubiany,  będziesz miał więcej znajomych, szczerych przyjaciół, a twój szef zacznie cię darzyć większą sympatią, dzięki czemu być może otrzymasz nawet niemałą podwyżkę!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za CHARYZMATYCZNEGO FACETA NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Charyzmatycznym Facetem, Dzięki Czemu Będziesz Miał Większe Powodzeniu u Kobiet i Będziesz Bardziej Lubiany Przez Ludzi, Znajomych i Szefa Jest Warta 199 zł)

Close

NIESPODZIANKA

A co powiesz na kolejną PRZEDsprzedaż?

Chcę Ci Przyjacielu zaproponować możliwość nabycia mojego następnego kursy, jaki wyjdzie Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety), również w cenie PRZEDsprzedażowej na mega promocji. Z tego kursu dowiesz się:

- Jak być lepszy w łóżku od 99% facetów 

- Sztuczki w łóżku, po których kobieta Cię NIGDY nie zapomni (Tego nie dowiesz się z Erotycznych Stron, ani nigdzie indziej!)

- Jak znacznie wydłużyć seks!

- Jak pozbyć się przedwczesnego wytrysku (Konkretne ćwiczenia jak kontrolować wytrysk i się od niego powstrzymać)

-  Łóżkowe pozycje, które znacznie wydłużają seks (moje autorskie pozycje)

- Jak uprawiać seks dłużej, nawet kilka godzin! (Trening, przez który Cię przeprowadzę)

- Jak pozbyć się Impotencji NA ZAWSZE!

- Jak mieć EREKCJE, jakich jeszcze nigdy nie miałeś

- Twoja Psychika - Jak niszczy lub jak ulepsza twój seks (rozkładam męską psychikę seksualną na czynniki pierwsze)

- Jak zwiększyć swoją sprawność seksualną  (moja autorska metoda, którą odkryłem po przespaniu się z 100-tką kobiet)

- Jak doprowadzić kobietę do kilkunastu orgazmów (Jak mieć maraton seksualny)

- Najmocniejsze metody na zwiększenie potencji!

- Jak kobiety myślą o seksie i jak możesz to wykorzystać, aby dać jej przyjemność, jakiej nie dał jej nikt inny

i wiele, wiele więcej! 

Z tego materiału dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć na temat bycia lepszym, a wręcz najlepszym facetem, w łóżku, jakiego kobieta, która ci się podoba do, tej pory miała. 90% mężczyzn nie potrafi dać kobiecie satysfakcjonującego seksu, powodem tego jest np. przedwczesny wytrysk, impotencja, nie umiejętność doprowadzenia kobiety do orgazmu, słaba wytrzymałość, brak energii na kolejny stosunek, czy brak doświadczenia i odpowiednich umiejętność, które zafascynują i zaszokują kobietę.  

Jeśli masz problem z którąś z wyżej wymienionych przypadłości to, koniecznie musisz coś z tym zrobić, ponieważ brak satysfakcjonującego seksu dla kobiety często prowadzi do rozpadu związku lub zdrady! 

Na szczęście w kursie ...... masz gotowe rozwiązania  na wszystkie wyżej wymienione problemy, ponieważ sam kiedyś miałem problem z brakiem erekcji, a później przedwczesnym wytryskiem, ale wyszedłem z tego i teraz mogę ci powiedzieć, co dokładnie masz zrobić, aby również się tego pozbyć!

Dodatkowo dzięki lekcjom, w których opowiadam o moich łóżkowych sytuacjach, nabierzesz ogromnego doświadczenia, ponieważ powiem Ci, co i jak robić z dziewczyną w łóżku, abyś był jej NAJLEPSZYM!

Potem wystarczy, że tylko to zastosujesz!

STANIESZ SIĘ KOCHANIEM, Z KTÓRYM KOBIETY BĘDĄ CHCIAŁY SPAĆ NON-STOP - OBIECUJĘ!

A to wszystko przełoży się na tworzenie lepszych i bardziej jakościowszych relacji z kobietami, ponieważ one poprzez seks z tobą, będą Cię lepiej pozycjonować i się w Tobie zakochiwać!

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie pobierz ten materiał w PRZEDsprzedaży i zarezerwuj sobie do niego dostęp w cenie, jaka już NIGDY się nie powtórzy!

Cena za Król Seksu - Bądź Wirtuozem w Łóżku (Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Wydłuż Seks do Wielu OrgazmÓW Kobiety) NIGDY już nie będzie tak niska!

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić z ten kurs w dniu premiery to 1197 zł

Będzie: 1197 zł
Tylko teraz: 199 zł

(Czy Umiejętność i Wiedza Jak Być Najlepszym Kochaniem w Łóżku, Którego Kobieta Nigdy Nie Zapomni i Będzie Chciała Mieć z Tobą Seks Non-Stop, a Potem Się W Tobie Zakocha Jest Warta 199 zł)

Close